Galatasaray'da başkan adayları için renk seçimi yapıldı - Son Dakika

Galatasaray'da başkan adayları için renk seçimi yapıldı

18.04.2022 19:15

Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı'nda kullanılacak oy pusulası için renk seçimi gerçekleştirildi. Eşref Hamamcıoğlu sarı rengi alırken Metin Öztürk ise kırmızı rengi çekti.

Galatasaray'da 30 Nisan'da yapılacak başkanlık seçimi için heyecan başladı. Burak Elmas'ın dönemi bitecek, yeni seçilen başkan bayrağı devralacak. Başkanlık için adaylar Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk bugün renk seçimi yaptı.

Galatasaray'da heyecan başladı! Başkan adayları renk seçimini yaptı

SARI VE KIRMIZI

Oy pusulasındaki iki renk Sarı-Kırmızı olarak belirlendi. Eşref Hamamcıoğlu sarı rengi alırken Metin Öztürk ise kırmızı rengi çekti. İki aday, Burak Elmas'la girdiği seçim yarışını kaybetmişti.

Galatasaray'da heyecan başladı! Başkan adayları renk seçimini yaptı
YORUMLAR
500
Komaya girmeden önce Galatasaraylı olan adam, uyandığında artık Fenerbahçeliydi Komaya girmeden önce Galatasaraylı olan adam, uyandığında artık Fenerbahçeliydi Galatasaray, çift antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü Galatasaray, çift antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü Galatasaray Nef Basketbol Takımı, Sinan Sağlam'ı transfer etti Galatasaray Nef Basketbol Takımı, Sinan Sağlam'ı transfer etti

Son Dakika Spor Galatasaray'da başkan adayları için renk seçimi yapıldı - Son Dakika


Advertisement