SON DAKİKA NARSİST HABERLERİ

Son Dakika Narsist Haberleri

 • 15 Aralık 2018 15:19 Sosyal Medya İnsanları Narsistleştiriyor Sosyal Medya İnsanları Narsistleştiriyor" Yeşilay ve Kızılay Eğitim Gönüllüsü Eğitimci Veysel Durak, sürekli kendisiyle ilgilenen, kendi fotoğrafını çekip paylaşan bir kişinin narsist bir insan haline dönüştüğünü söyledi.
 • 15 Aralık 2018 15:03 Sosyal Medya İnsanları Narsistleştiriyor" Yeşilay ve Kızılay Eğitim Gönüllüsü Eğitimci Veysel Durak, sürekli kendisiyle ilgilenen, kendi fotoğrafını çekip paylaşan bir kişinin narsist bir insan haline dönüştüğünü söyledi.
 • 24 Kasım 2018 18:20 Birinin Psikopat Olduğunu Nasıl Anlarsınız? Birinin Psikopat Olduğunu Nasıl Anlarsınız? Kadına, çocuğa, hayvana şiddet haberleriyle neredeyse her gün karşılaşır olduk. Artan şiddet olayları akıllara ‘Etrafımızdakilerin psikopat olduğunu nasıl anlarım?’ sorusunu getiriyor. Psikiyatri Uzmanı Dr. Haluk Hıdıroğlu birinin psikopat olduğunu nasıl anlarsınız sorusunun cevabını açıkladı.
 • 18 Kasım 2018 16:20 Sosyal Medya Yalnızlaştırıyor Sosyal Medya Yalnızlaştırıyor Osmangazi Belediyesi’nin düzenlediği “Sosyal Medya ve Yalnızlık” konulu konferansa konuşmacı olarak Prof. Dr. Veysel Bozkurt katıldı.
 • 14 Kasım 2018 20:14 Monica Lewinsky, Bill Clinton ile İlgili İlk Kez Konuştu Monica Lewinsky, Bill Clinton ile İlgili İlk Kez Konuştu Skandalın ABD gündemine oturduğu günlerde Bill Clinton'ın eşi Hillary Clinton'ın kendisini "Narsist ve şımarık bir genç kız" olarak yaftaladığını söyleyen Lewinsky, "Bayan Clinton'ın yaşananlar nedeniyle kısmen kendisini de suçladığını ve kocasını ihmal ettiğini düşündüğünü biliyorum" demişti
 • 14 Kasım 2018 18:08 Telefonun Uykuya Daldığımız Odada Olmaması Gerekiyor" Dijital Bağımlılıkla Mücadele Derneği Genel Başkanı Doç. Dr. Tuncay Di·lci·, "Telefona 90 santimetre altında, yastık altında veya yanında uyuyorsak beyin tümörü olma olasılığımız yüzde 90. Dolayısıyla telefonun uykuya daldığımız odada olmaması gerekiyor.
 • 03 Kasım 2018 09:54 Put Şeylere Filmi Put Şeylere Filmi Put Şeylere filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Put Şeylere filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
 • 02 Kasım 2018 08:26 Ünlü İş Adamı Mümtaz Başeskioğlu'nun Eşi, Kocasının ''Yüzüne Kezzap Atarım'' Diyerek Tehdit Ettiğini İddia Etti Ünlü İş Adamı Mümtaz Başeskioğlu'nun Eşi, Kocasının ''Yüzüne Kezzap Atarım'' Diyerek Tehdit Ettiğini İddia Etti Zeki Triko'nun sahibi Mümtaz Başeskioğlu'nun eşi İdil Başeskioğlu, kocasının kendisine yaptığı işkenceleri anlattı. Defalarca darp edildiğini iddia eden İdil Başeskioğlu, kocasının "Benden boşanmaya kalkarsan yüzüne kezzap atarım.'' dediğini iddia etti.
 • 14 Ekim 2018 06:34 Narsist İnsanları Nasıl Tanırsın? Abone Olmak İçin: https: //goo.gl/sZvYO7Altyazı Eklemek için: https: //goo.gl/TFMtzj.
 • 10 Eylül 2018 10:58 Sosyal Medya Trolleri Kitleleri Manipüle Edebiliyor Sosyal Medya Trolleri Kitleleri Manipüle Edebiliyor" Sosyal Medya Uzmanı Ümit Sanlav, sosyal medya trollerinin kullanıcıları kandırarak, eğlence, siyasi, kara propaganda, dezenformasyon, konularında kullandıklarını söyledi.
 • 14 Ağustos 2018 13:33 Yaşlanan Burun Yüzü de Etkiliyor Yaşlanan Burun Yüzü de Etkiliyor Kulak Burun ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı Op Dr Bahadır Baykal, burun estetiğinin tüm dünyada en fazla yapılan estetik ameliyatlardan biri olduğunu söyledi.
 • 09 Temmuz 2018 18:00 Size Aşık Olduğunu Gösteren 7 Şey Size Aşık Olduğunu Gösteren 7 Şey Aşk bizi mutlu edip, karnımızda kelebekler uçuyormuş gibi hissettirmekle kalmıyor. Yüzümüzün kızarması, terleme, hormonel ve psikolojik değişiklikler gibi bütün vücudumuzda etki ediyor. Bu belirtiler bazen hemen fark edilebilip, hisleri ele verebiliyor. İşte birinin size aşık olduğunu gösteren 7 belirti ve özellikler…
 • 11 Haziran 2018 13:06 Robert de Niro, Ödül Gecesinde Trump'a Küfür Edince Ayakta Alkışlandı Robert de Niro, Ödül Gecesinde Trump'a Küfür Edince Ayakta Alkışlandı Amerikalı ünlü oyuncu Robert de Niro, CBS televizyonunda canlı yayımlanan 72'nci Tony Ödülleri töreninde sahnede ABD Başkanı Donald Trump'a küfretti.
 • 27 Mayıs 2018 09:36 Sınav Öncesi Çocuğunuza Yetersizlik Duygusu Vermeyin' Sınav Öncesi Çocuğunuza Yetersizlik Duygusu Vermeyin' ADANA'da psikolog Meriç Mavi, Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi, anne ve babalara uyarılarda bulunup, "En temel yapmanız gereken şey, çocuğunuza yetersizlik duygusunu vermemeniz" dedi.
 • 20 Nisan 2018 20:19 Sosyal Medya Detoksununun Tam Zamanı Sosyal Medya Detoksununun Tam Zamanı Sosyal medya detoksu son dönemin en yoğun tartışılan kavramları arasında yer alıyor. Zihinsel ve ruhsal arınma ihtiyacınız için sosyal medya detoksu da uzmanlarca hararetle öneriliyor.
 • 28 Mart 2018 13:22 Küçükçekmece'de Dünya Tiyatrolar Günü'ne Özel Etkinlik Küçükçekmece'de Dünya Tiyatrolar Günü'ne Özel Etkinlik Küçükçekmece Belediyesi ’Dünya Tiyatrolar Günü’nü üç kültür merkezinde izlenime sunduğu tiyatrolar ve çok özel bir sergi ile kutladı.
 • 20 Mart 2018 09:05 Kendini Sevmek mi? Kendine Aşık Olmak mı? Kendini Sevmek mi? Kendine Aşık Olmak mı? Geçen hafta yaptığımız "Kendini Ne Kadar Seviyorsun?" testinin sonuçlarını almaya hazır mısınız?
 • 13 Mart 2018 09:57 Kendinizi Ne Kadar Seviyorsunuz? Kendinizi Ne Kadar Seviyorsunuz? Kendini sevmek bizim topluma biraz yabancı bir haslet. Biraz tabu gibi aslında kimse itiraf etmiyor kimse bunun üzerinde konuşmuyor. Gizlenip bastırılan bir duygu olduğu için de narsistlik veya yüksek ego şeklinde kendini gösterebiliyor.
 • 11 Mart 2018 11:20 Prof. Dr. Tarhan: Prof. Dr. Tarhan: "Narsisizmi Sosyal Medya Besliyor" - Bursa Narsist kişi övgü ile beslenir
 • 11 Mart 2018 11:07 Narsisizmi Sosyal Medya Besliyor" Narsist kişi övgü ile beslenir
 • 09 Mart 2018 01:24 Denizaltıda Gazeteci Cinayeti Denizaltıda Gazeteci Cinayeti" Davası Danimarka'da Başladı Kendi yaptığı UC3 Nautilus adlı denizaltıda misafir ettiği İsveçli kadın gazeteci Kim Wall'u geçen yıl ağustos ayında öldürdükten sonra cesedi parçalara ayırıp denize atmakla suçlanan Danimarkalı mucit Peter Madsen'in yargılanmasına başlandı.
 • 09 Mart 2018 00:01 Denizaltıda Gazeteci Cinayeti" Davası Danimarka'da Başladı Kendi yaptığı UC3 Nautilus adlı denizaltıda misafir ettiği İsveçli kadın gazeteci Kim Wall'u geçen yıl ağustos ayında öldürdükten sonra cesedi parçalara ayırıp denize atmakla suçlanan Danimarkalı mucit Peter Madsen'in yargılanmasına başlandı.
 • 08 Mart 2018 12:37 Prof. Tarhan: Prof. Tarhan: "Narsistlerin Çoğu Liderler Arasından Çıkıyor" "Hitler'in geçmişte yaptığını bugün ABD yapıyor"Narsist kişilik bozukluğuna büyüklük hastalığı da denilebileceğini kaydeden Prof
 • 28 Şubat 2018 16:15 İstenmeyen Hatıralar Artık Silinebilecek İstenmeyen Hatıralar Artık Silinebilecek 3) Zaaflarımızla yüzleşme metoduUyuşturucu kullanmak, Paraya düşkünlük, Makam hırsı, Yalan söylemek, Narsistlik, Egoistlik, Hırsızlık, İhtiras, Kibir, Riya Gösteriş gibi zaaflar her zaman toplumda ki saygın kişiliğimizi düşürerek bizleri zor durumda bırakır
 • 27 Ocak 2018 15:36 Aziz Sancar Türkiye'de Yaşasaydı Sıradan Bir İnsan Olurdu" Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, "Aziz Sancar Türkiye'de yaşasaydı, bir üniversitede hoca olurdu, sıradan ortalama bizim gibi bir insan olurdu.
 • 25 Ocak 2018 16:26 Patolojik Vaka Patolojik Vaka "Aldatma" Psikiyatrist Prof. Dr. Ramazan Özçankaya, her günah, her suç ve her yanlışın bir aldatmadan ibaret olduğunu söyledi.
 • 20 Ocak 2018 11:49 Sosyal Medya Narsizm Düzeyini Arttırıyor" İnönü Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Vehbi Bayhan, "Sosyal medyanın kodları var, ilgi alanlarınızı belirleyerek tekrar size sunuyor, siz farkında değilsiniz" dedi.
 • 22 Aralık 2017 16:49 Venezuelle BM Temsilcisinden Trump'a Cevap: "Dünya Satılık Değildir" Venezula’nın BM Temsilcisi Samuel Moncada Costa ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma ve büyükelçiliğini Kudüs’e taşımasına karşı BM Genel Kurulu’da yapılan yapılan oylamadan önce yaptığı konuşmada Trump’a seslenerek, "Dünya satılık değil.
 • 22 Aralık 2017 09:04 ABD'nin BM'deki "Tehditkar" Tavrına Tepkiler Türkiye ve Yemen'in öncülüğünde dün Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kuruluna getirilen ve 128 oyla kabul edilen Kudüs tasarısı öncesinde, ABD'nin tasarıya destek verecek üye ülkeleri "ekonomik yardımları kesmekle" tehdit etmesi tepki toplamaya devam ediyor.
 • 06 Aralık 2017 14:24 Estetik Operasyonların Psikolojik Nedenleri Doğru Tespit Edilmeli Estetik Operasyonların Psikolojik Nedenleri Doğru Tespit Edilmeli" "Narsistik kişilik bozukluğu tiplerinin de psikolojik nedenlerle estetik cerrahiye daha sık başvurabildiğini belirten Doç
 • 02 Aralık 2017 18:25 Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na Mitomani Teşhisi Koydu! Peki Mitomani Nedir? Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na Mitomani Teşhisi Koydu! Peki Mitomani Nedir? MİTOMANİYE YOL AÇAN SORUNLAR NELERDİR? - Çocukluk yıllarında istismara uğramak - Kişilik bozuklukları - Narsistik, histerik ve asosyal kişilik Mitomani hastalığının görülme sıklığı nedir? Mitomani, 1000 kişide 1 görülen bir rahatsızlıktır
 • 01 Aralık 2017 13:00 Dha Yurt Bülteni-6 Narsistik gereksinimlerinizi karşılayın
 • 01 Aralık 2017 11:31 Hakim, Aile Mahkemesi Kapısına Mutluluğun 10 Altın Kuralını Astı Hakim, Aile Mahkemesi Kapısına Mutluluğun 10 Altın Kuralını Astı Narsistik gereksinimlerinizi karşılayın
 • 30 Kasım 2017 15:45 'En Güzel Adam' Öyle Güzel Ki Kendini Yağmalıyor 'En Güzel Adam' Öyle Güzel Ki Kendini Yağmalıyor Kansu "Narsist biri herkes onu konuşsun, onu beğensin, güç ve güzellikler daima ona iliştirilsin, ona atfetdilsin ister
 • 21 Ekim 2017 10:36 Çağın Hastalığı: Çağın Hastalığı: "Beğenilmek" Ünlü psikiyatrist ve yazar Cem Mumcu, sosyal medyanın hayatımıza etkileri konusunda şu görüşleri paylaştı:
 • 06 Eylül 2017 12:32 Yaşlanan Burun Yüzü Etkiliyor! Yaşlanan Burun Yüzü Etkiliyor! Kulak Burun ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı Op Dr Bahadır Baykal konu ile ilgili bilgiler verdi.
 • 28 Ağustos 2017 11:29 Instagram Fenomeni Nilgün Bodur D&r'da Okurlarıyla Buluştu Instagram Fenomeni Nilgün Bodur D&r'da Okurlarıyla Buluştu Instagram fenomeni Nilgün Bodur D&R'da okurlarıyla buluştuGül KABA,Oral OKAYBEN/İSTANBUL,(DHA)- D&R Akbatı AVM'de 'Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara?
 • 28 Ağustos 2017 11:27 Instagram Fenomeni Nilgün Bodur D&r'da Okurlarıyla Buluştu D&R Akbatı AVM'de 'Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara' kitabının imza gününde sevenleriyle bir araya gelen sosyal medya fenomeni Nilgün Bodur, "Çok mutluyum çünkü benim çocukluk hayalimdi kitap yazmak.
 • 28 Ağustos 2017 11:14 Instagram Fenomeni Nilgün Bodur D&r'da Okurlarıyla Buluştu Instagram Fenomeni Nilgün Bodur D&r'da Okurlarıyla Buluştu D&R Akbatı AVM'de 'Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara' kitabının imza gününde sevenleriyle bir araya gelen sosyal medya fenomeni Nilgün Bodur, "Çok mutluyum çünkü benim çocukluk hayalimdi kitap yazmak.
 • 25 Ağustos 2017 21:16 Alınganlık - Narsist Yaralar Alınganlık - Narsist Yaralar Alınganlık - Narsist Yaralar.
 • 16 Ağustos 2017 17:57 "Bedenler Fit Ruhlar Obez!" Bedenimizin sağlığı için lezzeti ile bize haz veren gıdalardan uzak dururken, ruhumuzu beslemek için tam tersini yani ruhumuza haz verecek şeyleri ne kadar gerçekleştiriyoruz dersiniz?
 • 25 Temmuz 2017 11:15 Mutluluğun Sırrı Doğum Hikayenizde Saklı Mutluluğun Sırrı Doğum Hikayenizde Saklı Uzman Psikolog Özge Genlik, “Sağlıklı olma halini her an duyumsamak ve öz mutluluğun sırrı doğum hikayenizde saklı’’ dedi.
 • 22 Temmuz 2017 22:43 TBMM Başkanı Kahraman, Birlik Vakfı Kayseri Şubesi Hizmet Binasının Açılışına Katıldı TBMM Başkanı Kahraman, Birlik Vakfı Kayseri Şubesi Hizmet Binasının Açılışına Katıldı TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Darbe teşebbüsünü yapan Türkiye'nin bir vilayetinde doğmuş bir adam değil, o bir piyon, o bir zavallı, o bir meczup, bir şizofren, bir narsist." dedi.
 • 22 Temmuz 2017 20:40 TBMM Başkanı Kahraman Kayseri'de TBMM Başkanı Kahraman Kayseri'de TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Darbe teşebbüsünü yapan Türkiye'nin bir vilayetinde doğmuş bir adam değil, o bir piyon, o bir zavallı, o bir meczup, bir şizofren, bir narsist." dedi.
 • 22 Temmuz 2017 18:25 Kahraman; 'Kaptanlar Gemiyi Terk Etmez' Deyip Meclisi Açtım (2) Kahraman; 'Kaptanlar Gemiyi Terk Etmez' Deyip Meclisi Açtım (2) "15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ DEĞİL, TÜRKİYE'Yİ İŞGAL TEŞEBBÜSÜDÜR"TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Kayseri Valiliği'ne yaptığı ziyarette, "15 Temmuz bir darbe girişimi değil, Türkiye'yi işgal teşebbüsüdür" dedi.
 • 15 Temmuz 2017 18:31 Türkiye Tekrar Bir Darbeyle Karşılaşmayacak" TBMM Başkanı İsmail Kahraman, yeni bir darbe girişimi olabileceğine ilişkin "tekrar hazırlık var", "acaba bu cuma ne olacak", "gelecek ayın filan günü ne yapacaklar" şeklindeki söylemlerle endişe tohumları saçılmaya çalışıldığını belirterek, "Hiçbir şey olmayacak.
 • 14 Temmuz 2017 11:52 Gül Yiğit, Yeni Kitabının İmza Günü ile D&r'da Gül Yiğit, Yeni Kitabının İmza Günü ile D&r'da Gül Yiğit, yeni kitabında 'Aşık olduğumuzda bedenimizde neler olur? Aşkta hormonların rolü nedir? İlk görüşte aşk var mı? Çocuklukta yaşanan olumsuz olaylar, ilişkilere nasıl yansır? Aşkın kaç türü var? Peki, kaç tip aşık var? Aşk bir takıntı mı? Narsistlerden paranoyaklara, aşktan deliye dönenler… Kıskançlık normal mi? Evlilikte sadakat, bir hayal mi? Aşk gerçekten bir ömür sürer mi?' sorularına yanıt veriyor
 • 05 Temmuz 2017 12:24 Burun Estetiği ile Genç Görünmek Mümkün Burun Estetiği ile Genç Görünmek Mümkün Burun estetiğinin tüm dünyada en fazla yapılan estetik ameliyatlardan biri olduğunu belirten Kulak Burun ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bahadır Baykal, burun estetiği sonrası kişide özgüvenin arttığını söyledi.
 • 20 Haziran 2017 00:20 Aynalıkavak Kasrı Musiki Müzesi Aynalıkavak Kasrı Musiki Müzesi" Açılış Töreni - Istanbul Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, Sultan III. Ahmet tarafından yaptırılan Aynalıkavak Kasrı'nın, Musiki Müzesi halinde düzenlenerek hizmete alınması törenine katıldı.
 • 19 Haziran 2017 23:33 Aynalıkavak Kasrı Musiki Müzesi Aynalıkavak Kasrı Musiki Müzesi" Açılış Töreni Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, Sultan III. Ahmet tarafından yaptırılan Aynalıkavak Kasrı'nın, Musiki Müzesi halinde düzenlenerek hizmete alınması törenine katıldı.