Fatih Terim duyduklarına çok şaşıracak! Erman Toroğlu'nun Işıtan Gün iddiası gündeme oturdu - Son Dakika

Fatih Terim duyduklarına çok şaşıracak! Erman Toroğlu'nun Işıtan Gün iddiası gündeme oturdu

24.01.2022 12:52

Galatasaray'ın Trabzonspor'a kaybettiği maçtan sonra Erman Toroğlu'nun anlattıklarıyla ortalık birbirine girdi. Toroğlu, Galatasaray yöneticisi Işıtan Gün'ün kendisinden Fatih Terim hakkında kötü yorum yapmasını istediğini iddia etti. Toroğlu, Işıtan Gün hakkında çok sert ifadeler kullandı.

Fatih Terim ile Galatasaray'ın yolları ayrıldı ancak yankıları bitmedi. Galatasaray'da camia ve taraftarlar ikiye bölünmüş durumda. Özellikle yönetici Işıtan Gün hakkında çarpıcı iddialar ortaya atılıyor.

"ARKADAŞIM İSTEDİ"

Erman Toroğlu, Işıtan Gün'ün bir arkadaşı vasıtasıyla kendisine haber yolladığını, kendisinden Fatih Terim hakkında kötü yorum yapmasını istediğini ileri sürdü.

Fatih Terim duyduklarına inanamayacak! Erman Toroğlu'nun Işıtan Gün iddiası gündemi salladı
Galatasaray yöneticisi Işıtan Gün

"SANA MI SORACAĞIM LAN?"

Erman Toroğlu bu iddiayı anlatırken çılgına döndü. Işıtan Gün hakkında sert sözler sarf eden Toroğlu, Arkadaşım telefon açtı. Işıtan Gün dedi ki, Erman hocaya söyle iyi yorum yapmasın. Aleyhine yorum yapsın dememi söylemiş. Sana mı soracağım lan kime ne yorum yapacağımı? Sen satın mı almak istiyorsun, kaç senedir bu camiadayım. Kaç yerden kovulmuşum. Burak Elmas da bu adamı yanında tuttuğuna göre aynı kaba yapıyorlar demektir, kusura bakmayın" dedi.

YORUMLAR
500
Galatasaray'da başkan adaylarından Dursun Özbek, Fatih Terim hakkında ilk kez konuştu: Pazartesi günü yönetim kadromuzda değerlendireceğiz Galatasaray'da başkan adaylarından Dursun Özbek, Fatih Terim hakkında ilk kez konuştu: Pazartesi günü yönetim kadromuzda değerlendireceğiz

Son Dakika Spor Fatih Terim duyduklarına çok şaşıracak! Erman Toroğlu'nun Işıtan Gün iddiası gündeme oturdu - Son Dakika


Advertisement