İYİ Parti'nin Yeni Seçim Videosu: Türkiye Ürettikçe Kalkınacak - Son Dakika

İYİ Parti'nin Yeni Seçim Videosu: Türkiye Ürettikçe Kalkınacak

Son Güncelleme: 04.05.2023 19:34

İYİ Parti, 14 Mayıs seçimleri için yayınladığı yeni videoyla 'Türkiye ürettikçe kalkınacak; emekçiler tarih yazacak' mesajını verdi. Videoda besici bir kadının ahırda tek kalan ineğinin başını okşadığı ve Türkiye'nin kendi kendine yeten bir ülke olması vurgusu yapıldı.

İYİ Parti, 14 Mayıs seçimleri kapsamında "Türkiye ürettikçe kalkınacak; emekçiler tarih yazacak" mesajıyla yeni bir video yayınladı.

İYİ Parti, 14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında bugün sosyal medya hesaplarından "Türkiye ürettikçe kalkınacak; emekçiler tarih yazacak" notuyla video paylaştı.

Videoda besici bir kadının ahırda tek kalan ineğinin başını okşadığı görüntüler yer alırken fonda ise radyoda "Aman ölüm canım ölüm, üç gün ara ver" sözlerinin yer aldığı Selanik Türküsü'nün çaldığı duyuluyor. Besici kadın ineğine "Sarıkız'ım bir tek sen kaldın, gel gidiyoruz" diyerek otlağa doğru giderken radyoda ise haberlere geçiliyor ve "2025 yılı besiciler yılı oldu, 23 yıl sonra ilk kez tarımda ithalat dönemi tarih oldu. Artık Türkiye kendi kendine yeten bir ülke" ifadeleri duyuluyor. Haberin okunmasıyla birlikte çayırda yürüyen besici kadın ve ineğinin üzerine güneş doğarken "Mayıs, 2025" yazısı ortaya çıkıyor. Video İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in emekçi kadınlarla çekilmiş bir fotoğrafının üzerine, "Emekçiler tarih yazacak" ifadelerinin yazıldığı görüntüyle son buluyor.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Politika İYİ Parti'nin Yeni Seçim Videosu: Türkiye Ürettikçe Kalkınacak - Son Dakika


Advertisement