Son dakika Mizgin Müjde Arslan haberleri, Mizgin Müjde Arslan son dakika, son dakika Mizgin Müjde Arslan

Son Dakika Mizgin Müjde Arslan Haberleri

Son dakika Mizgin Müjde Arslan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son mizgin müjde arslan haberleri anında burada.

  • 04.04.2018 12:55 16. Uluslararası Kadın Filmleri Festivali

    Festival kapsamında, "Evin Sakinleri / Monir Geyhdi, Filistin'i İşlemek / Carol Mansour, Yeter Artık Yeter / Khauther Ben Hania, Yaz Sıcağında Teori / Irene von Alberti, Babamın Çalıya Döndüğü Gün / Nicole Van Kilsdonk, İşe Yarar Bir Şey / Pelin Esmer, Annelik / Roqiye Tavakoli, Kaygı / Ceylan Özgün Özçelik,16 Hafta / Carlota Coranado, Apne / Nicola Stephanie Sangs, Arin / Mizgin Müjde Arslan, Homur Homur / Simay Çalışkan, Nergis Karadağ, Kameralı Kadınlar / Neslihan Siligür, Ölçek / Emine Gezici Üstündağ, Mekanlar ve Yüzler / Agnes Varda, Jr, İlahi Düzen / Petra Volpe" filmleri gösterilecek

  • 26.03.2018 16:31 16. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali İzmir'de

    00'da Çocuklara Özel Seans'ın ardından İşe Yarar Bir Şey, Annelik ve Evin Sakinleri var:Babamın Çalıya Döndüğü Gün / Nicole Van Kilsdonkİşe Yarar Bir Şey / Pelin EsmerAnnelik / Roqiye TavakoliKaygı / Ceylan Özgün Özçelik1 NisanFestivalin İzmir'deki son gününde Kadınların Sineması, Kadınlar Vardır ve Cins-iyet-ler bölümünden filmler; Kameralı Kadınlar filminin yönetmeni Neslihan Siligür, Homur Homur filminin yönetmenleri Simay Çalışkan ve Nergis Karadağ ile söyleşi var:16 Hafta / Carlota CoranadoApne / Nicola Stephanie SangsArin / Mizgin Müjde ArslanHomur Homur / Simay Çalışkan, Nergis KaradağKameralı Kadınlar / Neslihan SiligürÖlçek / Emine Gezici ÜstündağMekânlar ve Yüzler / Agnes Varda, Jrİlahi Düzen / Petra VolpeVe Forum: Kadınlar VardırCanan'ın Ayışığında Yıkanan Kadınlar ve Filmmor yapımı Şirin Tekeli ile "Feminist bir Hareketlilik" videosunun gösterimiyle başlayacak forumda, kadınlar 2017'de kadınların var olma ve var etme deneyimlerini paylaşacak

  • 26.03.2018 10:28 16. Uluslararası Kadın Filmleri Festivali İzmir'e Gelecek

    Festival kapsamında "Evin Sakinleri / Monir Geyhdi, Filistin'i İşlemek / Carol Mansour, Yeter Artık Yeter / Khauther Ben Hania, Yaz Sıcağında Teori / Irene von Alberti, Babamın Çalıya Döndüğü Gün / Nicole Van Kilsdonk, İşe Yarar Bir Şey / Pelin Esmer, Annelik / Roqiye Tavakoli, Kaygı / Ceylan Özgün Özçelik,16 Hafta / Carlota Coranado, Apne / Nicola Stephanie Sangs, Arin / Mizgin Müjde Arslan, Homur Homur / Simay Çalışkan, Nergis Karadağ, Kameralı Kadınlar / Neslihan Siligür, Ölçek / Emine Gezici Üstündağ, Mekanlar ve Yüzler / Agnes Varda, Jr İlahi Düzen / Petra Volpe" filmleri gösterilecek

  • 21.03.2018 17:49 16. Uluslararası Kadın Filmleri Festivali Antalya'ya Gidecek

    Festival kapsamında, "Evin Sakinleri / Monir Geyhdi, Filistin'i İşlemek / Carol Mansour, Yeter Artık Yeter / Khauther Ben Hania, Yaz Sıcağında Teori / Irene von Alberti, Babamın Çalıya Döndüğü Gün / Nicole Van Kilsdonk, İşe Yarar Bir Şey / Pelin Esmer, Annelik / Roqiye Tavakoli, Kaygı / Ceylan Özgün Özçelik,16 Hafta / Carlota Coranado, Apne / Nicola Stephanie Sangs, Arin / Mizgin Müjde Arslan, Homur Homur / Simay Çalışkan, Nergis Karadağ, Kameralı Kadınlar / Neslihan Siligür, Ölçek / Emine Gezici Üstündağ, Mekanlar ve Yüzler / Agnes Varda, Jr İlahi Düzen / Petra Volpe" filmleri gösterilecek

  • 11.10.2017 10:02 Dha İstanbul Haber Takip Gündemi

    Malatya Uluslararası Film Festivali'nde yarışmaya hak kazanan filmler şöyle: ULUSAL UZUN METRAJBuğday / Semih Kaplanoğlu Daha / Onur SaylakEksi Bir / Orhan Oğuzİşe Yarar Bir Şey / Pelin EsmerKırık Kalpler Bankası / Onur ÜnlüMurtaza / Özgür SevimliSarı Sıcak / Fikret ReyhanSessizliğin Kardeşleri / Taylan MintaşSofra Sırları / Ümit ÜnalTaş / Orhan EskiköyYüzleşme / Nejla DemirciZer / Kazım ÖzULUSAL KISA METRAJ-Sirayet / Nuri Cihan ÖzdoğanUzaktaki Yakınlar / Durmuş SoykutKot Farkı / Ayris AlptekinAlmadovar Teorisi / Halit EkeKuyu / Rıdvan YavuzPenaber /Ramazan KılıçToprak / Onur YağızAv Dönüşü / Recep ÇavdarKurban / Muzaffer Mehmet ÇağlarVadi / Can ErkanKötü Kız / Ayçe KartalBir İş Görüşmesi Hikayesi / Alkım ÖzmenULUSLARARASI UZUN METRAJThe Blockage / Mohsen GHARAEICentaur / Aktan AbdykalykovPomegranate Orchard / Ilgar NajafPela Janela / Caroline LeoneDede / Mariam KhatchvaniCargo / Gilles CoulierSon Of Sofia / Elina PsikouBuğday / Semih KaplanoğluMavi Sessizlik / Bülent ÖztürkDaha / Onur SaylakMadari / Roqiye Tavakoli Life and Nothing More / Antonio Méndez EsparzaULUSLARARASI KISA METRAJSirayet / Nuri Cihan ÖzdoğanHofre Moshtarak / Asma EbrahimzadeganSes / Darioush Najafi Gol (Arturan)Misappropriation / Ana Maria FerriNight guest / Ziregul KubandıkkızıNest / Ünal AltunyaymakSummer time with my mother / Diana LuArin / Mizgin Müjde ArslanOdnogo razu v Odesi / Vladek ZankovskyVerge / Selman Nacar"MALATYA FİLM PLATFORMU" FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU7

  • 11.10.2017 09:12 7. Malatya Uluslararası Film Festivali'nin Programı Belli Oldu

    Malatya Uluslararası Film Festivali'nde yarışmaya hak kazanan filmler şöyle:  ULUSAL UZUN METRAJBuğday / Semih Kaplanoğlu Daha / Onur SaylakEksi Bir / Orhan Oğuzİşe Yarar Bir Şey / Pelin EsmerKırık Kalpler Bankası / Onur ÜnlüMurtaza / Özgür SevimliSarı Sıcak / Fikret ReyhanSessizliğin Kardeşleri / Taylan MintaşSofra Sırları / Ümit ÜnalTaş / Orhan EskiköyYüzleşme / Nejla DemirciZer / Kazım Öz ULUSAL KISA METRAJ-Sirayet / Nuri Cihan ÖzdoğanUzaktaki Yakınlar / Durmuş SoykutKot Farkı / Ayris AlptekinAlmadovar Teorisi / Halit EkeKuyu / Rıdvan YavuzPenaber /Ramazan KılıçToprak / Onur YağızAv Dönüşü / Recep ÇavdarKurban / Muzaffer Mehmet ÇağlarVadi / Can ErkanKötü Kız / Ayçe KartalBir İş Görüşmesi Hikayesi / Alkım Özmen ULUSLARARASI UZUN METRAJThe Blockage / Mohsen GHARAEICentaur / Aktan AbdykalykovPomegranate Orchard / Ilgar NajafPela Janela / Caroline LeoneDede / Mariam KhatchvaniCargo / Gilles CoulierSon Of Sofia / Elina PsikouBuğday / Semih KaplanoğluMavi Sessizlik / Bülent ÖztürkDaha / Onur SaylakMadari / Roqiye Tavakoli Life and Nothing More / Antonio Méndez Esparza ULUSLARARASI KISA METRAJSirayet / Nuri Cihan ÖzdoğanHofre Moshtarak / Asma EbrahimzadeganSes / Darioush Najafi Gol (Arturan)Misappropriation / Ana Maria FerriNight guest / Ziregul KubandıkkızıNest / Ünal AltunyaymakSummer time with my mother / Diana LuArin / Mizgin Müjde ArslanOdnogo razu v Odesi / Vladek ZankovskyVerge / Selman Nacar "MALATYA FİLM PLATFORMU" FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU7

  • 11.10.2017 08:04 Yangında Ölü Bulunan Suriyeli Kadının, Cinayete Kurban Gittiği Ortaya Çıktı Yangında Ölü Bulunan Suriyeli Kadının, Cinayete Kurban Gittiği Ortaya Çıktı

    İstanbul Bahçelievler'de yangın çıkan evde ölü bulunan Suriyeli kadının, kayın biraderi tarafından saç kurutma makinesinin kablosuyla boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

  • 11.10.2017 00:00 7. Malatya Uluslararası Film Festivali'nin Programı Belli Oldu 7. Malatya Uluslararası Film Festivali'nin Programı Belli Oldu

    Malatya Uluslararası Film Festivali'nde yarışmaya hak kazanan filmler şöyleULUSAL UZUN METRAJBuğday Semih KaplanoğluDaha Onur SaylakEksi Bir Orhan Oğuzİşe Yarar Bir Şey Pelin EsmerKırık Kalpler Bankası Onur ÜnlüMurtaza Özgür SevimliSarı Sıcak Fikret ReyhanSessizliğin Kardeşleri Taylan MintaşSofra Sırları Ümit ÜnalTaş Orhan EskiköyYüzleşme Nejla DemirciZer Kazım ÖzULUSAL KISA METRAJ-Sirayet Nuri Cihan ÖzdoğanUzaktaki Yakınlar Durmuş SoykutKot Farkı Ayris AlptekinAlmadovar Teorisi Halit EkeKuyu Rıdvan YavuzPenaber Ramazan KılıçToprak Onur YağızAv Dönüşü Recep ÇavdarKurban Muzaffer Mehmet ÇağlarVadi Can ErkanKötü Kız Ayçe KartalBir İş Görüşmesi Hikayesi Alkım ÖzmenULUSLARARASI UZUN METRAJThe Blockage Mohsen GHARAEICentaur Aktan AbdykalykovPomegranate Orchard Ilgar NajafPela Janela Caroline LeoneDede Mariam KhatchvaniCargo Gilles CoulierSon Of Sofia Elina PsikouBuğday Semih KaplanoğluMavi Sessizlik Bülent ÖztürkDaha Onur SaylakMadari Roqiye TavakoliLife and Nothing More Antonio Méndez EsparzaULUSLARARASI KISA METRAJSirayet Nuri Cihan ÖzdoğanHofre Moshtarak Asma EbrahimzadeganSes Darioush Najafi Gol (Arturan)Misappropriation Ana Maria FerriNight guest Ziregul KubandıkkızıNest Ünal AltunyaymakSummer time with my mother Diana LuArin Mizgin Müjde ArslanOdnogo razu v Odesi Vladek ZankovskyVerge Selman Nacar'MALATYA FİLM PLATFORMU FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU7

  • 10.10.2017 23:51 Dha İstanbul - 7. Malatya Uluslararası Film Festivali'nin Programı Belli Oldu

    Malatya Uluslararası Film Festivali'nde yarışmaya hak kazanan filmler şöyle: ULUSAL UZUN METRAJBuğday / Semih Kaplanoğlu Daha / Onur SaylakEksi Bir / Orhan Oğuzİşe Yarar Bir Şey / Pelin EsmerKırık Kalpler Bankası / Onur ÜnlüMurtaza / Özgür SevimliSarı Sıcak / Fikret ReyhanSessizliğin Kardeşleri / Taylan MintaşSofra Sırları / Ümit ÜnalTaş / Orhan EskiköyYüzleşme / Nejla DemirciZer / Kazım ÖzULUSAL KISA METRAJ-Sirayet / Nuri Cihan ÖzdoğanUzaktaki Yakınlar / Durmuş SoykutKot Farkı / Ayris AlptekinAlmadovar Teorisi / Halit EkeKuyu / Rıdvan YavuzPenaber /Ramazan KılıçToprak / Onur YağızAv Dönüşü / Recep ÇavdarKurban / Muzaffer Mehmet ÇağlarVadi / Can ErkanKötü Kız / Ayçe KartalBir İş Görüşmesi Hikayesi / Alkım ÖzmenULUSLARARASI UZUN METRAJThe Blockage / Mohsen GHARAEICentaur / Aktan AbdykalykovPomegranate Orchard / Ilgar NajafPela Janela / Caroline LeoneDede / Mariam KhatchvaniCargo / Gilles CoulierSon Of Sofia / Elina PsikouBuğday / Semih KaplanoğluMavi Sessizlik / Bülent ÖztürkDaha / Onur SaylakMadari / Roqiye Tavakoli Life and Nothing More / Antonio Méndez EsparzaULUSLARARASI KISA METRAJSirayet / Nuri Cihan ÖzdoğanHofre Moshtarak / Asma EbrahimzadeganSes / Darioush Najafi Gol (Arturan)Misappropriation / Ana Maria FerriNight guest / Ziregul KubandıkkızıNest / Ünal AltunyaymakSummer time with my mother / Diana LuArin / Mizgin Müjde ArslanOdnogo razu v Odesi / Vladek ZankovskyVerge / Selman Nacar"MALATYA FİLM PLATFORMU" FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU7

  • 10.10.2017 18:25 7. Malatya Uluslararası Film Festivali'nin Programı Belli Oldu 7. Malatya Uluslararası Film Festivali'nin Programı Belli Oldu

    Malatya Uluslararası Film Festivali'nde yarışmaya hak kazanan filmler şöyle: -ULUSAL UZUN METRAJ-Buğday / Semih Kaplanoğlu Daha / Onur SaylakEksi Bir / Orhan Oğuzİşe Yarar Bir Şey / Pelin EsmerKırık Kalpler Bankası / Onur ÜnlüMurtaza / Özgür SevimliSarı Sıcak / Fikret ReyhanSessizliğin Kardeşleri / Taylan MintaşSofra Sırları / Ümit ÜnalTaş / Orhan EskiköyYüzleşme / Nejla DemirciZer / Kazım Öz-ULUSAL KISA METRAJ-Sirayet / Nuri Cihan ÖzdoğanUzaktaki Yakınlar / Durmuş SoykutKot Farkı / Ayris AlptekinAlmadovar Teorisi / Halit EkeKuyu / Rıdvan YavuzPenaber /Ramazan KılıçToprak / Onur YağızAv Dönüşü / Recep ÇavdarKurban / Muzaffer Mehmet ÇağlarVadi / Can ErkanKötü Kız / Ayçe KartalBir İş Görüşmesi Hikayesi / Alkım Özmen-ULUSLARARASI UZUN METRAJ-The Blockage / Mohsen GHARAEICentaur / Aktan AbdykalykovPomegranate Orchard / Ilgar NajafPela Janela / Caroline LeoneDede / Mariam KhatchvaniCargo / Gilles CoulierSon Of Sofia / Elina PsikouBuğday / Semih KaplanoğluMavi Sessizlik / Bülent ÖztürkDaha / Onur SaylakMadari / Roqiye Tavakoli Life and Nothing More / Antonio Méndez Esparza-ULUSLARARASI KISA METRAJ-Sirayet / Nuri Cihan ÖzdoğanHofre Moshtarak / Asma EbrahimzadeganSes / Darioush Najafi Gol (Arturan)Misappropriation / Ana Maria FerriNight guest / Ziregul KubandıkkızıNest / Ünal AltunyaymakSummer time with my mother / Diana LuArin / Mizgin Müjde ArslanOdnogo razu v Odesi / Vladek ZankovskyVerge / Selman Nacar"MALATYA FİLM PLATFORMU" FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU7

  • 30.10.2015 01:31 10. Boston Türk Belgesel ve Kısa Film Yarışması

    Kısa film dalındaki finalistler ise şunlar: Adem Başaran (Orhan İnce), Akdenizli (Seçkin Yalın, Yiğit Pehlivan), Angel (Mizgin Müjde Arslan), Circle (Özgür Can Alkan), Duvarların Ardında (Semih Korhan Güner), En Uzun Yol (Enes Ateş), Four Seasons (Sedat Mirdesli), Gri Bölge (Derya Durmaz), Kahve (Onur Ertekin), Kırmızı Işık – Fransa Çok Güzel (Yasemin Akıncı), Kuyu (Selman Nacar),  Li Ezmani (Özlem Güler), Orman (Onur Saylak, Doğu Akal), Rest (Serdar Koçak), Ret (Demet Sever), Rüya (Alper Akdeniz), Sıradaki (Gündüz Sevdi), Soma#301 (Veysel Çelik), The Teacup (Elif Boyacıoğlu)

  • 03.10.2013 09:57 Altın Portakal Film Festivali Yarın Başlıyor Altın Portakal Film Festivali Yarın Başlıyor

    Kısa film dalında yarışacak yönetmenler ve filmleri şöyle: Cemil Sobacı'nın '2023', Baki Erdi Mamikoğlu'nun 'Amok Koşucusu', Mizgin Müjde Arslan'ın 'Asya', Emre Sert ve Gözde Yetişkin'in 'Bi Garip Adam', Tufan Taştan'ın 'Bir Kelime', Ertuğ Tüfekçioğlu'nun 'Çok Uzun Bir Hikayenin Tam Ortası', Sadık Demiröz'ün 'Resolution', Ziya Demirel'in 'Evicko', Güçlü Aydoğdu'nun 'Hunger', Rıdvan Çevik'in 'İrfan', Kudret Güneş'in 'Jinekolog ve Tercümanı', Gülistan Acet'in 'Karpuz Cenneti', Azra Deniz Okyay'ın 'Küçük Kara Balıklar', Bülent Öztürk'ün 'Küçük Pencereli Evler', Ahmet Bikiç'in 'Mama', Onur Yağız'ın 'Patika', Yakup Tekintangaç'ın 'Qapsul', Buğra Dedeoğlu'nun 'Şeref Dayı ve Gölgesi', Ayce Kartal'ın 'Tornistan', Sevdi Gündüz'ün 'Ziman'

  • 23.09.2013 11:50 Altın Portakal, 50'nci kez kapılarını sinema severlere açacak ANTALYA Altın Portakal, 50'nci kez kapılarını sinema severlere açacak ANTALYA

    Kısa film dalında da Cemil Sobacı "2023", Baki Erdi Mamikoğlu "Amok Koşucusu", Mizgin Müjde Arslan "Asya", Emre Sert ve Gözde Yetişkin "Bi' Garip Adam", Tufan Taştan "Bir Kelime", Ertuğ Tüfekçioğlu "Çok Uzun Bir Hikayenin Tam Ortası", Sadık Demiröz "Resolution", Ziya Demirel "Evicko", Güçlü Aydoğdu "Hunger", Rıdvan Çevik "İrfan", Kudret Güneş "Jinekolog ve Tercümanı", Gülistan Acet "Karpuz Cenneti", Azra Deniz Okyay "Küçük Kara Balıklar", Bülent Öztürk "Küçük Pencereli Evler", Ahmet Bikiç "Mama", Onur Yağız "Patika", Yakup Tekintangaç "Qapsul", Buğra Dedeoğlu "Şeref Dayı ve Gölgesi", Ayce Kartal "Tornistan", Gündüz Sevdi "Ziman" yarışacak

  • 23.09.2013 11:35 50. Altın Portakal, Ayağını Bütçesine Göre Uzatacak 50. Altın Portakal, Ayağını Bütçesine Göre Uzatacak

    Kısa film dalında da Cemil Sobacı "2023", Baki Erdi Mamikoğlu "Amok Koşucusu", Mizgin Müjde Arslan "Asya", Emre Sert ve Gözde Yetişkin "Bi' Garip Adam", Tufan Taştan "Bir Kelime", Ertuğ Tüfekçioğlu "Çok Uzun Bir Hikayenin Tam Ortası", Sadık Demiröz "Resolution", Ziya Demirel "Evicko", Güçlü Aydoğdu "Hunger", Rıdvan Çevik "İrfan", Kudret Güneş "Jinekolog ve Tercümanı", Gülistan Acet "Karpuz Cenneti", Azra Deniz Okyay "Küçük Kara Balıklar", Bülent Öztürk "Küçük Pencereli Evler", Ahmet Bikiç "Mama", Onur Yağız "Patika", Yakup Tekintangaç "Qapsul", Buğra Dedeoğlu "Şeref Dayı ve Gölgesi", Ayce Kartal "Tornistan", Gündüz Sevdi "Ziman" yarışacak

  • 10.09.2013 11:49 Altın Portakal'da 50. Yıl Coşkusu Altın Portakal'da 50. Yıl Coşkusu

    En İyi Kısa film ödülü için yarışacak 20 film Cemil Sobacı'nın "2023" Baki Erdi Mamikoğlu'nun "Amok Koşucusu", Mizgin Müjde Arslan'ın "Asya", Emre Sert ve Gözde Yetişkin'in "Bi' Garip Adam", Tufan Taştan'ın "Bir Kelime", Ertuğ Tüfekçioğlu'nun "Çok Uzun Bir Hikayenin Tam Ortası", Sadık Demiröz'ün "Resolution", Ziya Demirel'in "Evicko", Güçlü Aydoğdu'nun "Hunger", Rıdvan Çevik'in "İrfan", Kudret Güneş'in "Jinekolog ve Tercümanı", Gülistan Acet'in "Karpuz Cenneti", Azra Deniz Okyay'ın "Küçük Kara Balıklar", Bülent Öztürk'ün "Küçük Pencereli Evler", Ahmet Bikiç'in "Mama", Onur Yağız'ın "Patika", Yakup Tekintangaç'ın "Qapsûl", Buğra Dedeoğlu'nun "Şeref Dayı ve Gölgesi", Ayce Kartal'ın "Tornistan" ve Gündüz Sevdi 'nin "Ziman" filmlerinden oluştu

  • 04.09.2013 00:10 Altın Portakal'da Yarışacak Kısalar ve Belgeseller Belli Oldu ! Altın Portakal'da Yarışacak Kısalar ve Belgeseller Belli Oldu !

    En iyi belgesel ödülü için yarışacaklar-Nilüfer Uzunoğlu'nun "Antigoni Küçük Adamız Hayatımız"-Cem Fakir'in "Esaret Günlüğü"-Dilek Gökçin'in "Bûka Baranê"-Piran Aydemir'in "Fecîra"-Nezahat Gündoğan'ın "Hay Way Zaman"-Hikmet Yaşar Yenigün'ün "İmbatla Dol Kalbim"-Haydar Demirtaş'ın "Misafir"-Doğu Akıncı'nın "Mustafa'nın Yaşam Zinciri"-Özgür Fındık'ın "Olağan Haller"-Lusin Dink'in "Saroyan Ülkesi"-Andrea Luka Zimmerman'ın "Taşkafa - Bir Sokak Hikayesi"-Birnur Pilavcı'nın "Tek Başına Dans"-Caner Canerik'in "Was"-Deniz Koçak'ın "Yaşam Marangozu"-Deniz Şengeç'in "Yürümek"Ön jüri değerlendirmesi sonunda yarışacak kısa filmler de şöyle sıralandı:-Cemil Sobacı'nın "2023"-Baki Erdi Mamikoğlu'nun "Amok Koşucusu"-Mizgin Müjde Arslan'ın "Asya"-Emre Sert ve Gözde Yetişkin'in "Bi' Garip Adam"-Tufan Taştan'ın "Bir Kelime"-Ertuğ Tüfekçioğlu'nun "Çok Uzun Bir Hikayenin Tam Ortası"-Sadık Demiröz'ün "Resolution"-Ziya Demirel'in "Evicko"-Güçlü Aydoğdu'nun "Hunger"-Rıdvan Çevik'in "İrfan"-Kudret Güneş'in "Jinekolog ve Tercümanı"-Gülistan Acet'in "Karpuz Cenneti"-Azra Deniz Okyay'ın "Küçük Kara Balıklar"-Bülent Öztürk'ün "Küçük Pencereli Evler"-Ahmet Bikiç'in "Mama"-Onur Yağız'ın "Patika"-Yakup Tekintangaç'ın "Qapsûl"-Buğra Dedeoğlu'nun "Şeref Dayı ve Gölgesi"-Ayce Kartal'ın "Tornistan"-Sevdi Gündüz'ün "Ziman"Belgesel ve kısa film yarışmalarının jüri üyeleriBelgesel film yarışmasının jürisinde bu yıl usta belgeselci ve yapımcı Nebil Özgentürk, Almanya Belgeselciler Birliği (AGDOK) Başkanı ve Avrupa Belgesel Ağı (EDN) yönetim kurulu üyesi Thomas Frickel, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof

  • 03.09.2013 13:30 Festivalde Yarışacak Kısa Film ve Belgeseller Açıklandı Festivalde Yarışacak Kısa Film ve Belgeseller Açıklandı

    Ön jüri değerlendirmesi sonunda, Cemil Sobacı'nın "2023", Baki Erdi Mamikoğlu'nun "Amok Koşucusu", Mizgin Müjde Arslan'ın "Asya", Emre Sert ve Gözde Yetişkin'in "Bi' Garip Adam", Tufan Taştan'ın "Bir Kelime", Ertuğ Tüfekçioğlu'nun "Çok Uzun Bir Hikayenin Tam Ortası", Sadık Demiröz'ün "Resolution", Ziya Demirel'in "Evicko", Güçlü Aydoğdu'nun "Hunger", Rıdvan Çevik'in "İrfan", Kudret Güneş'in "Jinekolog ve Tercümanı", Gülistan Acet'in "Karpuz Cenneti", Azra Deniz Okyay'ın "Küçük Kara Balıklar", Bülent Öztürk'ün "Küçük Pencereli Evler", Ahmet Bikiç'in "Mama", Onur Yağız'ın "Patika", Yakup Tekintangaç'ın "Qapsül", Buğra Dedeoğlu'nun "Şeref Dayı ve Gölgesi", Ayce Kartal'ın "Tornistan", Sevdi Gündüz'ün "Ziman" adlı filmler festivalde en iyi kısa film ödülü için yarışacak filmler olarak belirlendi

  • 03.09.2013 13:12 Altın Portakal'da Yarışacak Kısa Filmler Belli Oldu Altın Portakal'da Yarışacak Kısa Filmler Belli Oldu

    KISA FİLM FİNALİSTLERİ Cemil Sobacı'nın '2023', Baki Erdi Mamikoğlu'nun 'Amok Koşucusu', Mizgin Müjde Arslan'ın 'Asya', Emre Sert ve Gözde Yetişkin'in 'Bi' Garip Adam', Tufan Taştan'ın 'Bir Kelime', Ertuğ Tüfekçioğlu'nun Çok 'Uzun Bir Hikayenin Tam Ortası', Sadık Demiröz'ün 'Resolution', Ziya Demirel'in 'Evicko', Güçlü Aydoğdu'nun 'Hunger', Rıdvan Çevik'in 'İrfan', Kudret Güneş'in 'Jinekolog ve Tercümanı', Gülistan Acet'in 'Karpuz Cenneti', Azra Deniz Okyay'ın 'Küçük Kara Balıklar', Bülent Öztürk'ün 'Küçük Pencereli Evler', Ahmet Bikiç'in 'Mama', Onur Yağız'ın 'Patika', Yakup Tekintangaç'ın 'Qapsül', Buğra Dedeoğlu'nun 'Şeref Dayı ve Gölgesi', Ayce Kartal'ın 'Tornistan' ve Sevdi Gündüz'ün 'Ziman' adlı eserleri kısa film kategorisinde yarışacak

  • 03.09.2013 12:35 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivaline Doğru 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivaline Doğru

    Uluslararası Antalya Altın Portakal'da yarışmaya hak kazanan 15 belgesel film şöyle: -Nilüfer Uzunoğlu'nun "Antigoni Küçük Adamız Hayatımız" -Cem Fakir'in "Esaret Günlüğü" -Dilek Gökçin'in "Büka Barane" -Piran Aydemir'in "Fecira" -Nezahat Gündoğan'ın "Hay Way Zaman" -Hikmet Yaşar Yenigün'ün "İmbatla Dol Kalbim" -Haydar Demirtaş'ın "Misafir" -Doğu Akıncı'nın "Mustafa'nın Yaşam Zinciri" -Özgür Fındık'ın "Olağan Haller" -Lusin Dink'in "Saroyan Ülkesi" -Andrea Luka Zimmerman'ın "Taşkafa - Bir Sokak Hikayesi" -Birnur Pilavcı'nın "Tek Başına Dans" -Caner Canerik'in "Was" -Deniz Koçak'ın "Yaşam Marangozu" -Deniz Şengeç'in "Yürümek"   Kısa film finalistleri Ön jüri değerlendirmesi sonunda yarışacak kısa filmler de şöyle sıralandı: -Cemil Sobacı'nın "2023" -Baki Erdi Mamikoğlu'nun "Amok Koşucusu" -Mizgin Müjde Arslan'ın "Asya" -Emre Sert ve Gözde Yetişkin'in "Bi' Garip Adam" -Tufan Taştan'ın "Bir Kelime" -Ertuğ Tüfekçioğlu'nun "Çok Uzun Bir Hikayenin Tam Ortası" -Sadık Demiröz'ün "Resolution" -Ziya Demirel'in "Evicko" -Güçlü Aydoğdu'nun "Hunger" -Rıdvan Çevik'in "İrfan" -Kudret Güneş'in "Jinekolog ve Tercümanı" -Gülistan Acet'in "Karpuz Cenneti" -Azra Deniz Okyay'ın "Küçük Kara Balıklar" -Bülent Öztürk'ün "Küçük Pencereli Evler" -Ahmet Bikiç'in "Mama" -Onur Yağız'ın "Patika" -Yakup Tekintangaç'ın "Qapsül" -Buğra Dedeoğlu'nun "Şeref Dayı ve Gölgesi" -Ayce Kartal'ın "Tornistan" -Sevdi Gündüz'ün "Ziman" Belgesel ve kısa film yarışmalarının jüri üyeleri Belgesel film yarışmasının jürisinde bu yıl usta belgeselci ve yapımcı Nebil Özgentürk, Almanya Belgeselciler Birliği (AGDOK) Başkanı ve Avrupa Belgesel Ağı (EDN) yönetim kurulu üyesi Thomas Frickel, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof

  • 30.08.2013 11:01 Altın Koza'da Yarışacak Kısa Filmler Belli Oldu Altın Koza'da Yarışacak Kısa Filmler Belli Oldu

    Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması finalistleri: KURMACA DALI Water And Graves - Ersin Shamli - Kosova About Ndugu - David Munoz - İspanya Son Kuşlar - Ahmet Ferah - Türkiye Tooth Of Hope - Nizar Sfair - Lübnan It's Not a Cowboy Movie - Benjamin Parent - Fransa Auschwitz On My Mind - Assaf Machnes - İsrail Boşluk - Onur Güler - Türkiye Studio Beirut - Mokhtar Beyrouth - Lübnan Chamomile - Neritan Zinxhiria - Yunanistan Rodri - Franco Lolli - Fransa La Cicatriz - Jose Manuel Cacereno - İspanya Asya - Mizgin Müjde Arslan - Türkiye Ephemeral - Diego Modino - İspanya Ardıl - Semih Korhan Güner - Türkiye Inertial Love - Jose Esteban Alenda / Cesar Esteban Alenda - İspanya Typist - Sergey Vlasov - İsrail Extension - Chantal El Haber - Lübnan Yaşam Merkezi - Ömer Günüvar - Türkiye Little Darling - Igor Mirkovic - Hırvatistan Gypsy - David Bonneville - Portekiz Patika - Onur Yağız - Türkiye Bandits - Antoine Giorgini - Fransa Al Kalb - Fares Cachoux - Suriye Çaput - Şenol Çöm - Türkiye 45 Degrees - Georgis Grigorakis - Yunanistan Bue Sabi - Patricia Vidal Delgado - Portekiz Jacobo - David Del Aguila - İspanya Küçük Pencereli Evler - Bülent Öztürk - Türkiye Espana Is Different - Salvador Guerra - İspanya Departures - Wissam Tanios - Lübnan Voice Over - Martin Rosete - İspanya I Offered You Pleasure - Farah Shaer - Lübnan BELGESEL DALI Pedallar ve Topuklar - Sevda Doğan - Türkiye Stand Along Zone - Zhenqian Huang - Fransa Out Of Darkness - Sonie Habib - Lübnan Buenos Dias Resistencia - Adrian Orr

  • 30.01.2013 13:06 KCK'da 30 Kişiye Takipsizlik Verildi KCK'da 30 Kişiye Takipsizlik Verildi

    Terör örgütü KCK soruşturması kapsamında Şubat 2012'de gözaltına alınan fotoğraf sanatçısı Mehmet Özer ile Yönetmen Mizgin Müjde Arslan'ın aralarında bulunduğu 30 şüpheli hakkında yeterli delil olmadığı gerekçesiyle takipsizlik kararı verildi