SON DAKİKA EBRU GÜNDEŞ HABERLERİ

Son Dakika Ebru Gündeş Haberleri

 • 30 Haziran 2017 10:56 Ebru Gündeş'ten Muhteşem Final Ebru Gündeş'ten Muhteşem Final Ebru Gündeş'ten muhteşem finalANTALYA - Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen 14. Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, Burkay ve Ebru Gündeş Konseriyle sona erdi.
 • 30 Haziran 2017 10:31 Ebru Gündeş'ten Muhteşem Final Ebru Gündeş'ten Muhteşem Final Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen 14. Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, Buray ve Ebru Gündeş konseriyle sona erdi.
 • 30 Haziran 2017 10:29 Ebru Gündeş'ten Muhteşem Final Ebru Gündeş'ten Muhteşem Final Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen 14. Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, Buray ve Ebru Gündeş konseriyle sona erdi.
 • 30 Haziran 2017 01:49 14. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali 14. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali Antalya'nın Kemer ilçesinde 14'üncüsü düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nin kapanış gecesinde sanatçılar Ebru Gündeş ve Buray konser verdi.
 • 30 Haziran 2017 01:12 14. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali 14. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali Antalya'nın Kemer ilçesinde 14'üncüsü düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nin kapanış gecesinde sanatçılar Ebru Gündeş ve Buray konser verdi.
 • 08 Haziran 2017 17:48 Altın Nar Festivali'ne Sanatçı Akını Altın Nar Festivali'ne Sanatçı Akını Antalya’nın Kemer ilçesinde bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek olan Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali’nde Ebru Gündeş ve Alişan’ın da aralarında yer aldığı ünlü sanatçılar sahne alacak.
 • 17 Mayıs 2017 13:44 Ebru Gündeş, 7 Ayda 25 Konser Vererek Servetine Servet Kattı Ebru Gündeş, 7 Ayda 25 Konser Vererek Servetine Servet Kattı Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, eşi Reza Zerrab'ın Amerika'da tutuklu bulunmasının ardından konser sayısını çoğalttı. 7 ayda 25 konser veren Gündeş 2,5 milyon TL kazanarak rekor kırdı.
 • 15 Mayıs 2017 00:05 Ebru Gündeş Anneler Günü Paylaşımıyla Hayranlarını Duygulandırdı Ebru Gündeş Anneler Günü Paylaşımıyla Hayranlarını Duygulandırdı Anneler günü için 6 yaşındaki kızının elini kendi elinin üzerine koyarak çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Ebru Gündeş, paylaşımına eklediği notla anneleri duygulandırdı.
 • 06 Mayıs 2017 12:28 Ebru Gündeş'in Efsane Şarkısı 'Çingenem'i Cezaevi Müdür Yardımcısı Yazmış Ebru Gündeş'in Efsane Şarkısı 'Çingenem'i Cezaevi Müdür Yardımcısı Yazmış Ebru Gündeş'in bir döneme damga vuran şarkısı 'Çingenem'i yazan ismin 30 yıllık cezaevi yönetici yardımcısı olduğu ortaya çıktı. Haberi duyan şaşıp kaldı.
 • 06 Mayıs 2017 10:36 Çingenem'in Yazarı Kartal Cezaevi Yöneticisi Çingenem'in Yazarı Kartal Cezaevi Yöneticisi Ebru Gündeş'in bir döneme damgasını vuran Çingenem şarkısını yazan Kibariye ve Selami Şahin gibi birçok ünlü sanatçıya şarkı sözü veren ismin 30 yıllık cezaevi yöneticisi Kartal H Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdür Yardımcısı Sedat Erdoğdu olduğu ortaya çıktı.
 • 06 Mayıs 2017 09:41 Ebru Gündeş'in "Çingenem" Şarkısının Yazarı Kartal Cezaevi Yöneticisi Ebru Gündeş’in bir döneme damgasını vuran Çingenem şarkısını yazan Kibariye ve Selami Şahin gibi birçok ünlü sanatçıya şarkı sözü veren ismin 30 yıllık cezaevi yöneticisi Kartal H Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdür Yardımcısı Sedat Erdoğdu olduğu ortaya çıktı.
 • 27 Nisan 2017 16:08 Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş'in Yalı Davası; Tadilatlar Yıktırılacak Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş'in Yalı Davası; Tadilatlar Yıktırılacak Rıza SARRAF VE EBRU GÜNDEŞ'İN YALI DAVASI; TADİLATLAR YIKTIRILACAK (yalının havadan arşiv görüntüsü)RIZA SARRAF VE EBRU GÜNDEŞ'İN YALI DAVASI; TADİLATLAR YIKTIRILACAK (yalının havadan arşiv görüntüsü)Haber: Yüksel KOÇ / İSTANBUL, (DHA)Beykoz Kanlıca'daki yalılarında Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptıkları iddiasıyla Rıza Sarraf ile dosyası ayrılan Ebru Gündeş ve Hakkı Süha Gökdemir hakkında 3'er yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davalara devam edildi
 • 27 Nisan 2017 14:36 Yalı Davası Yalı Davası" Görülmeye Devam Etti Rıza Sarraf ve eşi Ebru Gündeş'in, Beykoz Kanlıca'daki yalılarında, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptırdıkları iddiasıyla 3'er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandıkları davanın görülmesine devam edildi.
 • 27 Nisan 2017 14:31 Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş'in Yalı Davası; Tadilatlar Yıktırılacak Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş'in Yalı Davası; Tadilatlar Yıktırılacak Beykoz Kanlıca'daki yalılarında Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptıkları iddiasıyla Rıza Sarraf ile dosyası ayrılan Ebru Gündeş ve Hakkı Süha Gökdemir hakkında 3'er yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davalara devam edildi.
 • 27 Nisan 2017 14:10 Dha İstanbul Bülteni - 3 33  Haber Kodu : 170427070============================== (görüntü ile yeniden) 5- RIZA SARRAF VE EBRU GÜNDEŞ'İN YALI DAVASI; TADİLATLAR YIKTIRILACAK Haber: Yüksel KOÇ / İSTANBUL,  Beykoz Kanlıca'daki yalılarında Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptıkları iddiasıyla Rıza Sarraf ile dosyası ayrılan Ebru Gündeş ve Hakkı Süha Gökdemir hakkında 3'er yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davalara devam edildi
 • 27 Nisan 2017 14:07 Yalı Davasında Bilirkişi Raporu, Reza Zarrab ve Ebru Gündeş'in Başını Yaktı Yalı Davasında Bilirkişi Raporu, Reza Zarrab ve Ebru Gündeş'in Başını Yaktı Reza Zarrab ve eşi Ebru Gündeş'in, Beykoz Kanlıca'daki yalılarında, kanuna aykırı işlem yaptıkları iddiası ile 3 yıla kadar hapisleri isteniyordu. İddia bilirkişi tarafından onaylandı.
 • 27 Nisan 2017 14:05 Dha İstanbul - (Görüntü ile Yeniden) - Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş'in Yalı Davası; Tadilatlar... Beykoz Kanlıca'daki yalılarında Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptıkları iddiasıyla Rıza Sarraf ile dosyası ayrılan Ebru Gündeş ve Hakkı Süha Gökdemir hakkında 3'er yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davalara devam edildi.
 • 27 Nisan 2017 13:02 Dha İstanbul - Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş'in Yalı Davası; Tadilatlar Yıktırılacak Dha İstanbul - Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş'in Yalı Davası; Tadilatlar Yıktırılacak Beykoz Kanlıca'daki yalılarında Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptıkları iddiasıyla Rıza Sarraf ile dosyası ayrılan Ebru Gündeş ve Hakkı Süha Gökdemir hakkında 3'er yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davalara devam edildi.
 • 27 Nisan 2017 13:00 Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş'in Yalı Davası; Tadilatlar Yıktırılacak Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş'in Yalı Davası; Tadilatlar Yıktırılacak BEYKOZ Kanlıca'daki yalılarında Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptıkları iddiasıyla Rıza Sarraf ile dosyası ayrılan Ebru Gündeş ve Hakkı Süha Gökdemir hakkında 3'er yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davalara devam edildi.
 • 27 Nisan 2017 12:54 Rıza Sarraf'ın "Yalı" Davası Beykoz Kanlıca'daki yalılarında, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla iş adamı Rıza Sarraf ile dosyalarının ayrılmasına karar verilen sanıklar Ebru Gündeş Sarraf ve inşaat mühendisi Hakkı Süha Gökdemir'in üçer yıla kadar hapis cezası...
 • 26 Nisan 2017 15:00 Altay 'Hadi Be'ye Konuştu... Altay 'Hadi Be'ye Konuştu... Babam için yazdığım şarkı Ebru Gündeş'in okuduğu 'Sensizim' şarkısıydı
 • 20 Nisan 2017 14:15 Ebru Gündeş, 'İsyan' Şarkısıyla Reza Zarrab'a mı Gönderme Yaptı Ebru Gündeş, 'İsyan' Şarkısıyla Reza Zarrab'a mı Gönderme Yaptı Ebru Gündeş, Halil Sezai ile birlikte 'İsyan' şarkısını seslendirdi. Gündeş'in performansını dinleyen herkesin aklına Amerika'da tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab geldi.
 • 23 Mart 2017 10:31 Ebru Gündeş, İncecik Aldırdığı Kaşlarına İsyan Etti Ebru Gündeş, İncecik Aldırdığı Kaşlarına İsyan Etti Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş kaşlarıyla bir döneme damga vurmuştu. Instagram hesabından eski bir fotoğrafını paylaşan Gündeş kaşlarının inceliğine isyan etti.
 • 22 Mart 2017 08:40 Kerimcan ve Sefa Doğanay Bir Araya Geldi Sosyal Medya Kahkahaya Boğuldu Kerimcan ve Sefa Doğanay Bir Araya Geldi Sosyal Medya Kahkahaya Boğuldu DJ ve internet fenomeni Kerimcan Durmaz, Sefa Doğanay ile bir araya gelip Instagram'dan videolar çekti. İkili Ebru Gündeş ve Bülent Ersoy taklidiyle sosyal medyayı kırdı geçirdi.
 • 14 Mart 2017 14:00 Ünlü isimler Rıfat Yüzüak için ne söyledi?: Ünlü isimler Rıfat Yüzüak için ne söyledi?: " — Ebru Gündeş"Hiçbir kadın makyaja hayır diyemez
 • 10 Mart 2017 01:46 Tankurt Manas Yeni Single Şarkısı ile O Ses Türkiye'de Tankurt Manas Yeni Single Şarkısı ile O Ses Türkiye'de Daha önce O Ses Türkiye'de Ebru Gündeş'in takımında olan Tankurt Manas, yeni single şarkısı 'Sıkıntı Yok' ile O Ses Türkiye çeyrek finaline çıkarak şarkısını söyledi.
 • 06 Mart 2017 14:29 Ebru Gündeş'in Konser Bileti Fiyatını Duyanlar Kulaklarına İnanamadı Ebru Gündeş'in Konser Bileti Fiyatını Duyanlar Kulaklarına İnanamadı Şarkıcı Ebru Gündeş, "Kadınlar Günü" için konser verecek. Gündeş'in konseri için bilet fiyatının kişi başı 5 bin TL olduğunu duyanlar kulaklarına inanamadı.
 • 21 Şubat 2017 11:10 Demet Akalın'dan Ebru Gündeş'e Övgü Dolu Sözler Demet Akalın'dan Ebru Gündeş'e Övgü Dolu Sözler Şarkıcı Demet Akalın, Instagram'dan Ebru Gündeş ve Murat Boz'un "Gün Ağardı" düetini paylaştı. Videonun altına da "Ay senin yorumuna ciğerimi dağlayışına" yorumu yaptı.
 • 20 Şubat 2017 10:27 Ebru Gündeş, Eşiyle Barışmasına Rağmen Evlilik Yüzüğünü Çıkardığı Görüldü Ebru Gündeş, Eşiyle Barışmasına Rağmen Evlilik Yüzüğünü Çıkardığı Görüldü Şarkıcı Ebru Gündeş, konserinden çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı. Bir süre önce eşi Reza Zerrab'tan ayrılma kararı alıp vazgeçen Gündeş'in evlilik yüzüğünü çıkardığı görüldü.
 • 15 Şubat 2017 09:22 Ebru Gündeş, İzmir Konserinde Işık Sisteminin Azizliğine Uğradı Ebru Gündeş, İzmir Konserinde Işık Sisteminin Azizliğine Uğradı 14 Şubat Sevgililer Gününde İzmirli hayranlarıyla bir araya gelen Ebru Gündeş, sahne üzerindeki dev asma ışıklandırmaların aşağı çökmesiyle kısa süreli panik yaşadı.
 • 14 Şubat 2017 12:13 Ebru Gündeş, Yayınladığı Video ile Reza'ya Mesaj Gönderdi Ebru Gündeş, Yayınladığı Video ile Reza'ya Mesaj Gönderdi Ebru Gündeş 14 Şubat Sevgililer Günü için sosyal medya hesabından paylaştığı şarkının bir bölümünde 'sevdik' diyerek ABD'de tutuklu olan eşi Zarrab'a mesaj gönderdi.
 • 11 Şubat 2017 14:07 Ebru Gündeş'in Kilolu Hali Şaşkına Çevirdi Ebru Gündeş'in Kilolu Hali Şaşkına Çevirdi Önümüzdeki günlerde eşi Reza Zarrab'ı ziyaret etmek için ABD'ye gitmesi beklenen Ebru Gündeş'in aşırı kilolu halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.
 • 10 Şubat 2017 14:45 Eşinden Boşanmaktan Vazgeçen Ebru Gündeş'in Yüzü Gülüyor Eşinden Boşanmaktan Vazgeçen Ebru Gündeş'in Yüzü Gülüyor ABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab ile evli olan şarkıcı Ebru Gündeş boşanma kararı alıp kararından vazgeçmişti. Instagram'da yaptığı paylaşımda Gündeş'in yüzünün güldüğü görüldü.
 • 02 Şubat 2017 09:56 14 Şubat'ta Sevgililer İçin Söyleyecek 14 Şubat'ta Sevgililer İçin Söyleyecek Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, Sevgililer Günü’nde İzmir’de sahne alacak.
 • 01 Şubat 2017 22:51 Ebru Gündeş Sevgililer İçin Sahne Alacak Ebru Gündeş Sevgililer İçin Sahne Alacak Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, Sevgililer Günü’nde İzmir’de sahne alacak.
 • 01 Şubat 2017 22:41 Ebru Gündeş 14 Şubat'ta Sevgililer İçin Söyleyecek Ebru Gündeş 14 Şubat'ta Sevgililer İçin Söyleyecek Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, Sevgililer Günü’nde İzmir’de sahne alacak.
 • 09 Ocak 2017 15:30 Dha İstanbul Bülteni - 4 28 Haber Kodu : 170109086_================================9- "YALI DAVASI"NDA EBRU GÜNDEŞ'İN DAVA DOSYASI AYRILDIHaber: Arzu KAYA, İstanbul DHAEbru Gündeş'in, eşi Rıza Sarraf'la birlikte yargılandığı ve 3 yıl hapsinin istendiği davada mahkeme, Sarraf'ın ifadesinin alınmadığı ve Gündeş'in adil yargılanma hakkının ihlal edilmemesi amacıyla dava dosyasını ayırdı
 • 09 Ocak 2017 13:53 Yalı Davasında Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf'a 3 Yıla Kadar Hapis İsteniyor Yalı Davasında Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf'a 3 Yıla Kadar Hapis İsteniyor Beykoz Kanlıca'daki yalılarında, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla iş adamı Rıza Sarraf, eşi Ebru Gündeş Sarraf ve bu işleri yaptığı belirlenen Hakkı Süha Gökdemir'in, üçer yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi
 • 09 Ocak 2017 13:40 Yalı Davası Yalı Davası"Nda Ebru Gündeş'in Dosyası Ayrıldı Ebru Gündeş'in, eşi Rıza Sarraf'la birlikte yargılandığı ve 3 yıl hapsinin istendiği davada mahkeme, Sarraf'ın ifadesinin alınmadığı ve Gündeş'in adil yargılanma hakkının ihlal edilmemesi amacıyla dava dosyasını ayırdı.
 • 09 Ocak 2017 13:34 "Yalı Davası"Nda Ebru Gündeş'in Dava Dosyası Ayrıldı Haber: Arzu KAYA, İstanbul DHAEbru Gündeş'in, eşi Rıza Sarraf'la birlikte yargılandığı ve 3 yıl hapsinin istendiği davada mahkeme, Sarraf'ın ifadesinin alınmadığı ve Gündeş'in adil yargılanma hakkının ihlal edilmemesi amacıyla dava dosyasını ayırdı.
 • 26 Aralık 2016 09:03 Arda Turan ve Ebru Şallı'nın Yolu, Ebru Gündeş Konserinde Kesişti Arda Turan ve Ebru Şallı'nın Yolu, Ebru Gündeş Konserinde Kesişti Ebru Şallı ve Arda Turan'ın yolu Ebru Gündeş'i dinlemeye gittikleri Günay'da kesişti. Mekan çıkışı gazetecilere sinirlenen Ebru Şallı, "Neyin peşindesiniz" diyerek çıkıştı.
 • 25 Aralık 2016 15:59 Zarrab'la Barışan Ebru Gündeş, Amerika'ya Uçuyor Zarrab'la Barışan Ebru Gündeş, Amerika'ya Uçuyor ABD'de tutuklu bulunan ve davası devam eden eşi Reza Zarrab'dan boşanacağını açıklayan ancak sürpriz bir karara imza atarak Zarrab'la barışan Ebru Gündeş, kocasının yanına uçuyor.
 • 08 Aralık 2016 09:30 Kemer Sıkmaya Devam! Ebru Gündeş, Lüks Yattan Deniz Taksiye Düştü Kemer Sıkmaya Devam! Ebru Gündeş, Lüks Yattan Deniz Taksiye Düştü ABD'de tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab'dan boşanma kararı alan Ebru Gündeş, kemer sıkma politikasına devam ediyor. Ünlü sanatçı şimdi de kızını okula götüren deniz taşıtında ekonomi yaptı.
 • 25 Kasım 2016 16:36 Dha İstanbul Bülteni - 4 Görüntü Dökümü: ---------------------Avukat Bahri Bayram Belen açıklamasıAdliyeden görüntüGenel ve detaylar============================================5 - EBRU GÜNDEŞ: TADİLATLAR EŞİM TARAFINDAN YAPILMIŞTIREbru Gündeş, eşi Rıza Sarraf'la birlikte yargılandığı ve 3 yıl hapis cezası istendiği davada, yasalara aykırı olarak yapıldığı belirtilen yalı tadilatıyla ilgili ilk kez ifade verdi
 • 25 Kasım 2016 16:24 Ebru Gündeş İfade Verdi Ebru Gündeş İfade Verdi Ebru Gündeş ifade verdi
 • 25 Kasım 2016 16:20 Ebru Gündeş İkiz Yalılara Kaçak Kat Eklendiğine İlişkin Hakkında Açılan Davada İfade Verdi Beykoz’da, kendilerine ait olan ikiz yalılara kaçak kat ekleyip, dışarıdan asansör yaptırdıkları iddiasıyla, 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan sanatçı Ebru Gündeş’in, hakkında çıkarılan zorla getirme kararının ardından, celse arasında ifade verdiği ortaya çıktı.
 • 25 Kasım 2016 16:06 Ebru Gündeş Ebru Gündeş " Tadilatlar Eşim Tarafından Yapılmıştır" Beykoz Kanlıca'daki yalılarında, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla Rıza Sarraf, eşi Ebru Gündeş Sarraf ve bu işleri yaptığı belirlenen Hakkı Süha Gökdemir'in 3'er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.
 • 25 Kasım 2016 16:02 Ebru Gündeş İfadesinde Ebru Gündeş İfadesinde "Ben Yapmadım Reza Yaptı" Dedi Ebru Gündeş, Beykoz Kanlıca'daki yalıyla ilgili yargılandığı davada "Bu yalılar üzerinde gerçekleştirilen tadilatlar, eşim tarafından yaptırılmıştır" şeklinde ifade vererek topu Reza Zarrab'a attı.
 • 25 Kasım 2016 16:01 Ebru Gündeş: Tadilatlar Eşim Tarafından Yapılmıştır Ebru Gündeş, eşi Rıza Sarraf'la birlikte yargılandığı ve 3 yıl hapis cezası istendiği davada, yasalara aykırı olarak yapıldığı belirtilen yalı tadilatıyla ilgili ilk kez ifade verdi.
 • 25 Kasım 2016 15:00 Rıza Sarraf'ın "Yalı" Davası Beykoz Kanlıca'daki yalılarında, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla iş adamı Rıza Sarraf, eşi Ebru Gündeş Sarraf ve bu işleri yaptığı belirlenen Hakkı Süha Gökdemir'in 3'er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.