AK Parti Sözcüsü Çelik: Üniversitelere dönük her türlü çirkin açıklamayı reddediyoruz - Son Dakika

AK Parti Sözcüsü Çelik: Üniversitelere dönük her türlü çirkin açıklamayı reddediyoruz

17.12.2020 14:21
AK Parti Sözcüsü Çelik: Üniversitelere dönük her türlü çirkin açıklamayı reddediyoruz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Üniversitelerimizle ve gençlerimizle gurur duyuyoruz.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Üniversitelerimizle ve gençlerimizle gurur duyuyoruz. Onlara dönük her türlü çirkin açıklamayı reddediyoruz ve kınıyoruz" dedi.

AK Parti Sözcüsü Çelik, Twitter hesabından açıklama yaparak, Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu'nun katıldığı bir televizyon programındaki sözlerine tepki gösterdi. Çelik, üniversiteler ve gençler ile gurur duyduklarını belirterek, "Onlara dönük her türlü çirkin açıklamayı reddediyoruz ve kınıyoruz. Ülkemiz için yaptığımız çalışmalar her alandaki gençlerimize çok daha güçlü bir Türkiye bırakmak içindir. Türkiye'nin geleceği tüm gençlerimize emanettir. Cumhurbaşkanımız, üniversitelerimize ve gençlerimize verdiği değeri her vesileyle vurgulamaktadır. Üniversitelerimize ve gençlerimize dönük her türlü çirkin söz yakışıksızdır ve kınanmalıdır. Üniversitelerimiz ve gençlerimiz en kıymetli değerlerimiz içinde yer almaktadır. Bu vesileyle üniversitelerimizdeki gençlerimize, onları büyük bir fedakarlıkla geleceğe hazırlayan anne babalarına, tüm üniversite hocalarımıza ve çalışanlarına içtenlikte sevgilerimizi, selamlarımızı ve saygılarımızı iletiyoruz" dedi.

ANKARA, -


AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 'Türkiye NATO'nun üyesi olarak İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya girmesi ile ilgili süreçte imzayı atıp, 'Tamam... AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 'Türkiye NATO'nun üyesi olarak İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya girmesi ile ilgili süreçte imzayı atıp, 'Tamam... BİLECİK- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Bilecik'te konuştu BİLECİK- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Bilecik'te konuştu Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Bilecik'te konuştu Açıklaması Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Bilecik'te konuştu Açıklaması
Kaynak: DHA

Son Dakika Politika AK Parti Sözcüsü Çelik: Üniversitelere dönük her türlü çirkin açıklamayı reddediyoruz - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement