Ozan Tufan, İngiltere'de büyük hüsran yaşadı - Son Dakika

Ozan Tufan, İngiltere'de büyük hüsran yaşadı

21.01.2022 21:15

Sezon başında Fenerbahçe'den büyük hayallerle Watford'a giden Ozan Tufan için İngiltere Premier Lig macerası hüsran oldu. Ozan yalnızca 7 karşılaşmada forma şansı bulabildi.

Fenerbahçe'den sezon başında İngiltere Premier Lig ekibi Watford'a kiralık olarak giden Ozan Tufan için işler hiç iyi gitmiyor. EURO 2020'den sonra düşüşe geçen Ozan, beklenen performansı veremiyor. Ozan, Premier Lig'de yalnızca 7 maçta şans buldu, 7 maçta da kadroya dahil edilmedi.

Hayallerini rafa kaldırıyor! Ozan Tufan, İngiltere'de büyük hüsran ya

4 KEZ ŞANS BULDU

Ozan, hayalini kurduğu Premier Lig'de yalnızca 4 karşılaşmada ilk 11'de sahaya çıktı. İlk 11'de oynadığı karşılaşmalarda ise 90 dakikayı tamamlayamadı.

Hayallerini rafa kaldırıyor! Ozan Tufan, İngiltere'de büyük hüsran ya

KATKI YOK

Ozan, şans bulduğu toplam 9 resmi maçta gol ya da asist katkısı veremedi. A Milli Takım'la EURO 2020'ye gitmeden önce hayli umutlu açıklamalar yapan Ozan, hiç beklemediği bir durumla karşılaştı.

Hayallerini rafa kaldırıyor! Ozan Tufan, İngiltere'de büyük hüsran ya

"OYNAMAK İSTEDİĞİM YER İNGİLTERE"

Milli futbolcu daha önce yaptığı açıklamada, "Her futbolcunun hayali yurt dışıdır. Benim hayalim İngiltere. Oradaki futbolu beğeniyorum. Orada oynamak hayalim" ifadelerini kullanmıştı.

Hayallerini rafa kaldırıyor! Ozan Tufan, İngiltere'de büyük hüsran ya
YORUMLAR
500
Sosyal medya fenomeni köprüde göğsünü açtı! Hakkında 'toplumsal ahlaka aykırı davranmak' suçundan işlem başlatıldı Sosyal medya fenomeni köprüde göğsünü açtı! Hakkında 'toplumsal ahlaka aykırı davranmak' suçundan işlem başlatıldı İngiltere: Kuzey İrlanda Protokolü'nü tamamıyla bir kenara atmıyoruz fakat düzeltilebilir İngiltere: Kuzey İrlanda Protokolü'nü tamamıyla bir kenara atmıyoruz fakat düzeltilebilir İngiliz futbol yıldızlarının eşlerinin sosyal medya davasında 5. gün tamamlandı (2) İngiliz futbol yıldızlarının eşlerinin sosyal medya davasında 5. gün tamamlandı (2)

Son Dakika Spor Ozan Tufan, İngiltere'de büyük hüsran yaşadı - Son Dakika


Advertisement