Didem Kınalı ve Bülent Serttaş'ın görüntüleri olay olmuştu... Gerçek ortaya çıktı! - Son Dakika

Didem Kınalı ve Bülent Serttaş'ın görüntüleri olay olmuştu... Gerçek ortaya çıktı!

04.02.2021 11:28
Didem Kınalı ve Bülent Serttaş'ın görüntüleri olay olmuştu... Gerçek ortaya çıktı!

Star TV'de yayınlanan 'İbo Show'a programına katılan Bülent Serttaş'ın, dans eden oryantal Didem'e bakmamak için verdiği uğraş dikkat çekmiş, o görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu.

Star TV'de yayınlanan 'İbo Show'a programına katılan Bülent Serttaş'ın, dans eden oryantal Didem'e bakmamak için verdiği uğraş dikkat çekmiş, o görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu.

Kimi durumu Serttaş'ın eşi Selvi Hanım'a gösterdiği sadakat duygusuyla özetlemeye çalıştı, kimi de "Eşinden korktuğu için böyle davrandı" yorumunda bulundu.

"BÜYÜK SAYGISIZLIK" Konu hakkında Serttaş cephesi sessizliğini korurken, oryantal Didem bu duruma içerlediğini beyan etti: Çekimlerde işimi yaparken durumu fark etmedim. Gündeme gelince hareketlerini gördüm. Mesleğimi ülkemde ve dünyada en iyi şekilde icra eden bir dansçıyım. Bilinçli şekilde yaptığı çok açık ve net. Büyük bir saygısızlık. Yakıştıramadım!"

HADİSE'DEN TEPKİ Sosyal medyada eğlenceli paylaşımların yanı sıra tepkilerin de odağında yer alan şarkıcı Bülent Serttaş'a, bir gönderme de meslektaşı Hadise'den geldi.

Instagram'da Didem Kınalı'nın dansını yayınlayan Hadise, gönderisine, "Dans alkışlanır, dans sanattır" notunu düştü. Hadise'nin destek paylaşımını oryantal Didem de paylaştı.

DİDEM SAHNEDEN İNDİRİLDİ! Günlerdir konuşulan ikilinin sosyal medyada gündem olmasını sağlayan konunun aslının bambaşka bir boyutta olduğuna dair iddialar var.

Günaydın'dan Ömer Karahan'ın haberine göre; Bülent Serttaş ve Didem Kınalı, geçtiğimiz yaz Florya'da bir düğünde sahne aldı. Düğüne geç gelen Didem, organizatör tarafından sahneden erkenden indirildi.

Büyük bir şok yaşayan oryantal Didem'in, sinirle düğünün gerçekleştiği mekandan ayrıldıktan sonra polisi arayarak ihbarda bulunduğu öne sürüldü.

Düğün yerine gelen polis, pandemi kurallarına uygun olmayan eğlence düzenlendiğini tespit ederek herkese ceza uyguladı.

O sıralarda Bülent Serttaş'ın sahnede olduğu, yapılan bu harekete sinirlendiği ve o gün oryantal Didem ile arasına mesafe koyduğu konuşuluyor.

BÜLENT SERTTAŞ'TAN FLAŞ HAMLE Herkesin bir açıklama yapmasını beklediği şarkıcı Bülent Serttaş, Instagram hesabından kendisine destek veren sosyal medya kullanıcılarının yorumlarını paylaşmıştı. Serttaş'ın özellikle "Kişiliği, karakteri, edebi, ahlakı, sesi, ve duruşu muhteşem" gibi övgü dolu yorumları yayınlaması dikkat çekmişti.

YORUMLAR
500
Bodrum Bale Festivali başladı Bodrum Bale Festivali başladı Engelli minikler dans ile hayata tutunuyor Engelli minikler dans ile hayata tutunuyor
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Didem Kınalı ve Bülent Serttaş'ın görüntüleri olay olmuştu... Gerçek ortaya çıktı! - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement