İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği, 5'inci Olağan Kongresi Sonrası İlk Yönetim Kurulu Toplantısı'nı gerçekleştirdi - Son Dakika
Politika

İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği, 5'inci Olağan Kongresi Sonrası İlk Yönetim Kurulu Toplantısı'nı gerçekleştirdi

İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği, 5\'inci Olağan Kongresi Sonrası İlk Yönetim Kurulu Toplantısı\'nı gerçekleştirdi

İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği, 5'inci Olağan Kongresi sonrası ilk Yönetim Kurulu Toplantısı'nı 11 Aralık 2021 Cumartesi günü gerçekleştirdi.

14.12.2021 13:15  Güncelleme: 13:21
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği, 5'inci Olağan Kongresi sonrası ilk Yönetim Kurulu Toplantısı'nı 11 Aralık 2021 Cumartesi günü gerçekleştirdi.

İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği, 5'inci Olağan Kongresi sonrası ilk Yönetim Kurulu Toplantısı'nı Genel Başkan Yücel Can başkanlığında 11 Aralık 2021 Cumartesi günü gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu toplantısında üyeler arasında görev dağılımı yapılarak Başkan Can, birimlerin görev ve sorumlulukları hakkında bilgi paylaşımında bulundu ve yeni Yönetim Kurulu ile çok daha güçlü projeler yapılacağını ifade etti.

Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilen ATGV Genel Müdürü Mehmet Kocatepe; yeni dönemde idareciler, gençlerin ilgisini çeken fikirler üzerinden politika geliştirilmesi ve yeni trendlerin takip edilerek merak uyandırıcı projeler yapılması gerektiğini vurguladı. Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına seçilen Altındağ Belediye Meclis üyesi Muhammet Budak ise 81 ildeki örgütlenmeyi tamamlayarak dernek faaliyetlerini gerek nicel olarak gerekse nitel olarak artırmaya yönelik çalışmalar yapılacağını vurguladı. Akademi Başkanlığına seçilen Prof. Dr. Kadirhan Sunguroğlu, yeni dönemde daha fazla akademik çalışmalara önem verileceğine, sempozyum, panel ve açık oturumlar düzenlenerek toplumsal bilincinin artırılacağını ifade etti.

Ayrıca Derneğin Başkan Vekilliğine Mehmet Zeki Çiftçi, Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına İbrahim Gök ve Murat Yeşil, Genel Sekreterliğe Ünal Ömür gibi isimler seçildi. - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği, 5'inci Olağan Kongresi Sonrası İlk Yönetim Kurulu Toplantısı'nı gerçekleştirdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • İstanbul'da Helikopter Destekli Huzur Uygulaması
  23:38 İstanbul'da Helikopter Destekli Huzur Uygulaması

  İstanbul'da polis ekipleri tarafından helikopter destekli olarak kent genelinde huzur uygulaması gerçekleştirildi. Kadıköy, Fatih ve Beyoğlu başta olmak üzere birçok ilçede yapılan denetimlere, farklı şube müdürlüklerinden ekipler katıldı. Deniz polisi de Balat'tan botla denize açılarak uygulamaya destek verdi. Uygulama noktalarında araçlar detaylı arandı ve sürücü ve yolcuların GBT kontrolleri yapıldı. Narkotik köpeği ve polis helikopteri de uygulamaya katıldı.

 • Alanya Belediye Başkanı borç listesi ve gelir gider dengesi afişi astı
  23:17 Alanya Belediye Başkanı borç listesi ve gelir gider dengesi afişi astı

  Alanya'da CHP'den seçilen belediye başkanı Osman Tarık Özçelik, belediye binasına borç listesi ve aylık gelir gider dengesi afişi astı. MHP ise cevap olarak aylık gelir gider dengesi afişini teşkilat binasına astı.

 • AA Genel Müdürü: Gazze'de 2,3 milyon kişi yerinden edildi, 140 meslektaşımız hayatını kaybetti
  23:13 AA Genel Müdürü: Gazze'de 2,3 milyon kişi yerinden edildi, 140 meslektaşımız hayatını kaybetti

  Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Karagöz, İsrail'in Gazze'de işlediği savaş suçlarını ortaya koyan 'Kanıt' belgeselinin gala gösteriminde yaptığı konuşmada, Gazze'de 2,3 milyon kişinin yerinden edildiğini ve 140 meslektaşın hayatını kaybettiğini söyledi.

 • İngiltere'de İsrail'e silah satışına karşı protesto gösterisi düzenlendi
  22:58 İngiltere'de İsrail'e silah satışına karşı protesto gösterisi düzenlendi

  İngiltere'de Filistin'le dayanışma gösterisi düzenleyen yüzlerce gösterici, İsrail'e silah satışının durdurulması ve Gazze'de ateşkes çağrısı yaptı. Göstericiler, İngiltere Parlamentosu önündeki Parlamento Meydanı'nda toplandı. İşçi Partisi milletvekilleri Ribeiro-Addy ve Butler, Gazze'deki insanlık dramına dikkat çekerek hükümetin İsrail'e silah satışını durdurmasını istedi. Karşı eylem düzenleyen İsrail destekçisi bir kişi gözaltına alındı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuvay-ı Milliye çıkışına Hamas'tan ilk sözler: Gurur duyduk
  22:32 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuvay-ı Milliye çıkışına Hamas'tan ilk sözler: Gurur duyduk

  Hamas Hareketi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmadan kısa bir süre sonra yazılı açıklama yaparak, Erdoğan'ın Filistin halkının özgürlük ve topraklarını kurtarma amacındaki mücadelesini takdirle karşıladıklarını belirtti. Hamas, Erdoğan'ın cesur açıklamalarının ve onurlu duruşunun, Türk halkının tarihi ve özgün konumunu somutlaştırdığını ifade etti.

 • AK Parti Milletvekili: Belediye Başkanı liyakatli çalışanları sürgün ediyor
  22:13 AK Parti Milletvekili: Belediye Başkanı liyakatli çalışanları sürgün ediyor

  AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal'ın liyakatli, ehliyetli çalışanları sürgün ettiğini söyledi. Özkaya, beraberinde AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleriyle Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Afyonkarahisar Belediye Başkanı seçilen Burcu Köksal'ın, seçim sürecinde verdiği sözlerin tam tersini yapmaya başladığını dile getirdi.

 • Dışişleri Bakanı Fidan:
  22:11 Dışişleri Bakanı Fidan: "Netanyahu'nun iktidarda kalabilmek için bölgemizi bir savaşa sürüklemeye çalıştığı aşikardır"

  Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Katar Başbakanı ve Dışişleri Bakanı Mohammed bin Abdulrahman Al-Thani ile düzenlediği ortak basın toplantısında, "Netanyahu'nun iktidarda kalabilmek için bölgemizi bir savaşa sürüklemeye çalıştığı aşikardır" ifadelerini kullanarak, "Biz bölge ülkeleri olarak...


Advertisement