Dursun Özbek: "Bu yaraları sarmak için Galatasaray olarak elimizden geleni yapacağız" - Son Dakika

Dursun Özbek: "Bu yaraları sarmak için Galatasaray olarak elimizden geleni yapacağız"

07.02.2023 01:05
Dursun Özbek: "Bu yaraları sarmak için Galatasaray olarak elimizden geleni yapacağız"

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, depremzedeler için Nef Stadyumu'ndaki yardım toplama merkezini ziyaret ederek, "Bu yaraları sarmak için Galatasaray olarak elimizden geleni yapacağız" dedi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, depremzedeler için Nef Stadyumu'ndaki yardım toplama merkezini ziyaret ederek, "Bu yaraları sarmak için Galatasaray olarak elimizden geleni yapacağız" dedi.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremin ardından Galatasaray Kulübü de yardım kampanyası başlattı. Nef Stadyumu'ndaki yardım toplama merkezine gelen Başkan Dursun Özbek, Galatasaray Televizyonu'na açıklamalarda bulundu. Özbek, "Sabah çok kötü uyandık. Öncelikle tüm Türk milletine geçmiş olsun diyorum. Allah bir daha böyle şeyler göstermesin. Gerçekten çok hazin bir durum var. Büyük bir depremle karşı karşıyayız. Galatasaray olarak elimizden gelen her şeyi depremzedelere ulaştırmaya çalışıyoruz. Çalışan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Büyük bir özveriyle gelen yardımları tasnif ediyorlar. Bölgeye de hemen ulaştıracağız. Hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum, ailelerine Allah sabır versin. Bu yaraları sarmak için Galatasaray olarak elimizden geleni yapacağız. Milletimize geçmiş olsun" ifadelerini kullandı.

Işıl Alben: "Birlik olarak üstesinden geleceğiz inşallah"

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı oyuncularından Işıl Alben de yardım merkezine gelip destek verdi. Alben, çok üzgün olduklarını ifade ederek, "Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Deprem bölgesinde yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza da sabırlar ve güç diliyorum. İnşallah en kısa sürede yaralarımızı saracağız. Biz ülke olarak birlik olmayı kısa sürede başarabilen bir toplumuz. Bugün de bunun bir örneğini yaşıyoruz. Kulübümüz de burada iyi organize olmuş durumda. Yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza malzemeleri ulaştırmak, onlar destek olmak için buradayız. Herkesi gücü yettiğince yardım için bekliyoruz. Çok zor, üzücü günler yaşıyoruz. Birlik olarak üstesinden geleceğiz inşallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun" diye konuştu. - İSTANBUL

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
PFDK'lık olmayan yok! Dursun Özbek, Ali Koç ve Jorge Jesus disipline sevk edildi PFDK'lık olmayan yok! Dursun Özbek, Ali Koç ve Jorge Jesus disipline sevk edildi Ali Koç, Dursun Özbek ve 6 Süper Lig takımı PFDK'ya sevk edildi Ali Koç, Dursun Özbek ve 6 Süper Lig takımı PFDK'ya sevk edildi Dursun Özbek konuşurken, Fenerli yöneticiden olay yaratan paylaşım: Denizin öteki tarafında panik büyük Dursun Özbek konuşurken, Fenerli yöneticiden olay yaratan paylaşım: Denizin öteki tarafında panik büyük

Son Dakika Spor Dursun Özbek: 'Bu yaraları sarmak için Galatasaray olarak elimizden geleni yapacağız' - Son Dakika


Advertisement