SON DAKİKA MEHMET ALİ ŞAHİN HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Ali Şahin Haberleri

 • 22 Ağustos 2018 18:53 TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin: TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin: "Artık El Pençe Divan Duran Yöneticiler Yok" TBMM eski Başkanı Mehmet Ali Şahin: "Artık el pençe divan duran yöneticiler yok" Şahin, "Recep Tayyip Erdoğan'ın çıkışından cesaret buldular"KARABÜK - AK Parti Karabük Teşkilatı'nın bayramlaşma programında konuşan Türkiye Büyük Millet Meclisi eski Başkanı Mehmet Ali Şahin Türkiye'de artık el...
 • 22 Ağustos 2018 18:47 TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin: TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin: "Artık El Pençe Divan Duran Yöneticiler Yok" AK Parti Karabük Teşkilatı’nın bayramlaşma programında konuşan Türkiye Büyük Millet Meclisi eski Başkanı Mehmet Ali Şahin Türkiye’de artık el pençe divan duran yöneticiler olmadığını söyledi.
 • 18 Ağustos 2018 14:01 AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi - Divan Başkanı Şahin: AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi - Divan Başkanı Şahin: "Türkiye Daha da Güçlenecek" - AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi Divan Başkanı Mehmet Ali Şahin'in konuşması Salondaki partililerden görüntüler ANKARA - AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın salona gelmesiyle başladı.
 • 27 Haziran 2018 13:52 Meclise Veda Ettiler Meclise Veda Ettiler Meclis'e veda eden isimler arasında TBMM Başkanı İsmail Kahraman, eski TBMM başkanları Cemil Çiçek ve Mehmet Ali Şahin, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş gibi siyasetçiler yer aldı.
 • 03 Haziran 2018 19:13 AK Parti'nin Karabük Mitingi - Mehmet Ali Şahin - Karabük Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bir başkanlık sistemidir.
 • 27 Mayıs 2018 05:38 Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin - Karabük Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin - Karabük Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Recep Tayyip Erdoğan'ı inşallah 24 Haziran akşamı yeniden Cumhurbaşkanı seçmek suretiyle bu ülkenin önünü daha da açacağız." dedi.
 • 27 Mayıs 2018 01:15 Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Recep Tayyip Erdoğan'ı inşallah 24 Haziran akşamı yeniden Cumhurbaşkanı seçmek suretiyle bu ülkenin önünü daha da açacağız." dedi.
 • 24 Mayıs 2018 17:19 Şahin, Şahin, "Listelerde Benim Hiçbir Rolüm Yok" TBMM Eski Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri için Karabük kamuoyunda büyük tartışmalara sebep olan milletvekili aday listelerini değerlendirdi.
 • 13 Mayıs 2018 18:13 Mehmet Ali Şahin: "Gençlere Yol Açmanın Doğru Olacağı Kanaatindeyim" Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, 24 Haziran seçimleri için milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunmadığını bildirerek, "Ama derlerse ki 'Sizin aday olmanız halinde AK Parti Karabük'te daha fazla oy alır, elimizde bu yönde veri var, o nedenle aday...
 • 13 Mayıs 2018 17:40 Gençlere Yol Açmanın Doğru Olacağı Kanaatindeyim" Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, 24 Haziran seçimleri için milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunmadığını bildirerek, "Ama derlerse ki 'Sizin aday olmanız halinde AK Parti Karabük'te daha fazla oy alır, elimizde bu yönde veri var, o nedenle aday...
 • 13 Mayıs 2018 16:48 AK Parti'li Şahin, MHP'li Aday Adayının Seçim Ofisini Ziyaret Etti AK Parti'li Şahin, MHP'li Aday Adayının Seçim Ofisini Ziyaret Etti TBMM eski Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, MHP milletvekili aday adayı Ahmet Karabacak’ın seçim bürosunu ziyaret etti.
 • 11 Mayıs 2018 17:08 Samsun'dan Kısa Kısa Mehmet Ali Şahin Spor Tesisi'nde düzenlenen şenliğe farklı yaş gruplarından öğrenciler katıldı
 • 10 Mayıs 2018 20:54 AK Parti'li Şahin: AK Parti'li Şahin: "Millete Hizmet Etmenin Tek Yolu Milletvekili Olmak Değildir" AK Parti Karabük Milletvekili ve 23. Dönem TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerle ilgili soruları yanıtladı.
 • 25 Nisan 2018 17:33 Orman Kooperatifleri Kış Primi Uygulaması Uzatıldı AK Parti Karabük Milletvekili ve Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, orman kooperatifleri kış primi uygulamasının 15 Mayıs'a kadar uzatıldığını bildirdi.
 • 25 Nisan 2018 15:34 Şahin'den Orman Kooperatiflerine Müjde Şahin'den Orman Kooperatiflerine Müjde AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Yenice ilçesinde 34 orman kooperatfini yakından ilgilendiren ve 30 Nisan tarihinde bitecek olan kış primi uygulamasının 15 Mayıs tarihine kadar uzatıldığını bildirdi.
 • 21 Nisan 2018 03:59 Ana Muhalefet Partisinin Meydanda Güreşecek Pehlivanı Yok" Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Hodri meydan diyen ana muhalefet partisinin meydanda güreşecek daha pehlivanı yok. Adayınız kim, cumhurbaşkanı adayınız kim?" dedi.
 • 21 Nisan 2018 01:50 Ana Muhalefet Partisinin Meydanda Güreşecek Pehlivanı Yok Ana Muhalefet Partisinin Meydanda Güreşecek Pehlivanı Yok" Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Hodri meydan diyen ana muhalefet partisinin meydanda güreşecek daha pehlivanı yok. Adayınız kim, cumhurbaşkanı adayınız kim?" dedi.
 • 21 Nisan 2018 00:19 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na Yüklendi AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na Yüklendi AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, “Hakkında açılmış ve açılacak çok ceza davası var. Milletvekili olamayınca dokunulmazlığı da olmadığından yargılanıp hüküm giyeceği korkusu var.
 • 15 Nisan 2018 11:53 Ünlü İş Adamının Cenazesine Katılan İşçiler Ünlü İş Adamının Cenazesine Katılan İşçiler "Hakkımızı Helal Etmiyoruz" Diye Bağırdı Hayatını kaybeden Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı ve iş adamı Mutullah Yolbulan'ın cenaze töreninde helallik istendiği sırada, daha önce işten çıkarılan işçiler haklarını helal etmediklerini söyledi.
 • 10 Nisan 2018 18:53 Karabük Heyeti, Numan Kurtulmuş'u Ziyaret Etti Karabük Heyeti, Numan Kurtulmuş'u Ziyaret Etti Karabük Valisi Kemal Çeber beraberinde Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Ürkmezer ve İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Prof
 • 10 Nisan 2018 17:26 İş Adamı Yolbulan'ın Cenazesi Toprağa Verildi Yolbulan için KARDEMİR'de düzenlenen anma törenine, ailesi, yakınları ve arkadaşlarıyla Karabük Valisi Kemal Çeber, eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Karabük Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Jandarma Komutanı Albay Cihan Ulukaya, Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürü Mahmut Karabulut, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof
 • 06 Nisan 2018 17:40 Anadolu Ajansı 98 Yaşında Karabük Valisi Kemal Çeber, eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Anadolu Ajansı'nın (AA) 98. kuruluş yıl dönümünü kutladı.
 • 04 Nisan 2018 18:54 Karabük'te Köydes Toplantısı Karabük Valisi Kemal Çeber başkanlığında Valilik Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıya, eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekilli Mehmet Ali Şahin, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, kaymakamlar ve daire müdürleri katıldı
 • 04 Nisan 2018 14:32 Köydes İl Tahsisat Komisyonu Toplantısı Yapıldı Köydes İl Tahsisat Komisyonu Toplantısı Yapıldı Köylerin Altyapısını Destekleme Projesi (KÖYDES) Uygulamaları Tahsisat Komisyonu toplantısı Vali Kemal Çeber Başkanlığında Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın katılımı ile yapıldı.
 • 03 Nisan 2018 14:50 Kardemir'in Temelinin Atılması ve Karabük'ün Kuruluş Yıl Dönümü Kardemir'in Temelinin Atılması ve Karabük'ün Kuruluş Yıl Dönümü Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, burada yaptığı konuşmada, cumhuriyetin kurulduğu ilk yıllarda çağdaş uygarlığı yakalamak için bir hedef koyulduğunu, sanayi adına hiçbir tesisin olmadığı bu dönemde Mustafa Kemal Atatürk'ün de ilk talimatının, 1926'da ağır demir ve çelik sanayisinin başlatılması olduğunu söyledi
 • 02 Nisan 2018 23:09 Cezaevi Nakil Aracının Devrilmesi - Eski TBMM Başkanı Şahin, Yaralı Askerleri Ziyaret Etti - Karabük Cezaevi Nakil Aracının Devrilmesi - Eski TBMM Başkanı Şahin, Yaralı Askerleri Ziyaret Etti - Karabük Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük'ün Yenice ilçesinde cezaevi nakil aracının devrilmesi sonucu yaralanan askerleri hastanede ziyaret etti.
 • 02 Nisan 2018 21:37 Karabük'te Cezaevi Nakil Aracının Devrilmesi Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük'ün Yenice ilçesinde cezaevi nakil aracının devrilmesi sonucu yaralanan askerleri hastanede ziyaret etti.
 • 02 Nisan 2018 18:29 Ak Partili Şahin Yaralı Askerleri Ziyaret Etti Ak Partili Şahin Yaralı Askerleri Ziyaret Etti Eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, dün akşam Karabük’ün Yenice ilçesinde mahkum taşıyan aracın şarampole yuvarlanması sonucu yaralanan askerleri hastanede ziyaret etti.
 • 31 Mart 2018 20:20 Brtv, 23. Yıl Dönümünü Kutladı Brtv, 23. Yıl Dönümünü Kutladı Kentteki bir kafede düzenlenen kokteyle, Karabük Valisi Kemal Çeber, eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, kaymakamlar, belediye başkanları, iş adamları, gazeteciler ve diğer protokol üyeleri ile televizyon çalışanları katıldı
 • 31 Mart 2018 17:40 Ak Partili Şahin: Türkiye'nin Başında Kılıçdaroğlu Olsaydı TSK Afrin'e Giremezdi AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin,"Türkiye'nin başında Recep Tayyip Erdoğan değil de Kemal Kılıçdaroğlu olsaydı Afrin'e girebilir miydi Türk Silahlı Kuvvetleri? Giremezdi, kendisi söylüyor zaten. İşin başında olsaydı, sınırımızdan bile Silahlı Kuvvetleri'nin geçişine izin vermezdi"dedi.
 • 31 Mart 2018 17:34 Ak Partili Şahin: "Türkiye'nin Başında Kılıçdaroğlu Olsaydı TSK Afrine Giremezdi" (2) AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin,"Türkiye'nin başında Recep Tayyip Erdoğan değil de Kemal Kılıçdaroğlu olsaydı Afrin'e girebilir miydi Türk Silahlı Kuvvetleri Giremezdi, kendisi söylüyor zaten. İşin başında olsaydı, sınırımızdan bile Silahlı Kuvvetlerinin geçişine izin vermezdi" dedi.
 • 31 Mart 2018 17:33 Ak Partili Şahin: "Türkiye'nin Başında Kılıçdaroğlu Olsaydı TSK Afrine Giremezdi" (1) AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin,"Türkiye'nin başında Recep Tayyip Erdoğan değil de Kemal Kılıçdaroğlu olsaydı Afrin'e girebilir miydi Türk Silahlı Kuvvetleri Giremezdi, kendisi söylüyor zaten. İşin başında olsaydı, sınırımızdan bile Silahlı Kuvvetlerinin geçişine izin vermezdi" dedi.
 • 31 Mart 2018 16:57 Şahin Karabük ve Kardemir'in 81. Yıl Dönümünü Kutladı Şahin Karabük ve Kardemir'in 81. Yıl Dönümünü Kutladı AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, 3 Nisan Karabük Demir Çelik Fabrikalarının Temellerinin atılışının ve Cumhuriyet Kenti Karabük’ün Kuruluşunun 81. Yıl dönümü kutladı.
 • 31 Mart 2018 16:48 Erdoğan Gibi Bir Liderin Bulunması, Türkiye İçin Bir Şanstır" Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Böylesine zor dönemlerde Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderin bulunması, Türkiye için bir şanstır.
 • 29 Mart 2018 18:13 TBMM Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı Açıklaması TBMM eski başkanlarından Sayın Mehmet Ali Şahin'in yönettiği, Prof
 • 29 Mart 2018 17:41 Mecliste Kadın Oyuncuların Sahneye Çıkarılmadığı İddiası Açıklamada, her ayın son çarşamba günü gerçekleşen Meclis Sohbetleri'nin birincisinin, "Türkiye'de Demokrasinin Gelişimi" konusunda olduğu, eski TBMM başkanlarından Mehmet Ali Şahin'in yönettiği, Prof
 • 19 Mart 2018 14:46 Kbü'de Şehitlerin Anısına Fidan Dikildi Kbü'de Şehitlerin Anısına Fidan Dikildi Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi Kemal Çeber, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Garnizon Komutanı Albay Tekin Nemlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof
 • 18 Mart 2018 20:31 Karabük Şehitler ve Gaziler İçin Kampüste Fidan Dikildi Karabük Şehitler ve Gaziler İçin Kampüste Fidan Dikildi Karabük Valisi Kemal Çeber, Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin Burhanettin Uysal, Garnizon Komutanı Albay Tekin Nemlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Rektör Prof
 • 18 Mart 2018 20:03 Şehitler Anısına Fidan Dikildi Şehitler Anısına Fidan Dikildi Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi Kemal Çeber, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Garnizon Komutanı Albay Tekin Nemlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof
 • 18 Mart 2018 18:25 Karabük'teki Şehitleri Anma Töreninde Şehit Annesinden Duygulandıran Sözler Beşbinevler Şehitliği'nde yapılan törene Vali Kemal Çeber, AK Parti Karabük milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ile Burhanettin Uysal, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Garnizon Komutanı Albay Tekin Nemlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, şehit yakınları, gaziler, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri, öğrenciler ile Karabüklüler katıldı
 • 18 Mart 2018 18:20 Karabük Şehit Annesi Duygulandırdı Karabük Şehit Annesi Duygulandırdı Beşbinevler Şehitliğinde yapılan törene Karabük Valisi Kemal Çeber, Ak Parti Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ile Burhanettin Uysal, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Garnizon Komutanı Albay Tekin Nemlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Karabük Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, şehit yakınları, gaziler, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı
 • 18 Mart 2018 17:29 Karabük'te Şehitler Anısına Fidan Dikildi Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi Kemal Çeber, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Garnizon Komutanı Albay Tekin Nemlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof
 • 18 Mart 2018 17:10 Karabük'teki Şehitleri Anma Töreninde Şehit Annesinden Duygulandıran Sözler  Beşbinevler Şehitliği'nde yapılan törene Vali Kemal Çeber, AK Parti Karabük milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ile Burhanettin Uysal, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Garnizon Komutanı Albay Tekin Nemlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, şehit yakınları, gaziler, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri, öğrenciler ile Karabüklüler katıldı
 • 18 Mart 2018 13:27 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 103. Yıldönümü 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 103. Yıldönümü Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi Kemal Çeber, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Garnizon Komutanı Albay Tekin Nemlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, diğer protokol üyeleri, askeri erkan, şehit yakınları ve gaziler, sivil toplum örgütleri, öğrenciler ve vatandaşların katıldığı törende, Valilik, belediye ve şehit aileleri derneği tarafından şehitliğe çelenk sunuldu
 • 15 Mart 2018 18:54 Yenice Hes Platformu TBMM'de Yenice Hes Platformu TBMM'de Karabük’ün Yenice İlçesinin Şeker Kanyonuna yapılması planlanan ve haftalardır gündemde olan HES (Hidro Elektrik Santrali) ile ilgili Yenice’de kurulan ‘Şeker Kanyonuna HSE İstemiyoruz’ platform üyeleri TBMM’de Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal’ı ziyaret ettiler.
 • 11 Mart 2018 14:42 Karabük Milletvekili Şahin, Beypazarı'nı Gezdi AK Parti Karabük Milletvekili ve eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Başkent'in tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı'nı gezdi.
 • 08 Mart 2018 18:50 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Karabük Valisi Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 08 Mart 2018 17:59 Kara Harp Okulu Darbe Girişimi Davası Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları Kampüsü'nde görülen duruşmada savunma yapan sanıklardan eski askeri öğrenci Mehmet Ali Şahin, darbe girişimiyle ilgisinin bulunmadığını ve girişimi lanetlediğini söyledi
 • 07 Mart 2018 11:49 Yargıtay İmamı" Olarak Soruşturulan Üye Karayol Çıktı Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin'in, "2013'te bir iş adamına ilişkin dosyanın, ne karar verilmesi gerektiği konusunda Pensilvanya'ya gönderildiği" yönündeki açıklaması üzerine "Yargıtay imamı" olduğu iddiasıyla soruşturulan kişinin, eski Yargıtay üyesi Muharrem Karayol olduğu ortaya çıktı.
 • 02 Mart 2018 16:12 Milletvekili Şahin'den Esnaf Gezisi Eski TBMM ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, esnaf ziyaretlerinde bulundu.