Eşini dövdüğü iddia edilen Özer Hurmacı sessizliğini bozdu: Gerçeği yansıtmıyor - Son Dakika

Eşini dövdüğü iddia edilen Özer Hurmacı sessizliğini bozdu: Gerçeği yansıtmıyor

06.02.2022 03:21
Eşini dövdüğü iddia edilen Özer Hurmacı sessizliğini bozdu: Gerçeği yansıtmıyor

Mihriban Hurmacı, Bir dönem Fenerbahçe ve Trabzonspor formalarını giyen eşi Özer Hurmacı'nın kendisini darp ettiğini öne sürmüştü. Eşini dövdüğü iddia edilen futbolcu Özer Hurmacı'nın avukatından olayla ilgili açıklama geldi. Hurmacı'nın avukatı Esennur Ezgi, Mihriban Hurmacı'nın iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Mihriban Hurmacı, geçen ay boşanmaktan vazgeçtiği futbolcu eşi Özer Hurmacı tarafından darp edildiğini öne sürdü. Sarıyer Merkez Jandarma Karakol Komutanlığı'na giderek şikayetçi olan Hurmacı, "Önceki akşam saat 21.00'de Özer'in cep telefonunda başka kadınlara ait mesajlar ve fotoğraflar gördüm. Bu yüzden tartışmaya başladık. Kafamı camlara vurdu, seni gebertirim" diyerek yaşadıklarını dile getirdi. Mihriban Hurmacı, yüzü kanlar içindeki fotoğrafını da paylaştı.

AVUKATI ARACILIĞIYLA AÇIKLAMA YAPTI

Bu gelişmenin ardından Özer Hurmacı'nın avukatı Esennur Ezgi'den şiddet iddialarına cevap geldi. Ezgi, Mihriban Hurmacı'nın iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade etti. İşte Özer Hurmacı cephesinden gelen açıklama: "Müvekkilim Sn. Özer Hurmacı ile Mihriban Hurmacı arasında geçen 03.02.2022 tarihli olaya ilişkin kamuoyu açıklaması yapma ihtiyacı hasıl olmuştur. Mihriban Hurmacı'nın yaptığı paylaşımlar ve müvekkilim hakkındaki iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır.

Eşini dövdüğü iddia edilen Özer Hurmacı sessizliğini bozdu: Gerçeği yansıtmıyor

"EVLİLİĞİNİ KURTARMAK İÇİN ÇABALADI"

"1- Öncelikle taraflar 2021 yılında girdikleri boşanma sürecinden sonra anlaşma sağlayıp karşılıklı olarak boşanma davasından vazgeçmişlerdi, Müvekkilim Özer Hurmacı evliliğini kurtarmak adına bu süreçte elinden gelen tüm özen ve hassasiyeti göstermiş ancak Mihriban Hurmacı tam aksine davranışlar sergilemeye devam etmiştir."

Eşini dövdüğü iddia edilen Özer Hurmacı sessizliğini bozdu: Gerçeği yansıtmıyor

"SİNİR KRİZİ SONRASI SAKİNLEŞMEDİ"

"03.02.2022 tarihinde ise Mihriban Hurmacı geçirdiği sinir krizi sonrası müvekkilim Özer Hurmacı tarafından sakinleştirilmeye çalışılmış ancak bir turlu sakinleşmeyen Mihriban Hurmacı, müvekkilime saldırmış ve müvekkilimin parmağını koparırcasına ısırmaya başlamıştır."

"KAŞINDA KANAMA OLDU"

"Bunun üzerine müvekkilim bu durumdan kurtulmaya çalışırken Mihriban Hurmacı'nın kaşında kanama olmuş ve o halde darp raporu almak üzere hastaneye gitmiştir. Yüzünün diğer bölgelerinde görülen kanlar da kaşındaki kanamadan kaynaklanmaktadır. Ayrıca Mihriban Hurmacı'nın müvekkilim Özer Hurmacı'nın parmağını ısırması neticesinde parmağına 3 (üç) dikiş atılmıştır. Akabinde taraflar birbirlerinden karşılıklı olarak şikayetçi olmuşlardır. Savcılık tarafından alınan sağlık raporunda, Mihriban Hurmacı'da sadece basit tıbbi müdahale ile giderilecek nitelikte izler olduğu kanaatine varılmıştır. Bu da Mihriban Hurmacı'nın geçirdiği krizden kaynaklanmıştır."

"DARP VE TEHDİT İDDİASI DOĞRU DEĞİL"

"2- Mihriban Hurmacı tarafından yapılan paylaşımlardaki; darp, tehdit ve hakaret iddiaları kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Paylaşılan fotoğraflarda da görüleceği üzere sadece kan bulunmakta olup, darp izi dahi yoktur. Ayrıca Savcılık tarafından alınan sağlık raporuyla da basit tıbbi müdahale ile giderilecek nitelikte izler olduğu ortaya konulmuştur. Buna sebebiyet veren de Mihriban Hurmacı'nın bizzat kendisidir. Yapılan abartılı, yanlış, eksik ve gerçeğe aykırı beyan ve açıklamalar ile müvekkilim Özer Hurmacı kamuoyu nezdinde küçük düşürülmeye çalışılmaktadır. Kamuoyunu yanıltmaya çalışan ve müvekkilim Sn. Özer Hurmacı hakkında gerçeğe aykırı algı yaratmaya çalışan Mihriban Hurmacı hakkında tüm yasal ve hukuki süreçlerin yürütüleceğini bildiririz. Kamuoyuna duyurulur."

Eşini dövdüğü iddia edilen Özer Hurmacı sessizliğini bozdu: Gerçeği yansıtmıyor

NE YAŞANMIŞTI?

En son Bursaspor'da forma giydikten sonra yeşil-beyazlı takımın sözleşmeyi uzatmaması üzerine kulüp bulamayan futbolcu Özer Hurmacı, 1 Eylül'de İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak, 6 yıllık eşi, 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı'ya evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle 'çekişmeli' olarak boşanma davası açtı.

UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDI

Öne sürülen iddiaların kurgu ve iftira olduğunu belirten Mihriban Hurmacı ise, 30 milyon lira tazminat ile üç çocuğu için toplam 75 bin lira iştirak nafakası talep etmişti. Eşinin kendisini evden atmakla tehdit ettiğini ve can güvenliğinin tehlikede olduğunu öne süren Mihriban Hurmacı, ayrıca 2 ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Yaşanan tüm bu olayların ardından ünlü çiftten sürpriz bir hamle geldi. Ünlü çift geçtiğimiz ay barıştıklarını sosyal medyadan ilan etti.

YORUMLAR
500
Antalya'da boşanma aşamasındaki eşini tabancayla öldüren koca tutuklandı Antalya'da boşanma aşamasındaki eşini tabancayla öldüren koca tutuklandı Antalya haber | Antalya'da boşanma aşamasındaki eşini tabancayla öldüren koca tutuklandı Antalya haber | Antalya'da boşanma aşamasındaki eşini tabancayla öldüren koca tutuklandı 20 yıla yakın kesinleşmiş hapis cezası olan şahıs, jandarmaya takıldı 20 yıla yakın kesinleşmiş hapis cezası olan şahıs, jandarmaya takıldı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Eşini dövdüğü iddia edilen Özer Hurmacı sessizliğini bozdu: Gerçeği yansıtmıyor - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement