Tükenmişlik Sendromuna mı Yakalandı? - Son Dakika

Tükenmişlik Sendromuna mı Yakalandı?

16.05.2022 00:49
Tükenmişlik Sendromuna mı Yakalandı?

Burcu Özberk, geçtiğimiz günlerde Etiler da Mario adlı mekandan çıkarken görüntülendi. Mekandan ilk yeğeni Can kucağında köpekleri ile çıktı. Ardından mekandan çıkan Özbek, geçtiğimiz gün yaptığı Bali tatili hakkında konuştu.

Burcu Özberk "Çok güzeldi, dinlendim iyice." dedi. Muhabirlerin "Sosyal medya paylaşımlarınız da çok konuşuldu. Bunun hakkında neler söylemek istersiniz?" sorusuna "Göründüğü gibi gayet eğlendim. Tekrardan hemen gideceğim Bali'ye." dedi.

Yeni bir projeye dahil olup olmayacağı sorusuna "Çalışmak istemiyorum ya." dedi. Muhabirlerin "Yorulduğunuz için mi?" sorusuna ise "Yok, biraz kendime zaman ayırmak istiyorum." dedi. Özberk'in durgun ve yorgun hali ise gözlerden kaçmadı.

YORUMLAR
500
Aşk İddiası Sonrası Sessizliğini Bozdu Aşk İddiası Sonrası Sessizliğini Bozdu 19 yaşındaki Cengiz Alp Köseer, Eyüpspor'da 19 yaşındaki Cengiz Alp Köseer, Eyüpspor'da Video: Iraklı Sanatçı Ateşle Resim Yapıyor Video: Iraklı Sanatçı Ateşle Resim Yapıyor
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Tükenmişlik Sendromuna mı Yakalandı? - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement