Kaan Yıldırım hakkında bomba aşk iddiası! - Son Dakika

Kaan Yıldırım hakkında bomba aşk iddiası!

09.07.2021 16:07
Kaan Yıldırım hakkında bomba aşk iddiası!

Geçtiğimiz haftalarda şarkıcı Hadise'den ayrılan Kaan Yıldırım'ın özel hayatı hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. İşte detaylar...

Gossip Pasta'nın iddiasına göre; Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım (34) ve manken Çağla Şikel (42), dün arkadaşlarıyla bir mekanda eğlenirken görüldü.

İkilinin samimi halleri aşk iddialarını gündeme getirdi. Yıldırım ve Şıkel cephesinden gelecek açıklama merak konusu oldu.

Kaan Yıldırım'ın Ebru Gündeş ile konuştuktan sonra Hadise'den ayrıldığı iddia edilmişti. Yıldırım, bu iddiaya yanıt verdi.

"DOSTÇA AYRILDIK"

Ünlü oyuncu, "Benim 3'üncü bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu olamaz. Bizim ilişkimizin başkalarıyla hiçbir zaman ilgisi olmadı. Bu konunun buralara çekilmesi son derece rahatsız edici. Biz Hadise ile güzel bir ilişki yaşadık ancak geldiğimiz noktada ortak aldığımız kararla, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde dostça yollarımızı ayırdık" ifadelerini kullandı.

Kaan Yıldırım hakkında bomba aşk iddiası!
Kaan Yıldırım hakkında bomba aşk iddiası!
Kaan Yıldırım hakkında bomba aşk iddiası!
Kaan Yıldırım hakkında bomba aşk iddiası!

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Kaan Yıldırım hakkında bomba aşk iddiası! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Babasının öldüresiye dövdüğü 2 aylık bebeğin yaşadığı ev görüntülendi 18:50 Babasının öldüresiye dövdüğü 2 aylık bebeğin yaşadığı ev görüntülendi Babasını öldüren amcasından şikayetçi olmadı! Sözleri yaşanan olaydan daha vahim 17:39 Babasını öldüren amcasından şikayetçi olmadı! Sözleri yaşanan olaydan daha vahim Köpek saldırısına uğrayan 8 yaşında Mert'in yüzüne 60 dikiş atıldı 16:17 Köpek saldırısına uğrayan 8 yaşında Mert'in yüzüne 60 dikiş atıldı Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz 14:51 Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı 14:28 Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti 13:15 Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti
FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler! 10:56 Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler!
Advertisement