Doktorlar dizisinin Zenan'ı Melike Güner'in acı kaybı: Annesini kaybetti - Son Dakika

Doktorlar dizisinin Zenan'ı Melike Güner'in acı kaybı: Annesini kaybetti

22.01.2022 15:55

Bir döneme damgasını vuran Doktorlar dizisinde Zenan karakterini canlandıran oyuncu Melike Güner'in annesi 2 gün önce yaşamını yitirdi. Aldığı ölüm haberiyle yıkılan oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Acıma saygıyla sarılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim" dedi.

2006 yılında yayınlanmaya başlayan ve şimdilerde bile tekrar bölümleriyle ekrana gelmeye devam eden Doktorlar dizisindeki Zenan karakteri ile hafızalara kazınan 42 yaşındaki Melike Güner, annesini kaybetti. Başarılı oyuncu Güner, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

"DOSTLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM"

Annesinin fotoğrafını paylaşan oyuncu paylaşımına "20.01.2022'de canım annemi kaybettik. Acıma saygıyla sarılan, sessizce ellerinden tutan, yanımda olan tüm canım arkadaşlarım teşekkür ederim" notunu düştü.

Doktorlar dizisinin yıldızını kahreden ölüm haberi

DOSTLARI BAŞSAĞLIĞINDA BULUNDU

Güner acı haberle derinden sarsılırken, Meltem Cumbul, Yasemin Özilhan, Elçin Sangu ve Seda Güven'in de aralarında olduğu birçok ünlü isim başsağlığında bulundu.

Sevilen oyuncu son olarak FOX TV'de yayınlanan Ceren Moray, Elçin Sangu, Feyyaz Duman, Şafak Pakdemir, Burcu Gölgedar ve İsmail Demirci'nin başrollerini paylaştığı Yalancılar ve Mumları dizisinde rol almıştı.

Doktorlar dizisinin yıldızını kahreden ölüm haberi
YORUMLAR
500
AFAD: Çeşme açıklarındaki deprem sonrası olumsuz ihbar bilgisi alınmadı AFAD: Çeşme açıklarındaki deprem sonrası olumsuz ihbar bilgisi alınmadı Trafik Medya Ödülleri programı Bakan Soylu'nun katılımıyla gerçekleştirildi Trafik Medya Ödülleri programı Bakan Soylu'nun katılımıyla gerçekleştirildi TikTok için korkunç iddia: Bir akım 10 yaşındaki kızın hayatına mâl oldu! TikTok için korkunç iddia: Bir akım 10 yaşındaki kızın hayatına mâl oldu!

Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Doktorlar dizisinin Zenan'ı Melike Güner'in acı kaybı: Annesini kaybetti - Son Dakika


Advertisement