Kiralık Aşk'tan Ayrılan Elifcan Ongurlar'dan Fanlara Sitem - Son Dakika
Magazin

Kiralık Aşk'tan Ayrılan Elifcan Ongurlar'dan Fanlara Sitem

"Kiralık Aşk"tan ayrılan Elifcan Ongurlar, Instagram'dan duygusal bir yazı kaleme aldı. Genç oyuncu dizinin fanlarına ise "sanat ve gerçek yaşamı birbirinden ayırın" dedi.

07.05.2016 14:37  Güncelleme: 15:07

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk kadrosundan sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Güzel oyuncu Elifcan Ongurlar, Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun başrollerini paylaştığı Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk'tan ayrıldı.

"İŞTE BU BENİM SAHNEM"

Fikret Gallo karakteriyle diziye sürpriz bir giriş yapan Ongurlar, Instagram hesabından takipçileriyle son sahnesine ait bir fotoğrafı paylaşarak duygusal bir açıklama yaptı. Kiralık Aşk ailesine ve hayranlarına teşekkür eden Ongurlar açıklamasında, "İşte bu benim son sahnem! Fikret Gallo karakteriyle "Kiralık Aşk" dizisine girdiğim ilk günü anımsıyorum. Yüksek enerjiye sahip bir ekip, önceden de tanıdığım çok sevdiğim oyuncu arkadaşlarım ve ilk sahnem! Unutamadığım birçok anımı yanıma alarak bu güzel projeden ayrılıyorum. Benim gibi mesleğini aşkla yapan oyuncular görevimizi tamamlayınca hem mutlu oluruz hem de buruk bir duygu kaplar içimizi… Öyle ya da böyle geçen 11 bölüm… Bana inanan @ortaksyapim 'a ilk günden beri beni destekleyen oyuncu arkadaşlarıma, senaryo yazarımız Meriç Acemi'ye, yönetmenlerimiz @barisyos @nolsee @zelihaorman 'a ve beni her zaman gülen yüzleriyle karşılayan, işini çok iyi yapan teknik ekibe çok ama çok teşekkür ederim… İyiki varsınız.

"BİR MUM DİĞERİNİ TUTUŞTURMAKLA IŞIĞINDAN BİR ŞEY KAYBETMEZ"

Tabii ki en büyük takdirim ve en büyük teşekkürüm izleyicilerimize: Bugüne değin KA Fanlarına karşı büyük bir sabır gösterdim… Ama "Bir mum, diğerini tutuşturmakla ışığından bir şey yitirmez…" Şu andan itibaren sizler için tek dileğim sanat ve yaşam gerçeğini birbirinden ayırmanızdır. Sanatın var olduğu başka yaşamlarda görüşmek üzere. Hepinizi çok seviyorum ve saygı duyuyorum. Hoşça kal KA Ailesi!" ifadelerine yer verdi.


Kiralık Aşk\'tan Ayrılan Elifcan Ongurlar\'dan Fanlara Sitem

Son Dakika Magazin Kiralık Aşk'tan Ayrılan Elifcan Ongurlar'dan Fanlara Sitem - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (3)

  • Sendai: Doğru söze selam. 5 0 Yanıtla
  • laz: Cok ta fifi tin çok uzuldum 1 2 Yanıtla
  • KA.elbar.deföm: Kiralık aşk benim en sevdiğim dizi sevmeyenler bence kötü yorum yapmasın onlarda emek vererek birşey yapıyorlar saygısızlığa gerek yok Elifcan Ongurlara gelince de bütün dizi fanları başroldekileri ayırmak isteyen ya da başrolde birini seven kişiyi sevmez bence Elçin Sangu sana bin basar sadece gözlerin renkli ama Elçin in hem saçları güzel hem de yüz ü ve fiziği süper ayrıca seni ilk başta seviyorum ama nefretle bay bay dedim 0 1 Yanıtla

Advertisement