Kanal D'nin Ev Sahipliğini Yaptığı Discop Daveti Göz Kamaştırdı - Son Dakika
Magazin

Kanal D'nin Ev Sahipliğini Yaptığı Discop Daveti Göz Kamaştırdı

Kanal D\'nin Ev Sahipliğini Yaptığı Discop Daveti Göz Kamaştırdı

Kanal D'nin, Discop Televizyon Yayıncılığı Fuarı kapsamında düzenlediği "Partyist - D" daveti göz kamaştırdı.

07.03.2013 11:04

Kanal D'nin, Discop Televizyon Yayıncılığı Fuarı kapsamında düzenlediği "Partyist - D" daveti göz kamaştırdı. Hilton Oteli'nde gerçekleşen "Partyist - D" davetine, dünyanın birçok ülkesinden önde gelen TV yayıncıları, yapım ve dağıtım şirketleri yöneticileri, uluslararası içerik sağlayıcısı yöneticilerinin yanı sıra; televizyon dünyasının ünlü isimleri katıldı.

"İntikam" dizisi oyuncularından Beren Saat, Ezgi Eyüboğlu, Can Sipahi, "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisi oyuncularından Mete Horozoğlu, Mine Tugay, Aras Bulut İynemli, Wilma Elles, Nilperi Şahinkaya, Renan Bilek, Volkan Ünal; Yalan Dünya dizisi oyuncularından Derya Karadaş, İrem Sak "Doktorum" programı sunucusu Zahide Yetiş, "D Magazin" programının sunucusu Berrin Aktuğ, "Cinemania" programı sunucusu Ömür Gedik, Kanal D Ana Haber sunucusu Serdar Cebe, Med Yapım'dan Fatih Aksoy, Most Production'dan Mustafa Oğuz gibi ünlü yapımcılar da partinin konukları arasındaydı. Kanal D'nin, günler süren özenli bir çalışmaya hazırladığı davete, dünyanın dört bir yanından Türkiye'ye gelen fuar katılımcıları da büyük ilgi gösterdi. Muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde, konuklara ikramlarla başlayan bu göz kamaştıran parti, Dolapdere Big Gang Performans'ın tüm davetlileri coşturan performanslarıyla eşsiz bir hal aldı. Türkiye'de, bu yıl 3'üncü düzenlenen Discop Televizyon Yayıncılığı Fuarı, 1991 yılından beri dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenleniyor.

Fuarda; Zodiak Rights, ITV Studios Global Entertainment, Telemundo, Televisa, Discovery, NBC Universal, Viacom, Sparks ve Mediaset gibi firmalar yer alıyor.

Türk dizilerinin dünyada tanınması, Ortadoğu'da final bölümü 85 milyon kişi tarafından izlenen Gümüş dizisinin bu büyük başarısı ile gerçekleşmişti. Bu fuardaki yerini de alan Kanal D, iddialı yapımlarıyla dünyaya açılımını da sürdürüyor. - İstanbul

Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Kanal D'nin Ev Sahipliğini Yaptığı Discop Daveti Göz Kamaştırdı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement