Bal'da Zor Hafta - Son Dakika

Bal'da Zor Hafta

19.10.2018 17:31
Bal'da Zor Hafta

Spor Toto Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 2.Grup’ta beşinci hafta heyecanıyaşanacak.

Spor Toto Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 2.Grup'ta beşinci hafta heyecanı

yaşanacak. Yoluna kayıpsız devam eden Malatya Yeşilyurt Belediyespor, deplasmanda Dersim 62 Spor ile şuana kadar puan alma başarısı gösteremeyen Pütürge Belediyespor ise evinde Elbistan Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

Grup'ta 4 hafta sonunda 3 galibiyet, 1'de beraberlik alarak 10 puan toplayan Malatya Yeşilyurt Belediyespor, ligin 5.haftasında 21 Ekim Pazar günü 15.00'da deplasmanda Dersim 62 Spor ile karşı karşıya gelecek.

Tunceli Atatürk Stadı'nda oynanacak olan karşılaşmayı Orhan Karaboğa, İbrahim Aksoy, Mehmet Sıraç Akpınar hakem üçlüsü yönetecek.

Grup'ta şuana kadar puan kazanamayan hatta gol atma başarısı da gösteremeyen Pütürge Belediyespor ise ligin beşinci haftasında sahasında Elbistan Belediyespor'u konuk edecek.

Yeşiltepe 1 nolu sahada oynanacak olan karşılaşmayı Hasan Buğa, Latife Kaya, Emre Eker hakem üçlüsü yönetecek. - MALATYA

YORUMLAR
500
Ayder balı 'Coğrafi İşaret Tescili' aldı Ayder balı 'Coğrafi İşaret Tescili' aldı TAB Genel Başkanı Şahin; 27 bal arısı alt türünün 6'sı Türkiye'de TAB Genel Başkanı Şahin; 27 bal arısı alt türünün 6'sı Türkiye'de Bilecikli arıcı kaliteli bal üretmek için 22 yıldır kovanlarını taşıyor Bilecikli arıcı kaliteli bal üretmek için 22 yıldır kovanlarını taşıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Bal'da Zor Hafta - Son Dakika


Advertisement