Son dakika Paranoyak haberleri, Paranoyak son dakika, son dakika Paranoyak

Son Dakika Paranoyak Haberleri

Son dakika Paranoyak haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son paranoyak haberleri anında burada.

 • 26.10.2020 10:59 Histerinin ortasında Fransa: İslamofobiden toplumsal düşmanlığa Histerinin ortasında Fransa: İslamofobiden toplumsal düşmanlığa

  Montpellier ve Toulouse'da Charlie Hebdo'nun Hazreti Muhammed'e yönelik hakaret içeren karikatürlerinin resmi binalara yansıtılmasıyla, Fransa ülkedeki Müslümanlarla uzlaşmayı değil, onlara yalnızca kendi kimliklerini reddederlerse vatandaşı gibi muamele edeceğini sembolik olarak bir kez daha...

 • 05.10.2020 14:43 ABD Başkanlık Seçimleri: Amerikan istihbaratına göre Rusya, Çin ve İran sandıktan kimin çıkmasını... ABD Başkanlık Seçimleri: Amerikan istihbaratına göre Rusya, Çin ve İran sandıktan kimin çıkmasını...

  Dış güçlerin seçimlerde kamuoyunun eğilimlerini etkilemek için gizli ve açık yöntemler kullanacağı beklentisi içindeki Amerikan istihbarat örgütlerinin yakın izlemeye aldığı üç ülke Rusya, Çin ve İran.

 • 24.08.2020 15:55 Yoga Ruh Sağlığına İyi Geliyor Yoga Ruh Sağlığına İyi Geliyor

  Tüm dünyada her geçen gün daha da popüler hale gelen içsel yolculuk deneyimleri ve yoga, bireyin genel sağlığını ve fiziksel çevikliğini arttırırken aynı zamanda ruh sağlığını da iyileştiriyor.

 • 02.08.2020 08:05 Yetenekli Bay West Yetenekli Bay West

  İlk albümü 'The College Dropout'u yayımladığında (2004) üzerindeki XXXL beden Ralph Lauren tişörtlerle ne moda dünyasına gireceğini bilebilirdik ne de milyarder ve başkan adayı olacağını...Müziği, sözleri ve vokal tarzı umut vaat ediyordu ama...

 • 30.07.2020 07:31 Belediye başkanıyla ilişki yaşadığı iddia edilen kadın: İlçedeki erkekler bana taciz mesajları atıyor Belediye başkanıyla ilişki yaşadığı iddia edilen kadın: İlçedeki erkekler bana taciz mesajları atıyor

  Antalya'nın Elmalı ilçesi belediye başkanıyla yasak aşk yaşadığı iddia edilen Sümeyra Tilki, boşanma aşamasında olduğu eşinin kendisine komplo kurduğunu söyledi ve ilçenin erkeklerinin kendisine "Başkana var da bize yok mu?" diye mesaj attıklarını ifade etti.

 • 21.07.2020 16:35 Rusya'dan Rusya'dan "İngiltere siyasetine müdahale suçlaması"na tepki

  Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, İngiltere Parlamentosu İstihbarat ve Güvenlik Komitesinin (ISC), Rusya'nın İngiltere siyasetine müdahalesiyle ilgili raporunun "Rusofobi" olduğunu söyledi.

 • 08.07.2020 16:31 Ünlü oyuncu Johnny Depp'ten tartışma yaratan itiraf: Kızım 13 yaşındayken beraber uyuşturucu içtik Ünlü oyuncu Johnny Depp'ten tartışma yaratan itiraf: Kızım 13 yaşındayken beraber uyuşturucu içtik

  Hollywood yıldızı Johnny Depp'in Britanya'nın en çok satan tabloid gazetesi The Sun'a eşini dövdüğünü yazdığı için açtığı iftira davasına uyuşturucuyla ilgili sözleri damga vurdu. Kızı Lily-Rose'a 13 yaşındayken uyuşturucu içirdiğini aktaran Depp, "sorumlu ebeveyn olmanın gereğini yaptığını" savundu.

 • 03.07.2020 12:18 Yunan basınından dikkat çeken analiz: Türkiye'den öğreneceklerimiz var Yunan basınından dikkat çeken analiz: Türkiye'den öğreneceklerimiz var

  Savaşta değerini kanıtlamak isteyen Türkiye'nin, barış zamanında da siyasi ve stratejik sonuçlar elde etmek için girişimlerde bulunduğunu belirten Yunan basını, "Türkiye'den öğreneceklerimiz var" dedi.

 • 14.05.2020 08:20 Koronavirus: 'ABD'de Covid-19 hastaları için hayatımı riske atıyorum ama her an sınır dışı... Koronavirus: 'ABD'de Covid-19 hastaları için hayatımı riske atıyorum ama her an sınır dışı...

  ABD'de Yüksek Mahkeme, çocukken yasadışı yollardan ülkeye götürülen yüz binlerce insanı, sınırdışı edilme tehlikesiyle karşı karşıya bırakan bir davayı görüşüyor.

 • 13.05.2020 23:46 Maskesiz dolaşan vatandaş: Maskesiz dolaşan vatandaş: "Korona neredeyse gelsin bulsun beni"

  Maskesiz dolaşan vatandaş: "Korona neredeyse gelsin bulsun beni" Maskesiz dolaşan vatandaşlar polis ekipleri tarafından uyarıldı Denizli İl Umumi Hıfzısıhha Meclisi'nin kararları doğrultusunda kentte maskesiz dolaşmak yasaklandı.

 • 13.05.2020 11:19 Maske kullanmadan dışarı çıkan vatandaş: Korona neredeyse gelsin bulsun beni Maske kullanmadan dışarı çıkan vatandaş: Korona neredeyse gelsin bulsun beni

  Maskesiz dolaşmanın yasaklandığı Denizli'de sıcak havayı fırsat bilerek dışarı çıkan vatandaşların büyük kısmı kurallara uyarken, maske ve eldiven kullanmayıp sosyal mesafe kuralına uymayan vatandaşlar da dikkat çekti. Maskesiz şekilde dolaşan bir vatandaş, "Korona neredeyse gelsin bulsun beni" ifadesini kullandı.

 • 08.04.2020 11:14 Milli serbest dalışçı Fatma Uruk'a Meksika'da koronavirüs engeli Milli serbest dalışçı Fatma Uruk'a Meksika'da koronavirüs engeli

  Yaklaşık 1 aydır rekor denemesi için bekleyen Uruk, 23 Nisan'da salgın izin verirse dalışını gerçekleştirecekRekor kırmak için Meksika'ya gittiğini ancak, gittikten 1 hafta sonra dalış yapacakları yerlere ulaşma imkanları kalmadığını belirten Fatma Uruk, "Tüm Türkiye'ye sağlık ve sabır...

 • 30.03.2020 10:33 Koronafobinin yol açtığı 7 önemli sorun! Koronafobinin yol açtığı 7 önemli sorun!

  Baş döndürücü bir hızla duygu ve düşünce dünyamızın tam ortasına çöreklenen koronavirüs korkusu, kendi kaosu ve bilinmezliği içerisinde kişide kontrol edilemez bir hale giderken, halk arasında 'koranayak olduk', 'paranoyak olduk' gibi söylemleri de beraberinde getirdi. Gerçek dışı bir korku, kaygı ve panik hali ile işlevselliğin bozulduğu durum "koronafobi" olarak adlandırılırken, kimseye güvenmeme, gerçek bilginin saklandığına inanma, herkes ve her şeye hastalığı kapmaya yönelik şüpheci bir bakış açısıyla yaklaşma, izolasyonun yarattığı duygudurumu, aşırı şüpheci bir bakış açısıyla her haberi değerlendirme gibi paranoyak düşüncelerin gelişmesi 'koronoyak' olarak tabir edilmeye başlandı. COVID-19 pandemisinin insanları içinde bilinmezlik barındıran ve bu bilinmezlikten dolayı sevilmeyen gri alana soktuğunu belirten Acıbadem Fulya Hastanesi Uzman Psikolog Sena Sivri "Hastalığın özellikleri dışında sürekli okuduğumuz haberler, sosyal medya, iletişim kanallarında maruz kaldığımız yanlış v

 • 30.03.2020 09:25 Koronafobi ile baş etmenin püf noktaları! Koronafobi ile baş etmenin püf noktaları!

  Baş döndürücü bir hızla duygu ve düşünce dünyamızın tam ortasına çöreklenen koronavirüs korkusu, kendi kaosu ve bilinmezliği içerisinde kişide kontrol edilemez bir hale giderken, halk arasında 'koranayak olduk', 'paranoyak olduk' gibi söylemleri de beraberinde getirdi.

 • 23.03.2020 23:58 - Fatih Terim derbi sonrası uyarmıştı: - Fatih Terim derbi sonrası uyarmıştı: "Sağlığımız, hayatımız söz konusu"

  - Fatih Terim derbi sonrası uyarmıştı: "Sağlığımız, hayatımız söz konusu" Korona testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 15 Mart'ta seyircisiz oynanan Beşiktaş derbisi sonrası, "Seyircili oynanan bir spor dalını seyircisiz ve risk altında oynatıyorsunuz.

 • 23.03.2020 23:51 Fatih Terim derbi sonrası uyarmıştı: Fatih Terim derbi sonrası uyarmıştı: "Sağlığımız, hayatımız söz konusu"

  Korona testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 15 Mart'ta seyircisiz oynanan Beşiktaş derbisi sonrası, "Seyircili oynanan bir spor dalını seyircisiz ve risk altında oynatıyorsunuz. Sağlığımız söz konusu, hayatımız söz konusu" açıklamasını yapmıştı.

 • 23.03.2020 23:32 Fatih Terim derbi sonrası uyarmıştı: Fatih Terim derbi sonrası uyarmıştı: "Sağlığımız, hayatımız söz konusu"

  Korona testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 15 Mart'ta seyircisiz oynanan Beşiktaş derbisi sonrası, "Seyircili oynanan bir spor dalını seyircisiz ve risk altında oynatıyorsunuz. Sağlığımız söz konusu, hayatımız söz konusu" açıklamasını yapmıştı.

 • 23.03.2020 23:02 Herkes bunu paylaşıyor! İşte Fatih Terim'in Beşiktaş maçı sonrası söylediği sözler Herkes bunu paylaşıyor! İşte Fatih Terim'in Beşiktaş maçı sonrası söylediği sözler

  Fatih Terim'in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından Galatasaraylı taraftarlar, Terim'in Beşiktaş maçının ardından söylediği sözleri paylaşıyor. İşte Terim'in açıklamaları.

 • 18.03.2020 16:33 Gevaş Belediyesinden vatandaşlara ücretsiz maske Gevaş Belediyesinden vatandaşlara ücretsiz maske

  Gevaş Belediyesinden vatandaşlara ücretsiz maske Van'ın Gevaş Belediyesi, korona virüsü salgınına karşı ürettiği maskeleri vatandaşlara bedava dağıttı.

 • 18.03.2020 13:47 Gevaş Belediyesinden vatandaşlara ücretsiz maske Gevaş Belediyesinden vatandaşlara ücretsiz maske

  Van'ın Gevaş Belediyesi, korona virüsü salgınına karşı ürettiği maskeleri vatandaşlara bedava dağıttı.

 • 15.03.2020 23:15 Fatih Terim'den korona virüs açıklaması -2- Fatih Terim'den korona virüs açıklaması -2-

  - Fatih Terim'den korona virüsü açıklaması Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim: "Birilerine zarar gelecekse istediğinizi şampiyon yapın, oynamayalım!

 • 15.03.2020 23:04 Fatih Terim'den korona virüs açıklaması -1- Fatih Terim'den korona virüs açıklaması -1-

  - Fatih Terim'den korona virüsü açıklaması Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim: "Birilerine zarar gelecekse istediğinizi şampiyon yapın, oynamayalım!

 • 15.03.2020 23:02 Derbi maçın ardından Derbi maçın ardından

  Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig'in 26. haftasında 0-0 berabere sonuçlanan Beşiktaş derbisinin oynanmasına, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) riski nedeniyle tepki gösterdi.

 • 15.03.2020 22:51 Fatih Terim'den korona virüsü açıklaması Fatih Terim'den korona virüsü açıklaması

  Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Beşiktaş derbisi sonrası korona virüsüne rağmen futbol oynamalarını eleştirerek, "Seyircili oynanan bir spor dalını seyircisiz ve risk altında oynatıyorsunuz. Sağlığımız söz konusu, hayatımız söz konusu.

 • 15.03.2020 22:47 Fatih Terim'den koronavirüs açıklaması: İstediğinizi şampiyon yapın, oynamayalım kardeşim Fatih Terim'den koronavirüs açıklaması: İstediğinizi şampiyon yapın, oynamayalım kardeşim

  Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Beşiktaş derbisi sonrası koronavirüse rağmen futbol oynamalarını eleştirerek, "Seyircili oynanan bir spor dalını seyircisiz ve risk altında oynatıyorsunuz. Sağlığımız söz konusu, hayatımız söz konusu. Birilerine zarar gelecekse istediğinizi şampiyon yapın. Oynamayalım kardeşim" ifadelerini kullandı.

 • 15.03.2020 22:31 Beşiktaş maçının ardından Beşiktaş maçının ardından

  Sergen Yalçın: Hiçkimsenin memnun olmadığı bir akşam oldu"İzlerken çok zevk aldığınızı düşünmüyorum""Sakatlıklar oyunumuzu etkiledi""Devletimiz çok iyi çalışıyor""Şampiyonluk umutlarımız bu maçla azalmadı, zaten azdı""Milli maç arasında kapsamlı bir toplantı yapacağız, maliyeti...

 • 12.03.2020 19:59 KORONAVİRÜSLE İLGİLİ YENİ BİR HASTALIK KORONAFOBİ KORONAVİRÜSLE İLGİLİ YENİ BİR HASTALIK KORONAFOBİ

  Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkıp yayılan korovirüse Türkiye'de de rastlanmasının ardından toplumda panik oluştu.

 • 12.03.2020 17:23 Koronavirüsle ilgili yeni bir hastalık ortaya çıktı: Koronafobi Koronavirüsle ilgili yeni bir hastalık ortaya çıktı: Koronafobi

  Korovirüsün Türkiye'de de rastlanmasının ardından toplumda panik oluştu. Bu panikle ilgili değerlendirme yapan Prof. Dr. Nevzat Tarhan virüs korkusuyla ilgili, "Şu anda koronavirüsle ilgili yeni bir hastalık çıktı diyebiliriz. Adına koronafobi denebilir. Bunun muhakkak psikolojik ve sosyal sonuçları olacaktır" dedi.

 • 12.03.2020 16:45 Koronavirüsle ilgili yeni bir hastalık: Koronafobi Koronavirüsle ilgili yeni bir hastalık: Koronafobi

  ÇİN'in Vuhan kentinde ortaya çıkıp yayılan korovirüse Türkiye'de de rastlanmasının ardından toplumda panik oluştu.

 • 12.03.2020 16:37 KORONAVİRÜSLE İLGİLİ YENİ BİR HASTALIK: KORONAFOBİ KORONAVİRÜSLE İLGİLİ YENİ BİR HASTALIK: KORONAFOBİ

  Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkıp yayılan korovirüse Türkiye'de de rastlanmasının ardından toplumda panik oluştu.

 • 07.03.2020 16:01 ABD Başkanlık Seçimleri: Joe Biden, Donald Trump'ın rakibi olursa başkan seçilebilir mi?

  Eski başkan yardımcısı Joe Biden, 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimleri öncesi Demokrat Parti'nin başkan adaylığı yarışında ilk kez delege sayısında Vermont Senatörü Bernie Sanders'i geçti.

 • 07.02.2020 15:26 'Koronavirüse rağmen ailemi Çin'de bırakıp İngiltere'ye döndüm' 'Koronavirüse rağmen ailemi Çin'de bırakıp İngiltere'ye döndüm'

  Çin'deki koronavirüs salgını yayılırken, yaşadığı İngiltere'den Çin yeni yılı kutlamaları için ülkesine giden bir kadın zorlu bir seçimle karşı karşıya kaldı.

 • 07.02.2020 11:56 ANALİZ – Afrika'da Fransa kâbusu – III: Siyasi ve askeri ANALİZ – Afrika'da Fransa kâbusu – III: Siyasi ve askeri "operasyonlar"

  Fransa sömürgelerinden istemeye istemeye çekilirken, sömürgecilik sonrası dönemde de sömürüye devam edebilmek için gereken bütün yolları inşa etti.

 • 30.01.2020 16:37 Hugo Chávez'in ölümü arifesindeki Venezuela

  Comandante'nin Son Günleri, karizmatik bir liderin bir ülke için ne anlama gelebileceğine, yaşam-ölüm diyalektiğinin politik söylemi nasıl yönlendirebileceğine ve ideallerin hayata geçirildikten sonra ne gibi bedelleri olabileceğine dair derinlikli bir anlatı.

 • 08.12.2019 10:20 Biz başaramazsak kimse başaramaz Biz başaramazsak kimse başaramaz

  Erzurum Valiliği İl Göç İdaresi, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Atatürk Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Merkez Müdürlüğünce Göç ve Uyum Etkinliği düzenlendi.

 • 26.11.2019 19:10 Prof. Dr. Özener: Prof. Dr. Özener: "Türkiye'de yaklaşık 6.5 yılda bir 7'den büyük deprem meydana geliyor"

  Prof. Dr. Özener: "Türkiye'de yaklaşık 6.5 yılda bir 7'den büyük deprem meydana geliyor" "Her farklı senaryoya göre farklı bir öngörünüz varsa sonuçta tahmin edeceğiniz deprem büyüklükleri de çok farklı oluyor ondan dolayı böyle farklı sonuçlar ortaya çıkıyor" "Doğa olayları ile depremleri...

 • 26.11.2019 18:05 Prof. Dr. Özener: Prof. Dr. Özener: "Türkiye'de yaklaşık 6.5 yılda bir 7'den büyük deprem meydana geliyor"

  Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, Türkiye'de ortalama günde 3 ile 3,9 büyüklüğünde bir depremin olduğunu belirterek, "10 günde bir 4 ile 4.0, 50 günde bir 5 ile 5.9, 1,5 yılda bir ise 6 ile 6,9, yaklaşık 6.

 • 31.10.2019 23:17 Almanya'da türk stk'lardan polis şiddetine kınama Almanya'da türk stk'lardan polis şiddetine kınama

  Almanya'da Türk STK'lardan polis şiddetine kınamaTemel ELCİVANDUİSBURG, (DHA)- Almanya'nın Duisburg kentinde yaşayan İrfan Ayaş adlı Türk vatandaşın, 26 Ekim 2019 tarihinde polis tarafından karakola götürülerek darp edildiği iddiasıyla bir araya gelen Türk sivil toplum kuruluşları, Alman...

 • 31.10.2019 23:00 Almanya'da bir Türk'e şiddet uyguladığı öne sürülen polislere protesto - KÖLN Almanya'da bir Türk'e şiddet uyguladığı öne sürülen polislere protesto - KÖLN

  Almanya'nın Duisburg kentinde bir araya gelen Türk sivil toplum kuruluşu temsilcileri, bir Türk'e şiddet uyguladığı öne sürülen polisleri protesto etti.

 • 31.10.2019 22:18 Almanya'da bir Türk'e şiddet uyguladığı öne sürülen polislere protesto Almanya'da bir Türk'e şiddet uyguladığı öne sürülen polislere protesto

  Almanya'nın Duisburg kentinde bir araya gelen Türk sivil toplum kuruluşu temsilcileri, bir Türk'e şiddet uyguladığı öne sürülen polisleri protesto etti.

 • 27.09.2019 10:28 Nagehan Alçı'dan deprem uzmanlarına yaylım ateşi: Şarlatanlar Nagehan Alçı'dan deprem uzmanlarına yaylım ateşi: Şarlatanlar

  İstanbul'da paniğe neden olan deprem sonrası haber kanallarına çıkarak değerlendirmelerde bulunan deprem uzmanları için "Şarlatan" ifadesini kullanan Habertürk yazarı Nagehan Alçı, "Bu kişilerin bilimsel ehliyetlerinin olmadığı konuşmalarından zaten anlaşılıyor" dedi.

 • 27.08.2019 12:55 Paranoyak ile dönüyor Paranoyak ile dönüyor

  Aynı zamanda beyin cerrahı olan Arısoy, 'Paranoyak' isimli çalışmasını, "Paranoyak, karşılığı olmayan imkansız bir aşkın etkisiyle ruh hali bozulmuş, paranoyak duygulara dalmış ama yine de sevdiğine güzel temennilerle seslenen bir aşığın ifadesi. Aslında gerçek bir aşkın ifadesi...

 • 16.06.2019 19:07 Eleştirmenlere Göre 2019'un En Kaliteli 9 Korku Filmi Eleştirmenlere Göre 2019'un En Kaliteli 9 Korku Filmi

  Korku filmleri, sıradan sinema sevdalılarına çok da hitap etmezler. Klişeleşen pek çok unsurun bulunduğu bu türde, kaliteli ve güncel bir yapım bulmak da oldukça zor. Sizi bu seçim zorluğundan kurtaracak yeni film listemizde, 2019'un en iyi korku filmlerini bir araya getiriyoruz.

 • 21.03.2019 19:11 Vizyonda Bu Hafta Vizyonda Bu Hafta

  Bu hafta Türkiye'deki sinema salonlarında 6'sı yerli 10 yeni film vizyona giriyor.

 • 26.02.2019 16:04 Düzce-Akşener Kocamaz ile Ankara'da Görüşeceğim, 2 Formülü Kendisine Sunacağız Düzce-Akşener Kocamaz ile Ankara'da Görüşeceğim, 2 Formülü Kendisine Sunacağız

  Akşener Kocamaz ile Ankara'da görüşeceğim, 2 formülü kendisine sunacağızİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olamayan Burhanettin Kocamaz ile Ankara'da görüşme yapacaklarını, kendisine önerdiği 2 formül olduğunu belirterek, Bugün kendisi Ankara'ya gelecek.

 • 26.02.2019 15:41 Akşener: Burhanettin Kocamaz ile Görüşeceğim, Seçenekler Kendisine Ait

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İl Seçim Kurulu'nun kararı gereği Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olamayan Burhanettin Kocamaz ile Ankara'da görüşme yapacaklarını söyledi.

 • 26.02.2019 15:41 Düzce Akşener Kocamaz ile Ankara'da Görüşeceğim, 2 Formülü Kendisine Sunacağız Düzce Akşener Kocamaz ile Ankara'da Görüşeceğim, 2 Formülü Kendisine Sunacağız

  Akşener Kocamaz ile Ankara'da görüşeceğim, 2 formülü kendisine sunacağızİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olamayan Burhanettin Kocamaz ile Ankara'da görüşme yapacaklarını, kendisine önerdiği 2 formül olduğunu belirterek, Bugün kendisi Ankara'ya gelecek.

 • 26.02.2019 15:40 Meral Akşener: Kocamaz'a 2 Formül Önerdim, Seçenekler Kendisine Ait Meral Akşener: Kocamaz'a 2 Formül Önerdim, Seçenekler Kendisine Ait

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin'de aday olamayan Burhanettin Kocamaz'a 2 formül önerdiğini vurgulayarak "Seçenekler kendisine aittir. Onun izni olmadan paylaşmam mümkün değil" dedi.

 • 26.02.2019 15:24 Akşener: Kocamaz ile Ankara'da Görüşeceğim, 2 Formülü Kendisine Sunacağız

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olamayan Burhanettin Kocamaz ile Ankara'da görüşme yapacaklarını, kendisine önerdiği 2 formül olduğunu belirterek, "Bugün kendisi Ankara'ya gelecek.

 • 12.02.2019 22:04 Jüri 'Bücür'ü Suçlu Buldu

  ABD'nin New York şehrindeki Federal Mahkeme'de 11 hafta süren duruşması sonrasında jüri Meksikalı Bücür (El Çapo) lakaplı uyuşturucu baronu Joaquin Guzman'ı her konuda suçlu buldu.