Sevgilisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılanan Ozan Güven Cunda'ya yerleşti - Son Dakika

Sevgilisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılanan Ozan Güven Cunda'ya yerleşti

12.12.2020 14:36

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılanan ve bu süreçte birçok projesi iptal edilen Ozan Güven, Cunda Adası'na taşındı. Aylardır ortalıkta görünmeyen oyuncu, meslektaşı Şevket Çoruh ile fotoğraf paylaşmasıyla ortaya çıkmış oldu.

Kız arkadaşına şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılanan Ozan Güven'in önce reklam kampanyasının yeni anlaşması iptal edildi ardından başrolünü Halit Ergenç'le paylaştığı "Babil" dizisinin kadrosundan çıkarıldı. Yaşadıklarından dolayı büyük bir moral bozukluğu yaşayan Güven, İstanbul'u terk etti.

CUNDA ADASI'NDA BULUŞTULAR

Güven, Rasim Öztekin, Bülent İnal, Beren Saat ve Perran Kutman gibi ünlü isimlerin de yazlığının olduğu Cunda Ada'sında ev tuttu. Ozan Güven'i son olarak yakın dostu Şevket Çoruh ziyarete gitti. Çoruh, geçen sezon sahibi olduğu tiyatronun "Don Kişot" adlı oyununda da Ozan Güven'i başrol oynatmıştı. Bu hafta başı "Arka Sokaklar" dizisindeki çekimlerini tamamlayan Şevket Çoruh, soluğu Cunda'da aldı.

Ozan Güven Cunda'ya yerleşti

SAKALLARINI UZATTI

Darp davası için 21 Ocak'ta hakim karşısına çıkmaya hazırlanan Ozan Güven'in sakallı hali dikkat çekti. Keyfi yerinde olan oyuncunun mahkeme sonuçlanana kadar İstanbul'a dönmeyi düşünmediği öğrenildi.

YORUMLAR (1)
500
Son dakika haber: SEVDA NOYAN'IN 'TEHDİT' DAVASI DÜŞÜRÜLDÜ Son dakika haber: SEVDA NOYAN'IN 'TEHDİT' DAVASI DÜŞÜRÜLDÜ Son dakika haberi! Kılıçdaroğlu: Siyasi yasak kararını ve mahkemeyi tanımıyoruz Son dakika haberi! Kılıçdaroğlu: Siyasi yasak kararını ve mahkemeyi tanımıyoruz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ'dan 'Millet Bahçesi' açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ'dan 'Millet Bahçesi' açıklaması
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Sevgilisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılanan Ozan Güven Cunda'ya yerleşti - Son Dakika


Advertisement