Son dakika Sinan Ören haberleri, Sinan Ören son dakika, son dakika Sinan Ören

Son Dakika Sinan Ören Haberleri

Son dakika Sinan Ören haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son sinan ören haberleri anında burada.

  • 28.11.2019 18:13 Zonguldak Kömürspor taraftarından futbolculara moral Zonguldak Kömürspor taraftarından futbolculara moral

    Son olarak Zonguldak Kömürspor taraftarı kaptan Sinan Ören'i tezahürat yağmuruna tuttu

  • 24.11.2019 13:32 Sinan Alağaç kabri başında anıldı Sinan Alağaç kabri başında anıldı

    Efsane kaleci Sinan'ın ailesi adına bir konuşma yapan yeğeni Sinan Ören, "Ben 1987 doğumluyum, hiç tanımadığım halde ismini aldım

  • 05.11.2019 18:26 Eski futbolcu Tümer Metin filmde rol aldı Eski futbolcu Tümer Metin filmde rol aldı

    Çekimler sonrasında Zonguldak Kömürspor'un antrenmanını ziyaret eden Metin, teknik direktör Serkan Afacan ve kaptan Sinan Ören'le bir araya geldi

  • 10.10.2019 17:49 Maçta yemediği golü oğlundan yedi! Maçta yemediği golü oğlundan yedi!

    Zonguldak Kömürspor'un tecrübeli file bekçisi Sinan Ören kaleye geçti, oğlu Poyraz Ören şut attı.

  • 01.09.2019 10:59 Balkan Atletizm Şampiyonası Balkan Atletizm Şampiyonası

    Erkekler: Emre Zafer Barnes (100 metre), Kayhan Özer (100 metre), Yiğitcan Hekimoğlu (200 metre), Oğuz Akgül (400 metre), Levent Ateş (800 metre), Mehmet Çelik (800 metre), Ramazan Özdemir (1500 metre), Bahattin Üvey (3000 metre), Ayetullah Aslanhan (5000 metre), Sinan Ören (400 metre engelli), Turgay Bayram (3000 metre su engelli), Aras Kaya (3000 metre su engelli), Alperen Acet (yüksek atlama), İlkay Aydemir (sırıkla atlama), Yiğit Yeşilçiçek (uzun atlama), Can Özüpek (üç adım atlama), Alperen Karahan (gülle atma), Tolgahan Yavuz (çekiç atma), İrfan Yıldırım (disk atma), Ömer Şahin (disk atma), Yunus Pehlevan (dekatlon), Yavuz Can, Batuhan Altıntaş, İlyas Çanakçı, Akın Özyürek, Oğuz Akgül (4x400 metre)

  • 22.07.2019 17:36 Gençlerden kurulan Kömürspor kampa girdi Gençlerden kurulan Kömürspor kampa girdi

    Öte yandan kaleci Sinan Ören, Mustafa Söylemez, Melikhan Yılmaz Tezcan Gökmen ve yeni transfer Hakan Çevik kendi imkanlarıyla kampa dahil olacakları öğrenildi

  • 21.07.2019 16:20 TFF 2.Lig takımı Zonguldak Kömürspor sezonu açıyor TFF 2.Lig takımı Zonguldak Kömürspor sezonu açıyor

    Kırmızı Lacivertli takım iç transferde şuana kadar kaleci Sinan Ören haricinde anlaşma sağlanamazken dış transfer de ise bir tek imzayı Keçiörengücüspor'un stoper oyuncusu Hakan Çevik'e attırdı

  • 09.07.2019 19:26 U23 Atletizm Milli Takımı, Gavle'de U23 Atletizm Milli Takımı, Gavle'de

    U23 Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda yarışacak atletler ve branşları şöyle: ERKEKLER100m: Kayhan Özer200m: Ekrem Ayhan400m: Ekrem Ayhan, Akın Özyürek1500m: Abdurrahman Gediklioğlu10,000m: Sezgin Ataç3000m engelli: Muhammet Çelebi, Oğuzhan Ülger, Yunus Emre Akkuş110m engelli: Harun Akın, Furkan Aktaş, Mikdat Sevler400m engelli: Sinan ÖrenYüksek atlama: Alperen Acet, Metin Doğu, Enes Talha ŞensesSırıkla atlama: İlkay Aydemir, Ersu ŞaşmaUzun atlama: Emre Dalkıran, Yiğit YeşilçiçekÜç adım atlama: Necati Er, Mert ÇiçekDisk atma: Berke İnaloğluÇekiç atma: Hakan Mert SözüdiriCirit: Ümmet Değermenci, Emin Öncel, Toygar İsmet Pekbak20 km yürüyüş: Abdülselam İmuk, Salih Korkmaz4x100m: Ekrem Ayhan, Cafer Güneş, Kayhan Özer, Akın Özyürek, Mustafa Onur Sadıkoğlu, Furkan Yıldırım4x400m: Ekrem Ayhan, Bayraktar Berkay Çalık, Mahsum Korkmaz, Sinan Ören, Akın Özyürek, Okan YılmazKADINLAR800m: Damla Çelik, Rahime Tekin1500m: Damla Çelik, Burcu Subatan5000m: Yayla Kılıç10,000m: Yayla Kılıç, Nuran Satılmış3000m engelli: Sümeyye Erol, Semra Karaslan, Gülnaz UskunYüksek atlama: Merve Menekşe, Buse SavaşkanUzun atlama: Tuğba DanışmazÜç adım atlama: Tuğba DanışmazGülle atma: Aysel Yılmaz, Sinem YıldırımÇekiç atma: Deniz YaylacıCirit atma: Eda Tuğsuz20 km yürüyüş: Ayşe Tekdal

  • 09.07.2019 12:12 Atletizm: Avrupa 23 Yaş Altı Şampiyonası

    Şampiyonada Türkiye'yi temsil edecek atletler ve branşları şöyle: Erkekler: 100 metre: Kayhan Özer200 metre: Ekrem Ayhan400 metre: Ekrem Ayhan, Akın Özyürek1500 metre: Abdurrahman Gediklioğlu10 bin metre: Sezgin Ataç3 bin metre engelli: Muhammet Çelebi, Oğuzhan Ülger, Yunus Emre Akkuş110 metre engelli: Harun Akın, Furkan Aktaş, Mikdat Sevler400 metre engelli: Sinan ÖrenYüksek atlama: Alperen Acet, Metin Doğu, Enes Talha ŞensesSırıkla atlama: İlkay Aydemir, Ersu ŞaşmaUzun atlama: Emre Dalkıran, Yiğit YeşilçiçekÜç adım atlama: Necati Er, Mert ÇiçekDisk atma: Berke İnaloğluÇekiç atma: Hakan Mert SözüdiriCirit: Ümmet Değermenci, Emin Öncel, Toygar İsmet Pekbak20 kilometre yürüyüş: Abdülselam İmuk, Salih Korkmaz4x100 metre: Ekrem Ayhan, Cafer Güneş, Kayhan Özer, Akın Özyürek, Mustafa Onur Sadıkoğlu, Furkan Yıldırım4x400 metre: Ekrem Ayhan, Bayraktar Berkay Çalık, Mahsum Korkmaz, Sinan Ören, Akın Özyürek, Okan YılmazKadınlar: 800 metre: Damla Çelik, Rahime Tekin1500 metre: Damla Çelik, Burcu Subatan5 bin metre: Yayla Kılıç10 bin metre: Yayla Kılıç, Nuran Satılmış3 bin metre engelli: Sümeyye Erol, Semra Karaslan, Gülnaz UskunYüksek atlama: Merve Menekşe, Buse SavaşkanUzun atlama: Tuğba DanışmazÜç adım atlama: Tuğba DanışmazGülle atma: Aysel Yılmaz, Sinem YıldırımÇekiç atma: Deniz YaylacıCirit atma: Eda Tuğsuz20 kilometre yürüyüş: Ayşe Tekdal

  • 08.07.2019 21:00 Türkiye, 50 atletle İsveç'e çıkarma yapıyor Türkiye, 50 atletle İsveç'e çıkarma yapıyor

    U23 Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda yarışacak atletler ve branşları şöyle: ERKEKLER100m: Kayhan Özer200m: Ekrem Ayhan400m: Ekrem Ayhan, Akın Özyürek1500m: Abdurrahman Gediklioğlu10,000m: Sezgin Ataç3000m engelli: Muhammet Çelebi, Oğuzhan Ülger, Yunus Emre Akkuş110m engelli: Harun Akın, Furkan Aktaş, Mikdat Sevler400m engelli: Sinan ÖrenYüksek atlama: Alperen Acet, Metin Doğu, Enes Talha ŞensesSırıkla atlama: İlkay Aydemir, Ersu ŞaşmaUzun atlama: Emre Dalkıran, Yiğit YeşilçiçekÜç adım atlama: Necati Er, Mert ÇiçekDisk atma: Berke İnaloğluÇekiç atma: Hakan Mert SözüdiriCirit: Ümmet Değermenci, Emin Öncel, Toygar İsmet Pekbak20 km yürüyüş: Abdülselam İmuk, Salih Korkmaz4x100m: Ekrem Ayhan, Cafer Güneş, Kayhan Özer, Akın Özyürek, Mustafa Onur Sadıkoğlu, Furkan Yıldırım4x400m: Ekrem Ayhan, Bayraktar Berkay Çalık, Mahsum Korkmaz, Sinan Ören, Akın Özyürek, Okan YılmazKADINLAR800m: Damla Çelik, Rahime Tekin1500m: Damla Çelik, Burcu Subatan5000m: Yayla Kılıç10,000m: Yayla Kılıç, Nuran Satılmış3000m engelli: Sümeyye Erol, Semra Karaslan, Gülnaz UskunYüksek atlama: Merve Menekşe, Buse SavaşkanUzun atlama: Tuğba DanışmazÜç adım atlama: Tuğba DanışmazGülle atma: Aysel Yılmaz, Sinem YıldırımÇekiç atma: Deniz YaylacıCirit atma: Eda Tuğsuz20 km yürüyüş: Ayşe Tekdal

  • 27.06.2019 15:26 Sprint Olimpik Kadro Hazırlık Kampı, Ankara'da yapılacak

    Hazırlık kampına davet edilen sporcular şöyle: Mikdat Sevler, Kayhan Özer, Özgür Beydemir, Gökdeniz Göçmen, Ersin İlhan, Oğuzhan Kaya, Akın Özyürek, Okan Yılmaz, Berkay Çalık, Mustafa Onur Sadıkoğlu, Furkan Yıldırım, Cefer Güneş, İlyas Çanakçı, Umut Uysal, Kubilay Ençü, Sinan Ören, Mahsum Korkmaz, Tuba Danışmaz, Kadriye Aydın, Muammer Demir, Necati Er, Emre Dalkıran, Metin Doğu, Ekrem Melih Ayhan

  • 09.06.2019 16:34 Zonguldak Kömürspor'un kalecisine 1. Lig takımı talip oldu Zonguldak Kömürspor'un kalecisine 1. Lig takımı talip oldu

    Zonguldak Kömürspor'da forma giyen ve sözleşmesi sona eren tecrübeli file bekçisi Sinan Ören'e TFF 1. Lig'in yeni ekibi Fatih Karagürükspor talip oldu.

  • 09.05.2019 14:14 Zonguldak Kömürspor'da Gündem A.Ş. ve Teknik Direktör Zonguldak Kömürspor'da Gündem A.Ş. ve Teknik Direktör

    Sözleşmesi biten diğer futbolcular Berkan Akdeniz, Hüseyin Yılmaz, Kamil İçer, Mehmet Öztonga, Sinan Ören (kaleci), Şahin Aygüneş ve Turan Yılmaz'ın durumları belirsiz

  • 27.04.2019 10:37 Atletizm Sprint Koordinatörü Çetin: 2020 Olimpiyatları Atletizmde Dönüm Noktası Olacak (2)

    400 engelde de öyle son Avrupa Şampiyonası'nda 4'üncü olan gençlerde Sinan Ören var, Yasmani onun için benim gelecekteki veliahtım diyor

  • 27.04.2019 10:36 Atletizm Sprint Koordinatörü Çetin: 2020 Olimpiyatları Atletizmde Dönüm Noktası Olacak

    400 engelde de öyle son Avrupa Şampiyonası'nda 4'üncü olan gençlerde Sinan Ören var, Yasmani onun için benim gelecekteki veliahtım diyor

  • 27.04.2019 10:02 Atletizm Sprint Koordinatörü Çetin: 2020 Olimpiyatları Atletizmde Dönüm Noktası Olacak Atletizm Sprint Koordinatörü Çetin: 2020 Olimpiyatları Atletizmde Dönüm Noktası Olacak

    400 engelde de öyle son Avrupa Şampiyonası'nda 4'üncü olan gençlerde Sinan Ören var, Yasmani onun için benim gelecekteki veliahtım diyor

  • 07.04.2019 18:30 Tff 2. Lig: Zonguldak Kömürspor: 4 -Sivas Belediyespor: 1 Tff 2. Lig: Zonguldak Kömürspor: 4 -Sivas Belediyespor: 1

    Stat: Karaelmas Kemal KöksalHakemler: İlker Yasin Avcı xx, Mehmet Vargün xx, Ufuk Uğurlu xxZonguldak Kömürspor: Sinan Ören xx, Cömert Kandemir xxx, Semih Karadeniz xxx (Akif dk

  • 18.01.2019 12:36 Eskişehirspor'da Son 3 İmza Kaldı Eskişehirspor'da Son 3 İmza Kaldı

    Tecrübeli kaleci Sinan Ören takımın transferi açabilmesi için imza verdi

  • 18.01.2019 12:20 Eskişehirspor'da Son 3 İmza Kaldı Eskişehirspor'da Son 3 İmza Kaldı

    Tecrübeli kaleci Sinan Ören takımın transferi açabilmesi için imza verdi

  • 16.09.2018 19:09 Tff 2. Lig: Bandırmaspor Baltok: 2 - Zonguldak Kömürspor: 2 Tff 2. Lig: Bandırmaspor Baltok: 2 - Zonguldak Kömürspor: 2

    46 xx), Fatih Kıran xxZonguldak Kömürspor: Sinan Ören x, Ercan Coşkun x, Kamil İçer x, Okan Eken x, Onur Eriş x, Hüseyin Yılmaz x (Gencay Erten dk

  • 08.09.2018 20:21 Zonguldak Kömürspor - Pendikspor: 1-0 Zonguldak Kömürspor - Pendikspor: 1-0

    STAT: Kemal KöksalHAKEMLER: Adnan Deniz Kayatepe (xxx), Cankut Gönenç (xxx), Nurettin Taşkesen (xxx) ZONGULDAK KÖMÜRSPOR: Sinan Ören (xxx) - Ercan (xxx), Kamil (xxx) (Dk. 70 Okan Duran xx), Şevket (xx), Emre (xxx), Kemal (xx), Gencay (xx) (Dk.

  • 20.07.2018 13:28 Kömürspor'da Futbolcular Sağlık Kontrolünden Geçti Kömürspor'da Futbolcular Sağlık Kontrolünden Geçti

    Futbolcular Ercan Çoşkun, Cömert Kandemir, Mert Caymaz, Kaan Akgün, Berkan Akdeniz, Hüseyin Yılmaz, Okan Duran, Şevket Güngör, Kemal Cingirt, Okan Eken, Onur Eriş, Turan Yılmaz, Berkay Ünlü, Sabri Ege Ömür, Tolga Aktekin, Onur Uslucan, Tahir Babaoğlu, Berkan Akdeniz, Mustafa Söylemez, Rıdvan Çoşkun, Tezcan Gökmen ve Sinan Ören'in yanı sıra kaleci antrenörü Nihat Yüksel sağlık kontrolünden geçti

  • 04.06.2018 13:39 Genç Atlet Türkiye Rekorunu Kırdı Genç Atlet Türkiye Rekorunu Kırdı

    400 metre engellide Avrupa Şampiyonası barajı arayan Sinan Ören, en iyi derecesini 50

  • 04.06.2018 13:05 Milli Atlet Alperen Acet, Yüksek Atlamada Türkiye Rekoru Kırdı Milli Atlet Alperen Acet, Yüksek Atlamada Türkiye Rekoru Kırdı

    400 metre engellide Avrupa Şampiyonası barajı arayan Sinan Ören, en  iyi derecesini 50

  • 04.06.2018 12:50 Atletizmde Türkiye Rekoru

    400 metre engellide Avrupa Şampiyonası barajı arayan Sinan Ören, en iyi derecesini 50

  • 14.05.2018 10:09 Olimpik Deneme Yarışları Sona Erdi Olimpik Deneme Yarışları Sona Erdi

    400 metre engellide Sinan Ören 50

  • 16.04.2018 08:57 Tff 2. Lig: Niğde Belediyespor: 4 - Zonguldak Kömürspor: 0 Tff 2. Lig: Niğde Belediyespor: 4 - Zonguldak Kömürspor: 0

    71 Cömert x), Ali Kemal Özkan xx, Sinan Ören xx, Okan Duran xx, Furkan Demir xxGoller: (Dk

  • 15.04.2018 17:22 Niğde Belediyespor - Zonguldak Kömürspor: 4-0

    71 Cömert(x), Ali Kemal Özkan(xx), Sinan Ören(xx), Okan Duran(xx), Furkan Demir(xx)GOLLER: Dk

  • 01.04.2018 17:11 Pendikspor - Zonguldak Kömürspor: 1-0

    46  Kudret Kanoğlu (xx)ZONGULDAK KÖMÜRSPOR: Sinan Ören(xx) - Okan Duran(xx), Ercan Coşkun(xx), Semih Beyaz(xx), Kemal Cingirt(xxx), Hüseyin Yılmaz(xx) (Dk

  • 27.03.2018 17:05 Malatya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı

    Ankara'dan Elazığ istikametine giden Sinan Ören idaresindeki 06 FY 3404 plakalı otomobil, Akçadağ ilçesi kağıt fabrikası mevkisinde devrildi

  • 04.03.2018 18:51 Tff 2. Lig: Bandırmaspor: 3 - Zonguldak Kömürspor: 1 Tff 2. Lig: Bandırmaspor: 3 - Zonguldak Kömürspor: 1

    77 x)Zonguldak Kömürspor: Sinan Ören x (Ahmet Üçgün dk

  • 18.02.2018 15:54 Tff 2. Lig: Sakaryaspor: 3 - Zonguldak Kömürspor: 2 Tff 2. Lig: Sakaryaspor: 3 - Zonguldak Kömürspor: 2

    67 xx)Teknik Direktör: Engin KorukırZonguldak Kömürspor: Sinan Ören xx, Kemal Cingirt xx (Semih dk

  • 17.02.2018 00:31 Atletizmde 2017 Yılının En İyileri Atletizmde 2017 Yılının En İyileri" Ödül Töreni

    ÖdüllerJüri oylarının neticesinde ödül alan isimler şöyle: Yılın erkek atleti: Ramil GuliyevYılın kadın atleti: Eda TuğsuzYılın 23 yaş altı erkek atleti: Osman Can ÖzdeveciYılın 23 yaş altı kadın atleti: Yasemin CanYılın 20 yaş altı erkek atleti: Alperen AcetYılın 20 yaş altı kadın atleti: Meryem BekmezYılın 18 yaş altı erkek atleti: Mehmet ÇelikYılın 18 yaş altı kadın atleti: Mizgin AyAltyapıya destek kulüp özel ödülü: İzmir Atletizm Spor KulübüYılın kulüpler özel ödülü: İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Bursa Büyükşehir BelediyesporYılın kulübü özel ödülü: ENKA ve FenerbahçeAtletizmde yılın annesi: Meryem Bekmez'in annesi Hevile BekmezPerformans özel ödülleri: Tuğba Güvenç, Yasmani Copello Escobar, Salih Korkmaz, Kaan Kigen ÖzbilenBasın destek ödülleri: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, NTVSpor, TRT Spor ve Sports TVAtletizme hizmet ödülleri: Spor İstanbul, Uzun Etap, Argeus Travel & Events, Murat KocakayaSponsor ödülleri: Milli Takımlar Ana sponsoru - Turkcell, TAF Ana Sponsoru - Spor Toto Teşkilat BaşkanlığıFair Play ödülü: Nimet KarakuşYılın erkek antrenörü: Oleg Mukhin - Ramil Guliyev'in antrenörüYılın kadın antrenörü: Güler Yaşar - Sinan Ören ve Büşra Yıldırım'ın antrenörüOnur ödülü: Aziz Yıldırım ve Şarık TaraYılın basın muhabiri ödülü: Ercan Ata - DHA

  • 17.02.2018 00:20 Bakan Bak: Bakan Bak: "Hedef 2020 Tokyo Olimpiyatları"

    Ödüller Jüri oylarının neticesinde ödül alan isimler şöyle: Yılın erkek atleti: Ramil GuliyevYılın kadın atleti: Eda TuğsuzYılın 23 yaş altı erkek atleti: Osman Can ÖzdeveciYılın 23 yaş altı kadın atleti: Yasemin CanYılın 20 yaş altı erkek atleti: Alperen AcetYılın 20 yaş altı kadın atleti: Meryem BekmezYılın 18 yaş altı erkek atleti: Mehmet ÇelikYılın 18 yaş altı kadın atleti: Mizgin AyAltyapıya destek kulüp özel ödülü: İzmir Atletizm Spor KulübüYılın kulüpler özel ödülü: İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Bursa Büyükşehir BelediyesporYılın kulübü özel ödülü: ENKA ve FenerbahçeAtletizmde yılın annesi: Meryem Bekmez'in annesi Hevile BekmezPerformans özel ödülleri: Tuğba Güvenç, Yasmani Copello Escobar, Salih Korkmaz, Kaan Kigen Özbilen Basın destek ödülleri: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, NTVSpor, TRT Spor ve Sports TVAtletizme hizmet ödülleri: Spor İstanbul, Uzun Etap, Argeus Travel ve Events, Murat KocakayaSponsor ödülleri: Milli Takımlar Ana sponsoru - Turkcell, TAF Ana SponsoruSpor Toto Teşkilat Başkanlığı Fair Play ödülü: Nimet KarakuşYılın erkek antrenörü: Oleg Mukhin - Ramil Guliyev'in antrenörüYılın kadın antrenörü: Güler Yaşar - Sinan Ören ve Büşra Yıldırım'ın antrenörüOnur ödülü: Aziz Yıldırım ve Şarık TaraYılın basın muhabiri ödülü: Ercan Ata - DHA  ] ] ]

  • 16.02.2018 23:47 Atletizm Federasyonu 2017 Ödül Gecesi Düzenlendi Atletizm Federasyonu 2017 Ödül Gecesi Düzenlendi

    Gecede Jüri oylarının neticesinde ödül alan isimler şu şekilde: Yılın erkek atleti: Ramil Guliyev Yılın kadın atleti: Eda Tuğsuz Yılın 23 Yaş Altı erkek atleti: Osman Can Özdeveci Yılın 23 Yaş Altı kadın atleti: Yasemin Can Yılın 20 Yaş Altı erkek atleti: Alperen Acet Yılın 20 Yaş Altı kadın atleti: Meryem Bekmez Yılın 18 Yaş Altı erkek atleti: Mehmet Çelik Yılın 18 Yaş Altı kadın atleti: Mizgin Ay Altyapıya destek kulüp özel ödülü: İzmir Atletizm Spor Kulübü Yılın kulüpler özel ödülü: İstanbul Büyükşehir Belediye ve Bursa Büyükşehir Belediye Yılın kulübü özel ödülü: Enka ve Fenerbahçe Atletizmde yılın annesi: Meryem Bekmez'in annesi Hevile Bekmez Performans özel ödülleri: Tuğba Güvenç, Yasmani Copello Escobar, Salih Korkmaz, Kaan Kigen Özbilen Basın destek ödülleri: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, NTVSpor, TRT Spor ve Sports TV Atletizme hizmet ödülü: Spor İstanbul, Uzun Etap, Argeus Travel & Events, Murat Kocakaya Sponsor ödülü: Milli Takımlar Ana sponsoru Turkcell, TAF Ana Sponsoru Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Fair Play ödülü: Nimet Karakuş Yılın erkek antrenörü: Oleg Mukhin - Ramil Guliyev'in antrenörü Yılın kadın antrenörü: Güler Yaşar - Sinan Ören ve Büşra Yıldırım'ın antrenörü Onur ödülü: Aziz Yıldırım ve Şarık Tara Yılın basın muhabiri ödülü: Ercan Ata

  • 16.02.2018 23:35 Atletizmde 2017'nin Enleri Belli Oldu (4)

    Onlar için koşacağız" diye konuştuJüri oyları sonucunda ödül alan isimler şu şekilde: Yılın erkek atleti: Ramil GuliyevYılın kadın atleti: Eda TuğsuzYılın 23 Yaş Altı erkek atleti: Osman Can ÖzdeveciYılın 23 Yaş Altı kadın atleti: Yasemin CanYılın 20 Yaş Altı erkek atleti: Alperen AcetYılın 20 Yaş Altı kadın atleti: Meryem BekmezYılın 18 Yaş Altı erkek atleti: Mehmet ÇelikYılın 18 Yaş Altı kadın atleti: Mizgin AyAltyapıya destek kulüp özel ödülü: İzmir Atletizm Spor KulübüYılın kulüpler özel ödülü: İstanbul Büyükşehir Belediye ve Bursa Büyükşehir BelediyeYılın kulübü özel ödülü: Enka ve FenerbahçeAtletizmde yılın annesi: Meryem Bekmez'in annesi Hevile BekmezPerformans özel ödülleri: Tuğba Güvenç, Yasmani Copello Escobar, Salih Korkmaz, Kaan Kigen ÖzbilenBasın destek ödülleri: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, NTVSpor, TRT Spor ve Sports TVAtletizme hizmet ödülü: Spor İstanbul, Uzun Etap, Argeus Travel Events, Murat KocakayaSponsor ödülü: Milli Takımlar Ana sponsoru Turkcell, TAF Ana Sponsoru Spor Toto Teşkilat BaşkanlığıFair Play ödülü: Nimet KarakuşYılın erkek antrenörü: Oleg Mukhin - Ramil Guliyev'in antrenörüYılın kadın antrenörü: Güler Yaşar - Sinan Ören ve Büşra Yıldırım'ın antrenörüOnur ödülü: Aziz Yıldırım ve Şarık TaraYılın basın muhabiri ödülü: Ercan Ata - DHAYENİ FORMALAR TANITILDIÖte yandan Türkiye Atletizm Federasyonu'nun 2018 yılı formaları tanıtıldı

  • 16.02.2018 23:34 Atletizmde 2017'nin Enleri Belli Oldu (3)

    Onlar için koşacağız" diye konuştuJüri oyları sonucunda ödül alan isimler şu şekilde: Yılın erkek atleti: Ramil GuliyevYılın kadın atleti: Eda TuğsuzYılın 23 Yaş Altı erkek atleti: Osman Can ÖzdeveciYılın 23 Yaş Altı kadın atleti: Yasemin CanYılın 20 Yaş Altı erkek atleti: Alperen AcetYılın 20 Yaş Altı kadın atleti: Meryem BekmezYılın 18 Yaş Altı erkek atleti: Mehmet ÇelikYılın 18 Yaş Altı kadın atleti: Mizgin AyAltyapıya destek kulüp özel ödülü: İzmir Atletizm Spor KulübüYılın kulüpler özel ödülü: İstanbul Büyükşehir Belediye ve Bursa Büyükşehir BelediyeYılın kulübü özel ödülü: Enka ve FenerbahçeAtletizmde yılın annesi: Meryem Bekmez'in annesi Hevile BekmezPerformans özel ödülleri: Tuğba Güvenç, Yasmani Copello Escobar, Salih Korkmaz, Kaan Kigen ÖzbilenBasın destek ödülleri: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, NTVSpor, TRT Spor ve Sports TVAtletizme hizmet ödülü: Spor İstanbul, Uzun Etap, Argeus Travel Events, Murat KocakayaSponsor ödülü: Milli Takımlar Ana sponsoru Turkcell, TAF Ana Sponsoru Spor Toto Teşkilat BaşkanlığıFair Play ödülü: Nimet KarakuşYılın erkek antrenörü: Oleg Mukhin - Ramil Guliyev'in antrenörüYılın kadın antrenörü: Güler Yaşar - Sinan Ören ve Büşra Yıldırım'ın antrenörüOnur ödülü: Aziz Yıldırım ve Şarık TaraYılın basın muhabiri ödülü: Ercan Ata - DHAYENİ FORMALAR TANITILDIÖte yandan Türkiye Atletizm Federasyonu'nun 2018 yılı formaları tanıtıldı

  • 16.02.2018 23:33 Atletizmde 2017'nin Enleri Belli Oldu (2)

    Onlar için koşacağız" diye konuştuJüri oyları sonucunda ödül alan isimler şu şekilde: Yılın erkek atleti: Ramil GuliyevYılın kadın atleti: Eda TuğsuzYılın 23 Yaş Altı erkek atleti: Osman Can ÖzdeveciYılın 23 Yaş Altı kadın atleti: Yasemin CanYılın 20 Yaş Altı erkek atleti: Alperen AcetYılın 20 Yaş Altı kadın atleti: Meryem BekmezYılın 18 Yaş Altı erkek atleti: Mehmet ÇelikYılın 18 Yaş Altı kadın atleti: Mizgin AyAltyapıya destek kulüp özel ödülü: İzmir Atletizm Spor KulübüYılın kulüpler özel ödülü: İstanbul Büyükşehir Belediye ve Bursa Büyükşehir BelediyeYılın kulübü özel ödülü: Enka ve FenerbahçeAtletizmde yılın annesi: Meryem Bekmez'in annesi Hevile BekmezPerformans özel ödülleri: Tuğba Güvenç, Yasmani Copello Escobar, Salih Korkmaz, Kaan Kigen ÖzbilenBasın destek ödülleri: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, NTVSpor, TRT Spor ve Sports TVAtletizme hizmet ödülü: Spor İstanbul, Uzun Etap, Argeus Travel Events, Murat KocakayaSponsor ödülü: Milli Takımlar Ana sponsoru Turkcell, TAF Ana Sponsoru Spor Toto Teşkilat BaşkanlığıFair Play ödülü: Nimet KarakuşYılın erkek antrenörü: Oleg Mukhin - Ramil Guliyev'in antrenörüYılın kadın antrenörü: Güler Yaşar - Sinan Ören ve Büşra Yıldırım'ın antrenörüOnur ödülü: Aziz Yıldırım ve Şarık TaraYılın basın muhabiri ödülü: Ercan Ata - DHAYENİ FORMALAR TANITILDIÖte yandan Türkiye Atletizm Federasyonu'nun 2018 yılı formaları tanıtıldı

  • 16.02.2018 23:32 Atletizmde 2017'nin Enleri Belli Oldu (1)

    Onlar için koşacağız" diye konuştuJüri oyları sonucunda ödül alan isimler şu şekilde: Yılın erkek atleti: Ramil GuliyevYılın kadın atleti: Eda TuğsuzYılın 23 Yaş Altı erkek atleti: Osman Can ÖzdeveciYılın 23 Yaş Altı kadın atleti: Yasemin CanYılın 20 Yaş Altı erkek atleti: Alperen AcetYılın 20 Yaş Altı kadın atleti: Meryem BekmezYılın 18 Yaş Altı erkek atleti: Mehmet ÇelikYılın 18 Yaş Altı kadın atleti: Mizgin AyAltyapıya destek kulüp özel ödülü: İzmir Atletizm Spor KulübüYılın kulüpler özel ödülü: İstanbul Büyükşehir Belediye ve Bursa Büyükşehir BelediyeYılın kulübü özel ödülü: Enka ve FenerbahçeAtletizmde yılın annesi: Meryem Bekmez'in annesi Hevile BekmezPerformans özel ödülleri: Tuğba Güvenç, Yasmani Copello Escobar, Salih Korkmaz, Kaan Kigen ÖzbilenBasın destek ödülleri: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, NTVSpor, TRT Spor ve Sports TVAtletizme hizmet ödülü: Spor İstanbul, Uzun Etap, Argeus Travel Events, Murat KocakayaSponsor ödülü: Milli Takımlar Ana sponsoru Turkcell, TAF Ana Sponsoru Spor Toto Teşkilat BaşkanlığıFair Play ödülü: Nimet KarakuşYılın erkek antrenörü: Oleg Mukhin - Ramil Guliyev'in antrenörüYılın kadın antrenörü: Güler Yaşar - Sinan Ören ve Büşra Yıldırım'ın antrenörüOnur ödülü: Aziz Yıldırım ve Şarık TaraYılın basın muhabiri ödülü: Ercan Ata - DHAYENİ FORMALAR TANITILDIÖte yandan Türkiye Atletizm Federasyonu'nun 2018 yılı formaları tanıtıldı

  • 16.02.2018 23:10 Atletizmde 2017'nin Enleri Belli Oldu - Hd Atletizmde 2017'nin Enleri Belli Oldu - Hd

    Onlar için koşacağız" diye konuştuJüri oyları sonucunda ödül alan isimler şu şekildeYılın erkek atleti Ramil GuliyevYılın kadın atleti Eda TuğsuzYılın 23 Yaş Altı erkek atleti Osman Can ÖzdeveciYılın 23 Yaş Altı kadın atleti Yasemin CanYılın 20 Yaş Altı erkek atleti Alperen AcetYılın 20 Yaş Altı kadın atleti Meryem BekmezYılın 18 Yaş Altı erkek atleti Mehmet ÇelikYılın 18 Yaş Altı kadın atleti Mizgin AyAltyapıya destek kulüp özel ödülü İzmir Atletizm Spor KulübüYılın kulüpler özel ödülü İstanbul Büyükşehir Belediye ve Bursa Büyükşehir BelediyeYılın kulübü özel ödülü Enka ve FenerbahçeAtletizmde yılın annesi Meryem Bekmez'in annesi Hevile BekmezPerformans özel ödülleri Tuğba Güvenç, Yasmani Copello Escobar, Salih Korkmaz, Kaan Kigen ÖzbilenBasın destek ödülleri Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, NTVSpor, TRT Spor ve Sports TVAtletizme hizmet ödülü Spor İstanbul, Uzun Etap, Argeus Travel Events, Murat KocakayaSponsor ödülü Milli Takımlar Ana sponsoru Turkcell, TAF Ana Sponsoru Spor Toto Teşkilat BaşkanlığıFair Play ödülü Nimet KarakuşYılın erkek antrenörü Oleg Mukhin - Ramil Guliyev'in antrenörüYılın kadın antrenörü Güler Yaşar - Sinan Ören ve Büşra Yıldırım'ın antrenörüOnur ödülü Aziz Yıldırım ve Şarık TaraYılın basın muhabiri ödülü Ercan Ata - DHAYENİ FORMALAR TANITILDIÖte yandan Türkiye Atletizm Federasyonu'nun 2018 yılı formaları tanıtıldı

  • 16.02.2018 23:03 Atletizmde 2017 Yılının En İyileri" Ödül Töreni

    ÖdüllerJüri oylarının neticesinde ödül alan isimler şöyle: Yılın erkek atleti: Ramil GuliyevYılın kadın atleti: Eda TuğsuzYılın 23 yaş altı erkek atleti: Osman Can ÖzdeveciYılın 23 yaş altı kadın atleti: Yasemin CanYılın 20 yaş altı erkek atleti: Alperen AcetYılın 20 yaş altı kadın atleti: Meryem BekmezYılın 18 yaş altı erkek atleti: Mehmet ÇelikYılın 18 yaş altı kadın atleti: Mizgin AyAltyapıya destek kulüp özel ödülü: İzmir Atletizm Spor KulübüYılın kulüpler özel ödülü: İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Bursa Büyükşehir BelediyesporYılın kulübü özel ödülü: ENKA ve FenerbahçeAtletizmde yılın annesi: Meryem Bekmez'in annesi Hevile BekmezPerformans özel ödülleri: Tuğba Güvenç, Yasmani Copello Escobar, Salih Korkmaz, Kaan Kigen ÖzbilenBasın destek ödülleri: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, NTVSpor, TRT Spor ve Sports TVAtletizme hizmet ödülleri: Spor İstanbul, Uzun Etap, Argeus Travel & Events, Murat KocakayaSponsor ödülleri: Milli Takımlar Ana sponsoru - Turkcell, TAF Ana Sponsoru - Spor Toto Teşkilat BaşkanlığıFair Play ödülü: Nimet KarakuşYılın erkek antrenörü: Oleg Mukhin - Ramil Guliyev'in antrenörüYılın kadın antrenörü: Güler Yaşar - Sinan Ören ve Büşra Yıldırım'ın antrenörüOnur ödülü: Aziz Yıldırım ve Şarık TaraYılın basın muhabiri ödülü: Ercan Ata - DHA

  • 16.02.2018 22:51 Atletizm Federasyonu 2017 Ödül Gecesi Düzenlendi Atletizm Federasyonu 2017 Ödül Gecesi Düzenlendi

    Gecede Jüri oylarının neticesinde ödül alan isimler şu şekilde: Yılın erkek atleti: Ramil GuliyevYılın kadın atleti: Eda TuğsuzYılın 23 Yaş Altı erkek atleti: Osman Can ÖzdeveciYılın 23 Yaş Altı kadın atleti: Yasemin CanYılın 20 Yaş Altı erkek atleti: Alperen AcetYılın 20 Yaş Altı kadın atleti: Meryem BekmezYılın 18 Yaş Altı erkek atleti: Mehmet ÇelikYılın 18 Yaş Altı kadın atleti: Mizgin AyAltyapıya destek kulüp özel ödülü: İzmir Atletizm Spor KulübüYılın kulüpler özel ödülü: İstanbul Büyükşehir Belediye ve Bursa Büyükşehir BelediyeYılın kulübü özel ödülü: Enka ve FenerbahçeAtletizmde yılın annesi: Meryem Bekmez'in annesi Hevile BekmezPerformans özel ödülleri: Tuğba Güvenç, Yasmani Copello Escobar, Salih Korkmaz, Kaan Kigen ÖzbilenBasın destek ödülleri: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, NTVSpor, TRT Spor ve Sports TVAtletizme hizmet ödülü: Spor İstanbul, Uzun Etap, Argeus Travel & Events, Murat KocakayaSponsor ödülü: Milli Takımlar Ana sponsoru Turkcell, TAF Ana Sponsoru Spor Toto Teşkilat BaşkanlığıFair Play ödülü: Nimet KarakuşYılın erkek antrenörü: Oleg Mukhin - Ramil Guliyev'in antrenörüYılın kadın antrenörü: Güler Yaşar - Sinan Ören ve Büşra Yıldırım'ın antrenörüOnur ödülü: Aziz Yıldırım ve Şarık TaraYılın basın muhabiri ödülü: Ercan Ata(Oğuzhan Ort - Bora Akyol - Mehmet Şirin Topaloğlu /İHA)

  • 16.02.2018 22:42 Atletizm Federasyonu 2017 Ödül Gecesi Düzenlendi Atletizm Federasyonu 2017 Ödül Gecesi Düzenlendi

    Gecede Jüri oylarının neticesinde ödül alan isimler şu şekilde: Yılın erkek atleti: Ramil GuliyevYılın kadın atleti: Eda TuğsuzYılın 23 Yaş Altı erkek atleti: Osman Can ÖzdeveciYılın 23 Yaş Altı kadın atleti: Yasemin CanYılın 20 Yaş Altı erkek atleti: Alperen AcetYılın 20 Yaş Altı kadın atleti: Meryem BekmezYılın 18 Yaş Altı erkek atleti: Mehmet ÇelikYılın 18 Yaş Altı kadın atleti: Mizgin AyAltyapıya destek kulüp özel ödülü: İzmir Atletizm Spor KulübüYılın kulüpler özel ödülü: İstanbul Büyükşehir Belediye ve Bursa Büyükşehir BelediyeYılın kulübü özel ödülü: Enka ve FenerbahçeAtletizmde yılın annesi: Meryem Bekmez'in annesi Hevile BekmezPerformans özel ödülleri: Tuğba Güvenç, Yasmani Copello Escobar, Salih Korkmaz, Kaan Kigen ÖzbilenBasın destek ödülleri: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, NTVSpor, TRT Spor ve Sports TVAtletizme hizmet ödülü: Spor İstanbul, Uzun Etap, Argeus Travel & Events, Murat KocakayaSponsor ödülü: Milli Takımlar Ana sponsoru Turkcell, TAF Ana Sponsoru Spor Toto Teşkilat BaşkanlığıFair Play ödülü: Nimet KarakuşYılın erkek antrenörü: Oleg Mukhin - Ramil Guliyev'in antrenörüYılın kadın antrenörü: Güler Yaşar - Sinan Ören ve Büşra Yıldırım'ın antrenörüOnur ödülü: Aziz Yıldırım ve Şarık TaraYılın basın muhabiri ödülü: Ercan Ata - İSTANBUL

  • 16.02.2018 22:28 Atletizmde 2017'nin Enleri Belli Oldu

    Onlar için koşacağız" diye konuştuJüri oyları sonucunda ödül alan isimler şu şekilde: Yılın erkek atleti: Ramil GuliyevYılın kadın atleti: Eda TuğsuzYılın 23 Yaş Altı erkek atleti: Osman Can ÖzdeveciYılın 23 Yaş Altı kadın atleti: Yasemin CanYılın 20 Yaş Altı erkek atleti: Alperen AcetYılın 20 Yaş Altı kadın atleti: Meryem BekmezYılın 18 Yaş Altı erkek atleti: Mehmet ÇelikYılın 18 Yaş Altı kadın atleti: Mizgin AyAltyapıya destek kulüp özel ödülü: İzmir Atletizm Spor KulübüYılın kulüpler özel ödülü: İstanbul Büyükşehir Belediye ve Bursa Büyükşehir BelediyeYılın kulübü özel ödülü: Enka ve FenerbahçeAtletizmde yılın annesi: Meryem Bekmez'in annesi Hevile BekmezPerformans özel ödülleri: Tuğba Güvenç, Yasmani Copello Escobar, Salih Korkmaz, Kaan Kigen ÖzbilenBasın destek ödülleri: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı, NTVSpor, TRT Spor ve Sports TVAtletizme hizmet ödülü: Spor İstanbul, Uzun Etap, Argeus Travel Events, Murat KocakayaSponsor ödülü: Milli Takımlar Ana sponsoru Turkcell, TAF Ana Sponsoru Spor Toto Teşkilat BaşkanlığıFair Play ödülü: Nimet KarakuşYılın erkek antrenörü: Oleg Mukhin - Ramil Guliyev'in antrenörüYılın kadın antrenörü: Güler Yaşar - Sinan Ören ve Büşra Yıldırım'ın antrenörüOnur ödülü: Aziz Yıldırım ve Şarık TaraYılın basın muhabiri ödülü: Ercan Ata - DHAYENİ FORMALAR TANITILDIÖte yandan Türkiye Atletizm Federasyonu'nun 2018 yılı formaları tanıtıldı

  • 06.02.2018 15:35 Zonguldak Kömürspor'dan Mehmetçik'e Destek

    Kulüp binasındaki Türk bayrağı önünde çekilen, içeriğinde mehter marşı ve Türk askerinin görüntülerinin de yer aldığı videoda, Başkan Caner'in yanı sıra eski teknik direktör Şenol Demir, asker üniforması giyen futbolculardan Tahir Babaoğlu, Burak Can Et, Mert Caymaz, Kamil İçer, Semih Beyaz, Hasan Küçcük, Reşo Akın, Kaan Akgün, Ercan Coşkun, Berkan Akdeniz, Mustafa Söylemez, Hakan Yılmaz, Sinan Ören ve Ahmet Üçgün, destek mesajını seslendirdi

  • 06.02.2018 10:21 Zonguldak Kömürspor'dan Afrin'deki Mehmetçiğe Klipli Destek

    Ardından asker kıyafeti giyen başkan Süleyman Caner, dün istifa eden teknik direktör Şenol Demir, takım kaptanı Mert Caymaz, futbolcular Burak Can Et, Sinan Ören, Tahir Babaoğlu, Kemal İçer, Semih Beyaz, Hasan Küçcük, Reşo Akın, Ercan Cuşkun, Berkan Akdeniz, Mustafa Söylemez, Hakan Yılmaz, Ahmet Üçler, Kaan Akgün, daha önce Atiker Konyaspor'lu futbolcuların hazırladığı klip gibi Mehmetçik için duygusal mesajlarını gönderiyor

  • 06.02.2018 10:21 Zonguldak Kömürspor'dan Afrin'e Destek Klibi Zonguldak Kömürspor'dan Afrin'e Destek Klibi

    Başkan Süleyman Caner, Takım Kaptanı Mert Caymaz, futbolcular Burak Can Et, Sinan Ören, Tahir Babaoğlu, Kemal İçler, Semih Beyaz, Hasan Küçcük, Reşo Akın, Ercan Coşkun, Berkan Akdeniz, Mustafa Söylemez, Hakan Yılmaz, Ahmet Üçler, Kaan Akgün ve Teknik Direktör Şenol Demir, operasyondaki askerler için anlamlı mesajlar paylaştılar

  • 06.02.2018 10:09 Kömürspor'dan Afrin İçin Duygulandıran Klip Kömürspor'dan Afrin İçin Duygulandıran Klip

    Başkan Süleyman Caner, Takım Kaptanı Mert Caymaz, futbolcular Burak Can Et, Sinan Ören, Tahir Babaoğlu, Kemal İçler, Semih Beyaz, Hasan Küçcük, Reşo Akın, Ercan Coşkun, Berkan Akdeniz, Mustafa Söylemez, Hakan Yılmaz, Ahmet Üçler, Kaan Akgün ve Teknik Direktör Şenol Demir, operasyondaki askerler için anlamlı mesajlar paylaştılar

  • 06.02.2018 10:07 Zonguldak Kömürspor'dan Afrin'deki Mehmetçiğe Klipli Destek Zonguldak Kömürspor'dan Afrin'deki Mehmetçiğe Klipli Destek

    Ardından asker kıyafeti giyen başkan Süleyman Caner, dün istifa eden teknik direktör Şenol Demir, takım kaptanı Mert Caymaz, futbolcular Burak Can Et, Sinan Ören, Tahir Babaoğlu, Kemal İçer, Semih Beyaz, Hasan Küçcük, Reşo Akın, Ercan Cuşkun, Berkan Akdeniz, Mustafa Söylemez, Hakan Yılmaz, Ahmet Üçler, Kaan Akgün, daha önce Atiker Konyaspor'lu futbolcuların hazırladığı klip gibi Mehmetçik için duygusal mesajlarını gönderiyor

  • 06.02.2018 09:53 Kömürspor'dan Afrin'deki Türk Askerleri İçin Duygulandıran Klip Kömürspor'dan Afrin'deki Türk Askerleri İçin Duygulandıran Klip

    Başkan Süleyman Caner, Takım Kaptanı Mert Caymaz, futbolcular Burak Can Et, Sinan Ören, Tahir Babaoğlu, Kemal İçler, Semih Beyaz, Hasan Küçcük, Reşo Akın, Ercan Coşkun, Berkan Akdeniz, Mustafa Söylemez, Hakan Yılmaz, Ahmet Üçler, Kaan Akgün ve Teknik Direktör Şenol Demir, operasyondaki askerler için anlamlı mesajlar paylaştılar