Sıla fena pişti oldu! İlker Kaleli için yazdıklarını eski eşi için de yazmış - Son Dakika

Sıla fena pişti oldu! İlker Kaleli için yazdıklarını eski eşi için de yazmış

27.05.2021 20:48

Müzik dünyasının başarılı sesleri arasında yer alan Sıla, şarkılarıyla olduğu kadar aşklarıyla da konuşuluyor. Oyuncu İlker Kaleliyle yeni bir aşka yelken açan Sıla'nın aşkını ilan ettiği paylaşıma yazdığı "Canımın canısın" sözünü, geçtiğimiz yıl eski eşi Hazer Amani ile paylaşımında da kullandığı ortaya çıktı.

Sanat dünyasında sesi beğenilen isimlerden biri olan Sıla, seslendirdiği şarkıların yanı sıra rüzgarlı aşklarıyla da konuşulmaya devam ediyor. Ahmet Kural'la birlikteliklerinin ardından magazin gündeminden düşmeyen Sıla, daha sonra şef Hazer Amani'yle dünya evine girmişti.

Sıla'nın, mutlu başlayan evliliği de yürümedi ve geçtiğimiz yıl Amani'yle ayrılık kararı aldı. Güzel şarkıcının son olarak oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Bir süredir aşk iddiaları karşısında sessiz kalan ikili, geçtiğimiz günlerde Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla birlikteliklerini ilan etti.

Sıla fena pişti oldu! İlker Kaleli için yazdıklarını eski eşi için de yazmış

ÖNCE İLKER KALELİ PAYLAŞTI

Kaleli, sevgilisiyle fotoğrafını "Gelirmiş... Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine... Bilmediğim, canımdan can bir yere..." notuyla paylaştı.

Sıla fena pişti oldu! İlker Kaleli için yazdıklarını eski eşi için de yazmış

SILA PAYLAŞIMINDA TEKRARA DÜŞTÜ

Sıla ise yayınladığı kareye, "Diyecek afili söz çok; fakat söze ne hacet... Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın" notunu düştü.

Ancak şarkıcının, Kaleli için kullandığı "Canımın canısın" sözünü, geçtiğimiz yıl eski eşi Hazer Amani ile paylaşımında kullandığı ortaya çıktı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Sıla, Amani ile bu fotoğrafını, "Canımın canısın" mesajı ile yayınlamıştı. 40 yaşındaki şarkıcının, eski eşi ve yeni sevgilisi için kullandığı kelimeler sosyal medyanın gündemine oturdu.

YORUMLAR (13)
  • zoro: "CANIMIN CANI" SILA'NIN EN SEVDİĞİNE KARŞI KULLANDIĞI SILA'YA ÖZGÜ KALIPLAŞMIŞ SÖZ DEMEK Kİ ! NE VAR BUNDA. NE YANİ SEVDİKLERiNİN HEPSİNE, HERKESİN KULLANDIĞI "AŞKİTOM" MU DESEYD ! BİRAZ YENİLİKÇİ OLUN ! Cevap Yaz 3 10 Yayından Kaldır
  • qqqqq: sılanın eskiden bi değeri vardı asil duruyodu bu aşk olaylarından dolayı gözümden düştü artık sıradan popçu Cevap Yaz 14 1 Yayından Kaldır
  • NASA dairesi: Sıla sana artık bakıp bakıp niyet edicem sana o gözle bakmıyordum artık seni bir obje olarak görüyorum muhteşemsin Cevap Yaz 11 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kahvedeki vatandaşların Beyoğlu'nda yürüyen güzel mankene bakışları dikkat çekti Kahvedeki vatandaşların Beyoğlu'nda yürüyen güzel mankene bakışları dikkat çekti 5 ay boşanan Petek Dinçöz nişanlandı: Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın 5 ay boşanan Petek Dinçöz nişanlandı: Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın Anadolu Üniversiteli atlet dünya şampiyonu oldu Anadolu Üniversiteli atlet dünya şampiyonu oldu

Son Dakika Magazin Sıla fena pişti oldu! İlker Kaleli için yazdıklarını eski eşi için de yazmış - Son Dakika


Advertisement