Messi'nin duygu dolu anları! Pele'nin rekorunu tarihe gömünce hüngür hüngür ağladı - Son Dakika

Messi'nin duygu dolu anları! Pele'nin rekorunu tarihe gömünce hüngür hüngür ağladı

10.09.2021 11:15

Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri'nde Arjantin, Messi'nin attığı gollerle Bolivya'yı 3-0'la yendi. Arjantin daha önce kazandığı Copa America'yı da taraftarıyla kutladı. 79 gole ulaşıp Pele'nin rekorunu kıran Messi, Güney Amerika tarihinin en golcü ismi oldu. Çifte zafer, Messi'yi gözyaşlarını tutamamasına sebep oldu.

Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri'nde Arjantin, Monumental Stadı'nda Bolivya'yı 3-0 yendi. Karşılaşmada tüm golleri Messi attı, Arjantin'e 3 puan geldi.

Pele'nin rekorunu tarihe gömen Messi, hüngür hüngür ağladı

7. KEZ HAT-TRİCK YAPTI

14, 64 ve 88. dakikalarda attığı gollerle galibiyeti getiren Messi, milli forma ile 7. kez hat-trick yaptı. Tarihin en büyük futbolcularından Pele'yi devirerek zirveye yerleşti.

Pele'nin rekorunu tarihe gömen Messi, hüngür hüngür ağladı

"KUPASI YOK"

Messi hakkında, " Milli Takım'da kupası yok, başarısız" eleştirileri de yıldız futbolcunun gözyaşlarına boğulmasına neden oldu. Messi, uzun yıllardır Arjantin'de başarısız olduğu için çok eleştiriliyordu.

YORUMLAR
500
Şili'de Mapuçe Kadınlarının Dünya Rekoru Denemesi Şili'de Mapuçe Kadınlarının Dünya Rekoru Denemesi Katar Emiri Şeyh Temim'den 2022 Dünya Kupası eleştirilerine tepki Açıklaması Katar Emiri Şeyh Temim'den 2022 Dünya Kupası eleştirilerine tepki Açıklaması 23 Mayıs 2022 Eurosport Yayın Akışı 23 Mayıs 2022 Eurosport Yayın Akışı

Son Dakika Spor Messi'nin duygu dolu anları! Pele'nin rekorunu tarihe gömünce hüngür hüngür ağladı - Son Dakika


Advertisement