2012 Ölümle Başladı! - Son Dakika
Spor

2012 Ölümle Başladı!

2012 Ölümle Başladı!

Spor dünyası 2012 yılına beklemediği ve üzücü bir haber ile başladı!

02.01.2012 11:15
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Spor dünyası 2012 yılına beklemediği ve üzücü bir haber ile başladı! Arjantin'de ilk etabı gerçekleştirilen Santa Rosa dakar rallisininde 38 yaşındaki sürücü Jorge Martinez Boero, yarış sırasında geçirdiği kaza nedeni ile hayatını kaybetti.

38 yaşındaki sporcu yarışın ilk ayağında düşmesi sonucu geçirdiği kaza sonucunda hayatını kaybetti. Sağlık ekiplerinin sporcuyu kurtarmak için gösterdikleri çaba yeterli olmazken; Arjantinli yarışçı Jorge Martinez Boera, 33 turluk yarışın ilk etabını bitirdikten sonra düşerek sürüklendi ve bu kaza sonucunda ağır şekilde yaralandı.

Arjantinli sporcu, kaza geçirdikten sonra sağlık ekipleri tarafından yarış alanına inen helikopter ile birlikte hemen hastaneye götürülmek üzere yola koyuldu fakat 38 yaşındaki yarışçı hastaneye götürüldüğü sırada hayata gözlerini yumdu.

Boera geçtigimiz yılda dakar rallisine bir defa katılmış ve yine kaza geçirmesinin ardından emekli olması için istekte bulunulmuştu. 38 yaşındaki yarısı Şili şehrinde düzenlenen bu yarışta geçirdiği kaza sonucu derin bir vadinin içine düşmüştü ve yardım için 8 saat beklemişti.

Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor 2012 Ölümle Başladı! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Onur Göçmez: 'Bugün itibarıyla Santos ile yollarımızı ayırdık'
  00:41 Onur Göçmez: 'Bugün itibarıyla Santos ile yollarımızı ayırdık'

  Beşiktaş Asbaşkanı Onur Göçmez, Samsunspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, 'Bir Beşiktaş taraftarı ne kadar ne kadar üzülüyorsa biz de aynı üzüntüleri çekiyoruz. Bugün itibarıyla Santos ile yollarımızı ayırdık. Sezon sonuna kadar Serdar hocamızla yola devam edeceğiz. Beşiktaş'ta kupa hedefi vardır, kupayı da alacaktır' dedi.

 • Fernando Santos: 'İstifa etmeyi düşünmüyorum'
  23:26 Fernando Santos: 'İstifa etmeyi düşünmüyorum'

  Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Samsunspor beraberliğinin ardından takımın galip gelememesine rağmen kötü oynamadıklarını dile getirerek, 'İstifa etmeyi düşünmüyorum' dedi. Santos, Türkiye Kupası'nı kazanacaklarına inandığını ve takımın performansının kötü olmadığını belirtti.

 • Markus Gisdol: Beşiktaş'ın stadına gelerek buradan kolayca galip ayrılamazsınız
  23:16 Markus Gisdol: Beşiktaş'ın stadına gelerek buradan kolayca galip ayrılamazsınız

  Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol, Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamada, alınan 1 puandan dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, 'Beşiktaş'ın stadına gelerek buradan kolayca galip ayrılamazsınız' dedi. Gisdol, takımın performansını değerlendirirken, Soner Gönül'ün performansını da övdü. Ayrıca, 'Yabancı VAR Hakemi' kararına da eleştirilerde bulundu.


Advertisement