Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Neslihan Hancıoğlu haberleri, Neslihan Hancıoğlu son dakika, son dakika Neslihan Hancıoğlu

Son Dakika Neslihan Hancıoğlu Haberleri

Son dakika Neslihan Hancıoğlu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son neslihan hancıoğlu haberleri anında burada.


 • 25.10.2023 25 Eki 17:59 Kılıçdaroğlu, Tekirdağ'daki CHP yöneticilerini kabul etti

  Kılıçdaroğlu, Tekirdağ'daki CHP yöneticilerini kabul etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Tekirdağ İl Başkanı, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ve kurultay delegelerini parti genel merkezinde kabul etti. Kabulde Genel Sekreter Neslihan Hancıoğlu ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak da hazır bulundu.

 • 25.10.2023 25 Eki 14:54 Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclisi Toplantısına Başkanlık Etti

  Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclisi Toplantısına Başkanlık Etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclisi toplantısına başkanlık etti.

 • 20.10.2023 20 Eki 16:40 Kılıçdaroğlu, Diyarbakır İl Başkanı ve ilçe başkanlarını kabul etti

  Kılıçdaroğlu, Diyarbakır İl Başkanı ve ilçe başkanlarını kabul etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Diyarbakır İl Başkanı Abdullah Atik ve Diyarbakır'da kongrelerini tamamlayan ilçe başkanları ile bir araya geldi.

 • 20.10.2023 20 Eki 13:26 Kılıçdaroğlu, Ahmet Taner Kışlalı'nın eşini ziyaret etti

  Kılıçdaroğlu, Ahmet Taner Kışlalı'nın eşini ziyaret etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Kültür ve Turizm Bakanı Ahmet Taner Kışlalı'nın eşini, öldürülmesinin 24. yılında evinde ziyaret etti. Ziyarete CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu ve Ankara İl Başkanı Ümit Erkol de katıldı.

 • 20.10.2023 20 Eki 00:48 Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı ve İlçe Başkanlarını Kabul Etti

  Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı ve İlçe Başkanlarını Kabul Etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeleri ve CHP'li ilçe başkanlarını kabul etti. Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi'nde, Özgür Çelik ve yeni CHP İstanbul İl yöneticileri ile bir araya geldi.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:04 Kılıçdaroğlu, İstanbul İl Başkanı ve İlçe Başkanlarıyla Görüştü

  Kılıçdaroğlu, İstanbul İl Başkanı ve İlçe Başkanlarıyla Görüştü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ile görüştü. Kılıçdaroğlu, Çelik ile kongrelerini tamamlayan İstanbul'daki ilçe başkanları ve il yönetim kurulu üyelerini parti genel merkezinde kabul etti. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ile Genel Sekter Neslihan Hancıoğlu eşlik etti.

 • 14.10.2023 14 Eki 20:24 Amasra Maden Faciasının 1. Yıl Dönümü... Bankoğlu: "İçimizi Yakan Bu İş Cinayetinin Asıl Sorumlularının, Yani Emri Veren, Uyarıları Dikkate Almayan,...

  Amasra Maden Faciasının 1. Yıl Dönümü... Bankoğlu: 'İçimizi Yakan Bu İş Cinayetinin Asıl Sorumlularının, Yani Emri Veren, Uyarıları Dikkate Almayan,... CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Amasra Maden Faciası’nın birinci yıldönümünde, Madenci Anma Mekânı ve Cumhuriyet Meydanı’nın açılış töreninde; “Liyakatsizlik, tedbirsizlik ve sorumsuzluk sebebi ile kaybettiğimiz 43 canımızı unutmak mümkün değil. Geride kalan anneler, babalar, eşler, çocuklar… Her gün, her an bu cinayetin acısını yaşıyorlar. Onlar bu acıyı unutmayacak, bizler de unutmayacağız. Bu karanlık ihmallerin bir daha canımızı yakmaması için elimizden geleni yapacağız. Maden şehit ailelerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmadık, bundan sonra da yalnız bırakmayacağız. Israrla, inançla; bu facianın sorumlularının adalet karşısında hesap vermesi için, adalet için hep beraber mücadele ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. İçimizi yakan bu iş cinayetinin asıl sorumlularının, yani emri veren, uyarıları dikkate almayan, liyakatsizliği ve tedbirsizliği görmezden gelenlerin peşindeyiz” dedi.

 • 14.10.2023 14 Eki 20:15 Kılıçdaroğlu, Amasra Maden Faciası'nın birinci yıldönümünde adalet taleplerini dile getirdi

  Kılıçdaroğlu, Amasra Maden Faciası'nın birinci yıldönümünde adalet taleplerini dile getirdi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Amasra Maden Faciası'nın birinci yıldönümünde, Amasra'da yapılan Madenci Anma Mekanı ve Cumhuriyet Meydanı'nın açılış töreninde adalet taleplerini dile getirdi. Kılıçdaroğlu, acıların hala taze olduğunu ve ailelerin adalet istediğini belirterek, adaletin gerçekleşmesi için çaba harcadıklarını ve harcamaya devam edeceklerini vurguladı.

 • 14.10.2023 14 Eki 20:12 Kılıçdaroğlu: Adaletin gerçekleşmesi için elimizden gelen bütün çabayı göstereceğiz

  Kılıçdaroğlu: Adaletin gerçekleşmesi için elimizden gelen bütün çabayı göstereceğiz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bartın'ın Amasra ilçesinde Cumhuriyet Meydanı'nın açılış törenine katıldı. Kılıçdaroğlu, 43 madencinin hayatını kaybettiği maden faciasıyla ilgili, 'Adaletin gerçekleşmesi için elimizden gelen bütün çabayı göstereceğiz' dedi.

 • 14.10.2023 14 Eki 19:36 Amasra Maden Faciasının 1. Yıldönümü... Kılıçdaroğlu, Şehit Madencilerin Ailelerini Ziyaret Etti: "Faciaya Yol Açanların Hesap Vermesi Lazım... Asıl...

  Amasra Maden Faciasının 1. Yıldönümü... Kılıçdaroğlu, Şehit Madencilerin Ailelerini Ziyaret Etti: 'Faciaya Yol Açanların Hesap Vermesi Lazım... Asıl... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Amasra maden faciasının birinci yılında Bartın'da hayatını kaybeden madencilerin ailelerini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu ziyarette, "Bu faciaya yol açanların hesap vermesi lazım. Yargılama sürecini arkadaşlarımız takip ediyorlar… Facianın asıl sorumlusunun orayı yönetenler olduğu bütün belgeleriyle bilirkişi raporlarıyla çıktı ortaya. Takip etmezseniz bunların hepsi kaybolup gidecek… Japonya'da, Fransa'da, Almanya'da oluyor ama kimsenin burnu bile kanamıyor. 4 yıl havalandırma ihalesi yapılmıyor. Ya akıl var, mantık var. Bilirkişi olmasa biz bunları da bilmeyeceğiz” dedi.

 • 13.10.2023 13 Eki 12:54 Kılıçdaroğlu, CHP milletvekilleriyle görüşmelerine devam ediyor

  Kılıçdaroğlu, CHP milletvekilleriyle görüşmelerine devam ediyor CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi'nde bugün de partili milletvekilleriyle bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın'ın da eşlik ettiği toplantıda, dün de bir grup milletvekiliyle görüşmüştü.

 • 13.10.2023 13 Eki 10:05 Kılıçdaroğlu, milletvekilleri ile bir araya geldi

  Kılıçdaroğlu, milletvekilleri ile bir araya geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP milletvekilleri ile bir araya geldi.

 • 12.10.2023 12 Eki 14:57 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin milletvekilleriyle bir araya geldi

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin milletvekilleriyle bir araya geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin milletvekilleriyle bir araya geldi.

 • 11.10.2023 11 Eki 18:17 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partili milletvekilleriyle bir araya geldi

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partili milletvekilleriyle bir araya geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin milletvekilleriyle bir araya geldi.

 • 11.09.2023 11 Eyl 23:48 Kılıçdaroğlu, Dorukhan Büyükışık'ın ailesini ziyaret etti

  Kılıçdaroğlu, Dorukhan Büyükışık'ın ailesini ziyaret etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2018 yılında İzmir'de şüpheli şekilde ölen Dorukhan Büyükışık'ın Ankara Çankaya'da yaşayan ailesini ziyaret ederek babası emekli Tümgeneral Ethem Büyükışık ile görüştü.

 • 11.09.2023 11 Eyl 23:24 Kılıçdaroğlu, Dorukhan Büyükışık'ın ailesini ziyaret etti

  Kılıçdaroğlu, Dorukhan Büyükışık'ın ailesini ziyaret etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2018'de İzmir'de ölü bulunan Dorukhan Büyükışık'ın Ankara'daki ailesini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, Büyükışık'ın babası emekli Tümgeneral Ethem Büyükışık ile görüştü.

 • 09.09.2023 09 Eyl 22:55 CHP'nin 100. Yıl Dönümü Etkinliklerinde Eski Genel Başkanlara Plaket Takdim Edildi

  CHP'nin 100. Yıl Dönümü Etkinliklerinde Eski Genel Başkanlara Plaket Takdim Edildi CHP'nin kuruluşunun 100. yıl dönümü dolayısıyla Ankara Anıtpark'ta düzenlenen etkinliklerde eski CHP Genel Başkanları'na plaket takdim edildi.

 • 06.09.2023 06 Eyl 21:45 Kılıçdaroğlu, trafik kazasında hayatını kaybeden yeğenin ailesine taziye ziyaretinde bulundu

  Kılıçdaroğlu, trafik kazasında hayatını kaybeden yeğenin ailesine taziye ziyaretinde bulundu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçen ay yeğeni Onur Öktem'i trafik kazasında kaybeden eski CHP Etimesgut İlçe Başkanı Onur Öktem'e taziye ziyaretinde bulunarak ailesine baş sağlığı diledi.

 • 03.09.2023 03 Eyl 17:57 CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu: Samsun Betona Gömülüyor

  CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu: Samsun Betona Gömülüyor CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu, Samsun'daki sel felaketine ilişkin açıklama yaparak, şehrin betona ve imar rantiye teslim edildiğini belirtti.

 • 01.09.2023 01 Eyl 23:40 Kılıçdaroğlu, İstanbul'da düğüne katılarak nikah şahitliği yaptı

  Kılıçdaroğlu, İstanbul'da düğüne katılarak nikah şahitliği yaptı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beylikdüzü'nde fırıncılık yapan Rahman Bekir ile Emine Bekir'in oğlu Mustafa Bekir'in düğün törenine katılarak nikah şahitliği yaptı. Fatma-Mustafa Bekir çiftinin nikahını Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık kıyarken, Kılıçdaroğlu çifte mutluluklar diledi.

 • 17.08.2023 17 Ağu 10:42 CHP Genel Sekreteri Hancıoğlu: Samsun'un Kültür Yolu Festivalleri'nden Dışlanması Kabul Edilemez

  CHP Genel Sekreteri Hancıoğlu: Samsun'un Kültür Yolu Festivalleri'nden Dışlanması Kabul Edilemez CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen Türkiye Kültür Yolu Festivalleri'nde Samsun'un yer almamasını eleştirdi. Hancıoğlu, Samsun'un kurtuluş mücadelesinin başladığı ve cumhuriyetin simgesini taşıdığı bir şehir olduğunu belirterek, Samsun'un yok sayılmasının kabul edilemez olduğunu vurguladı. CHP olarak her zaman Samsun'un ve Samsunlunun yanında olduklarını söyleyen Hancıoğlu, Samsun'a sonsuza kadar sahip çıkacaklarını ifade etti.

 • 17.08.2023 17 Ağu 01:12 Hacı Bektaşi Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri... Alevi Bektaş Federasyonu Başkanı Aslan: "Cem İbadetimiz Cemevlerı İbadethanemizdir!

  Hacı Bektaşi Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri... Alevi Bektaş Federasyonu Başkanı Aslan: 'Cem İbadetimiz Cemevlerı İbadethanemizdir! 60. Ulusal, 34. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri, bugün Nevşehir'de düzenlendi. Alevi Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Aslan, "Devletin ve hükümetin asimilasyon çabaları her geçen gün daha da artmaktadır. Bütün itirazlarımıza rağmen Alevi Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkanlığı’nı kurdular. Bu başkanlığı kuranlara sesleniyoruz: Hem Cemevi başkanlığı diyeceksiniz hem de Cemevlerimizi ibadethane olarak tanımayacaksınız. Siz kimsiniz? Duymadıysanız bir kez daha buradan söyleyelim: Cem ibadetimiz Cemevleri ibadethanemizdir! Aleviler vardır Alevilik haktır" dedi.

 • 16.08.2023 16 Ağu 23:01 Kılıçdaroğlu, Hacı Bektaş-i Veli'nin Türbesini Ziyaret Etti

  Kılıçdaroğlu, Hacı Bektaş-i Veli'nin Türbesini Ziyaret Etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında bulunduğu Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde Hacı Bektaş-i Veli'nin türbesini ziyaret ederek dua etti. Kılıçdaroğlu, ziyaretlerinde TBMM Başkanvekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Akın ve Eren Erdem, CHP milletvekilleri, Parti Meclisi üyeleri ve CHP'li belediye başkanları ile birlikteydi.

 • 16.08.2023 16 Ağu 23:01 Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri... Kılıçdaroğlu: "Hacı Bektaş'ın Öngördüğü Adalette, Adaletin Gücünü ve Etkisini Azaltan...

  Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri... Kılıçdaroğlu: 'Hacı Bektaş'ın Öngördüğü Adalette, Adaletin Gücünü ve Etkisini Azaltan... 60. Ulusal, 34. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri, bugün Nevşehir'de düzenlendi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bilime ve bilimsel araştırmaya çok önem veren Hacı Bektaş-ı Veli, bu konuda nasıl bir yol izleneceğini şöyle anlatmaktadır: ‘İlimle araştırmalı, izlemeli, gözlemeli ve arştan yerin altına kadar her ne varsa kendinde bulmalıdır.’ Bu aynı zamanda, akıl ile adaleti bulmaktır. Hacı Bektaş’ın öngördüğü adalette; ama, fakat, ancak, lakin ile başlayan ve adaleti ve adalet arayışını daraltan, erteleyen veya ertelettiren, adaletin gücünü ve etkisini azaltan bahane ve gerekçelere yer yoktur. Daha önce İstanbul’da yaptığım bir konuşmada da ifade etmiştim; Bir ülkede adalet varsa onun etrafında biliniz ki hukukun üstünlüğü, denetlenebilirlik, hesap verebilirlik, can ve mal güvenliği, şeffaflık, eşitlik, kadın-erkek eşitliği, çocuğun üstün yararı, liyakat, özgürlük, hakça bölüşüm, emeğin üstünlüğü, nitelikli ve kaliteli eğitim, insan ve doğa hakları vardır” dedi.

 • 08.08.2023 08 Ağu 11:01 Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti

  Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ederek 4 yıllık başkanlık döneminde Foça'da gerçekleşen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Görüşmeye, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın da katıldı. Gürbüz, Kılıçdaroğlu'na Foça'da gerçekleştirdikleri projeleri ve hizmetleri detaylı bir şekilde aktardıklarını ve CHP'nin değerlerine olan bağlılıklarını vurguladıklarını belirtti.

 • 05.08.2023 05 Ağu 13:17 CHP Sultangazi'de Delegasyon Seçimleri Protesto Edildi

  CHP Sultangazi'de Delegasyon Seçimleri Protesto Edildi Mavi Liste adayı Belgin Karadağ Poyraz, tekrarlanan delegasyon seçimlerinin gayrimeşru olduğu gerekçesiyle CHP İstanbul İl Başkanlığı önüne siyah çelenk bıraktı. Poyraz, seçim sonuçlarının haksız ve taraflı olduğunu belirterek protestosunu gerçekleştirdi.

 • 30.07.2023 30 Tem 14:01 CHP'de Bilgi ve İletişim Teknolojileri Uygulaması Genişliyor

  CHP'de Bilgi ve İletişim Teknolojileri Uygulaması Genişliyor CHP'de, Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı uygulamasının, il ve ilçe yönetimlerinde de hayata geçirilmesi için hazırlıklara başlandı. Parti tüzüğünün 18. maddesi uyarınca, kongrelerde oluşan il ve ilçe yönetim kurullarında birer bilişim sorumlusunun belirlendiği hatırlatılan genelgede, bu yönetim kurulu üyesinin, partinin internet sisteminin ve dijital işlerin sağlıklı yürütülmesi ve teknolojik imkanların kullanılması konusunda görevleri olduğu aktarıldı.

 • 30.07.2023 30 Tem 11:53 CHP Kongrelerinde Bilişimden Sorumlu Kişilere Yer Verilmesi Tavsiye Edildi

  CHP Kongrelerinde Bilişimden Sorumlu Kişilere Yer Verilmesi Tavsiye Edildi CHP Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik ve Genel Sekreter Neslihan Hancıoğlu imzasıyla parti il ve ilçe örgütlerine gönderilen genelge ile bilişimden sorumlu il- ilçe başkan yardımcısı olarak görev yapabilecek en az bir kişiye kongrelerdeki listelerde yer verilmesi tavsiye edildi. Parti tüzüğünün 18. Maddesi uyarınca, kongrelerde oluşan ile ve ilçe yönetim kurullarında birer bilişim sorumlusunun belirlendiği hatırlatılan genelgede, bu yönetim kurulu üyesinin partinin internet sisteminin ve dijital işlerin sağlıklı yürümesi ve teknolojik imkanların kullanılması konusunda görevleri olduğu vurgulandı.

 • 18.07.2023 18 Tem 16:28 CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu, Kırşehir'de partililerle bir araya geldi

  CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu, Kırşehir'de partililerle bir araya geldi CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu, Kırşehir İl Başkanlığı'nda düzenlenen programda iktidarın seçim vaatlerini yerine getirmediğini belirterek, TBMM'nin acilen açılması için çağrıda bulunulduğunu açıkladı. Hancıoğlu, CHP'nin ülkenin garantisi olduğunu ve halka sahip çıkacaklarını vurguladı.

 • 22.06.2023 22 Haz 12:38 Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, CHP Genel Merkezi'nde parti yöneticileriyle görüştü

  Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, CHP Genel Merkezi'nde parti yöneticileriyle görüştü Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, TBMM'de Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmenin ardından CHP Genel Merkezi'nde parti yöneticileriyle bir araya geldi. Erdem, Ceyhan'ın enerji, tarım, turizm ve sanayi için önemini anlattı ve yapabilecekleri çalışmaları masaya yatırdı. Hizmet çeşitliliğinin artması için temaslarına devam edeceğini söyledi.

 • 19.06.2023 19 Haz 13:25 Ümit Özdağ, Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti

  Ümit Özdağ, Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, ziyaretin ardından; 'Seçimleri, seçim sonuçlarını, yerel yönetimleri, yerel yönetim seçimlerini birlikte değerlendirdik' dedi. Görüşmede CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu ile CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak da yer aldı. Özdağ, ziyaretin amacının seçim sonrası değerlendirme ve iade-i ziyaret olduğunu belirtti.

 • 05.06.2023 05 Haz 21:11 Kılıçdaroğlu'ndan "Tüm teşkilatları neden kendinize bağladınız?" sorusuna yanıt: Partide bir beklentiydi

  Kılıçdaroğlu'ndan 'Tüm teşkilatları neden kendinize bağladınız?' sorusuna yanıt: Partide bir beklentiydi CHP'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu üyeleri belli olurken, parti örgütü ve örgüt yönetimi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bağlanması dikkat çekti. Kulislerde CHP Genel Başkanlığı'nı bırakmayacağı konuşulan Kılıçdaroğlu, tüm teşkilatları neden kendisine bağladığı yönündeki soruya "Partide bir beklentiydi. Kendime bağladım diye her şeyi ben yapmayacağım. Tek başıma çalışmayacağım. Bölge bölge çalışacak yetkililerimiz olacak" diye yanıt verdi.

 • 05.06.2023 05 Haz 20:24 Tanju Özcan'dan CHP'nin yeni MYK'sı ile ilgili olay yorum: Bu liste İmamoğlu'na bir hodri meydandır

  Tanju Özcan'dan CHP'nin yeni MYK'sı ile ilgili olay yorum: Bu liste İmamoğlu'na bir hodri meydandır Seçimlerin ardından yaptığı çağrıyla Ekrem İmamoğlu'nun CHP Genel Başkanı olmasını isteyen Tanju Özcan, CHP'de yeni MYK'nın belirlenmesinin ardından olay bir paylaşıma imza attı. CHP MYK'sını incelediğini belirten Özcan, "İsimlerin Faik Öztrak, Tuncay Özkan, Oğuz Kaan Salıcı ve Engin Özkoç tarafından belirlendiği mesajını aldım. Bu mesaj başta Ekrem İmamoğlu'na verilmiştir. Ben ve benim gibi değişim isteyenlerde payını almıştır. Bu liste bir hodri meydan çıkışıdır" ifadelerini kullandı.

 • 05.06.2023 05 Haz 16:34 CHP'de yeni MYK'nın şifreleri! Satır arasında Kılıçdaroğlu'nun "Koltuğu bırakmıyorum" mesajı var

  CHP'de yeni MYK'nın şifreleri! Satır arasında Kılıçdaroğlu'nun 'Koltuğu bırakmıyorum' mesajı var CHP'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu üyeleri belli oldu. Parti örgütü ve örgüt yönetimi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bağlandı. Faik Öztrak parti sözcüsü görevini sürdürürken, genel sekreter görevine Neslihan Hancıoğlu seçildi. Belirlenen yeni A takımının Kılıçdaroğlu'na yakın isimlerden oluşması dikkat çekti. Bu da kulislerde "Kılıçdaroğlu koltuğu bırakmayacak" şeklinde yorumlandı.

 • 05.06.2023 05 Haz 15:43 CHP'de yeni parti yönetimi belirlendi

  CHP'de yeni parti yönetimi belirlendi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi toplantısının ardından 14 kişiden oluşan yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) listesini açıkladı. Yeni MYK'de bazı görevlerde değişiklik yapılırken, dikkati çeken noktalardan biri, Kılıçdaroğlu'nun kendi bünyesine aldığı Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimleri Genel Başkan Yardımcılığı oldu. Yeni MYK'de 5 kadın üye yer alırken, Enerji Altyapı Projeleri Genel Başkan Yardımcılığı, Gençlik Politikaları Genel Başkan Yardımcılığı, İnsan Hakları ve Eğitim Politikaları Genel Başkanlığına atama yapılmadı.

 • 05.06.2023 05 Haz 15:40 CHP'de Yeni MYK Belli Oldu

  CHP'de Yeni MYK Belli Oldu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski MYK üyelerinin istifalarının ardından yeni Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyelerini belirledi. Eski üyelerden Ahmet Akın, Bülent Kuşoğlu, Devrim Barış Çelik, Lale Karabıyık ve Faik Öztrak yeni MYK'da da yer aldı.

 • 05.06.2023 05 Haz 14:52 CHP'nin yeni MYK üyeleri belli oldu

  CHP'nin yeni MYK üyeleri belli oldu Cumhuriyet Halk Partisi'nin yeni Merkez Yönetme Kurulu (MYK) üyeleri açıklandı. Eski MYK'dan 5 isim yeni listede yer aldı. Ahmet Akın, Lale Karabıyık, Bülent Kuşoğlu, Faik Öztrak ve Devrim Barış Çelik görevlerine devam ederken, diğer 10 isim yeni sorumluluklar aldı.

 • 05.06.2023 05 Haz 14:42 CHP'de Yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Belli Oldu

  CHP'de Yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Belli Oldu CHP'de yeni MYK üyeleri ve görevlendirmeleri açıklandı. 17 olan MYK üyesi sayısı 15'e düştü. Genel Başkan dahil 14 kişi yeni MYK'da görev alacak.

 • 05.06.2023 05 Haz 14:35 Son Dakika: 14 Mayıs seçimleri sonrası değişime giden CHP'de yeni MYK belli oldu

  Son Dakika: 14 Mayıs seçimleri sonrası değişime giden CHP'de yeni MYK belli oldu Son dakika: 14 Mayıs seçimleri sonrası değişime giden CHP'de yeni MYK belli oldu. Parti örgütü ve örgüt yönetimi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bağlanırken MYK üye sayısı 17'den 15'e düştü. Yeni MYK'da sadece 4 isim değişmezken, en dikkat çeken isim Sosyal Medya Yönetimi'nden sorumlu tutulan Eren Erdem oldu.

 • 27.05.2023 27 May 17:10 CHP'li Engin Altay: 'Kadınları sahiplendireceklermiş, yazıklar olsun bu kafaya'

  CHP'li Engin Altay: 'Kadınları sahiplendireceklermiş, yazıklar olsun bu kafaya' CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Samsun Vezirköprü'de yaptığı konuşmada, HÜDA PAR'ın AKP listelerinden milletvekili çıkarmasına ve AKP'nin kadın politikalarına eleştiri getirdi.

 • 11.05.2023 11 May 12:34 CHP'li Hancıoğlu, Samsun'daki Taş Ocağı Kazası Bölgesinde İncelemelerde Bulundu

  CHP'li Hancıoğlu, Samsun'daki Taş Ocağı Kazası Bölgesinde İncelemelerde Bulundu CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Samsun'un Atakum ilçesi Çamlıyazı Mahallesi'nde taş ocağına malzeme götürürken freni patlayan tırın çarpması sonucu yıkılan evin olduğu bölgede incelemelerde bulundu. Mahalle Muhtarı Sefer Mırık'ın daveti üzerine köye giden Hancıoğlu, taş ocaklarından kaynaklı sorunları dile getirdi.

 • 28.04.2023 28 Nis 13:11 Samsun'da Cumhurbaşkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

  Samsun'da Cumhurbaşkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı Samsun'un Atakum ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde Cumhurbaşkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi dün açıldı. Açılışa CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, İBB Halk Ekmek Yönetim Kurulu Başkanı ve Samsun Seçim Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Özgen Nama, İBB Meclisi CHP Grup Başkanvekili Doğan Subaşı ve vatandaşlar katıldı.

 • 22.04.2023 22 Nis 19:12 Partilerden CHP'ye Bayram Ziyareti.

  Partilerden CHP'ye Bayram Ziyareti. Partiler arası bayram ziyaretleri kapsamında gelen heyetleri kabul eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik Adıyaman’daki provokasyonlarla ilgili "Seçime yaklaşırken böyle şeyler olmaması gerekir ama oluyor. Bazı kişiler yönlendirilebiliyor. Onların da geleceklerinin teminatı olacağız hep birlikte. Sayın Genel Başkan'ımız da bunu bir sevgi diliyle ifade ederek ‘Hakkım varsa helal ediyorum, acılarla söylenmiş bir şey’ dedi. Acılardan da olabilir provokasyon da olabilir. Tabi ki doğru değil. Unutmasınlar ki bu provokasyonu yaptırılan kişileri de biz kucaklıyoruz, onların da sorunlara talibiz" dedi.

 • 22.04.2023 22 Nis 16:56 CHP Genel Merkezinde Parti İçi Bayramlaşma

  CHP Genel Merkezinde Parti İçi Bayramlaşma CHP Genel Başkan Yardımcıları ve milletvekilleri ile CHP Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri, partililerle bayramlaşmak için Genel Merkezde bir araya geldi.

 • 22.04.2023 22 Nis 15:28 Chp; Akp, Dsp, Vatan Partisi, Hdp ve Yeşil Sol Parti, İyi Parti ile Bayramlaştı.

  Chp; Akp, Dsp, Vatan Partisi, Hdp ve Yeşil Sol Parti, İyi Parti ile Bayramlaştı. CHP heyeti, siyasi partiler arasındaki bayramlaşmalar kapsamında, AKP, Demokratik Sol Parti (DSP), Vatan Partisi, HDP ve Yeşil Sol Parti ile İYİ Parti heyetlerini CHP Genel Merkezi'nde ağırladı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, Kahramanmaraş merkezli depremlerden dolayı bu bayramın buruk geçtiğini belirterek, "Acımız büyük. Eksiğiz bu bayramda. Umarım alınan tedbirlerle bundan sonra böyle acıları hiçbir zaman yaşamayız. Huzurlu, barış içinde, hiç kimseyi ötekileştirmeden, kutuplaştırmadan, sevgiyle nice güzel bayramlar olsun diliyorum" dedi.

 • 22.04.2023 22 Nis 15:22 Siyasi Partiler Arası Bayramlaşma Ziyaretleri Gerçekleştirildi

  Siyasi Partiler Arası Bayramlaşma Ziyaretleri Gerçekleştirildi Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı kapsamında AK Parti, CHP, MHP, HÜDA PAR, BBP, DSP, DP, İYİ Parti, Vatan Partisi, Anavatan Partisi ve Yeniden Refah Partisi heyetleri bir araya geldi. Siyasi parti heyetleri, AK Parti Genel Merkezi'nde çikolata ve baklava ikramı eşliğinde bayramlaştılar. CHP heyeti de diğer siyasi partilerle bayramlaşma ziyaretleri gerçekleştirdi.

 • 22.04.2023 22 Nis 15:10 CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık seçim çalışmalarının yoğun şekilde devam ettiğini belirtti. Karabıyık ve heyeti AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler başkanlığındaki heyetle görüştü. Ayrıca, İYİ Parti, Yeşil Sol Parti, DSP, MHP, Saadet Partisi, BBP, Vatan Partisi, DP, Anavatan Partisi ve Genç Parti ile de bayramlaşma yapıldı.

 • 22.04.2023 22 Nis 14:43 Partiler Arası Bayramlaşma Ziyaretleri Gerçekleştirildi

  Partiler Arası Bayramlaşma Ziyaretleri Gerçekleştirildi Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı kapsamında siyasi parti heyetleri AK Parti Genel Merkezine ziyarette bulundu. AK Parti heyeti çikolata ve baklava ikram ederek karşılıklı bayram tebriklerinde bulundu. Heyetler arasında yapılan görüşmelerde deprem bölgesindeki çalışmalar, seçimler ve demokratik dönüşüm gibi konular ele alındı.

 • 09.04.2023 09 Nis 17:57 CHP Milletvekili Aday Listesini Ysk'ye Sundu… Türkan Elçi, Namık Tan da Listede Yer Aldı

  CHP Milletvekili Aday Listesini Ysk'ye Sundu… Türkan Elçi, Namık Tan da Listede Yer Aldı CHP, 14 Mayıs’ta yapılacak milletvekili seçimi için Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) aday listesini sundu. Eski Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi’nin eşi Türkan Elçi, RTÜK’ün CHP kontenjanından seçilen üyesi Okan Konuralp, Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül de CHP’nin aday listelerinde yer aldı.

 • 30.03.2023 30 Mar 16:15 Jale Nur Süllü: Kadınların Sandıkta Gereken Dersi AKP İktidarına Vereceğine Yürekten İnanıyorum

  Jale Nur Süllü: Kadınların Sandıkta Gereken Dersi AKP İktidarına Vereceğine Yürekten İnanıyorum CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Hatay Milletvekili Suzan Şahin ve Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ile TBMM’de yaptığı basın toplantısında; “İstanbul Sözleşmesi’nden çıkılmasında da AKP tabanından tepki vardı. Bir şekilde, oy endişesiyle kendi tabanlarını da susturmayı başarıyorlar bu süreçte. Ama biliyoruz ki, tüm kadınlar çok kızgın. Sandıkta gereken dersi kadınların AKP iktidarına vereceğine yürekten inanıyorum” dedi. Şahin ise, “Kadınlar bir seçim yapacak. Adınız keder mi olsun, bahar mı? 14 Mayıs sabahı, ‘Kadınların adı bahar olsun’ diyenler, gereğini yapsınlar, ayağa kalksınlar” diye konuştu.

Advertisement