'Yalnız değilsiniz' - Son Dakika

'Yalnız değilsiniz'

13.04.2020 18:59
'Yalnız değilsiniz'

Sanatçılardan koronavirüsle mücadelede destek mesajları gelmeye devam ediyor.

Sanatçılardan koronavirüsle mücadelede destek mesajları gelmeye devam ediyor. Belçim Bilgin'in öncülüğünde ünlü sanatçılar, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNFPA'nın dost sanatçıları adıyla bir videoda buluştu. Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun da evlerinde çektikleri videoyla katıldıkları projede Furkan Andıç, Kerem Bürsin, Ayta Sözeri ve Esra Dermancıoğlu 'Yalnız değilsiniz' mesajı verdiler.

Ünlü sanatçıların evlerinde cep telefonları ile çektikleri 'Kimseyi geride bırakmayacağız, hepimiz korkuyoruz, endişeliyiz, zor günler geçiriyoruz. Ama umutsuzluğa kapılmayacağız. Yalnız değilsin, yalnız değiliz…' cümleleriyle başlayan videoda kadın, erkek, genç, yaşlı, yoksul, varlıklı, mülteci, göçmen toplumun tüm kesimlerinin koronavirüse karşı birlikte mücadele ettiği bu zor günlerin karşılıklı destek ve dayanışma ile aşılacağı vurgulandı.

YORUMLAR
500
Çin, ABD'nin BM İnsan Hakları Yüksek Komiseri'nin Xinjiang Ziyaretiyle İlgili 'Endişelerini' Reddetti Çin, ABD'nin BM İnsan Hakları Yüksek Komiseri'nin Xinjiang Ziyaretiyle İlgili 'Endişelerini' Reddetti Çin Dışişleri Bakanı, Guangzhou'da BM Yetkilisi ile Görüştü Çin Dışişleri Bakanı, Guangzhou'da BM Yetkilisi ile Görüştü Tedros Adhanom Ghebreyesus, ikinci kez DSÖ Genel Direktörlüğüne seçildi Tedros Adhanom Ghebreyesus, ikinci kez DSÖ Genel Direktörlüğüne seçildi
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin 'Yalnız değilsiniz' - Son Dakika


Advertisement