Son dakika Simge Şebnem Aköz haberleri, Simge Şebnem Aköz son dakika, son dakika Simge Şebnem Aköz

Son Dakika Simge Şebnem Aköz Haberleri

Son dakika Simge Şebnem Aköz haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son simge şebnem aköz haberleri anında burada.

  • 16:27 Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi

    Salon: EczacıbaşıHakemler: İlhami Şenyurt, Mehmet GülEczacıbaşı VitrA: Thompson, Ogbogu, Boskovic, Saliha Şahin, Beyza Arıcı, Elif Şahin (Simge Şebnem Aköz, Yasemin Güveli, Mirkovic, Fatma Yıldırım, Hande Baladın)Sarıyer Belediyespor: İrem Çor, Rigdon, İkbal Merve Albayrak, Çağla Erdem,...

  • 17.01.2021 19:49 Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi

    Salon: Burhan Felek Vestel VoleybolHakemler: Nurper Özbar, Metin KorkutFenerbahçe Opet: Busa, Bahar Guidetti Toksoy, Naz Aydemir Akyol, Mhajlovic, Dicle Nur Babat, Vargas, (Melis Yılmaz, Beliz Başkır, Cansu Çetin)Eczacıbaşı VitrA: Thompson, Ogbogu, Boskovic, Hande Baladın, Beyza Arıcı, Elif...

  • 10.12.2020 22:01 Voleybol: CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Voleybol: CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi

    Salon: Burhan Felek Vestel VoleybolHakemler: Goran Gradinski (Hırvatistan), Agnieszka Michlic (Polonya)Eczacıbaşı VitrA: Beyza Arıcı, Elif Şahin, Thompson, Ogbogu, Boskovic, Saliha Şahin (Simge Şebnem Aköz, Fatma Yıldırım, Hande Baladın)Dinamo Moskova: Shcherban, Enina, Romanova, Pereira,...

  • 09.12.2020 22:11 Voleybol: CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Voleybol: CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi

    Salon: Burhan Felek Vestel VoleybolHakemler: Eldar Zülfügarov (Azerbaycan), Agnieszka Michlic (Polonya)???????Lokomotiv Kaliningrad Region: Ryseva, Voronkova, Evdokimova, Vorobyeva, Kurilo, Podskalnaia, (Gorbacheva, Ezhak, Galkina, Stalnaya, Zaytseva, Melnikova)Eczacıbaşı VitrA: Elif...

  • 08.12.2020 22:55 Voleybol: CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi

    Salon: Burhan Felek Vestel VoleybolHakemler: Agnieszka Michlic (Polonya), Ksenija Jurkovic (Hırvaitstan)Allianz MTV Stuttgart: Palleres, Lohuis, Rivers, Mlejnkova, Todorova, Kastner (Koskelo, Grozer, Scharmann, Papafotiou)Eczacıbaşı VitrA: Thompson, Ogbogu, Boskovic, Hande Baladın, Beyza...

  • 05.12.2020 15:59 Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi

    Salon: BaşkentHakemler: Erhan Alparslan, Tolgacan DinçerPTT: Su Zent, Dimitrova, Mejia, Vuchkova, Cansu Aydınoğulları, Yağmur Mislina Kılıç (Simay Kurt, Dilşad Nur Kavas, Ceyda Aktaş, Aysun Suna Alan, Merve Tanyel)Eczacıbaşı VitrA: Saliha Şahin, Beyza Arıcı, Elif Şahin, Hande Baladın,...

  • 02.12.2020 19:59 Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi

    Salon: EczacıbaşıHakemler: Ramazan Çevik, Aylin Nazire TurnaoğluEczacıbaşı VitrA: Mirkovic, Hande Baladın, Yasemin Güveli, Melis Durul, Thompson, Ogbogu, (Simge Şebnem Aköz, Saliha Şahin, Elif Şahin, Fatma Yıldırım)Nilüfer Belediyespor: Wilhite, Aslı Tecimer, Maglio, Buse Ünal, Fulden Ural,...

  • 16.10.2020 00:59 Eczacıbaşı VitrA önemli bir iş birliğine imza attı

    Binlerce kız çocuğuna voleybolla tanışma imkanı sağlayan, dünyada kadın voleybolunun öncülüğünü yapan kulüplerden biri olan Eczacıbaşı Spor Kulübü, eğitim ve sporun bir arada olacağı önemli bir iş birliğine imza attı.

  • 15.10.2020 16:23 Eczacıbaşı Spor Kulübü ile Okyanus Kolejlerinden iş birliği Eczacıbaşı Spor Kulübü ile Okyanus Kolejlerinden iş birliği

    Kadın voleybolunun öncü kulüplerinden Eczacıbaşı Spor Kulübü ile Okyanus Kolejleri, eğitim ve sporda iş birliği anlaşması yaptı.

  • 15.10.2020 14:19 Eczacıbaşı VitrA'dan önemli bir iş birliğine imza attı -2- Eczacıbaşı VitrA'dan önemli bir iş birliğine imza attı -2-

    - Eczacıbaşı VitrA'dan önemli bir iş birliğine imza attı Binlerce kız çocuğuna voleybolla tanışma imkanı sağlayan, dünyada kadın voleybolunun öncülüğünü yapan kulüplerden biri olan Eczacıbaşı Spor Kulübü, eğitim ve sporun bir arada olacağı önemli bir iş birliğine imza attı.

  • 15.10.2020 09:26 Son dakika... CANLI YAYIN DUYURUSU Son dakika... CANLI YAYIN DUYURUSU

    Son dakika spor haberi: Milli Kayakçı Sıla Kara'ya, Slovenya Cumhuriyeti Polisi tarafından "Polis Nişanı" veriliyor.

  • 26.09.2020 20:57 Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi

    Salon: Cengiz GöllüHakemler: Sadettin Deneri, Ali İhsan GözüNilüfer Belediyespor: Buse Ünal, Fulden Ural, Yasemin Yıldırım, Johnson, Wilhite, Maglio (Buse Kayacan, Aslı Tecimer, Merve Nezir)Eczacıbaşı VitrA: Elif Şahin, Thompson, Ogbogu, Boskovic, Hande Baladın, Beyza Arıcı (Simge Şebnem...

  • 22.06.2020 19:45 Eczacıbaşı VitrA'da Simge Şebnem Aköz'ün sözleşmesi uzatıldı Eczacıbaşı VitrA'da Simge Şebnem Aköz'ün sözleşmesi uzatıldı

    Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı'nda milli oyuncu Simge Şebnem Aköz'ün sözleşmesi uzatıldı.

  • 08.03.2020 23:11 Eczacıbaşı VitrA 3-1 Atlasglobal Yeşilyurt Eczacıbaşı VitrA 3-1 Atlasglobal Yeşilyurt

    Salon: EczacıbaşıHakemler: Caner Çildir, Esat DanziliEczacıbaşı VitrA: Boskovic, Yasemin Güveli, Gamze Kılıç, Natalia, Ergül Eroğlu, Sonja (Simge Şebnem Aköz, Merve Dalbeler, Lloyd, Melis Durul)Atlasglobal Yeşilyurt: Tuğba Şenoğlu, Koolhaas, Gözde Dal İrgi, Buket Gülübay, Caratasu, Derya...

  • 08.03.2020 20:48 Voleybol: Vestel Venus Sultanlar Ligi Voleybol: Vestel Venus Sultanlar Ligi

    Salon: EczacıbaşıHakemler: Caner Çildir, Esat DanziliEczacıbaşı VitrA: Boskovic, Yasemin Güveli, Gamze Kılıç, Natalia, Ergül Eroğlu, Sonja (Simge Şebnem Aköz, Merve Dalbeler, Lloyd, Melis Durul)Atlasglobal Yeşilyurt: Tuğba Şenoğlu, Koolhaas, Gözde Dal İrgi, Buket Gülübay, Caratasu, Derya...

  • 14.02.2020 10:42 Filenin yıldızları belirlendi Filenin yıldızları belirlendi

    Medya Takip Merkezi (MTM), Türkiye Spor Yazarları Derneği için hazırladığı raporda Voleybol'un yıldızlarını belirledi.

  • 12.01.2020 22:01 Filenin Sultanları olimpiyatlarda Filenin Sultanları olimpiyatlarda

    Hollanda'nın ev sahipliğinde Apeldoorn'da düzenlenen 2020 CEV Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıta Elemeleri final maçında Almanya'yı 3-0 mağlup eden Filenin Sultanları, olimpiyatlara katılma hakkı kazandı.

  • 12.01.2020 21:44 Filenin Sultanları olimpiyatlarda Filenin Sultanları olimpiyatlarda

    Hollanda'nın ev sahipliğinde Apeldoorn'da düzenlenen 2020 CEV Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıta Elemeleri final maçında Almanya'yı 3-0 mağlup eden Filenin Sultanları, olimpiyatlara katılma hakkı kazandı.

  • 12.01.2020 21:06 Voleybol: 2020 CEV Kadınlar Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıta Elemeleri Voleybol: 2020 CEV Kadınlar Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıta Elemeleri

    Salon: OmnisportHakemler: Daniele Rapisarda (İtalya), Vladimir Simonovic (Sırbistan)Türkiye: Naz Aydemir Akyol, Meliha İsmailoğlu, Zehra Güneş, Meryem Boz, Hande Baladın, Eda Erdem Dündar (Simge Şebnem Aköz)Almanya: Geerties, Weitzel, Lipmann, Orthmann, Schoelzel, Hanke (Pogany,...

  • 12.01.2020 01:50 Voleybol: 2020 CEV Kadınlar Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıta Elemeleri Voleybol: 2020 CEV Kadınlar Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıta Elemeleri

    Salon: Omnisport Hakemler: Fabrice Collados (Fransa), Zsolt Mezöffy (Macaristan)Polonya: Alagierska, Wolosz, Stysiak, Kakolewska, Smarzek-Godek, Medrzyk (Stenzel, Gorecka, Lukasik, Kowalewska, Jagla)Türkiye: Cansu Özbay, Hande Baladın, Zehra Güneş, Meryem Boz, Meliha İsmailoğlu, Eda Erdem...

  • 07.01.2020 17:10 Voleybol: 2020 Tokyo Olimpiyatları Avrupa Kıta Elemeleri Voleybol: 2020 Tokyo Olimpiyatları Avrupa Kıta Elemeleri

    Salon: OmnisportHakemler: Vladimir Simonovic (Sırbistan), Fabrice Collados (Fransa)Almanya: Geerties, Weitzel, Lippmann, Orthmann, Schoelzel, Hanke (Pogany, Poll, Möllers, Vanjak)Türkiye: Meliha İsmailoğlu, Zehra Güneş, Hande Baladin, Ebrar Karakurt, Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir Akyol...

  • 08.12.2019 17:18 Voleybol: FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası Voleybol: FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası

    Salon: Olimpiyat Spor MerkeziHakemler: Ziling Wang (Çin), Sumie Myoi (Japonya)Imoco Volley: de Kruijf, Folie, Wolosz, Hill, Sylla, Egonu (De Gennaro, Sorokaite, Geerties, Fersino)Eczacıbaşı VitrA: Boskovic, Beyza Arıcı, Gibbemeyer, Kim, Pereira, Lloyd (Simge Şebnem Aköz, Hande Baladın,...

  • 06.12.2019 13:56 Eczacıbaşı VitrA, Dünya Kulüpler Voleybol Şampiyonası'nda yarı finalde Eczacıbaşı VitrA, Dünya Kulüpler Voleybol Şampiyonası'nda yarı finalde

    SALON: Shaoxing Olimpiyat Spor MerkeziHAKEMLER: Maamer El Keboub (Cezayir), Sumie Myoi (Japonya)ECZACIBAŞI VİTRA: Boskovic, Gibbemeyer, Yasemin Güveli, Kim, Pereira, Llyod (Simge Şebnem Aköz, Gamze Alikaya Kılıç, Hande Baladın)GUANGDONG EVERGRANDE: Li, Rabadzhieva, Du, Yang, Zheng, Mei...

  • 06.12.2019 13:34 Voleybol: FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası Voleybol: FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası

    Salon: Olimpiyat Spor MerkeziHakemler: Maamer El Keboub (Cezayir), Sumie Myoi (Japonya)Eczacıbaşı VitrA: Boskovic, Gibbemeyer, Yasemin Güveli, Kim, Pereira, Llyod (Simge Şebnem Aköz, Gamze Alikaya Kılıç, Hande Baladın)Guangdong Evergrande: Li, Rabadzhieva, Du, Yang, Zheng, Mei (Lin, Kosheleva,...

  • 04.12.2019 14:31 Eczacıbaşı VitrA: 3 - Itambe Minas: 0 Eczacıbaşı VitrA: 3 - Itambe Minas: 0

    Salon: Olimpiyat Spor MerkeziHakemler: Josmer Perez Broche (Porto Riko), Joo-Hee Kang (Güney Kore)Eczacıbaşı VitrA: Boskovic, Gibbemeyer, Yasemin Güveli, Kim, Pareira, Llyod (Simge Şebnem Aköz, Gamze Alikaya Kılıç)Itambe Minas: Gattaz, Carneiro, de Menezes, Marques, Clemente, Alvarado...

  • 04.12.2019 13:44 Itambe Minas: 3-0 Itambe Minas: 3-0

    SALON: Olimpiyat Spor MerkeziHAKEMLER: Josmer Perez Broche (Porto Riko), Joo-Hee Kang (Güney Kore)ECZACIBAŞI VİTRA: Boskovic, Gibbemeyer, Yasemin Güveli, Kim, Pareira, Llyod (Simge Şebnem Aköz, Gamze Alikaya Kılıç)ITAMBE MİNAS: Gattaz, Carneiro, de Menezes, Marques, Clemente, Alvarado...

  • 04.12.2019 13:36 Voleybol: FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası Voleybol: FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası

    Salon: Olimpiyat Spor MerkeziHakemler: Josmer Perez Broche (Porto Riko), Joo-Hee Kang (Güney Kore)Eczacıbaşı VitrA: Boskovic, Gibbemeyer, Yasemin Güveli, Kim, Pareira, Llyod (Simge Şebnem Aköz, Gamze Alikaya Kılıç)Itambe Minas: Gattaz, Carneiro, de Menezes, Marques, Clemente, Alvarado...

  • 03.12.2019 11:03 Imoco Volley: 3 - Eczacıbaşı VitrA: 1 Imoco Volley: 3 - Eczacıbaşı VitrA: 1

    Salon: Olimpiyat Spor MerkeziHakemler: Sumie Myoi (Japonya), Wang Ziling (Çin)Imoco Volley: de Kruijf, Wolosz, Sylla, Folie, Egonu, Hill (Geerties, de Gennaro, Botezat)Eczacıbaşı VitrA: Lloyd, Pereira, Gibbemeyer, Boskovic, Kim, Yasemin Güveli (Simge Şebnem Aköz, Hande Baladın, Gamze...

  • 03.12.2019 09:44 Voleybol: FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası Voleybol: FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası

    Salon: Olimpiyat Spor MerkeziHakemler: Sumie Myoi (Japonya), Wang Ziling (Çin)Imoco Volley: de Kruijf, Wolosz, Sylla, Folie, Egonu, Hill (Geerties, de Gennaro, Botezat)Eczacıbaşı VitrA: Lloyd, Pereira, Gibbemeyer, Boskovic, Kim, Yasemin Güveli (Simge Şebnem Aköz, Hande Baladın, Gamze...

  • 02.12.2019 16:46 Kadınlar FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası'na doğru Kadınlar FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası'na doğru

    Eczacıbaşı Spor Kulübünden yapılan açıklamaya göre, Çin'in Shaoxing şehrinde yarın oynananacak Imoco Volley-Eczacıbaşı VitrA maçı öncesi FIVB tarafından düzenlenen basın toplantısına katılan Motta, gelmiş geçmiş en zor Dünya Kulüpler Şampiyonası olacağını anlatarak, şu ifadeleri kullandı:...

  • 02.12.2019 16:02 Kadınlar FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası'na doğru Kadınlar FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası'na doğru

    Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Marco Motta, yarın Çin'de başlayacak FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası'na iyi bir giriş yapmak istediklerini belirtti.

  • 02.12.2019 12:56 Dünya Kulüpler Şampiyonası başlıyor Dünya Kulüpler Şampiyonası başlıyor

    2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası, yarın oynanacak Imoco Volley Conegliano-Eczacıbaşı VitrA karşılaşmasıyla başlayacak.

  • 02.12.2019 12:50 Dünya Kulüpler Şampiyonası başlıyor Dünya Kulüpler Şampiyonası başlıyor

    2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası, yarın oynanacak Imoco Volley Conegliano-Eczacıbaşı VitrA karşılaşmasıyla başlayacak.

  • 19.10.2019 16:09 Voleybol: Vestel Venus Sultanlar Ligi Voleybol: Vestel Venus Sultanlar Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Salim Bektaş, İlknur ÇakarKarayolları: Elif Şahin, Tuğçe Ceyhan, Ayçin Akyol, Tutku Burcu Yüzgenç, Merve Nezir, Gerasymova (Gülçin Doğan, Ezgi Akyaldız, Abbott, Kübra Kegan)Eczacıbaşı VitrA: Melis Durul, Beyza Arıcı, Lloyd, Natalia, Ergül Eroğlu, Boskovic (Simge...

  • 07.10.2019 15:43 Eczacıbaşı vitra, yeni sezona hazır Eczacıbaşı vitra, yeni sezona hazır

    Faruk Eczacıbaşı: Hedefimiz her kulvarda şampiyonlukMotta: Kupaya odaklandıkNalan Ural: Takımımız kupa için gün sayıyorİbrahim ALİOĞLU-Ali DANAŞ/İSTANBUL, - Yeni transferlerinin yanı sıra altyapısından yetiştirdiği genç oyuncularla kadrosunu güçlendiren Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı,...

  • 07.10.2019 13:28 Spor eczacıbaşı vitra, yeni sezona hazır Spor eczacıbaşı vitra, yeni sezona hazır

    Eczacıbaşı VitrA, yeni sezona hazırFaruk Eczacıbaşı: Hedefimiz her kulvarda şampiyonlukMotta: Kupaya odaklandıkNalan Ural: Takımımız kupa için gün sayıyorİbrahim ALİOĞLU-Ali DANAŞ/İSTANBUL, (DHA) - Yeni transferlerinin yanı sıra altyapısından yetiştirdiği genç oyuncularla kadrosunu...

  • 07.10.2019 12:28 Eczacıbaşı vitra, yeni sezona hazır

    Faruk Eczacıbaşı: Hedefimiz her kulvarda şampiyonlukMotta: Kupaya odaklandıkNalan Ural: Takımımız kupa için gün sayıyorİbrahim ALİOĞLU-Ali DANAŞ/İSTANBUL, - Yeni transferlerinin yanı sıra altyapısından yetiştirdiği genç oyuncularla kadrosunu güçlendiren Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı,...

  • 20.09.2019 16:17 Milli voleybolcular, Avrupa'nın en iyileri arasına girdi Milli voleybolcular, Avrupa'nın en iyileri arasına girdi

    2019 Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda gümüş madalya elde eden A Milli Takım'ın oyuncularından Eda Erdem Dündar ile Simge Şebnem Aköz, turnuvanın rüya takımına seçildi.

  • 08.09.2019 22:31 Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası

    Salon: AnkaraHakemler: Agnieszka Michlic (Polonya), Ilaria Vagni (İtalya)Sırbistan: Busa, Veljkovic, Ognjenovic, Mihajlovic, Mina Popovic, Boskovic (Silvija Popovic, Milenkovic, Mirkovic, Bjelica)Türkiye: Meliha İsmailoğlu, Kübra Akman, Meryem Boz, Hande Baladın, Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir...

  • 08.09.2019 22:27 Filenin sultanları, avrupa ikincisi oldu Filenin sultanları, avrupa ikincisi oldu

    SALON: Ankara SporHAKEMLER: Agniezska Michlic (Polonya), Ilaria Vagni (İtalya)SIRBİSTAN: Bianka Busa, Stefana Veljkovic.

  • 07.09.2019 21:31 Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası

    Salon: AnkaraHakemler: Juraj Mokry (Slovakya), Koen Luts (Belçika)Türkiye: Meliha İsmailoğlu, Kübra Akman, Meryem Boz, Hande Baladın, Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir Akyol (Simge Şebnem Aköz, Ebrar Karakurt, Cansu Özbay, Fatma Yıldırım, Şeyma Ercan)Polonya: Kakolewska, Wolosz, Stysiak,...

  • 04.09.2019 23:09 Filenin Sultanları yarı finale yükseldi Filenin Sultanları yarı finale yükseldi

    Ankara Spor Salonu'nda oynanan maça 3-0'lık seriyle başlayan Hollanda, kenarlardan bulduğu sayılarla durumu 7-3 yaptı.

  • 04.09.2019 21:17 Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası

    Salon: Ankara Hakemler: Ilaria Vagni (İtalya), Koen Luts (Belçika)Türkiye: Meliha İsmailoğlu, Kübra Akman, Meryem Boz, Hande Baladın, Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir Akyol (Simge Şebnem Aköz, Ebrar Karakurt, Gözde Yılmaz)Hollanda: Buijs, Belien, Slöetjes, Daalderop, de Kruijf, Bongaerts...

  • 01.09.2019 22:26 Filenin Sultanları çeyrek finalde Filenin Sultanları çeyrek finalde

    2019 Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası Son 16 turunda Türkiye, Hırvatistan'ı 3-2 mağlup ederek çeyrek finale yükseldi.

  • 01.09.2019 22:17 Filenin Sultanları çeyrek finalde Filenin Sultanları çeyrek finalde

    2019 Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası Son 16 turunda Türkiye, Hırvatistan'ı 3-2 mağlup ederek çeyrek finale yükseldi.

  • 01.09.2019 22:17 Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası

    Salon: AnkaraHakemler: Vladimir Oleynik (Rusya), Koen Luts (Belçika)Türkiye: Meliha İsmailoğlu, Zehra Güneş, Meryem Boz, Hande Baladin, Eda Erdem Dündar, Cansu Özbay (Simge Şebnem Aköz, Şeyma Ercan, Naz Aydemir Akyol, Gözde Yılmaz, Ebrar Karakurt, Kübra Çalışkan, Fatma Yıldırım,...

  • 29.08.2019 22:16 Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası

    Salon: AnkaraHakemler: Juray Mokry (Slovakya), Ilaria Vagni (İtalya)Türkiye: Meliha İsmailoğlu, Zehra Güneş, Ebrar Karakurt, Hande Baladın, Eda Erdem Dündar, Cansu Özbay (Aylin Sarıoğlu, Şeyma Ercan, Kübra Akman, Naz Aydemir Akyol, Meryem, Fatma Yıldırım, Gözde Yılmaz, Simge Şebnem...

  • 26.08.2019 21:48 Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası

    Salon: Ankara Hakemler: Agnieszka Michlic (Polonya), Juraj Mokry (Slovakya)Türkiye: Cansu Özbay, Şeyma Ercan, Zehra Güneş, Ebrar Karakurt, Meliha İsmailoğlu, Eda Erdem Dündar (Simge Şebnem Aköz, Hande Baladın, Kübra Çalışkan, Naz Aydemir Akyol, Meryem Boz, Gözde Yılmaz, Aylin...

  • 24.08.2019 22:12 Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Voleybol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası

    Salon: AnkaraHakemler: Ilaria Vagni (İtalya), Vladimir Oleynik (Rusya)Finlandiya: Karhu, Bjerregard, Alanko, Kokkonen, Laakonen, Korhonen (Koskelo, Czakan, Kosonen)Türkiye: Eda Erdem Dündar, Cansu Özbay, Meliha İsmailoğlu, Zehra Güneş, Meryem Boz, Ebrar Karakurt, (Simge Şebnem Aköz, Gözde...

  • 23.08.2019 22:08 Milliler, şampiyonaya iyi başladı Milliler, şampiyonaya iyi başladı

    Milli takım, karşılaşmanın ilk dakikalarında istediği oyunun sergileyemedi.