Son dakika Nilay Kökkılınç haberleri, Nilay Kökkılınç son dakika, son dakika Nilay Kökkılınç

Son Dakika Nilay Kökkılınç Haberleri

Son dakika Nilay Kökkılınç haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son nilay kökkılınç haberleri anında burada.


 • 27.05.2023 27 May 12:11 İzmir'de Engelliler İçin Kubilay Arabalı Vapuru'nda Etkinlik Düzenlendi İzmir'de Engelliler İçin Kubilay Arabalı Vapuru'nda Etkinlik Düzenlendi

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, engelliler ve aileleriyle Kubilay Arabalı Vapuru'ndaki "Yaza Merhaba" etkinliğinde bir araya geldi. İzmir Körfezi turunda müzik eşliğinde eğlenen engelliler unutulmayacak bir gün yaşadı.

 • 05.05.2023 05 May 19:11 Küresel İklim Topluluğu İzmir'in İklim Nötr ve Akıllı Şehirler Misyonu çalışmalarını yürütecek Küresel İklim Topluluğu İzmir'in İklim Nötr ve Akıllı Şehirler Misyonu çalışmalarını yürütecek

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin iklim krizine karşı yerel yönetim vizyonu ve eylem planlarıyla fark yaratan çalışmaları hızlandırdığı açıklandı. Küresel İklim Topluluğu İzmir'in İklim Nötr ve Akıllı Şehirler Misyonu çalışmalarını yürütmek için kuruldu.

 • 08.04.2023 08 Nis 15:54 Narlıdere'nin Yaşam Vadisi'nde Temel Atma Töreni Heyecanı Yaşandı Narlıdere'nin Yaşam Vadisi'nde Temel Atma Töreni Heyecanı Yaşandı

  Narlıdere’nin en büyük sosyal donatı alanı olacak olan Pir Sultan Abdal Yaşam Vadisi’nin temeli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in katılımıyla atıldı. Başkan Soyer, “Yaşam Vadisi adı ‘Sordum sarı çiğdeme anan baban var mıdır, ne sorarsın ey derviş anam yer, babam yağmur’ diyen Pir Sultan’a çok yakışıyor. Pir Sultan Abdal Vadisi de Narlıdere’ye ve Narlıderelilere çok yakışacak” dedi. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin de Tunç Soyer’e destekleri için teşekkür ederek, “Pandemi ve ekonomik kriz gibi sıkıntıları aşarak projeyi yeniden revize ettik. Yüklenici firmadan da önümüzdeki Ocak ayında Pir Sultan Abdal Yaşam Vadisi’ni bitireceğimizin sözünü aldık. Narlıdere’mize hayırlı olsun” diye konuştu.

 • 11.03.2023 11 Mar 13:25 Başkan Soyer : 'Kadınların Öncülüğünde Başka Bir Türkiye Yaratacağız' Başkan Soyer : "Kadınların Öncülüğünde Başka Bir Türkiye Yaratacağız"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen buluşmaya katıldı. Ülkedeki değişim için 14 Mayıs'ı işaret eden Başkan Soyer, “Bu ülkenin aydınlık, vicdan sahibi kadınlarının öncülüğünde başka bir Türkiye’yi yaratacağız” dedi.

 • 11.03.2023 11 Mar 13:25 Başkan Soyer : 'Kadınların Öncülüğünde Başka Bir Türkiye Yaratacağız' Başkan Soyer : "Kadınların Öncülüğünde Başka Bir Türkiye Yaratacağız"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen buluşmaya katıldı. Ülkedeki değişim için 14 Mayıs'ı işaret eden Başkan Soyer, “Bu ülkenin aydınlık, vicdan sahibi kadınlarının öncülüğünde başka bir Türkiye’yi yaratacağız” dedi.

 • 09.03.2023 09 Mar 23:38 'Mor Şalvar' Oyunu Kadınlar İçin Sahnelendi "Mor Şalvar" Oyunu Kadınlar İçin Sahnelendi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, İzmir Kent Konseyi iş birliğiyle 8 Mart’ta depremzede kadınları ağırladı. “Mor Şalvar” oyununu izleyen kadınlar, oyuncuların performansını dakikalarca ayakta alkışladı.

 • 26.02.2023 26 Şub 10:48 Hocalı Katliamı'nda Yaşamını Yitirenler, Karabağlar'da Anıldı Hocalı Katliamı'nda Yaşamını Yitirenler, Karabağlar'da Anıldı

  Ermenistan’ın 26 Şubat 1992 tarihinde Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesinde düzenlediği saldırıda yaşamını yitirenler, Karabağlar’da düzenlenen törenle anıldı. Tarihe ‘Hocalı Katliamı’ olarak geçen saldırının yıl dönümünde konuşan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, “Artık rahat uyusunlar. Karabağ, özgürlüğüne kavuştu. Mustafa Kemal Atatürk'ün söylediği gibi; bizim dileğimiz, yurtta ve dünyada barışın, dostluğun, kardeşliğin sağlanması. Bunun için güçlü ve birlik içinde olmalıyız” dedi.

 • 10.02.2023 10 Şub 21:59 Başkan Soyer Sivil Toplum Kuruluşlarına Seslendi: 'Bize El Verin, Gücünüzü Bize Katın' Başkan Soyer Sivil Toplum Kuruluşlarına Seslendi: "Bize El Verin, Gücünüzü Bize Katın"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, deprem felaketinin ardından kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini bir araya getirdi. Büyükşehir Belediyesi’nin deprem bölgesinde oluşturacağı koordinasyon merkezleri hakkında ilgi veren Başkan Soyer, “İzmir’in büyük bir enerjisi var. Bunun zayi olmasını istemiyoruz. Bütün gayretimiz buna yönelik. Bize el verin, gücünüzle bize katılın” dedi.

 • 06.02.2023 06 Şub 19:33 İzmirliler Deprem Bölgesi İçin Tek Yürek Oldu İzmirliler Deprem Bölgesi İçin Tek Yürek Oldu

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in 10 kenti etkileyen deprem felaketi sonrasında yaptığı dayanışma çağrısı kenti harekete geçirdi. Afet bölgesine tırlar dolusu gıda, giyecek, yakacak ve gündelik ihtiyaç malzemeleri de ulaştırılmaya başladı.

 • 03.02.2023 03 Şub 17:07 İzmir'de Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Uluslararası Afiş Yarışması Sonuçlandı İzmir'de Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Uluslararası Afiş Yarışması Sonuçlandı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Uluslararası Afiş Yarışması’nın kazananları belli oldu. 16 ülkeden 358 eserin katıldığı yarışmada birinci Pınar Yalur, ikinci Mehmet Yapıcı, üçüncü ise Tayvan’dan Goyen Chen oldu.

 • 02.02.2023 02 Şub 14:25 İzmir'de Kadın ve İktisat Forumu Yapıldı: 'Bugün Türkiye'de Her Üç Kadının Birisi İşsiz' İzmir'de Kadın ve İktisat Forumu Yapıldı: "Bugün Türkiye'de Her Üç Kadının Birisi İşsiz"

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İktisat Kongresi’nin 100. Yılında yeniden 15-21 Şubat tarihleri arasında düzenleyeceği ve Ağustos 2022 tarihinden bu yana 4 farklı meslek grubuyla yapılan toplantılarla devam eden İktisat Kongresi Hazırlık Çalışmalarına paralel olarak Kadın ve İktisat Kongresi’nin ilk forumu düzenlendi.

 • 30.01.2023 30 Oca 16:27 İzmir'de İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nin İlk Forumu: 'Kadın ve İktisat Kongresi' İzmir'de İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi'nin İlk Forumu: "Kadın ve İktisat Kongresi"

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi’nin hazırlık çalışmalarına paralel olarak yapılacak forumlardan ilki olan “Kadın ve İktisat Kongresi” 2 Şubat’ta Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde (AASSM) düzenlenecek. Buluşmaya ulusal ve uluslararası düzeyde çalışma yürüten 50’den fazla kadın derneği temsilcisi katılacak.

 • 27.01.2023 27 Oca 12:32 Başkan Soyer: 'İzmir Geleceğin Aydınlık Yüzü Olmaya Devam Ediyor' Başkan Soyer: "İzmir Geleceğin Aydınlık Yüzü Olmaya Devam Ediyor"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer, Dev Ajans bünyesinde çalışmalarını sürdüren medya grubunun yeni yayın dönemi ve ajansın 23'üncü yılı için düzenlenen tanıtım etkinliğine katıldı. Başkan Soyer, genetik kodların nesilden nesile aktarıldığını belirterek, “O genetik kodlar olduğu içindir ki İzmir her daim İzmir kalmaya devam ediyor. Demokrasinin, Atatürk'ün şehri olmaya, geleceğin aydınlık yüzü olmaya devam ediyor” dedi.

 • 23.01.2023 23 Oca 10:57 İzmir'de Eski Vali Nehrozoğlu'na Vefa Gecesi İzmir'de Eski Vali Nehrozoğlu'na Vefa Gecesi

  İzmir’de bir dönem Valilik yapan sonra da Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği görevinde bulunan Kemal Nehrozoğlu için vefa gecesi düzenlendi. İzmir, Balçova, Karşıyaka ve Konak Kent Konseyleri tarafından Kemal Nehrozoğlu’na hizmetlerinin anısı olarak bir teşekkür plaketi verildi.

 • 05.01.2023 05 Oca 17:04 Selçuk'ta çocuklar için gıda dayanışması yola çıktı Selçuk'ta çocuklar için gıda dayanışması yola çıktı

  Selçuk'ta çocuklar için gıda dayanışması yola çıktı Selçuk Belediyesi tarafından projelendirilen 'Efes Selçuk Çocuklar İçin Gıda Dayanışması' projesinin tanıtımında konuşan Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, "İyi ve yeterli beslenmeleri gereken çocuklarımız için bu koşullarda...

 • 07.12.2022 07 Ara 12:45 İzmir'de Gönüllüler Günü Buluşması. Tunç Soyer: 'İzmir Felaketleri Gönüllülükle Aştı' İzmir'de Gönüllüler Günü Buluşması. Tunç Soyer: "İzmir Felaketleri Gönüllülükle Aştı"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Kent Konseyi’nin 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü buluşmasında İzmir’in son üç buçuk yılda yaşadığı felaketleri gönüllülük esasıyla atlattıklarını söyledi. Soyer, “Krizleri aştık, geriye gönüllülük ve dayanışma ruhumuz kaldı” dedi. Başkan Soyer ayrıca İzmirlileri Bereket Hareketi dayanışmasına da katılmaya çağırdı.

 • 05.12.2022 05 Ara 18:30 Tunç Soyer: Toplumdaki Kadın İzini Büyütmek Zorundayız Tunç Soyer: Toplumdaki Kadın İzini Büyütmek Zorundayız

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye’de kadınlara seçme ve seçilme hakkı tanınmasının 88. yıl dönümünde, “Daha adil bir yaşam sürmek için toplumdaki kadın izini büyütmek zorundayız. Kadınların iz bırakamadığı bir toplumda daima yarımız. Hayallerimiz yarım. Adaletimiz yarım. Üretimimiz ve geleceğimiz yarım. İşte bu yüzden kadınlara gölge etmekten vazgeçmek ve önlerine çıkardığımız tüm engelleri derhal kaldırmak zorundayız” dedi.

 • 21.11.2022 21 Kas 13:56 İzmir'de Sağlık Emekçileri Şehir Hastanelerini Konuştu İzmir'de Sağlık Emekçileri Şehir Hastanelerini Konuştu

  İzmir Tabip Odası ve İzmir Şehir Hastanesi Platformu, “İzmir Şehir Hastanesi Çalıştayı” düzenledi. Çalıştayda, şehir hastaneleriyle ilgili yaşanan sorunlar ele alındı.

 • 05.11.2022 05 Kas 14:14 Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu: 'Kadınlarımızın Her Zaman Yanındayız!' Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu: "Kadınlarımızın Her Zaman Yanındayız!"

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, kısa adı KAD-GÜÇ olan Kadınların Gücü Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımseverler Derneği tarafından düzenlenen birlik ve dayanışma kahvaltısına katıldı. Başkan Selvitopu, yaptıkları semt merkezleri ve projelerle kadınların her zaman yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

 • 05.11.2022 05 Kas 13:44 İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Dünya Kenti İzmir Derneği İşbirliği Protokolü İmzaladı İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Dünya Kenti İzmir Derneği İşbirliği Protokolü İmzaladı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Dünya Kenti İzmir Derneği ile iş birliği ve dayanışma protokolü imzaladı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer kentin kabuğunu kırıp, dünya ile entegre etmeye çalıştıklarını belirterek, "Güçbirliği ile daha güzel bir İzmir yaratacağız" dedi.

 • 30.10.2022 30 Eki 09:05 Başkan Soyer'den zeybek sürprizi Başkan Soyer'den zeybek sürprizi

  Başkan Soyer'den zeybek sürprizi İzmir'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu zeybek gösterisi, fener alayı ve konserlerle sürdü.

 • 29.10.2022 29 Eki 23:19 İzmir'in Kurtuluşunun 100. Yılı Kutlamaları Belgesel Oldu İzmir'in Kurtuluşunun 100. Yılı Kutlamaları Belgesel Oldu

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kentin kurtuluşunun 100. yıl dönümünde düzenlediği kutlamalar beyaz perdeye aktarıldı. İzmirlilerin 9 Eylül gecesini tekrar yaşadığı gala programında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “9 Eylül akşamı karanlığın içinden umut ışığını doğurduk. İnsanlık ve Türkiye tarihinin en büyük görsel şölenlerinden birinin yaşandığı 9 Eylül 2022 barışın ve kardeşliğin zaferi oldu” dedi.

 • 27.10.2022 27 Eki 10:17 Bornova'da Cumhuriyet Koşusu Bornova'da Cumhuriyet Koşusu

  Bornova Belediyesi'nin düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Koşusu büyük coşkuya sahne oldu. Koşuya katılan her yaştan Bornovalı tişörtleriyle Mustafa Kemal Caddesi’ni kırmızı beyaza boyadı.

 • 23.10.2022 23 Eki 17:11 İzmir haber... İzmir Kent Konseyi'nin Yeni Başkanı Nilay Kökkılınç Oldu İzmir haber... İzmir Kent Konseyi'nin Yeni Başkanı Nilay Kökkılınç Oldu

  İzmir gelişmesine göre İzmir Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Adnan Akyarlı'nın hayatını kaybetmesinin ardından boşalan Kent Konseyi Başkanlığı için seçimli olağanüstü genel kurul yapıldı. Seçime tek aday olarak giren İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu Başkanı Nilay Kökkılınç, 191 delegeden 174’ünün oyunu olarak yeni başkan seçildi.

 • 17.09.2022 17 Eyl 16:27 İzmir'de Çevre Gönüllüleri Kent Ormanı'nda Temizlik Yaptı İzmir'de Çevre Gönüllüleri Kent Ormanı'nda Temizlik Yaptı

  Çevre bilinciyle ilgili farkındalık yaratmak için Ağustos ayında 30 ilçede eşzamanlı temizlik hareketi başlatan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Dünya Temizlik Günü'nde İnciraltı Kent Ormanı'nda temizlik çalışması yaptı. Gönüllülerin de katılımıyla bir buçuk saat içinde 500 kilogram çöp toplandı.

 • 01.09.2022 01 Eyl 21:54 İzmir'de Kadınlardan 'Yalnız Değilsin, Biz Varız' Etkinliği. Nazlıaka: 'Kadın Cinayetlerinden Sayı Diye Bahsedenler İlk Seçimde Sandığa Gömülecek' İzmir'de Kadınlardan "Yalnız Değilsin, Biz Varız" Etkinliği. Nazlıaka: "Kadın Cinayetlerinden Sayı Diye Bahsedenler İlk Seçimde Sandığa Gömülecek"

  CHP İzmir Kadın Kolları tarafından 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla düzenlenen "Yalnız değilsin, biz varız" etkinliğine katılan CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, "Kadına yönelik şiddeti tolere edilebilir bulanlar, kadını ikinci cinsiyet olarak tarifleyenler, kadın cinayetlerinden sayı diye bahsedenler, kadınları ayrıştırmaya, yaşam biçimini kısıtlamaya çalışanlar ilk seçimlerde bizlerin iradesi ile o sandığa gömülecek" diye konuştu.

 • 12.08.2022 12 Ağu 10:22 Karabağlar'da Kerbela Şehitleri Anıldı Karabağlar'da Kerbela Şehitleri Anıldı

  Kerbela Şehitleri, Karabağlar Belediyesi tarafından Uzundere Rekreasyon Alanı’ndaki Murat Çobanoğlu Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlenen programla anıldı.

 • 11.07.2022 11 Tem 14:34 Başkan Tunç Soyer, Bilge Kral'ın Mezarını Ziyaret Etti Başkan Tunç Soyer, Bilge Kral'ın Mezarını Ziyaret Etti

  Srebrenitsa’da 8 bini aşkın insanın katledilişinin 27’nci yılı nedeniyle Bosna-Hersek’e giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve İzmir heyeti, ziyaretin ilk gününde başkent Saraybosna “Bilge Kral” olarak anılan Aliya İzzetbegoviç’in kabrini ziyaret etti. Başkan Soyer, savaşın izlerine dikkat çekerek, “İzmir'in vicdanını temsilen buradayız” dedi.

 • 10.07.2022 10 Tem 22:27 Başkan Soyer ve İzmir heyeti Srebrenitsa'yı yerinde anacak Başkan Soyer ve İzmir heyeti Srebrenitsa'yı yerinde anacak

  İzmir Büyükşehir Belediye Bakanı Tunç Soyer ve İzmir heyeti, Srebrenitsa'da 8 bini aşkın insanın katledilişinin 27'nci yılı nedeniyle Bosna-Hersek'e gitti.

 • 08.07.2022 08 Tem 14:19 Başkan Soyer ve İzmir heyeti, Srebrenitsa Katliamı'nın 27'nci yılı için Bosna'ya gidiyor Başkan Soyer ve İzmir heyeti, Srebrenitsa Katliamı'nın 27'nci yılı için Bosna'ya gidiyor

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 8 bini aşkın insanın katledildiği Srebrenitsa Katliamı'nın 27'nci yılı için meclis üyeleri, Balkan dernekleri ve İzmir basınının temsilcilerinden oluşan bir heyetle Bosna-Hersek'e gidiyor.

 • 01.07.2022 01 Tem 11:50 İzmir'de Romanlara Körfez Turu İzmir'de Romanlara Körfez Turu

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nce düzenlenen Körfez turlarının konuğu bu kez Roman kadınlar oldu.

 • 06.06.2022 06 Haz 14:17 Başkan Soyer, Almanya'ya Göç Sergisini Açtı Başkan Soyer, Almanya'ya Göç Sergisini Açtı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bremen Focke Müzesi tarafından hazırlanan Türkiye’den Almanya’ya emek göçü ile ilgili “Hayat Yolları” sergisini açtı. Başkan Tunç Soyer, “Bir zamanlar 'işgücü' olarak görülenler toplumun her kesimi için günü geldiğinde ilham ve güç kaynağı oldu. O insanlar, siyasete yön verdi ve tüm insanlık için keşifler yaptı” dedi. Başkan Soyer serginin ardından Peter Dahm’ın sanat yönetmenliğinde “Sıkıntı Yok” grubunun konserine katıldı.

 • 05.06.2022 05 Haz 11:18 Tunç Soyer: Bremen Belediyesi ile Aramızdaki Kardeşlik Bağı Büyüyecek Tunç Soyer: Bremen Belediyesi ile Aramızdaki Kardeşlik Bağı Büyüyecek

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir-Bremen Kardeş Kent Anlaşması’nın 25 yıldönümü için pandemi sebebiyle 2 yıl ertelemeli olarak düzenlenen programına katıldı. Tunç Soyer, “Bremen Belediyesi ile aramızdaki kardeşlik bağı, inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda daha da büyüyecek. Kutlamalarımız gecikmiş olsa da kardeşliğimiz hiçbir zaman kesilmedi ve dayanışmamız sürdü” dedi.

 • 10.05.2022 10 May 11:46 Tunç Soyer'den 'Botanik Expo'su' İçin İş Birliği Çağrısı: 'İzmir'in Kalkınması İçin Kaldıraç Olacak' Tunç Soyer'den "Botanik Expo'su" İçin İş Birliği Çağrısı: "İzmir'in Kalkınması İçin Kaldıraç Olacak"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir’in 2026 yılında ev sahipliği yapacağı Uluslararası Bahçe Bitkileri EXPO’sunun kentin kalkınmasında kaldıraç olacağını söyledi. Yeşildere’de yapılması öngörülen EXPO için hazırlanan imar planı değişikliğinin mecliste kabul edilmesinin ardından konuşan Soyer, “EXPO bittikten sonra Yeşildere’de Kültürpark'tan daha büyük bir yeşil alanı bu şehre kazandırmış olacağız 2026'ya kadar çok ciddi çalışmamız, çok emek vermemiz lazım. Bu bir İzmir meselesi. Zorluk varsa hep birlikte aşacağız” dedi.

 • 06.05.2022 06 May 14:22 Karabağlar'da Anneler Günü Kermesi Karabağlar'da Anneler Günü Kermesi

  Karabağlar Belediyesi'nin Anneler Günü etkinlikleri kapsamında Selvili Mahallesi'nde düzenlediği “Kadın Emeği Kermesi” törenle açıldı. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, kadınların el emeği göz nuru ürünlerinin dijital ortamda pazarlanması için hazırlıklara başladıklarını söyledi.

 • 27.04.2022 27 Nis 15:17 İzmir Uluslararası Portre Karikatür Şenliği Sona Erdi İzmir Uluslararası Portre Karikatür Şenliği Sona Erdi

  İlk kez düzenlenen İzmir Uluslararası Portre Karikatür Şenliği gala yemeğiyle sona erdi. Şenlik kapsamında, 7 ülkeden 12 sanatçının eserlerinden oluşan Porte Karikatür Sergisi, Alsancak Vasıf Çınar Meydanı’nda sanatseverler ile buluştu.

 • 26.04.2022 26 Nis 17:17 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Uluslararası Karikatür Sergisi Açıldı Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Uluslararası Karikatür Sergisi Açıldı

  İzmir Büyükşehir Belediye Belediyesi'nin Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Uluslararası Karikatür Sergisi, kamu kurumlarının ardından ilk defa özel bir kurum tarafından sergilenmeye başladı. Bir alışveriş merkezinde açılan sergi, 1 Mayıs’a kadar ziyaret edilebilecek.

 • 24.04.2022 24 Nis 09:59 Limontepeli çocuklara 23 Nisan hediyesi Limontepeli çocuklara 23 Nisan hediyesi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Limontepe'ye yeni bir park kazandırdı.

 • 17.03.2022 17 Mar 21:51 İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Urla tartışması İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Urla tartışması

  İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, Urla Belediyesinden gelen Güzelbahçe ve Karapınar mevkilerindeki kıyı kenar çizgisinin belirlenmesi önergesi üzerine AK Parti ve CHP grubu arasında tartışmalar yaşandı.

 • 16.03.2022 16 Mar 21:43 AK Partili Hızal'dan Buca Metrosu ihalesi hakkında açıklama Açıklaması AK Partili Hızal'dan Buca Metrosu ihalesi hakkında açıklama Açıklaması

  İzmir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal, İzmir 4. İdare Mahkemesinin Büyükşehir Belediyesinin Buca Metro inşaatı ihalesi sonucunda işi ihalede en düşük teklif veren firma yerine ikinci fazla teklif veren firmaya verme kararının iptaline ilişkin, "Bu İzmirlilerin...

 • 07.03.2022 07 Mar 12:45 Gece gece Kemeraltı koşusu Gece gece Kemeraltı koşusu

  İzmir Büyükşehir Belediyesinin "Hayatın Her Alanında Kadınlarla Eşit ve Adil Bir Dünya" sloganıyla hazırladığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, "Gece Gece Kemeraltı Koşusu" düzenlendi.

 • 12.01.2022 12 Oca 20:54 Meclisin gündemi, Grand Plaza ve yarışma parası oldu Meclisin gündemi, Grand Plaza ve yarışma parası oldu

  İzmir Büyükşehir Belediyesinin meclis toplantısında, AK Parti grubu üyeleri belediye iştiraki olan Grand Plaza'nın zarar ettiğini belirterek eleştirilerini sıraladı.

 • 10.01.2022 10 Oca 23:35 İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nde çiftçilere bedava elektrik önergesi reddedildi İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nde çiftçilere bedava elektrik önergesi reddedildi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde, AK Parti Grubu tarafından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Şanlıurfa'da yaptığı konuşma hatırlatılarak, 'İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin çiftçilerin elektriğini karşılaması için verdiği önerge', CHP oyları ile ret edildi.

 • 09.12.2021 09 Ara 11:15 Bayraklı'da 'Kent Konseylerinin Toplumsal Önemi' konulu panel düzenlendi Bayraklı'da "Kent Konseylerinin Toplumsal Önemi" konulu panel düzenlendi

  Katılımcı demokrasi anlayışı ile hizmet üreten Bayraklı Belediyesi, Bayraklı Kent Konseyi ile birlikte "Kent Konseylerinin Toplumsal Önemi" konulu panel düzenledi.

 • 05.12.2021 05 Ara 16:00 Soyer: 'Cesur kadınlarsınız, yürüyün yanınızdayım' Soyer: "Cesur kadınlarsınız, yürüyün yanınızdayım"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in eşitlikçi politikaları ve "kadın dostu kent" vizyonu doğrultusunda Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verilişinin 87'nci yılı coşkuyla kutlandı.

 • 05.12.2021 05 Ara 10:47 Çiğli'de, kadının siyasetteki yeri konuşuldu Çiğli'de, kadının siyasetteki yeri konuşuldu

  Çiğli Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen 'Kadının Siyasetteki Yeri' konulu panel, büyük bir katılımla gerçekleşti.

 • 03.12.2021 03 Ara 13:04 Çiğli'de kadının siyasetteki yeri anlatıldı Çiğli'de kadının siyasetteki yeri anlatıldı

  Çiğli Belediyesi, Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı Verilmesinin 87. yıl dönümü sebebiyle "Kadının Siyasetteki Yeri" konulu panel düzenlendi.

 • 30.11.2021 30 Kas 15:34 Çiğli'de 'kadının siyasetteki yeri' konuşulacak Çiğli'de "kadının siyasetteki yeri" konuşulacak

  Çiğli Belediyesi, 5 Aralık Kadınlara Milletvekili Seçme ve Seçilme Hakkı verilişinin 87. yıl dönümünde, "Kadının Siyasetteki Yeri" konulu panele ev sahipliği yapacak.

 • 25.11.2021 25 Kas 17:19 İzmir'de Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Gününde anlamlı etkinlikler İzmir'de Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Gününde anlamlı etkinlikler

  İzmir'de, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Gününde kentin farklı noktalarında etkinlikler düzenlendi, şiddete dikkat çekildi.

 • 30.10.2021 30 Eki 10:35 İzmir'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu İzmir'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu

  - İzmir'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu Cumhuriyet Bayramının 98'inci yıl dönümü nedeniyle, İzmir'de Cumhuriyet korteji düzenlendi.

Advertisement