Son dakika Mustafa Huner Özay haberleri, Mustafa Huner Özay son dakika, son dakika Mustafa Huner Özay

Son Dakika Mustafa Huner Özay Haberleri

Son dakika Mustafa Huner Özay haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son mustafa huner özay haberleri anında burada.

  • 15.07.2019 16:59 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

    Kaymakam Atakan Atasoy, Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Yavuz ve protokol üyeleri, ilçeye bağlı Erkekarpa, Belen, Dibek ve Çubuk köylerinde bulunan şehit mezarlarını ziyaret etti

  • 13.06.2019 15:34 Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü

    Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay da yürüyüş için gelenlerden İnebolu'nun tanıtımına destek isteyerek, "Milli Mücadele'de İnebolu'nun önemini anlatmak için kelimelerin yeteceğini düşünmüyorum

  • 13.06.2019 13:08 Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü

    Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay da yürüyüş için gelenlerden İnebolu'nun tanıtımına destek isteyerek, "Milli Mücadele'de İnebolu'nun önemini anlatmak için kelimelerin yeteceğini düşünmüyorum

  • 09.06.2019 21:37 9 Haziran İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü 9 Haziran İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü

    Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay da İnebolu'nun Milli Mücadele'de kilit nokta olduğunun altını çizerek, "İlçe halkının Kurtuluş Savaşı'nda göstermiş olduğu takdire değer mücadele TBMM tarafından Beyaz Şeritli İstiklal Madalyası ve Beratı ile ödüllendirilmiştir

  • 09.06.2019 19:42 9 Haziran İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü kutlandı 9 Haziran İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü kutlandı

    Limanda gerçekleşen kutlamalara Vali Yaşar Karadeniz, İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin de katıldı

  • 09.06.2019 18:46 9 Haziran İnebolu Şeref ve Kahramanlık Günü

    Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay da İnebolu'nun Milli Mücadele'de kilit nokta olduğunun altını çizerek, "İlçe halkının Kurtuluş Savaşı'nda göstermiş olduğu takdire değer mücadele TBMM tarafından Beyaz Şeritli İstiklal Madalyası ve Beratı ile ödüllendirilmiştir

  • 19.05.2019 16:51 Kaymakam Atasoy, Şehit Aileleri ve Gazileri İftar Sofrasında Ağırladı Kaymakam Atasoy, Şehit Aileleri ve Gazileri İftar Sofrasında Ağırladı

    İnebolu Öğretmenevi'nde düzenlenen iftar yemeğine, Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay ve eşi Dilek Özay ile kurum amirleri de katıldı

  • 12.05.2019 13:02 Yelkenliler Yelkenliler "Atatürk"Ün Yolunda

    İnebolu Limanı'na demirleyen 17 yelkenli yat, Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy, Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay ve vatandaşlar tarafından karşılandı

  • 12.05.2019 12:02 Yelkenliler Yelkenliler "Atatürk"Ün Yolunda

    İnebolu Limanı'na demirleyen 17 yelkenli yat, Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy, Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay ve vatandaşlar tarafından karşılandı

  • 11.05.2019 17:30 19 Günde 19 Mayıs 2019 19 Günde 19 Mayıs 2019"

    İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın teslim ettiği bayrağı taşıyan kürekçiler, İnebolu Limanı'nda Kastamonu Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy, Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay ile diğer yetkililer tarafından karşılandı

  • 11.05.2019 16:09 Camiler Gül Suyu ile Yıkandı Camiler Gül Suyu ile Yıkandı

    Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ramazan ayı dolayısıyla ilçe merkezi ve mahallelerdeki tüm camileri temizlediklerini söyledi

  • 11.05.2019 14:59 19 Günde 19 Mayıs 2019 19 Günde 19 Mayıs 2019"

    İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın teslim ettiği bayrağı taşıyan kürekçiler, İnebolu Limanı'nda Kastamonu Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy, Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay ile diğer yetkililer tarafından karşılandı

  • 16.04.2019 16:55 İnebolu Belediye Başkanı Özay Göreve Başladı

    AK Parti'den İnebolu Belediye Başkanı seçilen Mustafa Huner Özay, mazbatasını alarak göreve başladı.

  • 31.03.2019 22:47 Kastamonu'nun İnebolu İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...

    Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Mustafa Huner Özay kazandı.

  • 19.02.2019 22:07 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

    Kentte, bazı siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiKastamonu: Tahsin BabaşAbana: Yunus AkgülAğlı: Muharrem DinçAraç: Güngör ÇetinAzdavay: Osman Nuri CivelekBozkurt: Muammer YanıkCide: Nejdet DemirÇatalzeytin: Musa İhsan UğuzDaday: Hasan AydemirDevrekani: Engin AltıkulaçDoğanyurt: Ahmet KayaHanönü: Serkan Uçarİhsangazi: Zühtü Danacıİnebolu: Mustafa Huner ÖzayKüre: Kemal BakırPınarbaşı: Şenol YaşarSeydiler: Oğuz YılmazŞenpazar: Cem ÇınarTaşköprü: Hüseyin ArslanTosya: Kazım ŞahinCumhuriyet Halk PartisiKastamonu: Mustafa Öztürk (Millet İttifakı)Abana: Erfain Tekin (Millet İttifakı)Araç: Satılmış Sarıkaya (Millet İttifakı)Azdavay: Mehmet Emin Tuncay (Millet İttifakı) Bozkurt: Güvenç Demirezen (Millet İttifakı) Cide: Mehmet Eşref Mutlu (Millet İttifakı) Çatalzeytin: Mahir Muhlis Acar (Millet İttifakı) Daday: Hasan Fehmi Taş (Millet İttifakı) Hanönü: Yılmaz Karakoç (Millet İttifakı) İnebolu: Faruk Öz Küre: Emrullah Sezer Seydiler: Halit Cesur (Millet İttifakı) Taşköprü: Ahmet KesimMilliyetçi Hareket PartisiKastamonu: Rahmi Galip VidinlioğluAbana: Erhan ÖzgürAğlı: Şahin ÇolakAraç: Fikri YazanAzdavay: Akif ÖzdemirBozkurt: Abdullah Bozkurt EkeşCide: Ahmet ÇakmakÇatalzeytin: Ahmet DemirDaday: Mehmet KılıçDevrekani: Mümtaz AliustaoğluDoğanyurt: Hakkı ÇolakHanönü: Hasan Basri Yücelİhsangazi: Hayati Sağlıkİnebolu: Engin UzunerKüre: Serkan SevinçPınarbaşı: Aslan AltuntaşSeydiler: Mehmet ErdoğanŞenpazar: Mustafa EğilmezTaşköprü: Abdullah ÇatalTosya: Volkan KavaklıgilİYİ PartiAğlı: Mesut Mangaloğlu (Millet İttifakı)Devrekani: Ayhan Kırık (Millet İttifakı)İnebolu: Oğuzhan Canoğlu Küre: Kamil Aydınlı Pınarbaşı: Bayram Sarımeşe (Millet İttifakı)Şenpazar: Ayhan Işık (Millet İttifakı)Taşköprü: Satılmış Şen Tosya: Mustafa Güvenç (Millet İttifakı)Saadet PartisiKastamonu: Kadir Yalçın Abana: Çağla Yüksel Ağlı: Engin Demirci Araç: Esra Acar Azdavay: İlyas Ak Bozkurt: Mustafa Çukurkol Cide: Hasan Soyubelli Çatalzeytin: Akif Yalçın Daday: Murat Tansever Devrekani: Şükrü Göksu Doğanyurt: Ömer Yalçın Hanönü: Nihat Yazıcıoğlu İhsangazi: Hasan Bakar İnebolu: Nizam Kuvvet Küre: İsmail Taşkan Pınarbaşı: Ayhan Gündoğdu Seydiler: Hasip Yazıcıoğlu Şenpazar: Ramazan Öteleş Taşköprü: Tayyip Köse Tosya: İsmail Akmanoğlu

  • 14.01.2019 15:56 31 Mart 2019 Seçimlerinde Partilerin Belediye Başkan Adayları Belli Oldu! İşte Açıklanan Adaylar 31 Mart 2019 Seçimlerinde Partilerin Belediye Başkan Adayları Belli Oldu! İşte Açıklanan Adaylar

    Tevfik Göksu, Esenyurt Azmi Ekinci, Eyüp Deniz Köken, Fatih Ergün Turan, Gaziosmanpaşa Hasan Tahsin Usta, Güngören Bünyamin Demir, Kadıköy Özgül Özkan Yavuz, Kağıthane Mevlüt Öztekin, Kartal Ebubekir Taşyürek, Küçükçekmece Temel Karadeniz, Pendik Ahmet Cin, Sancaktepe Şeyma Döğücü, Sarıyer Salih Bayraktar, Sultanbeyli Hüseyin Keskin, Sultangazi Abdurrahman Dursun, Şile İlhan Ocaklı, Tuzla Şadi Yazıcı, Şişli Nihal Yıldırım, Ümraniye İsmet Yıldırım, Üsküdar Hilmi Türkmen, Zeytinburnu Ömer ArısoyİZMİRBalçova Evrim Özen, Bayındır Uğur Demirezen, Bayraklı Ali Aslan, Bergama Hakan Koştu, Beydağ Ogün Asil Aydoğdu, Bornova Reşat Gençtürk, Buca Mustafa Arslan, Çiğli Okan Korkmaz, Gaziemir Nazmi Yılmaz, Güzelbahçe Burcu Dereci, Karabağlar Bilal Doğan, Karaburun Ferhan Eroğlu, Karşıyaka Ayda Maç, Kemalpaşa Arif Uğurlu, Kınık Sadık Doğruer, Kiraz Saliha Özçınar, Konak Melek Eroğlu, Menderes Bülent Soylu, Menemen Durmaz Bayraktar, Seferihisar Hamit Nişancı, Selçuk Osman Başterzi, Tire Selman İçelli, Torbalı Adnan Yaşar Görmez, Urla Adıgüzel DemirelANKARAAkyurt Hilal Ayık, Altındağ Asım Balcı, Ayaş Burhan Demirbaş, Bala Ahmet Buran, Beypazarı Tuncer Kaplan, Çamlıdere Hazım Caner Can, Çankaya Amber Türkmen, Çubuk Baki Demirbaş, Elmadağ Gökhan Küçükçelebi, Evren Hüsamettin Ünsal, Güdül Muzaffer Yalçın, Haymana Özdemir Turgut, Kahramankazan Serhat Oğuz, Kalecik Duhan Kalkan, Keçiören Turgut Altınok, Kızılcahamam Süleyman Acar, Mamak Murat Köse, Nallıhan İsmail Öntaş, Pursaklar Ayhan Yılmaz, Sincan Murat Ercan, Şereflikoçhisar Melih Memiş Çelik, Yenimahalle Veysel TiryakiTRABZONAKÇAABAT Osman Nuri Ekim, ARAKLI Recep Çebi, ARSİN Muhammet Sait Gürsoy, BEŞİKDÜZÜ Harun Demirci, ÇAYKARA Hanefi Tok, DERNEKPAZARI Mehmet Aşık, DÜZKÖY Yılmaz Ankara, HAYRAT Salih Öztel, KÖPRÜBAŞI Ali Aydın, MAÇKA Koray Koçhan, OF Salim Salih Sarıalioğlu, ORTAHİSAR Ahmet Metin Genç, SÜRMENE Rahmi Üstün TONYA Osman Beşel, VAKFIKEBİR Muhammet Balta, YOMRA İbrahim SağıroğluKOCAELİBaşiskele Mehmet Yasin Özlü, Çayırova Bünyamin Çiftçi, Darıca Muzaffer Bıyık, Derince Zeki Aygün, Dilovası Hamza Şayır, Gebze Zinnur Büyükgöz, Gölcük Ali Yıldırım Sezer, İzmit Azize Sibel Gönül, Kandıra Adnan Turan, Karamürsel İsmail Yıldırım, Kartepe Mustafa Kocaman, Körfez Şener Söğüt, SAKARYAAdapazarı Mutlu Işıksu, Akyazı Bilal Soykan, Arifiye İsmail Karakullukçu, Erenler Fevzi Kılıç, Ferizli İsmail Gündoğdu, Geyve Murat Kaya, Hendek Ali Kemal Sofu, Karapürçek Orhan Yıldırım, Karasu İshak Sarı, Kaynarca Murat Kefli, Kocaali Ahmet Acar, Pamukova Cevat Keser, Sapanca Özcan Özen, Serdivan Yusuf Alemdar, Söğütlü Koray Oktay ÖztenNİĞDEBor Serkan Baran, Altunhisar Abdullah Arıöz, Niğde - Çamardı Yavuz Soylu, Niğde - Ulukışla Ali Uğurlu, Niğde - Çiftli Serkan Güzel, Karakapı Belde Kamil Demiralp, Keçikale Belde Şamma Öztürk, Bahçeli Belde Zafer Tokgöz, Çukurkuyu Belde İleri Koçak, Kemerhisar Belde Yusuf Kurt, Azatlı Belde Reşat Bolat, Bozköy Belde Ömer Dalgıç, Divarlı Belde Rüstem Cullaz, Aktaş Belde Hasan Ali Davarcı, Alay Belde Sefa Erol, Bağlama Belde Recep Yaşar, Değirmenli Belde Yıldıray Tok, Dündarlı Belde Mustafa Kamar, Edikli Belde Ercan Şayhan, Gümüşler Belde Refik Caymaz, Hacıabdullah Belde Ahmet Takyan, Kaaratlı Belde Emin Yılmaz, Kiledere Belde İsmail Tereci, Konaklı Belde Erdal Altın, Sazlıca Belde Süleyman Görgülü, Orhanlı Belde Erhan Bolat, Yeşilgölcük Belde Yusuf Sağlam, Yıldıztepe Belde Hacı GüngörKARAMANKaraman- Mahmut Sami Şahin, Ayrancı Yavuz Candan, Kazımkarabekir Ali İhsan Alanlı, Ermenek Uğur Sözkesen, Sarıveliler Hayri Samur, Başyayla Ahmet İpek, Merkez Akçaşehir Beldesi Hikmet Yirşen, Merkez - Sudurağı Beldesi Mehmet Derviş Ceyhan, Ermenek - Güneyyurt Beldesi Ali Zeybek, Ermenek - Kazancı Beldesi Muhittin Tuncel, Sarıveliler - Göktepe Beldesi Bayram ŞahinMALATYABüyükşehir Selahattin Gürkan, Arapgir Rıza Murat Türksoy, Arguvan Ahmet Eren, Akçadağ Mustafa Kırteke, Battalgazi Osman Güder, Darende İsa Özkan, Doğanşehir Vahap Küçük, Doğanyol Hakan Bay, Kale Murat Koca, Pütürge Mikail Sülük, Yazıhan Nevzat Öztürk, Yeşilyurt Mehmet ÇınarTUNCELİTunceli Merkez Gökhan Arasan, Hozat Songül Acar, Nazımiye Erkan Özdoğan, Mazgirt Murat Becerikli, Ovacık Turhan Kılıç, Pülümür Şevket Tanık, Pertek Recai Vural, Çemişgezek Metin Levent Yıldız, Mazgirt İlçe - Akpazar Belde Murat GerçekGÜMÜŞHANEMerkez Ercan Çimen, Kelkit Aziz Nas, Köse Şerif Aygün, Kürtün Ahmet Kanat, Şiran Yavuz Altıparmak, Torul Nidai Köroğlu, KAYSERİAkkışla Ayhan Arslan, Bünyan Özkan Altun, Develi Mehmet Cabbar, Felahiye Vural Coşkun, Tomarza Davut Şahin, Hacılar Bilal Özdoğan, Yeşilhisar Halit Taşyapan, İncesu Zekeriya Karayol, Yahyalı Esat Öztürk, Talas Mustafa Yalçın, Kocasinan Ahmet Çolakbayrakdar, Melikgazi Hacı Mustafa PalancıoğluAKSARAYAksaray Enver Dinçer, Ortaköy Ali Rıza Özdemir, Güzelyurt Ünal Demircioğlu, Gülağaç Faruk Teymen, Ağaçören Kemal Salman, Sarıyahşi Fatih Ünsal, Eskil Necati Belgemen, Sultanhanı Fahri Solak, Eşmekaya Belde Tayfur Başkan, Demirci Belde Hüseyin Us, Gülpınar Mustafa Baymışlıoğlu, Saratlı Belde Yılmaz Balkış, Ihlara Ahmet Dinç, Selime Belde Levent Çevik, Bağlıkaya Belde Davut Çalışkan, Helvadere İsa Tezgel, Sağlık Belde Mustafa Kepil, Taşpınar Belde Sinan Korkut, Topakkaya Belde Adem Baylan, Yenikent Belde Mehmet Akdere, Yeşilova Belde Adnan Bayraktar, Yeşiltepe Belde Muhammet TosunERZİNCANErzincan Cemalettin Başsoy, Çayırlı Atınç Bahadır, İliç Mustafa Gürbüz, Kemah Osman Öner, Otlukbeli Vahdet Ercan, Refahiye Çakmak Paçacı, Tercan Lokman Gültekin, Üzümlü Ahmet Sazlı, ZONGULDAK Kozlu Ali Bektaş, Ereğli Erol Şahin, Çaycuma Ahmet Güral Karayılmaz, Alaplı Celil Uzun, Gökçebey Mustafa Çetinoğlu, Devrek Sezai Bükrü, Kilimli Kamil AltunSİİRTSiirt Ali İlbaş, Eruh Cevher Çiftçi, Kurtalan Nevzat Karaatay, Pervari Tayyar Özcan, Baykan Mehmet Ali Erol, Tillo İdham Aydın, Şirvan Necat Cellek, Beğendik Belde Gürgün Özdemir, Veysel Karani Belde Şakir Akkurt, Gökçebağ Belde Emin Aydın, Kayabağlar Belde Salim Seven, Atabağı Belde Tayyar LaleELAZIĞElazığ Şahin Şerifoğulları, Ağın İbrahim Yıldız, Alacakaya Başaran Yaşlı, Arıcak Ferit Yıldırım, Baskil İhsan Akmurat, Karakoçan Ayhan Akbaba, Keban Ömer Kaya, Kovancılar Hacı Akpınar, Maden Ekrem Kaçar, Palu Efraim Ünalan, Sivrice Ebubekir Irmak, Akçakiraz Sabahattin Kaya, Mollakendi Mehmet Enis Doğan, Yazıkonak Aydın Ayaz, Yurtbaşı Yasin Yılmaz, Erimli İbrahim Yıldız, Üçocak Yılmaz Yegül, Beyhan Hüseyin Ateş, Sarıcan Mehmet Sarı, Tahsin Babaş,KASTAMONU Abana Yunus Akgül, Ağlı Muharrem Dinç, Araç Güngör Çetin, Azdavay Osman Nuri Civelek, Bozkurt Muammer Yanık, Cide Nejdet Demir, Çatalzeytin Musa İhsan Uğuz, Daday Hasan Aydemir, Devrekani Engin Altıkulaç, Doğanyurt Ahmet Kaya, Hanönü Serkan Uçar, İhsangazi Zühtü Danacı, İnebolu Mustafa Huner Özay, Küre Kemal Bakır, Pınarbaşı Şenol Yaşar, Seydiler Oğuz Yılmaz, Şenpazar Cem Çınar, Taşköprü Hüseyin Arslan, Tosya Kazım ŞahinBOLUYeniçağa Recayi Çağlar, Seben Fatih Kavlak, Mudurnu Sedat Özkan, Mengen Zeki Ozulluoğlu, Kıbrıscık Osman Cabgu, Göynük Kemal Kazan, Gerede Mustafa Allar, Dörtdivan Hasan Uzunoğlu, Taşkesti Belde Tahsin Özcan, Karacasu Belde Celal Beydilli, Gökçesu Belde Sebahattin SugeçtiBURSAYıldırım Oktay Yılmaz, Osmangazi Mustafa Dündar, Kestel Önder Tanır, Gürsu Mustafa Işık, Nilüfer Necati Şahin, İnegöl Alper Taban, Gemlik Berkay Bulut, Mudanya Ahmet Murat Ünal, Orhangazi Bekir Aydın, İznik Kaan Mehmet Usta, Keles Mehmet Keskin, Karacabey Ali Özkan, Mustafakemalpaşa Mehmet Kanar, Büyükorhan Ahmet Korkmaz, Harmancık Yılmaz Ataş, Orhaneli Ali AykurtAFYONKARAHİSARAfyonkarahisar Merkez Mehmet Zeybek, Başmakçı Tuncer Kerpiç, Bayat Halil İbrahim Bodur, Bolvadin Halil İbrahim Sevim, Çay Hüseyin Atlı, Çobanlar Ali Altuntaş, Dazkırı Şerif Kocatepe, Dinar Nihat Sarı, Emirdağ Serkan Koyuncu, Evciler Ali Dede Savaş, Hocalar Ali Arslan, İhsaniye Mevlüt Küçük, İscehisar Mustafa Çibik, Kızılören Ozan Osman Kaya, Sandıklı Mustafa Çöl, Sinanpaşa Erdal Karaman, Sultandağı Mehmet Aldırmaz, Şuhut Recep Bozkurt, Merkez - Beyyazı Belde Sait Yeşilbağ, Çıkrık Belde Recep Küçükkayar, Çayırbağ Belde Yakup Çam, Değirmenayvalı Belde Halil Çelik, Erkmen Belde Memduh Kuş, Fethibey Belde Galip Özçelik, Gebeceler Belde Hüseyin Tohulluk, Işıklar Belde Kadir Can, Kocatepe Abdullah Çelik, Nuribey Belde Hazım Kaya, Salar Belde Cengiz Taşpınar, Susuz Belde Mehmet Selek, Sülümenli Belde İbrahim Eroğul, Sülün Belde Necmi KınıkKARABÜKSafranbolu Ali Kaya, Yenice Coşkun Güven, Eskipazar Mustafa Yarkan, Eflani İbrahim Ertuğrul, Ovacık Yakup Narter, Yortanpazarı Yılmaz TiryakiMUŞ Bulanık Cahit Aral, Hasköy Hikmet Karayel, Korkut Sami Pekbay, Malazgirt Cengiz Altın, Varto Mehmet Lütfi TurgutADIYAMANKahta Engin Akel, Gerger Erkan Aksoy, Samsat Halil Fırat, Gölbaşı Yusuf Özdemir, Sincik Mehmet Korkut, Besni Eyüp Mehmet Emre, Çelikhan Mustafa Bulut, Tut Ercan Öncebe, Balkar Orhan Orhan, Belören Mahmut Turan, Kesmetepe Mehmet Yıldırım, Harmanlı Ali Azık, Suvarlı Mehmet Korkmaz, Çakırhöyük Hasan Özdemir, Şambayat Kemal Uysal, Köseceli Oktay Durgut, Pınarbaşı Bekir Söylemez, İnlice Mehmet Yakan, Bölükyayla Ramazan Yavuz, Akıncılar İsmet Çetinkaya, Adıyaman Merkez- Kömür Ali Gündüz, Adıyaman Merkez- Yaylakonak Hasan KarakayaKonya - Selçuklu Ahmet PekyatırmacıKonya - Meram Mustafa KavuşKonya - Karatay Hasan KılcaKonya - Beyşehir Üzeyir YaşarKonya - Seydişehir Mehmet TutalKonya - Ereğli Adem ErdalKonya - Kadınhanı Mehmet BademKonya - Ilgın Yalçın ErtaşKonya - Hüyük Mehmet ÇiğdemKonya - Derbent Hüseyin AytenKonya - Derebucak Ahmet KısaKonya - Yalıhüyük Hasan KoçerKonya - Ahırlı İsa AkgülKonya - Bozkır Sadettin SaygıKonya - Hadim Ahmet HadimioğluKonya - Güneysınır Ahmet DemirKonya - Taşkent Osman ArıKonya - Karapınar Mehmet YakaKonya - Altınekin Muharrem DereKonya - Cihanbeyli Mehmet KaleKonya - Kulu Murat ÜnverKonya - Yunak Abdullah Emre DemirhanKonya - Sarayönü Nafiz SolakKonya - Çeltik Ali MeşeBalıkesir - Altıeylül Hasan AvcıBalıkesir - Dursunbey Ramazan BahçevanBalıkesir - Erdek Turan GünBalıkesir - Havran Emin ErsoyBalıkesir - İvrindi Yusuf CengizBalıkesir - Gömeç Kazım ArslanBalıkesir - Karesi Dinçer OrkanBalıkesir - Kepsut İsmail CankulBalıkesir - Manyas İbrahim KomanBalıkesir - Marmara Süleyman AksoyBalıkesir - Savaştepe Turan ŞimşekBalıkesir - Sındırgı Ekrem YavaşBalıkesir - Susurluk Şükrü GürBalıkesir - Burhaniye Necdet UysalBalıkesir - Bigadiç İsmail AvcuBalıkesir - Bandırma Alp BostancıBalıkesir - Gönen Erdinç OdabaşıArdahan - Çıldır Kemal Yakup AzizoğluArdahan - Göle İlhan GültekinArdahan - Hanak Taşdemir ÇobanArdahan - Damal Özge DerdiyokArdahan - Göle - Köprülü Yücel AkkoçSamsun - On Dokuz Mayıs Osman TopaloğluSamsun - Atakum Zihni ŞahinSamsun - Ayvacık Halil KalaycıSamsun - Bafra Hamit KılıçSamsun - Canik İbrahim SandıkçıSamsun - Çarşamba Halit DoğanSamsun - Havza Sebahattin ÖzdemirSamsun - İlkadım Erdoğan TokSamsun - Kavak İbrahim SarıcaoğluSamsun - Ladik Nurhan Yapıcı ÖzelSamsun - Salıpazarı Halil AkgülSamsun - Tekkeköy Hasan TogarSamsun - Terme Ali KılıçSamsun - Vezirköprü İbrahim Sadık EdisSamsun - Yakakent Hüseyin KıymaOrdu - Akkuş İsa DemirciOrdu - Altınordu Aşkın TörenOrdu - Aybastı Beytullah GeçtanOrdu - Çatalpınar Ahmet TüreOrdu - Çaybaşı Hüseyin SemizOrdu - Fatsa İbrahim Etem KibarOrdu - Gölköy Fikri UludağOrdu - Gülyalı Talip ŞenOrdu - Gürgentepe Yaşar ŞahinOrdu - Kabadüz Yener KayaOrdu - Kabataş Yakup YılmazOrdu - Korgan Tuncay KirazOrdu - Kumru Yusuf YalçovaOrdu - Mesudiye İsa GülOrdu - Perşembe Mustafa TandoğanOrdu - Ulubey İsa TürkcanOrdu - Ünye Hüseyin TavlıRize - Merkez- Muradiye Belde Musa Süreyya BalcıRize - Kendirli Belde Alaettin SerdarRize - Salarha Belde Hasan KaraRize - Ardeşen Avni KahyaRize - İyidere Saffet MeteRize - Pazar Ahmet BasaRize - Güneysu Rıfat ÖzerRize - Hemşin Halim Kazım BekarRize - Fındıklı Mustafa kasım ZorluRize - Çamlıhemşin Osman HaşimoğluRize - Derepazarı Ahmet Ayhan YıldızRize - Çayeli Mustafa BaltacıRize - Kalkandere Kenan YıldırımRize - İkizdere Ali Fuat YıldırımRize - Ardeşen - Tunca Belde Ahmet Naci AytemizRize - Çayeli - Madenli Belde Necip YazıcıRize - Çayeli-Büyükköy Belde Hamza SaruhanCHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARININ LİSTESİAdana: İmamoğlu Kasım Karaköse, Tufanbeyli Ahmet Aktürk, Çelikhan Pınarbaşı Mahmut AlanAdıyaman: Tutanbeyli Mehmet Kılıç, Besni Şambayat -Nejdet Arıcı, Besni -Vakkas AcarAfyonkarahisar: Sülümenli İsmail Özakman, Çay Pazarağaç Fahrettin MutluAğrı: Tutak Erkan Sayan, Taşlıçay Kubbettin TekgülAksaray: Merkez Taşpınar Cihan Yüksel, Merkez Yeşiltepetahsin Çelik, Merkez Yeşilova Sibel MuştuAmasya: Merzifon Alp KargıAnkara: Çankaya Alper Taşdelen, Yenimahalle Fethi Yaşar, Elmadağ Adem Barış AşkınAntalya: Manavgat Şükrü Sözen, Kemer Mustafa GülArdahan: Ardahan Göle Köprülü Engin SarıkayaArtvin: Artvin Kemalpaşa Ergül AkçiçekAydın: Koçarlı Mutlu ÖztürkBalıkesir: Balya Orhan Gaga, Havran Bedri Şahin, Manyas Tancan Barçın, Burhaniye Ali Kemal Deveciler, Kurucaşile Nergiz KartalBatman: Gercüş Hamdiye Öner, Hasankeyf Orhan Cihan, Beşirigenco Özel, Kozluk Savaş Durmaz, Sason Adnan YaşarBilecik: İnhisar Ayhan ÖdübekBingöl: Bingöl Yayladere Sabri Akyürek, Bingöl Yedisu Veysel Yaygan, Bingöl Kiğı Yılmaz GündüzBitlis: Adilcevaz Aydınlar İsmet Özçalımlı, Mutki Kavakbaşı Mezher Özdeş, Güroymak Günkırı Servet Başelçin, Güroymak Gölbaşı Cuma SiriBurdur: Bucak Kızılkaya-Şeref CoşarBolu: Bolu Mengen Turhan Bulut,Bolu Mudurnu Mehmet İnegöl,Bolu Yeniçağa Adnan Güngör, Bolu Dörtdivan İlyas ÖzalpBursa: Bursa Orhangazi Çetin Çoklar, Bursa Harmancık Ahmet Tufan, Bursa Orhaneli Vildan KoçÇanakkale: Çanakkale Çan Bülent Öz, Çanakkale Çan Terzialan Feride Demirbaş, Çanakkale Ayvacık Mesut Bayram, Çanakkale Ezine Halil Büyükerol, Çanakkale Lapseki Çardak Metin SemerciÇankırı: Çankırı Eldivan Afife Ülkü Kavalalı, Çankırı Kurşunlu Metin Aktaş,Denizli: Denizli Serinhisarvar, Denizli Çivril Ömer Köseoğlu, Denizli Pamukkale Ahmet Divarcı, Denizli Güney Mustafa UrtekinDiyarbakır: Çüngüş Muhiddin YıldırımDüzce: Akçakoca Fikret Albayrak, Gölyaka Abdullah ŞahinEskişehir: Eskişehir Han Erdal Şanlı, Eskişehir Mahmudiye İshak Gündoğan, Eskişehir Odunpazarı Kazım Kurt, Eskişehir Tepebaşı Ahmet AtaçGaziantep: Gaziantep Karkamış Ali Doğan, Gaziantep Araban Hasan DoğruGiresun: Giresun Tirebolu Burhan Takır, Giresun Eynesil Ahmet Latif KaradenizGümüşhane: Şiran Hüseyin KayaHatay: Antakya Hikmet HatunoğluKahramanmaraş: Kahramanmaraş Andırın Ahmet Rüzgar, Kahramanmaraş Elbistan Onur GürbüzKars: Kars Arpaçay Enver Akkaya, Kars Susuz Oğuz YantemurKastamonu: Devrekani İlhan Tuncer, Kastamonu Bozkurt Güvenç DemirezenKayseri: Bünyan Mustafa Naldız, Kayseri Felahiye Kerim KarakoçKocaeli Darıcayakup Törk, Kocaeli Karamürsel Ahmet ÇalıkKarabük Yenice Yortanpazarı İsmail ElemenKütahya Dumlupınar Zekeriya YılmazKütahya Domaniç Mustafa Temel ErgünKütahya Domaniç Çukurca Ceyhun ErgünKütahya Altıntaş Doğan AkbunarKırıkkale Sulakyurt Tamer CihanManisa Gölmarmara Birol BakManisa Saruhanlı Zeki BilginManisa Kırkağaç Şerif Ozan İrenNevşehir Derinkuyu Mustafa ErdemNevşehir Merkez Sulusaray Derviş DursunNiğde Altunhisar Abdi MercanNiğde Ulukışla Mustafa ÖnenOrdu Fatsa Ahmet CanbazOrdu Aybastı Özdilek AydoğanOrdu Gölköy Cengiz SarıyerOrdu Akkuş Bayram GörürSakarya Serdivan Zafer KazanSakarya Karapürçek Nizamettin YıldızSamsun Yakakent Ramazan ŞensoySamsun Çarşamba Altan KarabulutSinop Erfelek Muzaffer ŞimşekSinop Gerze Osman BelovacıklıSivas Gemerek Çepni Gülbeden YükselSivas İmranlı Murat AçılSivas Şarkışla Ayfer TemelŞanlıurfa Hilvan Abuzer BebeŞanlıurfa Akçakale Ahmet GeçitŞanlıurfa Halfeti Ekrem MorçiçekŞanlıurfa Suruç Kemal EşsizŞanlıurfa Harran Mehmet İnginŞanlıurfa Viranşehir Şehmus DodukanlıoğluTunceli Mazgirt Akpazar Cemal BulutTunceli Hozatseyfi GeyikTunceli Mazgirt İsmail ToprakUşak Eşme Yılmaz TozanUşak Sivaslı Pınarbaşı Naci AkyürekUşak Sivaslı Selçikler İbrahim KökçüUşak Eşme Yeleğen Feyzi KayaUşak Banaz Kızılcasöğüt Ömer BiçerVan Çaldıran Muhammed AladağYalova Armutlu Ali ÇetinkayaYalova Altınova Kaytazdere Ali KangalYalova Altınova Subaşı Turan CanbayYalova Çınarçık Avni KurtYalova Çınarcık Koru Kamil YamanYalova Çiftlikköy Nedim GülerZonguldak Devrek Çaydeğirmeni Hayrettin ÇataklıZonguldak Çaycuma Saltukova Alim GençZonguldak Alaplı Gümeli Ahmet SaydamZonguldak Kozlu Cengiz BankZonguldak Merkez Beycuma Hayati AçıkgözZonguldak Kilimli Ali Aslan KılıçZonguldak Kilimli Çatalağzı Adnan AkgünBalıkesir Bşb Ahmet AkınArtvin Merkez Demirhan ElçinBatman Merkezenver ErdemBingöl Merkezvahdettin UzunyaylaGümüşhane Merkezbedri AğaçUşak Merkezasım KalelioğluErzincan Merkezismail TaşKarabük Merkezmehmet DurumBurdur Merkezali Orkun ErcengizGiresun Merkezkerim AksuYalova Merkez Vefa SalmanAydın Özlem ÇerçioğluArdahan Faruk DemirAfyonkarahisar Çobanlar Beytullah TotaAfyonkarahisar Bayathüseyin ÖzaktanAfyonkarahisar Sultandağı Yeşilçiftlik Mehmet Ali SakalAfyonkarahisar Sultandağı Dereçine Ömer YıldızAfyonkarahisar Emirdağ Barış CanAfyonkarahisar Şuhut Karaadilli Hasan DamarAdıyaman Merkez Kömür Murat YapıkAğrı Hamur Muzaffer AdemiAksaray Eskil Eşmekaya Turgay EşmekayaAksaray Sarıyahşi Eren ÖzdaşAksaray Sultanhanı Ahmet KaracaerAmasya Gümüşhacıköy Zehra ÖzyolAmasya Hamamözü Mustafa ErgeAnkara Kalecik Hamza Alper GümüşAntalya Gazipaşa Mehmet Ali YılmazArtvin Borçka Ercan OrhanArtvin Yusufeli Barış DemirciArtvin Ardanuç Yıldırım DemirAydın Germencik Fuat ÖndeşAydın Yenipazar Mehmet Yüsran ErdenBalıkesir Karesi Levent TellioğluBalıkesir Sındırgı Tuncay ÖztürkBalıkesir Gömeç Mehmet İrem HimamBalıkesir Gönen İbrahim PalazBatman Beşiri İkiköprü Yalçın KayaBatman Kozluk Bekirhan Hasan SönmezsoyBatman Merkez Balpınar Kemal DemirBatman Sason Yücebağ Uğur AtalayBilecik Bozüyükmehmet Talat BakkacıoğluBilecik Bozüyük Dodurga Yusuf YiğitBilecik Merkez Semih ŞahinBilecik Osmaneli Faik ÜstünBilecik Pazaryeri İbrahim TorunBilecik Yenipazar Gönül KayaBingöl Adaklı Şahin IşınBingöl Solhan Ertan TurgutBitlis Ahlat Mazlum ŞahinBitlis Ahlat Ovakışla Faik KartalBolu Kıbrıscık Emin TekemenBurdur Çeltikçi Ahmet BozdağBurdur Karamanlı Turgut YasaBurdur Yeşilova Mümtaz ŞenelÇanakkale Gelibolu Evreşe Şefik AyÇanakkale Lapseki Umurbey Erdal DoğanÇanakkale Ayvacık Küçükkuyu Cengiz BalkanÇanakkale Merkez Ülgür GökhanÇanakkale Merkez Kepez Birol ArslanÇankırı Merkez Mustafa İbişoğluÇankırı Şaban Özüzeki GöktaşÇorum Merkez Özgür KılıçÇorum Alaca Sedat GençÇorum Ortaköy Muzaffer TüzünDenizli Bekilli Türkan KeyikDenizli Bozkurt Birsen ÇelikDenizli Sarayköy Cengiz DemirciDenizli Buldan Hikmet ŞenözenEdirne Havsaoğuz TekinEdirne İpsala Esetçe İbrahim ÖrsEdirne Keşan Beyendik Muhammet ÖrnekEdirne Meriç Küplü Gökmen AltayEdirne Meriçerol DübekEdirne Süloğlu Mehmet OrmankıranEdirne Meriç Subaşı Ersöz ZümbülEdirne Merkez Recep GürkanEdirne İpsala Yenikarpuzlu Serdar AtalayEdirne Uzunköprü Özlem BecanElazığ Karakoçan Mahmut OkçuoğluElazığ Ağınsamiye GençErzincan Merkez Çağlayan Çetin ÇayErzincan Merkez Mollaköy Kemal ŞengülErzincan Üzümlü Altınbaşak Haydar PolatErzurum Palandöken Edip CengizEskişehir Büyükşehir Yılmaz BüyükerşenGiresun Alucra Yunus EkşiGiresun Bulancak Necmi SıbıcGiresun Dereli Aytekin KarakayalıGiresun Görele Özkan DuralGümüşhane Kelkit Osman YeğinKahramanmaraş Pazarcık Haydar İkizerKahramanmaraş Nurhak İlhami BozanHatay Büyükşehir Lütfü SavaşHatay Reyhanlı Nihat DağHatay Payasali OğuzIğdır Aralık Zafer BayatIğdır Karakoyunlucafer DalgaIğdır Tuzlucaabdullah ÇinibulakKarabük Yenice Sabri CebecikKaraman Ermenek Mustafa BahçeliKaraman Ermenek Güneyyurt Kerim CivilKaraman Ermenek Kazancı Uğuz TekinKaraman Merkez Emin EgeKars Selim İlyas BarışkoçKars Sarıkamış Turgut YurdakulKastamonu Azdavay Mehmet Emin TuncayKastamonu Cide Mehmet Eşref MutluKastamonu Taşköprü Ahmet KesimKayseri Melikgazi Sema KaraoğluKayseri Sarıoğlan Mehmet BayraklıKırklareli Vize Ercan ÖzalpKırklareli Vize Çakıllı Gökhan KarabulutKırklareli Vize Kıyıköy Ender SevinçKırklareli Pınarhisar Kaynarca Serdar TürkerKırklareli Demirköy Mesut ÖzkulKırklareli Demirköy İğneada Tahir IşıkKırklareli Lüleburgaz Evrensekiz Mustafa NalbantKırklareli Babaeski Büyükmandıra Sertaç BalyemezKırklareli Babaeski Karahalil Aykut YakutKırklareli Merkez İnece Şahabettin VardarKırklareli Merkez Kavaklı Bayram PehlivanKırklareli Lüleburgaz Ahmetbey Mustafa AltıntaşKırklareli Kofçaz Mehmet BalcıKırklareli Babaeski Abdullah HacıKırşehir Boztepe Hüseyin TakanKırşehir Merkez Selahattin EkicioğluKırşehir Akpınar Şükrü TurgutKırşehir Kaman Aydın YamanKocaeli Kartepe Cumhur KarakadılarKocaeli Çayırova Selahattin KayaKocaeli Gebze Recep DursunKonya Ereğli Bülent Ecevit TatlıdilMalatya Büyükşehir Soner GökçeMalatya Akçadağ Mustafa KorkmazMalatya Arguvan Mehmet KızıldaşMalatya Doğanşehir Mehmet BayramMalatya Doğanyol Gündüz CengizMalatya Hekimhan Turan KaradağMalatya Kuluncak Mustafa YıldızMalatya Yazıhan Niyazi AkıncıManisa Ahmetli Mehmet EryürekManisa Akhisar Besim DutluluManisa Turgutlu Çetin AkınMardin Büyükşehir Süleyman SarıMardin Artuklu Veysi KaraMardin Dargeçit Muhammed GünelMardin Derik Orhan ÇaplıkMardin Kızıltepe Mehmet Yusuf TaşkınMardin Mazıdağı Adem DenliMardin Midyat İdris TaşMardin Nusaybin Şeyhmus DoğanMardin Ömerli Şakir AltındağMardin Savur Şükrü AdalMardin Yeşilli Mehmet Nuri ÇoğalaMuğla Büyükşehir Osman GürünMuğla Dalaman Muhammet ŞaşmazMuğla Datça Gürsel UçarMuğla Kavaklıdere Kenan AyMuğla Menteşe Bahattin GümüşMuğla Milas Muhammet TokatMuğla Ulaümit KaraarslanMuş Bulanık Uzgörür Miras ArslanMuş Korkut Atıf DemirtaşNevşehir Avanos Celal Alper İbaşNevşehir Kozaklı Bülent ÖcalNevşehir Avanos Çalış Mustafa AteşNiğde Bor Kemerhisar Ramazan OyaNiğde Çiftlik Divarlı Ercan ÇavdarOrdu Çamaşahmet KesikOrdu Perşembe Ata AlkanOrdu Mesudiye Yavuz EkşiOsmaniye Merkez Cevdetiye Erol KörceRize Pazar Kazım BaltaSakarya Karasu Kerem ErksoySakarya Ferizli Rüstü YüksekSamsun Vezirköprü Onur BayburtluSiirt Kurtalan Necat AyazSiirt Merkez Gökçebağ Abdülkerim KarataşSiirt Şirvan Mehmet UtağŞanlıurfa Eyyübiye Sinan KılıçŞanlıurfa Bozova Şıh Müslüm BayarSinop Ayancık Hayrettin KayaSinop Merkez Barış AyhanŞırnak Uludere Salih TanıkSivas Akıncılar Necati UsSivas Altınyayla Nurettin ÇiftçiSivas Divriği Hakan GökSivas Ulaş Murat SulakcıSivas Yıldızeli Bülent YücelTekirdağ Büyükşehir Kadir AlbayrakTekirdağ Çerkezköy Vahap AkayTekirdağ Kapaklı İrfan MandalıTekirdağ Malkaraulaş YurdakulTekirdağ M

  • 14.01.2019 00:01 AK Parti 17 İlde Adaylarını Açıkladı AK Parti 17 İlde Adaylarını Açıkladı

    Belediye Başkanı Tahsin Babaş Kastamonu için yeniden aday gösterilirken ilçe belediye başkan adayları şu şekilde açıklandı:Abana: Yunus Akgül, Ağlı: Muharrem Dinç, Araç: Güngör Çetin, Azdavay: Osman Nuri Civelek, Bozkurt: Muammer Yanık, Cide: Nejdet Demir, Çatalzeytin: Musa İhsan Uğuz, Daday: Hasan Aydemir, Devrekani: Engin Altıkulaç, Doğanyurt: Ahmet Kaya, Hanönü: Serkan Uçar, İhsangazi: Zühtü Danacı, İnebolu: Mustafa Huner Özay, Küre: Kemal Bakır, Pınarbaşı: Şenol Yaşar, Seydiler: Oğuz Yılmaz, Şenpazar: Cem Çınar, Taşköprü: Hüseyin Arslan, Tosya: Kazım Şahin

  • 13.01.2019 20:01 AK Parti Kastamonu İl Teşkilatı, Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı AK Parti Kastamonu İl Teşkilatı, Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

    AK Parti Kastamonu İl Teşkilatı, belediye başkan adaylarını tanıttı Eski Savunma Bakanı Nurettin Canikli: "Kılıçdaroğlu'nun, 24 Haziran seçimlerinden sonra tahminlerimiz artık gideceği yönündeydi ama Muharrem İnce sıkı davranamadı"KASTAMONU - 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli...

  • 13.01.2019 19:27 AK Parti Kastamonu İl Teşkilatı, Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı AK Parti Kastamonu İl Teşkilatı, Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

    31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimine yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Kastamonu İl Başkanlığı, belediye başkan adayların düzenlediği toplantıda vatandaşlara tanıttı.

  • 13.01.2019 18:45 AK Parti Kastamonu Aday Tanıtım Toplantısı

    Belediye Başkanı Tahsin Babaş Kastamonu için yeniden aday gösterilirken ilçe belediye başkan adayları şu şekilde açıklandı: Abana: Yunus Akgül, Ağlı: Muharrem Dinç, Araç: Güngör Çetin, Azdavay: Osman Nuri Civelek, Bozkurt: Muammer Yanık, Cide: Nejdet Demir, Çatalzeytin: Musa İhsan Uğuz, Daday: Hasan Aydemir, Devrekani: Engin Altıkulaç, Doğanyurt: Ahmet Kaya, Hanönü: Serkan Uçar, İhsangazi: Zühtü Danacı, İnebolu: Mustafa Huner Özay, Küre: Kemal Bakır, Pınarbaşı: Şenol Yaşar, Seydiler: Oğuz Yılmaz, Şenpazar: Cem Çınar, Taşköprü: Hüseyin Arslan, Tosya: Kazım Şahin