Galatasaray'da başkanlık seçimi iptal edildi! - Son Dakika

Galatasaray'da başkanlık seçimi iptal edildi!

28.04.2022 19:11

Galatasaray'da 30 Nisan'da yapılması planlanan başkanlık seçimi, kulüp üyesi Fırat Develioğlu'nun açtığı dava sonrasında tehlikeye girmişti. 22 Nisan'da yapılan duruşmada tedbir kararı kaldırılırken, bugün İstinaf Mahkemesi'nde görülen davada seçimin iptaline karar verildi.

Galatasaray'da 26 Mart'ta düzenlenen Olağan Mali Kurul'da Burak Elmas ve yönetimi ibra edilmemiş ve sarı-kırmızılı camia seçim sürecine girmişti. Süreç mahkemeye taşınmış seçime tedbir kararı gelmişti. Tedbir kararı kaldırılan seçim bu kez İstinaf Mahkemesi tarafından iptal edildiği iddia edildi.

SEÇİMİ DURDURMA KARARI ALINDI

Ajansspor'un haberine göre, Galatasaray Kulübü Üyesi Fırat Develioğlu'nun açtığı dava sonrası seçime tedbir getirilmişti. Sonrasında 22 Nisan'da yapılan duruşmada tedbir kalkmıştı. Dava bugün istinaf mahkemesinde görüldü. İlk gelen bilgi, istinaf mahkemesinin seçimi durdurma kararı aldığı yönünde.

YORUMLAR (1)
  • Alper006 : Bir dava açarsın aylarca yıllarca sürer bekler durursun bu nasıl hizdirki Galatasaray ile ilgili bir ay içinde kaç dava görüldü aynı konuda buradaki amaç Galatasaray ikorumak mi yoksa zarar vermek mi Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Sarı-kırmızılı taraftar Belotti'nin eşi ile ilgili çıkan haberler sonrası harekete geçti: Come to Galatasaray Sarı-kırmızılı taraftar Belotti'nin eşi ile ilgili çıkan haberler sonrası harekete geçti: Come to Galatasaray Süper Lig'de 3, 4 ve 5. haftanın programı açıklandı Süper Lig'de 3, 4 ve 5. haftanın programı açıklandı Galatasaray, Giresunspor maçı hazırlıklarını tamamladı Galatasaray, Giresunspor maçı hazırlıklarını tamamladı

Son Dakika Spor Galatasaray'da başkanlık seçimi iptal edildi! - Son Dakika


Advertisement