Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Kemal İnci Evinde Ölü Bulundu - Son Dakika
Magazin

Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Kemal İnci Evinde Ölü Bulundu

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Kemal İnci İzmir'deki evinde ölü bulundu. Kemal İnci'nin kalp krizi sebebiyle hayatını kaybettiği tahmin ediliyor.

30.09.2018 12:30  Güncelleme: 12:46
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Yeşilçam'ın usta oyuncularından olan Kemal İnci İzmir'deki evinde ölü bulundu. Kalp krizi geçirdiği tahmin edilen 85 yaşındaki usta oyuncu, daha önce kanser tedavisi görmüştü.

HABERİ ALIR ALMAZ EVİNE KOŞTULAR

Usta oyuncunun haberini alan aile yakınlarının haberi alır almaz evine koştu. Usta oyuncu Kemal İnci, son olarak Eşkıya, Hokkabaz, Kabadayı, Düğün Dernek filmlerinde rol almıştı.

Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Kemal İnci Evinde Ölü Bulundu

TÜRKAN ŞORAY'LA BİRLİKTE ROL ALMIŞLARDI

İnci ayrıca Türkan Şoray ve Şener Şen'in başrolünü oynadığı İkinci Bahar dizisinde de canlandırdığı Besim karakteriyle de hafızalarda yer etmişti.

Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Kemal İnci Evinde Ölü Bulundu
Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Kemal İnci Evinde Ölü Bulundu
Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Kemal İnci Evinde Ölü Bulundu

KEMAL İNCİ KİMDİR?

Kemal İnci, 15 Mayıs 1933 tarihinde Adana'da doğmuştur. Yeşilçam'ın kötü adam rollerinin unutulmaz ismi Bilal İnci'nin ağabeyidir. Ortaokuldan mezun olduktan sonra çadır ve gezici tiyatrolarda çalışmaya başladı. Daha sonra Yeşilçam setlerinde işçilik yapan Kemal İnci, bir süre sonra yönetmen olarak filmler çekmeye başladı.

Kemal İnci, kariyeri boyunca birçok filmde rol almış ve bazı projelere ise yapımcı ve yönetmen sıfatıyla katkı sağlamıştır. Önceleri yönetmen ve yapımcı olarak başladığı kariyerine, oyunculuğa geçerek yön veren Kemal İnci, son dönemlerde Düğün Dernek, Kolpaçino Bomba, Umut gibi projelerde yer almıştır. Peki, Kemal İnci kimdir ve hangi projelerde yer almıştır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

Kemal İnci, 15 Mayıs 1933 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Kemal İnci, ortaokuldan mezun olduktan sonra çadır ve gezici tiyatrolarda başlayan sanat ve iş yaşamına, sinemada set işçiliğiyle devam etti. Alışılagelenin tersine, yönetmenlikten oyunculuğa geçti. Dış kaynaklı yapımlarda da rol alan sanatçı, yönetmenlik ve oyunculukla sınırlı kalmayıp, senaristlik ve yapımcılık işleri de yaptı. Ayrıca Kemal İnci, 16 Haziran 2015'te FOX TV'de yayınlanan evlendirme programı Esra Erol'la İzdivaç'a katılmıştır.

Yeşilçam\'ın Usta Oyuncusu Kemal İnci Evinde Ölü Bulundu

Son Dakika Magazin Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Kemal İnci Evinde Ölü Bulundu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (21)

  • Abdür: Ne kadar iyi oyuncu varsa teker teker hayatını kaybediyor. Mekanı cennet olsun. 48 0 Yanıtla
  • alper: ayrıyeten size ne milletin imanından nasıl giderse gider haşa sizemi hesap verecek verecegi bir hesap var ise allahadır herkes islam alimi olmuş ülkeye bak be nasıl müslümansınız siz ayıptır 39 1 Yanıtla
  • Vay: Tek tek temizleniyo miletin baş belası ahlaksız yeşilçam oyuncuları ateşiniz bol olsun 4 24 Yanıtla Mert: Sen cenneti garantiledin sanırım 11 0 MALAZGİRT 1071: Sanane ne yaşamışsa? Vay mısın nesin kerkenez...herkesin hayatı kendine, sen ordan milletin akıbetini bilinçsizce sorgulama hakkına sahip değilsin aynaya bak önce... 11 0 anti yobaz: dini yaşayan insanları burada ayırıyor saygı duyuyorum ama vay rumuzlu heycan sen bir yobaaazsin 6 0
  • Allah rahmet etsin: Ulan felaket tellali gibi adamsiniz allah rahmet etsin deyin gecin zormu yani be 26 0 Yanıtla
  • alper: herkese ünlü oyuncu deniliyor ama bu ustat gercekten oyledir allah rahmet eylesin 15 3 Yanıtla
  • Van65: BEN ONU BUNU BILMEM NE MUTLU O INSANAIMANLI GITIYSE IMAN UOK SA VAY HALIMIZE 8 6 Yanıtla
  • Celo: Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun inşallah yazık ki ölü bulon müş başında kimse olmaması çok acı olmuş 13 0 Yanıtla
  • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement