Milletvekili Öztürk Espiye Belediye Başkanı Karadere Hakkında Çıkan İstifa Haberlerini Değerlendirdi - Son Dakika

Milletvekili Öztürk Espiye Belediye Başkanı Karadere Hakkında Çıkan İstifa Haberlerini Değerlendirdi

Milletvekili Öztürk Espiye Belediye Başkanı Karadere Hakkında Çıkan İstifa Haberlerini Değerlendirdi
Son Güncelleme: 05.12.2017 11:52

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’nin istifa edeceği yönündeki iddialara yönelik açıklamalarda bulundu.

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere'nin istifa edeceği yönündeki iddialara yönelik açıklamalarda bulundu.

AK Parti Giresun Millet Vekili Cemal Öztürk 6. Olağan Kongresi sonrasında AK Parti Espiye Teşkilatı'nı ziyaret ederek yeni seçilen başkan Ali Küçükaydın ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Milletvekili Cemal Öztürk, yeni yönetime yaptığı ziyarette Belediye Başkanı Mustafa Karadere'nin istifa edeceği yönündeki iddialara yönelik de açıklamalarda bulundu.

Öztürk son günlerde Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere hakkında çıkan asılsız söylentilerle ilgili olarak "Son dönemlerde ilginç ve enteresan olaylara şahit olmaktayız. Espiye Belediye Başkanımız Mustafa Karadere sosyal medyada başlatılan, ardından sokak enformasyonu olarak devam ettirilen, bazı yerel basının içine dahil edildiği bir yıpratma, bir itibarsızlaştırma organizasyonu ile karşı karşıyadır. Karadere'nin görevinden istifa ettirileceğine yönelik iddia ve iftiralar asla gerçeği yansıtmamaktadır. Siyasi ikbal peşinde olan kesimlerin organize ettiği bilinen bu yanlış enformasyon geçmiş dönemlerde olduğu gibi mağlup ve yenik düşmeye mahkumdur" dedi. - GİRESUN

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Milletvekili Öztürk Espiye Belediye Başkanı Karadere Hakkında Çıkan İstifa Haberlerini Değerlendirdi - Son Dakika


Advertisement