Fenerbahçe'nin yeni transferi Burak Kapacak, Rober Hatemo'nun 'Çiçeğim' adlı şarkısı ile beğeni topladı - Son Dakika

Fenerbahçe'nin yeni transferi Burak Kapacak, Rober Hatemo'nun 'Çiçeğim' adlı şarkısı ile beğeni topladı

10.09.2021 10:38

Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Burak Kapacak, ayrılığı ile takım arkadaşlarını üzdü. Bursa'nın neşe kaynağı olan Burak'ın takım otobüsünde söylediği Rober Hatemo'nun 'Çiçeğim' adlı şarkısı, F.Bahçe'ye transfer olmasıyla yeniden gündeme geldi. Burak'ın müzikteki yeteneği F.Bahçe taraftarının da dikkatini çekti. Klasikleşen takım otobüsü röportajları kısmında yeni yıldız artık Burak olacak gibi duruyor.

Fenerbahçe'nin yeni transferi Burak Kapacak, bu sezon Sarı-Lacivertli taraftarların belli ki gözbebeği olacak. Bursaspor'un neşe kaynağı olan Burak hakkında gelen haberler çok olumlu. Burak'ın antrenörleri ve arkadaşları onu, "Futbolu çok seven, zeki, enerjisi yüksek, taklit yapma ve şarkı söyleme kabiliyeti üst seviye" olarak değerlendiriyor.

TÜRK MÜZİĞİNE HAKİM

Burak, Türk müziğine çok hakim ve arabesk şarkıları oldukça iyi söylüyor. Bursaspor takım otobüsünde Burak'a sık sık şarkı söyletildiği aktarıldı. Bunlardan bir tanesi de gündeme düştü. Rober Hatemo'nun 'Çiçeğim' şarkısını farklı bir şekilde yorumlayan Burak hakkında sosyal medyada yapılan yorumlar da bir hayli olumlu.

YORUMLAR
500
Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki muhtemel rakipleri netleşti Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki muhtemel rakipleri netleşti Fenerbahçe'de İsmail Kartal dönemi sona erdi! Tecrübeli hoca Yeni Malatyaspor maçının ardından kulübe veda etti Fenerbahçe'de İsmail Kartal dönemi sona erdi! Tecrübeli hoca Yeni Malatyaspor maçının ardından kulübe veda etti Bursaspor'un Fenerbahçe'den kiraladığı Uğur Kaan Yıldız takıma veda etti Bursaspor'un Fenerbahçe'den kiraladığı Uğur Kaan Yıldız takıma veda etti

Son Dakika Spor Fenerbahçe'nin yeni transferi Burak Kapacak, Rober Hatemo'nun 'Çiçeğim' adlı şarkısı ile beğeni topladı - Son Dakika


Advertisement