Cold Pursuit Filmi - Son Dakika
Sinema

Cold Pursuit Filmi

Cold Pursuit Filmi

Cold Pursuit filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Cold Pursuit filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

27.10.2018 08:54

Sessiz bir aile babası olan Nels, kar temizleyiciliği yapmaktadır. O, Rocky Dağları’ndaki gösterişli kasabanın kardan etkilenmemesini, yolların daima açık tutulmasını sağlar. Eşiyle birlikte turistlerin rağbet ettiği bu yerde konforlu bir kulübede mutlu bir yaşam sürer. Nels sakin ve huzurlu olan bu kasabadan ayrılmak zorundadır çünkü oğlu bir uyuşturucu baronu tarafından öldürülmüştür. Vakit kaybetmeden intikam almak için oğlunu öldüren adamın peşine düşer. Bu alışılmadık kahraman, avcılık yeteneklerini kullanarak sıradan bir insandan yetenekli bir katile dönüşür ve karteli parçalamayı amaçlar. Nels'in yaptıkları tahmin edilemez bir gangster olan Viking ile rakip bir mafya patronu arasında bir bölge savaşına yol açar. Neredeyse kimsenin yarasız ayrılamayacağı bu savaşta adalet sağlanacaktır.

Yönetmen: Hans Petter Moland

Senaryo: Frank Baldwin, Kim Fupz Aakeson

Oyuncular: Liam Neeson, Emmy Rossum, Tom Bateman, Laura Dern, William Forsythe, Raoul Max Trujillo, Julia Jones , Domenick Lombardozzi, Aleks Paunovic, Elysia Rotoru, John Doman, Emily Maddison, Victor Zinck Jr. , Benjamin Hollingsworth, Nathaniel Arcand, Arnold Pinnock, Loretta Walsh, Bradley Stryker, Elizabeth Thai, Jim Shield , Micheál Richardson, Wesley MacInnes, Tom Jackson, Nels Lennarson, Glen Gould, Dani Alvarado, Ben Sullivan, Christopher Logan, Kyle Nobess, Max Montesi

Filmin Türü: Aksiyon

Orijinal Adı: Cold Pursuit

Yapımcı Firma: StudioCanal

Yapım Yılı: 2018

Yapım Ülkesi: İngiltere

Orijinal Dili: İngilizce

Vizyon Tarihi: 22.03.2019

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Cold Pursuit Filmi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement