Huzur Sokağı Ekibi Başarıyı Kutladı - Son Dakika
Magazin

Huzur Sokağı Ekibi Başarıyı Kutladı

Huzur Sokağı Ekibi Başarıyı Kutladı

Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden uyarlanan ve izleyicilerin ilgiyle takip ettiği Huzur Sokağı dizisinin 31. bölümünün çekimleri, Üsküdar Altunizade'deki Şehrizar Konakları'nda gerçekleştirildi.

17.04.2013 22:01

atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana reyting sıralamasında hep zirvede olan "Huzur Sokağı" ekibi, dizinin başarısını Şehrizar Konakları'nda kestikleri 30. bölüm pastasıyla kutladı.

Dizinin oyuncularından Selin Demiratar, Kutsi, Sinem Öztürk, Mürşit Ağa Bar, Caner Kurtaran, İpek Özkök, Toygun Ateş, Seray Kaya ve Taylan Güner'le beraber tüm set ekibinin de yer aldığı kutlama keyifli dakikalara sahne oldu.

Bilal karakteri ile beğeni toplayan oyuncu Kutsi ise, duygularını şu şekilde ifade etti: "Şu an yapmış olduğumuz bu kutlama, halkımızın bize gösterdiği sevgi, değer ve beğeninin sonucudur. Tarif edilmesi gerçekten zor, ama bir o kadar da güzel bir duygu. Gece gündüz demeden, oldukça yoğun bir tempoda çalıştığımız bu süreçlerden sonra, bu başarıyı elde edip ekibimizle beraber bunu kutlamak, bizim için, müthiş derecede keyifli."

Kaynak: Star

Son Dakika Magazin Huzur Sokağı Ekibi Başarıyı Kutladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement