'Lavinya'dan Orhan Pamuk'a Selam Var! - Son Dakika

'Lavinya'dan Orhan Pamuk'a Selam Var!

23.12.2012 06:02
'Lavinya'dan Orhan Pamuk'a Selam Var!

İlk filmi 'Film' ile dikkat çeken yönetmen Kerem Topuz, ikinci sinema filmi 'Lavinya' için kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor.

İlk filmi 'Film' ile dikkat çeken yönetmen Kerem Topuz, ikinci sinema filmi 'Lavinya' için kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Kendisinin kaleme aldığı 'Lavinya'nın; İstanbul'da başlayıp Anadolu'da geçen bir yol hikayesini anlatacağını söyleyen Topuz; senaryosunun, Orhan Pamuk'un 'Yeni Hayat' romanına benzerliğinden dolayı filmde ünlü yazara saygı ve selam niteliğinde bir göndermede bulunacağını da belirtti. Topuz filmin isminde, Özdemir Asaf'ın 'Lavinia' adlı şiirinden esinlendiğini söyledi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

YORUMLAR
500
Manisalı Kiraz Üreticileri: 'Geçen Sene 1 Kilo Kirazla 2,5 Litre Mazot Alırken Bu Sene 1 Litre Alamıyoruz' Manisalı Kiraz Üreticileri: 'Geçen Sene 1 Kilo Kirazla 2,5 Litre Mazot Alırken Bu Sene 1 Litre Alamıyoruz' Topkapı Kaleiçi Meydanı'nın topluma kazandırılmasının ilk adım atıldı Topkapı Kaleiçi Meydanı'nın topluma kazandırılmasının ilk adım atıldı Solüsyonla çoğaltacağız diyerek işadamını 35 bin euro dolandırdılar Solüsyonla çoğaltacağız diyerek işadamını 35 bin euro dolandırdılar
Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin 'Lavinya'dan Orhan Pamuk'a Selam Var! - Son Dakika

Bu haber Sabah.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Sabah.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Sabah.com.tr kurumudur.

Advertisement