Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel'den bikinili paylaşım: Yavaştan sezonu açalım o zaman! - Son Dakika

Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel'den bikinili paylaşım: Yavaştan sezonu açalım o zaman!

22.05.2022 16:10

Yönetmen Hamdi Alkan ile olan 8 yıllık evliliğini sona erdiren şarkıcı Selen Görgüzel, yaz sezonunu bikinisiyle açtı. Arkadaşlarıyla havuz keyfi yapan Görgüzel, verdiği pozunu "Oh be, yavaştan sezonu açalım o zaman" notuyla paylaştı.

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan ile 8 yıllık evliliğini tek celsede sonlandıran şarkıcı Selen Görgüzel, her hareketiyle konuşulmaya devam ediyor.

HAVUZ BAŞINDA BİKİNİLİ POZ

Boşandıktan sonra kendini işine veren Görgüzel bu kez de, havuz başı pozuyla yeniden gündeme geldi. Yakın arkadaşlarıyla havuz keyfi yapan Selen Görgüzel siyah mini bikinisiyle verdiği pozunu paylaştı. Fiziğiyle genç kızlara adeta taş çıkaran Görgüzel paylaşımına "Oh be, yavaştan sezonu açalım o zaman" notunu düştü.

Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel, mini bikinisiyle yaz sezonunu açtı
Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel, mini bikinisiyle yaz sezonunu açtı
Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel, mini bikinisiyle yaz sezonunu açtı
YORUMLAR (1)
500
Titanic, 25 yıl aradan sonra geri dönüyor! Titanic, 25 yıl aradan sonra geri dönüyor! Bursa'da oyuncu adayı gençlerin eğitimleri sona erdi Bursa'da oyuncu adayı gençlerin eğitimleri sona erdi Oyuncu Osman Wöber'in cenazesi yarın defnedilecek Oyuncu Osman Wöber'in cenazesi yarın defnedilecek

Son Dakika Magazin Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel'den bikinili paylaşım: Yavaştan sezonu açalım o zaman! - Son Dakika


Advertisement