Emre Belözoğlu'nun beş kuruşluk dava açtığı Ümit Özat yeni FETÖ göndermesi yaptı - Son Dakika

Emre Belözoğlu'nun beş kuruşluk dava açtığı Ümit Özat yeni FETÖ göndermesi yaptı

02.07.2021 17:39

Fenerbahçe ile yollarını ayıran Emre Belözoğlu'nun FETÖ suçlaması yönelttiği Ümit Özat'a beş kuruluk dava açması olay oldu. Özat'tan da dava haberinin ardından jet bir cevap geldi. Resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Özat, "Fakat bendeki kuruşlarda Türkçe Olimpiyatları resmi yok. Görünce şaşırmayın lütfen" ifadelerine yer verdi.

Eski futbolcu ve teknik adam Ümit Özat, Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Emre Belözoğlu'nun göreve geçtiği dönemde FETÖ iddialarında bulunmuştu. Yaşananların ardından Belözoğlu'nun avukatı açıklama yaparak hukuki haklarını kullanacaklarını söylemişti.

Emre Belözoğlu'nun avukatı Mahir Işıkay bugün Beykoz Asliye Hukuk Mahkemesi'ne verdiği dilekçe ile Ümit Özat'a beş kuruşluk manevi tazminat davası açtı.

Emre Belözoğlu'nun beş kuruşluk dava açtığı Ümit Özat'tan yeni FETÖ göndermesi

"GÖRÜNCE ŞAŞIRMAYIN LÜTFEN"

Ümit Özat ise dava haberinin ardından çok hızlı ve sert bir paylaşım yaptı. Eski futbolcu Özat, "Fakat bendeki kuruşlarda Türkçe Olimpiyatları resmi yok. Görünce şaşırmayın lütfen" dedi. Belözoğlu cephesinden bu yanıta ne cevap verileceği merak ediliyor.

YORUMLAR (1)
500
Arda Güler'den büyük başarı! Messi, Ronaldo, Neymar ve Mbappe bile bu skora ulaşamadı Arda Güler'den büyük başarı! Messi, Ronaldo, Neymar ve Mbappe bile bu skora ulaşamadı Vali yardımcılığı ve kaymakamlık yapan FETÖ firarisi bağ evinde yakalandı Vali yardımcılığı ve kaymakamlık yapan FETÖ firarisi bağ evinde yakalandı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, PFDK'ya sevk edildi Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, PFDK'ya sevk edildi

Son Dakika Spor Emre Belözoğlu'nun beş kuruşluk dava açtığı Ümit Özat yeni FETÖ göndermesi yaptı - Son Dakika


Advertisement