SON DAKİKA RİFAT HİSARCIKLIOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Rifat Hisarcıklıoğlu Haberleri

 • 24 Haziran 2017 12:10 Ramazan Bayramı'na Doğru Ramazan Bayramı'na Doğru Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, İslam kültüründe çok önemli anlamlar ifade eden bayramların dayanışmanın, barışmanın, huzurun ve sevincin adı olduğunu belirtti.
 • 24 Haziran 2017 12:10 Hisarcıklıoğlu: Hisarcıklıoğlu: "Bayramlarda Yaşadığımız Sevinç ve Kardeşlik Duyguları Daim Olsun" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, mutlu ve huzurlu bir bayram dileyerek, bayramlarda yaşanan sevinç ve kardeşlik duygularının daim olmasını temenni etti.
 • 20 Haziran 2017 13:52 Konya'nın Yerli Otomobil Raporu TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na İletildi Konya'nın Yerli Otomobil Raporu TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na İletildi Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Hüseyin Çevik ve Konya Sanayi Odası (KSO) Başkanı Memiş Kütükcü, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ederek, Konya’da Otomobil Üretilebilirliği Fizibilite Raporu’nu sundu.
 • 18 Haziran 2017 21:39 Hisarcıklıoğlu TOBB Etü Mezunlarıyla İftarda Buluştu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) Mütevelli Heyeti Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin geleceğinin iyi yetişmiş gençlerin elinde olduğunu belirtti.
 • 17 Haziran 2017 15:15 TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan "Babalar Günü" Mesajı TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Evlatlarına tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan babalarımıza sadece bir gün değil, yapmış oldukları fedakarlıklar karşısında hak ettikleri sevgi ve saygıyı her fırsatta göstermeliyiz" dedi.
 • 17 Haziran 2017 12:20 Babalar Günü Babalar Günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Evlatlarına tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan babalarımıza sadece bir gün değil, yapmış oldukları fedakarlıklar karşısında hak ettikleri sevgi ve saygıyı her fırsatta göstermeliyiz.
 • 15 Haziran 2017 22:48 Türkiye-Kanada Arasında Ticareti Geliştirmenin Zamanı Geldi Türkiye-Kanada Arasında Ticareti Geliştirmenin Zamanı Geldi" - Toronto Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye ile Kanada'nın ticaret hacminin zayıflığına dikkati çekerek bunun geliştirilmesi gereğine vurgu yaptı.
 • 15 Haziran 2017 19:33 Türkiye-Kanada Arasında Ticareti Geliştirmenin Zamanı Geldi Türkiye-Kanada Arasında Ticareti Geliştirmenin Zamanı Geldi" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye ile Kanada'nın ticaret hacminin zayıflığına dikkati çekerek bunun geliştirilmesi gereğine vurgu yaptı.
 • 15 Haziran 2017 13:00 Hisarcıkoğlu Montreal'de Küreselleşme İçin 'Kapsayıcılık' İstedi Hisarcıkoğlu Montreal'de Küreselleşme İçin 'Kapsayıcılık' İstedi TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Kanada’nın Montreal şehrinde yapılan konferansta; kadınlar, gençler ve az gelişmiş ülkeler için daha kapsayıcı bir küreselleşme tanımlamasına ihtiyaç olduğunu söyledi.
 • 14 Haziran 2017 21:29 TOBB Heyeti Kanada'da TOBB Heyeti Kanada'da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet, Amerika Uluslararası Ekonomik Forumu'na katılmak üzere Kanada'nın Montreal kentine geldi.
 • 12 Haziran 2017 16:18 Rifat Hisarcıklıoğlu'ndan Büyüme Rakamı Değerlendinmesi TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Bugün Türkiye’ye yatırım yapanlar yarın da kazanacak” dedi.
 • 12 Haziran 2017 15:11 Hisarcıklıoğlu, Büyüme Rakamlarını Değerlendirdi Hisarcıklıoğlu, Büyüme Rakamlarını Değerlendirdi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yılın ilk çeyreğindeki büyüme oranının beklentileri aştığını belirterek, "Bu oran, 2017'nin tamamında sağlamayı hedeflediğimiz yüksek büyüme için de işaret fişeğidir" ifadesini kullandı.
 • 12 Haziran 2017 15:04 Hisarcıklıoğlu: "İlk Çeyrek Büyümesi, 2017'deki Yüksek Büyüme İçin İşaret Fişeği" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu büyüme rakamlarını değerlendirdiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu büyüme rakamlarını yazılı olarak değerlendirdi.
 • 10 Haziran 2017 11:31 Geleceği Yazan Kadınlar Projesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Turkcell ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulunun kadınlara mobil teknoloji eğitimi vermek için başlattığı, "Geleceği Yazan Kadınlar" projesi eğitimleri 18 ilde, yaklaşık bin 400 kadının katılımıyla başladı.
 • 10 Haziran 2017 11:20 Geleceği Yazan Kadınlar Projesi' Mobil Teknoloji Eğitimi Başladı Geleceği Yazan Kadınlar Projesi' Mobil Teknoloji Eğitimi Başladı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Turkcell ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu iş birliğinde gerçekleştirilen ‘Geleceği Yazan Kadınlar Projesi’ eğitimleri bugün 18 ilde yaklaşık bin 400 kadının katılımıyla başladı.
 • 07 Haziran 2017 16:26 Hisarcıklıoğlu'ndan Hisarcıklıoğlu'ndan "Dünya Fuarcılık Günü" Mesajı Açıklaması TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bu yıl 7 Haziran'da kutlanan "Dünya Fuarcılık Günü"nün sloganının "Küresel düşün, yerel çalış" olarak belirlendiğini belirterek, "Ülkemizde 67 bin firmanın katılımıyla 47 farklı şehirde yılda ortalama 400'ü aşkın fuar düzenlenmekte ve bu fuarlar 18...
 • 07 Haziran 2017 16:23 Rifat Hisarcıklıoğlu'ndan Dünya Fuarcılık Günü Mesajı Rifat Hisarcıklıoğlu'ndan Dünya Fuarcılık Günü Mesajı Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, fuarcılık sektörünün sağlıklı bir şekilde gelişmesi için sektörle birlikte çalışmalar yürüttüklerini belirtirken, Türkiye’de her yıl yaklaşık 67 bin firmanın katılımıyla 400’ü aşkın fuar düzenlendiğini hatırlattı.
 • 01 Haziran 2017 12:11 TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Şehitler İçin Taziye Mesajı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Şırnak yakınlarındaki helikopter kazasında şehit olan 13 asker için taziye mesajı yayımladı.
 • 01 Haziran 2017 11:57 Şırnak'ta Askeri Helikopterin Düşmesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Şırnak'tan gelen acı haberin, yürekleri yaktığını belirtti.
 • 01 Haziran 2017 11:51 Hisarcıklıoğlu: Hisarcıklıoğlu: "Şırnak'tan Gelen Acı Haber, Yüreğimizi Yaktı" TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, dün akşam Şırnak yakınlarında 13 askerimizin şehit olduğu helikopter kazasına ilişkin bir mesaj yayımladı.
 • 31 Mayıs 2017 21:22 Türkiye'de Iş Ortamı Türkiye'de Iş Ortamı" Toplantısı - (Rifat Hisarcıklıoğlu/ibrahim Şenel) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yerli otomobil ile ilgili, "İnşallah yarın akşam Sanayi Bakanımızla tekrar bir araya gelerek buradaki yol haritasını çıkaracağız." dedi.
 • 31 Mayıs 2017 17:07 TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Yerli Otomobil Açıklaması TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Yerli Otomobil Açıklaması TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan yerli otomobil açıklaması "Bütün hedef 2019'a kadar Türkiye'nin kendi markasıyla bir otomobili ortaya çıkarabilmek"İSTANBUL - TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yaptığı açıklamada 2019'a kadar Türkiye'nin kendi markasıyla bir otomobili ortaya...
 • 31 Mayıs 2017 16:52 TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Yerli Otomobil Açıklaması TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Yerli Otomobil Açıklaması TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yaptığı açıklamada 2019’a kadar Türkiye’nin kendi markasıyla bir otomobili ortaya çıkarabilmeyi hedeflediklerini belirtti.
 • 31 Mayıs 2017 16:18 Bakan Tüfenkçi'ye Soruldu,tobb Başkanı Açıkladı Bakan Tüfenkçi'ye Soruldu,tobb Başkanı Açıkladı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen Türkiye'de İş Ortamı İstişare Toplantısı'nın açılışına katıldı.
 • 31 Mayıs 2017 16:11 Türkiye'de İş Ortamı" Toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yerli otomobil ile ilgili, "İnşallah yarın akşam Sanayi Bakanımızla tekrar bir araya gelerek buradaki yol haritasını çıkaracağız." dedi.