Adana Demirspor'da Çifte İmza - Son Dakika
Spor

Adana Demirspor'da Çifte İmza

Adana Demirspor\'da Çifte İmza

PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, geçen sezon Süper Lig’den düşen Balıkesirspor’dan kaleci Emrullah Şalk ve sağ bek Uğur Akdemir ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

02.07.2015 16:54

PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, geçen sezon Süper Lig'den düşen Balıkesirspor'dan kaleci Emrullah Şalk ve sağ bek Uğur Akdemir ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Galatasaray alt yapısında yetişen 27 yaşındaki Uğur Akdemir ve 28 yaşındaki Emrullah Şalk için Aytaç Durak Tesisleri'nde imza töreni düzenlendi. Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı törende, Emrullah Şalk ve Uğur Akdemir kendilerini mavi-lacivertli kulübe bağlayan 1+1 yıllık kontrata imza attı.

Adana'ya geldiklerinden itibaren sıcak bir ortam ile karşılaştıklarını belirten Emrullah, "21 yıllık bir Süper Lig hasreti var. Osman hocanın da bana göre Adana Demirspor camiası ile kişiliği uyuyor. İnşallah çok güzel bir sinerji oluşturup hep beraber Adana Demirspor camiasına faydalı olmaya çalışırız" diye konuştu.

Uğur Akdemir ise önemli bir camiaya geldiklerinin farkında olduklarını vurgulayarak, "Güzel bir şehir, seyirci kitlesi güzel. Şampiyonluğa hasret bir grup var burada. Allah nasip ederse inşallah bu sene o hasreti sonlandıracağız" dedi.

"SÜPER LİG EKİPLERİ İSTERKEN ADANA DEMİRSPOR'U SEÇTİLER"

Başkan Sedat Sözlü de, Adana Demirspor'a faydalı oyuncular kazandırmak için çalışmaların sürdüğünü belirterek, "Geldiğimiz noktada Balıkesirspor'dan, geçmişte takip ettiğimiz oyuncular kaleci Emrullah ve sağ bek Uğur ile dün akşam itibariyle anlaşmıştık. Bugün son rötuşları yaptık. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bir çok Süper Lig ekibi kendilerini isterken, onlar Adana Demirspor ile çalışmayı istediler. Bu da bizi mutlu etti. Adana Demirspor'un ne kadar büyük bir camia olduğunun farkındalar" dedi.

Yekta Kurtuluş ve Mehmet Batdal transferleri ile ilgili de konuşan Sözlü, söz konusu iki oyuncunun da kariyerlerine Süper Lig'de devam etmek istediklerini söylediklerini, bu nedenle de bu transferleri rafa kaldırdıklarını ifade etti. - ADANA

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Adana Demirspor'da Çifte İmza - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement