Yüzük detayı! Hadise'nin ayna karşısında verdiği poz sosyal medyayı salladı - Son Dakika

Yüzük detayı! Hadise'nin ayna karşısında verdiği poz sosyal medyayı salladı

27.12.2022 17:13

Ünlü şarkıcı Hadise'nin sosyal medya hesabından peş peşe paylaştığı fotoğraflarda tek celsede boşandığı eski Mehmet Dinçerler'in evlenme teklifinde taktığı yüzük dikkat çekti.

İş insanı Mehmet Dinçerler ile evlenmesi kadar ayrılması da olay olan Hadise'nin son paylaşımı olay yarattı. İş insanı Mehmet Dinçerler ile 30 Nisan'da Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen törenle dünya evine giren şarkıcı 30 Eylül'de tek celsede boşandı.

YENİ HAMLE GELDİ

Aldığı ani evlilik kararı kadar ayrılık haberleriyle de gündem olan Hadise, Dinçerler ile anılmaya devam ediyor.İkilinin adı bir araya gelmeye devam ederken Hadise'den yeni bir hamle geldi.

"BARIŞTILAR MI?"

Sosyal medya hesabını paylaşım yağmuruna tutan şarkıcının, birçok fotoğrafındaki ayrıntı dikkat çekti. Evlilik yüzüğünü her karede gösteren Hadise, "Eski eşi Mehmet Dinçerler ile barıştı mı?" sorularını gündeme getirdi.

İşte o fotoğraf:

Hadise'nin ayna karşısında verdiği poz olay oldu, herkesin gözü parmağına kaydı
Hadise'nin ayna karşısında verdiği poz olay oldu, herkesin gözü parmağına kaydı
YORUMLAR (1)
500
Mehmet Dinçerler, Hadise'nin yakın arkadaşı Ala Tokel'in fotoğrafına yorum yaptı: Çok hoş Mehmet Dinçerler, Hadise'nin yakın arkadaşı Ala Tokel'in fotoğrafına yorum yaptı: Çok hoş Mehmet Dinçerler'den Hadise'nin arkadaşı Ala Tokel'e dikkat çeken yorum: İlk foto çok hoş Mehmet Dinçerler'den Hadise'nin arkadaşı Ala Tokel'e dikkat çeken yorum: İlk foto çok hoş

Son Dakika Magazin Yüzük detayı! Hadise'nin ayna karşısında verdiği poz sosyal medyayı salladı - Son Dakika


Advertisement