Ünlü oyuncu Merve Oflaz sosyeteye gelin gidiyor! Damadın ailesiyle akşam yemeğinde buluştu - Son Dakika
Magazin

Ünlü oyuncu Merve Oflaz sosyeteye gelin gidiyor! Damadın ailesiyle akşam yemeğinde buluştu

Yaklaşık 1 yıldan bu yana beraberliklerini koruyan cemiyetin ünlü ismi Allan Hakko ve başarılı oyuncu Merve Oflaz evliliğe doğru ilerliyor. Ünlü oyuncu, sevgilisinin babası Jeff Hakko ile de yemekte bir araya geldi. İkilinin ilk kez tanıştığı belirtiliyor.

15.09.2021 08:58  Güncelleme: 22:37
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İlişkilerini çok göz önünde yaşamasalar da cemiyetin ünlü siması Alan Hakko ile ekranların sevilen oyuncusu Merve Oflaz, mutlu ilişkilerini yaklaşık 1 yıldan bu yana yürütüyor. İkilinin hayatında önemli gelişmeler de yaşandı.

BİRLİKTE YEMEK YEDİLER

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre spor tutkunu çift, bazen tatillerde spor yaparken bir-iki kare paylaşsalar da çok fazla ortalıkta görünmüyor. Ancak çiftin ilişkisi oldukça iyi gidiyor. Geçtiğimiz haftada Allan Hakko ve babası Jeff Hakko ile İstanbul'da yemeğe otururken görüldüğü hatta çok geçmeden yanlarına Merve Oflaz'ın geldiği belirtildi.

İLK KEZ TANIŞTIRDI

İddialara göre Allan Hakko, sevgilisi Merve Oflaz'ı ilk kez babasıyla tanıştırmış ve yemek oldukça samimi bir havada geçmiş. Herkesin birbirine çok yakıştırdığı çiftin cephesinden mutlu haberlerin gelmesi yakın olarak görülüyor.

Ünlü oyuncu Merve Oflaz sosyeteye gelin gidiyor! Damadın ailesiyle akşam yemeğinde buluştu
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Ünlü oyuncu Merve Oflaz sosyeteye gelin gidiyor! Damadın ailesiyle akşam yemeğinde buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement