Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu'nun ayrılığıyla kan kaybeden Güldür Güldür Show'a Ayça Damgacı dahil oldu - Son Dakika

Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu'nun ayrılığıyla kan kaybeden Güldür Güldür Show'a Ayça Damgacı dahil oldu

23.08.2021 21:14

Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu'nun ayrılmasıyla büyük kan kaybeden Güldür Güldür Show'un ekibine Toygan Avanoğlu'ndan sonra Ayça Damgacı da dahil oldu. Öte yandan Güldür Güldür ekibi, eylül ayında başlayacak yeni yayın dönemi için 8 Eylül Çarşamba günü yeniden seyircili çekimlere başlıyor.

Show TV'nin sevilen programı Güldür Güldür Show, peş peşe oyuncu kaybetmesiyle gündemden düşmüyor. İki büyük vedanın ardından kadrosuna yeni isimler katan ekip, seyircili yeni sezon çekimleri için gün saymaya başladı.

BİR İSİM DAHA EKİBE DAHİL OLDU

Güldür Güldür ekibine Toygan Avanoğlu'ndan sonra Ayça Damgacı da katılacak. Güldür Güldür ekibi, yeni sezonda her Çarşamba BKM tiyatroda seyircisi ile buluşacak.

Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu'nun ayrılığıyla kan kaybeden Güldür Güldür Show'a sürpriz bir transfer daha
Ayça Damgacı

İKİ İSMİN AYRILIĞI ÜZÜNTÜ YARATMIŞTI

Kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Mahir İpek ve Uğur Bilgin gibi isimlerin yer aldığı Güldür Güldür'ün sezon finaliyle birlikte Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu'nun projeden ayrılması büyük üzüntüye neden olmuştu.

Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu'nun ayrılığıyla kan kaybeden Güldür Güldür Show'a sürpriz bir transfer daha
Toygan Avanoğlu
YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu'nun ayrılığıyla kan kaybeden Güldür Güldür Show'a Ayça Damgacı dahil oldu - Son Dakika


Advertisement