Kılıçdaroğlu'ndan Hodri Meydan - Son Dakika

Kılıçdaroğlu'ndan Hodri Meydan

10.01.2012 16:19
Kılıçdaroğlu'ndan Hodri Meydan

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter aracılığıyla, "Anamuhalefet partisinin lideri olarak, Cumhuriyet, demokrasi, özgürlük, adalet için her bedeli göze alarak yola çıktım.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter aracılığıyla, "Anamuhalefet partisinin lideri olarak, Cumhuriyet, demokrasi, özgürlük, adalet için her bedeli göze alarak yola çıktım. Yolumdan dönmeyeceğim" ifadesini kullandı.

CHP Basın Birimi'nden yapılan yazılı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun Twitter'dan değerlendirmelerde bulunduğu ve "Hodri meydan" dediği belirtildi.

Kılıçdaroğlu'nun Twitter'da "Anamuhalefet Partisi'nin Lideri olarak, Cumhuriyet, demokrasi, özgürlük, adalet için her bedeli göze alarak yola çıktım. Yolumdan dönmeyeceğim. Hiçbir koşulda iktidar baskısına boyun eğmedik, eğmeyeceğiz. Hiçbir şeyden korkumuz yok. Daha fazla saldıracaklar çünkü çöküşün eşiğindeler" yorumlarını yaptığı kaydedildi. - ANKARA

Kaynak: AA
Karamollaoğlu'ndan Kılıçdaroğlu için iddialı yorum: Seçileceğini hemen hemen garanti gibi görüyoruz Karamollaoğlu'ndan Kılıçdaroğlu için iddialı yorum: Seçileceğini hemen hemen garanti gibi görüyoruz Kılıçdaroğlu'nun çalışma ekibi, masalarındaki son anketin sonucunu paylaştı: Yüzde 56 ile önde bitiriyoruz Kılıçdaroğlu'nun çalışma ekibi, masalarındaki son anketin sonucunu paylaştı: Yüzde 56 ile önde bitiriyoruz Kılıçdaroğlu: 'Evlatlarımız, Gençlerimiz, Engellilerimiz, Toplumun Her Kesimi İçin Adaleti Mutlaka Ama Mutlaka Bu Topraklara Getirecek ve Yeniden... Kılıçdaroğlu: 'Evlatlarımız, Gençlerimiz, Engellilerimiz, Toplumun Her Kesimi İçin Adaleti Mutlaka Ama Mutlaka Bu Topraklara Getirecek ve Yeniden...

Son Dakika Politika Kılıçdaroğlu'ndan Hodri Meydan - Son Dakika


Advertisement