SON DAKİKA MEHMET ALTAN HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Altan Haberleri

 • 01 Kasım 2018 15:09 Mehmet Altan'dan "Darbe Çağrışımı" Davasına Temyiz Talebi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasının "darbe çağrışımı" davasında verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası kararı İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi'nce onanan Mehmet Altan, kararın bozulması talebiyle Yargıtay'a temyiz başvurusunda bulundu.
 • 01 Kasım 2018 14:58 Dha İstanbul - Mehmet Altan Yargıtay'a Başvurdu Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAFETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 5 kişi ile birlikte ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası İstinaf Mahkemesi tarafından onanan Mehmet Altan, kararın bozulması için...
 • 01 Kasım 2018 14:57 Mehmet Altan Yargıtay'a Başvurdu Yüksel KOÇ / İstanbul DHA - FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 5 kişi ile birlikte ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası İstinaf Mahkemesi tarafından onanan Mehmet Altan, kararın bozulması için Yargıtay'a başvurdu.
 • 17 Ekim 2018 15:55 Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşlerin İstinaf Davasında Gerekçeli Karar Hazırlandı FETÖ’nün medya yapılanmasına ilişkin Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak’ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onayan istinaf mahkemesi gerekçeli kararını açıkladı.
 • 02 Ekim 2018 22:05 Geniş Haber) Altan Kardeşler ve Ilıcak'ın Cezası Onandı... İSTANBUL Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesiyle yargılanan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığa verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının onanmasına...
 • 02 Ekim 2018 21:21 Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşlerin Cezaları Onandı Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşlerin Cezaları Onandı İstinaf mahkemesi, FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onadı.
 • 02 Ekim 2018 21:18 Altan Kardeşler ve Ilıcak'ın Cezası Onandı... Altan Kardeşler ve Ilıcak'ın Cezası Onandı... İstinaf Mahkemesi, Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkında verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının onanmasına karar verdi.
 • 02 Ekim 2018 21:15 Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşlerin Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası Onandı İstinaf mahkemesi, FETÖ’nün medya yapılanmasına ilişkin Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak’ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onadı.
 • 02 Ekim 2018 21:01 Geniş Haber) Altan Kardeşler ve Ilıcak'ın Cezası Onandı... İSTANBUL Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesiyle yargılanan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığa verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının onanmasına...
 • 02 Ekim 2018 20:59 Geniş Haber) Altan Kardeşler ve Ilıcak'ın Cezası Onandı... İstinaf Mahkemesi, Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkında verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının onanmasına karar verdi.
 • 02 Ekim 2018 20:32 Altan Kardeşlerle Ilıcak'ın Cezası Onandı Altan Kardeşlerle Ilıcak'ın Cezası Onandı İstinaf mahkemesi, "darbe çağrışımı" davasında, Ahmet ve Mehmet Altan ile Nazlı Ilıcak dahil 6 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onadı.
 • 02 Ekim 2018 20:29 Altan Kardeşler ile Ilıcak'ın Cezası Onandı (1) Serpil KIRKESER / İSTANBUL DHAİstinaf Mahkemesi; Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığa, yerel mahkemece verilen, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onadı.
 • 02 Ekim 2018 20:29 Altan Kardeşler ile Ilıcak'ın Cezası Onandı İSTİNAF Mahkemesi; Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığa, yerel mahkemece verilen, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onadı.
 • 02 Ekim 2018 20:27 FETÖ'nün Medya Yapılanması Davasında Ilıcak ve Altan Kardeşlere Verilen Müebbet Hapis Cezası Onandı FETÖ'nün Medya Yapılanması Davasında Ilıcak ve Altan Kardeşlere Verilen Müebbet Hapis Cezası Onandı İstinaf Mahkemesi; Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığa, yerel mahkemece verilen, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onadı
 • 02 Ekim 2018 20:26 Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşler Hakkında Karar Verildi Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşler Hakkında Karar Verildi İstinaf Mahkemesi, FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onadı.
 • 02 Ekim 2018 20:25 İstinaf Mahkemesi, "Darbe Çağrışımı" Davasında, Ahmet ve Mehmet Altan ile Nazlı Ilıcak Dahil 6... İstinaf mahkemesi, "darbe çağrışımı" davasında, Ahmet ve Mehmet Altan ile Nazlı Ilıcak dahil 6 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onadı.
 • 02 Ekim 2018 20:20 Nazlı Ilıcak'ın da Aralarında Bulunduğu 6 Sanığın Cezasını Onadı Nazlı Ilıcak'ın da Aralarında Bulunduğu 6 Sanığın Cezasını Onadı İstinaf Mahkemesi; Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığa, yerel mahkemece verilen, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onadı.
 • 02 Ekim 2018 20:20 İsnaf Mahkemesi Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşlere Verilen Cezayı Onadı İsnaf Mahkemesi Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşlere Verilen Cezayı Onadı İstinaf Mahkemesi; Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığa, yerel mahkemece verilen, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onadı.
 • 02 Ekim 2018 14:03 Fetö'nün Medya Yapılanmasının "Darbe Çağrışımı" Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri iddiasıyla "anayasayı ihlal" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'nce...
 • 02 Ekim 2018 13:46 Altan Kardeşler ve Ilıcak Hakim Karşısında (1) FETULLAHÇI Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstinaf Mahkemesi'ndeki ikinci duruşması başladı.
 • 02 Ekim 2018 11:25 Fetö'nün Medya Yapılanmasının "Darbe Çağrışımı" Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri iddiasıyla "anayasayı ihlal" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'nce...
 • 21 Eylül 2018 20:32 Altan Kardeşler ile Ilıcak'ın Yargılandığı Davada Mütalaa Altan Kardeşler ile Ilıcak'ın Yargılandığı Davada Mütalaa İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Savcısı, aralarında Mehmet Altan, Ahmet Altan, Nazlı Ilıcak'ın da bulunduğu 6 sanığa yerel mahkemece "anayasayı ihlal" suçundan verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezalarının onanmasını istedi.
 • 21 Eylül 2018 20:15 İstanbul Savcı Altan Kardeşler ve Ilıcak'ın Cezasının Onanmasını İstedi İstanbul Savcı Altan Kardeşler ve Ilıcak'ın Cezasının Onanmasını İstedi Haber Yüksel KOÇ İstanbul DHAFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstinaf Mahkemesi'ndeki...
 • 21 Eylül 2018 20:15 İstanbul Savcı Altan Kardeşler ve Ilıcak'ın Cezasının Onanmasını İstedi İstanbul Savcı Altan Kardeşler ve Ilıcak'ın Cezasının Onanmasını İstedi Haber Yüksel KOÇ İstanbul DHAFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstinaf Mahkemesi'ndeki...
 • 21 Eylül 2018 20:15 Savcı Altan Kardeşler ve Ilıcak'ın Cezasının Onanmasını İstedi (2) (Arşiv) FETULLAHÇI Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstinaf Mahkemesi'ndeki yargılamasına başlandı.
 • 21 Eylül 2018 20:06 Savcı Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşler Hakkındaki Mütalaasını Açıkladı Savcı Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşler Hakkındaki Mütalaasını Açıkladı FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın İstinaf Mahkemesinde yeniden yargılandığı davada, savcı mütalaasını açıkladı.
 • 21 Eylül 2018 19:47 Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşlerin İstinaf Davasında Mütalaa FETÖ’nün medya yapılanmasına ilişkin Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak’ın İstinaf Mahkemesinde yeniden yargılandığı davada, savcı mütalaasını açıkladı.
 • 21 Eylül 2018 19:40 Savcı Altan Kardeşler ve Ilıcak'ın Cezasının Onanmasını İstedi (2) FETULLAHÇI Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstinaf Mahkemesi'ndeki yargılamasına başlandı.
 • 21 Eylül 2018 19:38 Savcı Altan Kardeşler ve Ilıcak'ın Cezasının Onanmasını İstedi Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstinaf Mahkemesi'ndeki...
 • 21 Eylül 2018 19:17 İstinaf Savcısı, Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşlerin Cezalarının Onanmasını İstedi İstinaf Savcısı, Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşlerin Cezalarının Onanmasını İstedi FETÖ'nün medya yapılanması davasına ilişkin, yeniden yargılama yapan istinaf mahkemesinde savcı, Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanık hakkındaki ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının onanmasını talep etti.
 • 21 Eylül 2018 19:15 İstinaf Savcısı 6 Sanığın Cezasının Onanmasını İstedi (1) Haber: Yüksel KOÇ - İstanbul DHA - İSTANBUL Bölge Adliye Mahkemesi'nde yapılan yeniden yargılamada, istinaf savcısı, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da...
 • 21 Eylül 2018 19:14 Dha İstanbul - İstinaf Savcısı 6 Sanığın Cezasının Onanmasını İstedi (1) Haber: Yüksel KOÇ - İSTANBUL DHAİstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'nde yapılan yeniden yargılamada, istinaf savcısı, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da...
 • 21 Eylül 2018 19:13 Nazlı Ilıcak ve Beraberindekilerin Cezaları Onandı İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'nde yapılan yeniden yargılamada, istinaf savcısı, Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında oldu 6 sanığın cezasını onadı.
 • 21 Eylül 2018 19:11 Nazlı Ilıcak'ın Cezası Belli Oldu! İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'nde yapılan yeniden yargılamada, istinaf savcısı, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın cezasının onanmasını istedi
 • 21 Eylül 2018 16:31 Nazlı Ilıcak:  Aldandığımı Bugün İtiraf Ediyorum Yüksel KOÇ / İstanbul DHA - FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstinaf Mahkemesi'ndeki yargılamasına başlandı.
 • 21 Eylül 2018 14:21 Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşler Hakim Karşısında Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşler Hakim Karşısında FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstinaf Mahkemesi'nde yargılanmasına başlandı.
 • 21 Eylül 2018 14:19 Nazlı Ilıcak:  Aldandığımı Bugün İtiraf Ediyorum Yüksel KOÇ / İstanbul DHA - FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri gerekçesi ile ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstinaf Mahkemesi'ndeki yargılamasına başlandı.
 • 21 Eylül 2018 14:13 Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşler, İstinaf Mahkemesi'nde Hakim Karşısına Çıktı FETÖ’nün medya yapılanmasına ilişkin Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak’ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstinaf Mahkemesi’nde yargılanmasına başlandı.
 • 21 Eylül 2018 11:39 Fetö'nün Medya Yapılanmasının "Darbe Çağrışımı" Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildikleri iddiasıyla "anayasayı ihlal" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'nce...
 • 27 Haziran 2018 21:57 Mehmet Altan Tahliye Edildi - İstanbul Mehmet Altan Tahliye Edildi - İstanbul Yerel mahkemece ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılan Mehmet Altan, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi'nin kararıyla tahliye edildi.
 • 27 Haziran 2018 21:13 Mehmet Altan Tahliye Edildi İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi, FETÖ’nün darbe girişimini önceden bildikleri iddiasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılan Mehmet Altan’ın tahliyesine karar verdi.
 • 27 Haziran 2018 21:11 Gazeteci Mehmet Altan Tahliye Edildi Gazeteci Mehmet Altan Tahliye Edildi Gazeteci Mehmet Altan Tahliye Edildi Tutuklu bulunan eski akademisyen ve gazeteci Mehmet Altan cezaevinden çıktıİSTANBUL - İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2.
 • 27 Haziran 2018 21:11 Mehmet Altan Tahliye Edildi Mehmet Altan Tahliye Edildi İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi, FETÖ'nün darbe girişimini önceden bildikleri iddiasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılan Mehmet Altan'ın tahliyesine karar verdi.
 • 27 Haziran 2018 21:05 Mehmet Altan Cezaevinden Çıktı İdris TİFTİKÇİ-İbrahim MAŞE / İSTANBUL DHAİstanbul Bölge Adliye Mahkemesi, yerel mahkeme tarafından ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Mehmet Altan'ın, duruşma gününü belirlediği tensip zaptı ile birlikte tahliyesine karar verdi.
 • 27 Haziran 2018 20:47 İstanbul Mehmet Altan Cezaevinden Çıktı 2 İstanbul Mehmet Altan Cezaevinden Çıktı 2 İdris TİFTİKÇİ İSTANBUL DHAİstanbul Bölge Adliye Mahkemesi, yerel mahkeme tarafından ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Mehmet Altan'ın, duruşma gününü belirlediği tensip zaptı ile birlikte tahliyesine karar verdi.
 • 27 Haziran 2018 20:35 Mehmet Altan Cezaevinden Çıktı Mehmet Altan Cezaevinden Çıktı İdris TİFTİKÇİ-İbrahim MAŞE / İSTANBUL DHAİstanbul Bölge Adliye Mahkemesi, yerel mahkeme tarafından ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Mehmet Altan'ın, duruşma gününü belirlediği tensip zaptı ile birlikte tahliyesine karar verdi.
 • 27 Haziran 2018 20:34 Mehmet Altan Cezaevinden Çıktı İdris TİFTİKÇİ / İSTANBUL DHAİstanbul Bölge Adliye Mahkemesi, yerel mahkeme tarafından ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Mehmet Altan'ın, duruşma gününü belirlediği tensip zaptı ile birlikte tahliyesine karar verdi.
 • 27 Haziran 2018 20:24 Mehmet Altan Tahliye Edildi Yerel mahkemece ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılan Mehmet Altan, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi'nin kararıyla tahliye edildi.
 • 27 Haziran 2018 20:19 Mehmet Altan Tahliye Kararının Ardından Cezaevinden Çıktı, İşte Silivri'den İlk Fotoğraf Mehmet Altan Tahliye Kararının Ardından Cezaevinden Çıktı, İşte Silivri'den İlk Fotoğraf FETÖ'den yargılanan Mehmet Altan, hakkında verilen tahliye kararının ardından Silivri Cezaevinden çıktı. Altan'ı cezaevi çıkışında gazeteci arkadaşları karşıladı.
 • 27 Haziran 2018 18:06 Gazeteci Mehmet Altan'a Tahliye Kararı Gazeteci Mehmet Altan'a Tahliye Kararı İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi, yerel mahkemece ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan gazeteci Mehmet Altan'ın tahliye edilmesine hükmederken, 21 Eylül tarihine duruşma günü verdi.