Erol Evgin Yeni Yaşını Sahnede Kutladı: Mısır'daki Sfenks Bile Beni Tanıdı - Son Dakika

Erol Evgin Yeni Yaşını Sahnede Kutladı: Mısır'daki Sfenks Bile Beni Tanıdı

18.04.2022 19:32
Erol Evgin Yeni Yaşını Sahnede Kutladı: Mısır'daki Sfenks Bile Beni Tanıdı

Türk pop müziğinin duayen ismi Erol Evgin, yeni yaşını sahne aldığı bir mekanda dinleyicileriyle kutladı. Yaptığı esprilerle sevenlerini güldüren Evgin, "Kaç yaşıma girdiğimi söylemeyeyim ama fikir vermesi açısından geçen yıl Mısır'a gitmiştim, piramitler falan gezerken Sfenks tanıdı beni 'Erol Ağabey, biz senin şarkılarınla büyüdük' dedi" ifadelerini kullandı.

Sahnesini "Söyle Canım" isimli şarkısıyla açan Erol Evgin, şarkısının bitiminde orkestrasının sürpriz olarak çaldığı doğum günü şarkısı ve izleyenlerin hep bir ağızdan söylediği "İyi ki doğdun Erol Evgin" sözleriyle, yeni yaşını sahnede kutladı.

Sevenlerine teşekkür eden sanatçı; "Yeni yaşıma hayatta en sevdiğim işi yaparak, şarkı söyleyerek giriyorum ve sizlerle birlikte, ne mutlu bana. Kaç yaşıma girdiğimi söylemeyeyim; ama fikir vermesi açısından geçen yıl Mısır'a gitmiştim, piramitler falan gezerken Sfenks tanıdı beni 'Erol Ağabey, biz senin şarkılarınla büyüdük' dedi" sözleriyle, izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

YORUMLAR
500
OMÜ İletişim Fakültesi 2021-2022 döneminde 190 mezun verdi OMÜ İletişim Fakültesi 2021-2022 döneminde 190 mezun verdi Mısır'da 10 İhvan mensubu sanığa idam cezası verildi Mısır'da 10 İhvan mensubu sanığa idam cezası verildi gebe okulu 6'ıncı dönem mezunlarını uğurladı gebe okulu 6'ıncı dönem mezunlarını uğurladı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Erol Evgin Yeni Yaşını Sahnede Kutladı: Mısır'daki Sfenks Bile Beni Tanıdı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement