Mehmet Erdal Alpaslan: "Bizim İçin Güzel Bir Gündü" - Son Dakika
Spor

Mehmet Erdal Alpaslan: "Bizim İçin Güzel Bir Gündü"

- Mehmet Erdal Alpaslan: "Bizim için güzel bir gündü"İSTANBUL - Kipaş Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Mehmet Erdal Alpaslan, Başakşehir maçında şehirlerini iyi temsil ettiklerini belirterek, "Bizim için güzel bir gündü" dedi.

14.12.2017 22:47

- Mehmet Erdal Alpaslan: "Bizim için güzel bir gündü"

İSTANBUL - Kipaş Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Mehmet Erdal Alpaslan, Başakşehir maçında şehirlerini iyi temsil ettiklerini belirterek, "Bizim için güzel bir gündü" dedi.

Kipaş Kahramanmaraşspor, Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur rövanş maçında Medipol Başakşehir'e 1-0 mağlup oldu ve kupaya veda etti. Karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Mehmet Erdal Alpaslan, "Bizim için güzel bir gündü. Ligde sıkıntılı bir günler yaşıyorduk. Bu maçlardaki iyi oyun ligdeki durumumuzu düzeltmek için moral oldu. Bu moralle ligde iki maçta 4 puan topladık. Şehrimizi iyi temsil ettiğimizi düşünüyorum. Başakşehir Türkiye'ye örnek olan bir takım, değerli hocaları var. Kontralarla gol atmaya çalıştık. Oyunun içerisinde de bunu uygulamaya çalıştık. Maçın içerisinde en net pozisyonları biz bulduk. Bizim için, çocukların mücadelesi için iyi bir maç oldu" diye konuştu.

Mehmet Erdal Alpaslan: "Bizim İçin Güzel Bir Gündü"
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Mehmet Erdal Alpaslan: 'Bizim İçin Güzel Bir Gündü' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement