Takside Romantizm Tavan Yaptı! - Son Dakika

Takside Romantizm Tavan Yaptı!

03.01.2012 10:30
Takside Romantizm Tavan Yaptı!

Bir dargın bir barışık ilişkileriyle magazin dünyasının gündeminden düşmeyen sempatik çift Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ bu kez objektiflerden kaçamadı!

Birkaç ayrılığın ardından eski aşkları yeniden alevlenen ve geçtiğimiz yazdan beri beraber olan Kıvanç Tatlıtuğ- Azra Akın çifti yeni yıla da birlikte girdi. ıkili, 2012'yi Avusturya'nın başkenti Viyana'da karşıladı. Cumartesi Viyana'ya gidip ertesi gün Türkiye'ye dönen çift, Atatürk Havalimanında objektiflerden kaçmayı başaramadı.

Takside romantizm!

Telaşlı olduğu fark edilen Tatlıtuğ, "Yeni yılda evlilik var mı?" diye soran haberciye "Onu zaman gösterecek" demekle yetindi. Daha sonra kendilerini aceleyle bir taksiye atan çift, dışarıdakinin aksine araç içinde gayet rahattı. Tatlıtuğ, elini sevgilisinin omzuna attı. Akın da bu hareketi karşılıksız bırakmayıp onun elini tutarak mutluluk pozları verdi.

Kaynak: ElmaElma.com
YORUMLAR
500
BM Viyana Ofisi'nde Türkiye'nin sıfır atık projesi anlatıldı BM Viyana Ofisi'nde Türkiye'nin sıfır atık projesi anlatıldı Avusturya'da farklı dini cemaatlerin katılımıyla iftar programı düzenlendi Avusturya'da farklı dini cemaatlerin katılımıyla iftar programı düzenlendi

Son Dakika Magazin Takside Romantizm Tavan Yaptı! - Son Dakika


Advertisement