Masumlar Apartmanı'nın dün akşamki bölümünde neler oldu? Merakla beklenen piknikte neler yaşandı? - Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın dün akşamki bölümünde neler oldu? Merakla beklenen piknikte neler yaşandı?

11.05.2022 08:49
Masumlar Apartmanı'nın dün akşamki bölümünde neler oldu? Merakla beklenen piknikte neler yaşandı?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, dün yayınlanan 69.bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Merakla beklenen bölümde Masal'ın doğumu apartman sakinlerine umut verirken büyük heyecanla beklenen piknik de mutluluk ve neşe içinde geçmiştir.

Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerini paylaştığı TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dün akşam yayınlanan 69. bölümüyle izleyicisiyle buluştu.

NACİ, SAFİYE'NİN ÖNEMLİ BİR KURALINI DAHA AŞMAYI BAŞARIR

Masal'ın doğumu, hem aile hem de apartman sakinleri için yepyeni bir umudun simgesi olur. Naci, Safiye'nin en önemli kurallarından birini daha aşmayı başarır. Bir yandan da Safiye'nin bebekle kurduğu bağı gördükçe, birlikte bir çocukları olması arzusu giderek güçlenir. Safiye'nin bu konudaki hisleri ise çok başkadır. Tüm zamanını Masal'a ayıran, uyumaya bile direnen Gülben'in, bebeği konusunda Safiye haricinde kimseye güvenememesi başta Esat olmak üzere herkesin dikkatini çeker. Bu sırada doktorun söylediği bir şey, Gülben'in yetersizlik korkusunu tetikler.

CEYLAN'IN SERGİSİ HAN İÇİN SINAV OLACAKTIR

Han ve Ceylan, arkadaşlık sınırları içinde görüşmeye devam ederlerken Ceylan'ın yeni sergisinin açılışı gelip çatar. Bu sergi, Han için adeta bir sınav olacaktır. Nihayet tüm apartman sakinleri, o çok istedikleri pikniğe giderler. Ancak, mutluluk ve neşe içinde geçen günün sonunda olacaklardan habersizdirler.

YORUMLAR
500
Seni Kalbime Sakladım konusu ne, oyuncuları kimlerdir? Seni Kalbime Sakladım dizisi uyarlama mı? Seni Kalbime Sakladım ne zaman, hangi gün? Seni Kalbime Sakladım konusu ne, oyuncuları kimlerdir? Seni Kalbime Sakladım dizisi uyarlama mı? Seni Kalbime Sakladım ne zaman, hangi gün?

Son Dakika Magazin Masumlar Apartmanı'nın dün akşamki bölümünde neler oldu? Merakla beklenen piknikte neler yaşandı? - Son Dakika


Advertisement